• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
my jsme skoro vsechno podedili, ale az na par kousku, ktery jsem radsi ani nefotila, to neni takova hruza nastesti :grinning:
11. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki tak už jsem opět tady. My jsme byli nakoupit v tescu a teda byl to zážitek tlačit ten kočár :angry: Jsem myslela, že něco koupím na prsk, ale nic tam neměli. Maji já mám zase všechno jenom růžové a šatičky a tak a tak a navíc to mám všechno spíše na zimu, než na jaro , léto, takže něco málo máme a pak se prostě budoe dokupovat, teda pokud to bude kluk :grinning:
11. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, nebo kdyztak vymenime :grinning: :grinning: :grinning: obleceni..ne deti :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no děti nevyměním. ELi nedám ani za nic a druhé taky neeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jj, v tescu toho na holčičky mají více než chlapečky, asi se rodí více chlapečků či co
11. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já chtěla něco neutrálního,a le nic tam neměli, tak jsem odešla s prázdnou :grinning: No prostě se to dokoupí později. Nic končím už jde nahoru ELi :wink: :grinning:
11. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Maji: ty jo ty toho máš, ale i já mám slušnou zásobu, myslím, že dostačující. Až bude skříň tak tam vše naskládám a vyfotím. TAky možná pojedu do Německa tak jistě i tam něco koupím, pokud tedy pojedu.

Jinak já zatím mám vše neutrální, jen jedny takové světle lososovou soupravu košilky a dupaček s Púem to jsme u kámošky neodolala. Zítra jdu na poradnu tak se dr. zeptám co vidí zda holčičku nebo chlapečka.

jo holky jaké budete kupovat matrace do postýlky? Čistě molitanovou nechci co tak kokosovo- pohanková? nemáte zkušenosti? A co polohovací polštář budete pořizovat? Já asi ano.
12. led 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
já matračku mám, ale nevím z čeho je, ještě jsem na ni spala já. ale musím vyzkoušet jestli s ní bude fungovat monitor dechu. pokud bych musela kupovat novou, koupím molitan
12. led 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ty se máš, že máš, ale jistě po tobě molitanová nebude, na chatě je taky ještě postýlka po mě vč. matrace. Jinak teď si lámu hlavu co namalovat na zeď do pokojíčku nebo jestli jen borduru nalepit a nějaký třeba dřevěný obrázek a zatím mě nic nenapadá. :frowning2:
12. led 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky nad těma bordurama uvažovala, ale nevím jestli až bych je sundala nestrhla i omítku. zatím asi nebudu dávat nic když maličký bude spávat s námi v ložnici. potom jedině koupím nějaké nálepky na zeď a to taky nevím jestli jestli mi nestrhne omítku
12. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já budu mít mimčo i v pokojíčku přes den, tam ho budu i koupat, přebalovat, oblékat tak využíván bude. Ještě bych chtěla nějaký hezký ušák sehnat na kojení bude jistě super. Po P. babičce byl suprový jen si vzala sestřenka a její manža ho očalounil a ten je krásný a druhý švagr hned vyvalil ach jo. Taky bych si ho nějak obšila a paráda skoro zadara a jak se v něm sedělo!
12. led 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: já mám tu kokos pohanka a je fakt super. Molitanovou bych nekoupila. Ta kokos - pohanka je určitě lepší :wink: a polohovací polštář nemám :slight_smile:
12. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
polohovací polštář taky nebudu kupovat, stačí smotat ručník nebo dát malý polštářek. křeslo bych taky nějaké chtěla, ale to nechám až nakonec podle financí
12. led 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme na začátku měli ELi v ložnici, ani jsme nemohli mít pokojík, kde by byla ELi sama. ALe asi od půl roku už spinkala sama :slight_smile: a teprve teď jsme dodělali pokojík :grinning:
12. led 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: my mame taky kokos-pohanka..jestli je dobra nevim, Tobik se jeste v sestinedeli stehoval do nasi postele :grinning: polohovaci polstar je co? ty valecky? to mi prijde zbytecny :slight_smile:
12. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mamitati.cz/index.php?men0=167&list=1&prod=5835&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/prod93010.jpg&detailRozmerL=640x435&usrCmd=details

polohovací polštář

Zofi: na matrac jsme se ptala já a ta pohanka nešustí nijak? A máš někde nafocený pokojíček?

