• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
anděl: V Sambaby jsem nějaké viděla, tuším s medvídkem Pú, ale nekoukla jsem, kolik tam tak výjdou. Ale myslím, že se to dá koupit i třeba normálně v papírnictví, ne?
12. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka, lafemme ty pěnové nálepky mají v papírnictví, viděla jsem je i v hornbachu - tam jich měli hodně
12. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, už se to tady probíralo, ale já "neználek" se raději ještě zeptám znova .. jak je to s velikostí oblečení pro ty mimča? 50 je určitě pro moc malé miminka, 56 je asi běžná a těch 62? na netu jsou teď docela slevy, tak jsem si říkala, že bych si už nějakou tu soupravičku do porodnice objednala, ale pořád váhám s tou velikostí .. vím, že růst mimísků je individuální - tak jak to vidíte vy nebo máte zkušenosti