Holky kde na Hl. třídě je Skrblík?
12. led 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy: Skrblik je nahoře na Hl. třídě, vedle lékárny. Zepředu je elektro a zezadu dětské. Akorát to funguje spíš tak, že si to vybereš na netu a tam vyzvedneš, je to tam malinké.

My budeme mít buď kokos-molitan, nebo kokos - molitan-pohanka. Budem kupovat asi v Sam baby, stojí kolem 600- 700Kč.pokud si pamatuju.

Zeď v pokojíku (původně naše ložnice, budu tam spát s mimčem) malovat nebudem, nechce se mi :sweat_smile: Ale koupím pěnové obrázky na zeď, stojí u nás jeden asi 55Kč a nemusím se bát, že mi to odře zeď nebo že to na mimčo spadne, je to lehoučké a pěkné.
12. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: tam by mělo být vystaveno to lehátko co chci pořídit tak to chci zajít omrknout. Díky za info kam se vydat.
12. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já jsem matraci podědila, ale jako fakt netuším, z čeho je :sweat_smile:

anděl, o těch pěnových obrázcích uvažuji i já. Mimčo teda bude s náma v ložnici, ale chtěla bych aspoń něco nalepit nad přebalovák....
12. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus promiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin, úplně jsem včera na Tebe zapoměla :sweat_smile: :frowning2:
Vzpoměla jsem si tedka :confounded: Dnes Ti tam skočím a hned podám info, slibujíííííííííííííí :slight_smile:
Jinak dobré ránko :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Tak jestli ho tam mají, tak to je fajn. :slight_smile: Já jsem to poprvé nemohla najít, mají vchod zezadu ze dvora, tak to musíš obejít, je to rohový barák.

lafemme: Mně to přijde jako nejjednodušší řešení a zas tolik to nestojí a obrázky jsou pěkné :slight_smile:
12. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: no vidíš ještě že jsi mi to řekla, by mě nenapadlo jít někde ze dvora! Asi tam zajdu zítra juknout. nevíš od kolika hod. tam jsou?
12. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoky nejsem už těhulka ale koukla jsem se tu kdo bude mít miminko ve stejném ročníku ve škole jako já :slight_smile: a chci se optat na ten polohovací polštář co jste řešily... kde se to dá koupit? asi si ho pořídím.-..
12. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Od kolika bohužel nevím, řekla bych tak od 8.30 nebo 9h, to tak většinou tady obchody otevírají. Mně to poprvé taky nenapadlo, zapadla jsem do toho elektra :sweat_smile: Ale pak jsme šly kolem s holkama s kočárky a zjistila jsem, že vchod je zezadu, strašně nenápadný. Musíš ten barák z boku celý oblézt.

keira: Já myslím, že normálně v obchodech pro miminka. Viděla jsem to i v bazaru, je to už celkem běžná věc. Nebo na internetu.

Holky, byla jsem se včera kouknout v Pompu, krásné věcičky, ale z cen mě málem trefil šlak. Už se nemůžu dočkat první výpravy do Sam baby :slight_smile:
12. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: Pompo má hezké věci, ale hodně předražené v Samovi je cena jinde nebo kdekoliv na netu.

Keira: já ho budu brát přes internet, kde budu brát i okrasy do postýlky.
12. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: ta matrace vubéc nešustí. Navíc to můžeš mít buď na straně kde je ta pohanka, to má mít nějaký masažní efkt a nebo t můžeš dát na tu stranu jde je kokos :wink: A pkojík mám nafcený na FB :wink:
12. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: tak to je super, kupuji tu kokosovo - pohankovou. Na tom FB to zase po mě bude chtít hesla co? Tak to zase nejuknu :frowning2: :cry:
12. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
monika to nevadí, však ještě nerodím :grinning:

jsem hrozná, asi 1,5 hodiny jsem se hrabala v těch pidi věcech, odstříhávala cedulky, psala si kolik co stálo a všechno fotila. jenom co poobědvám, tak to hodím do alba a sečtu kolik už jsem za prďolu utratila
12. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: pkud tam nejsi registrovaná, tak se tam nedostaneš
12. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek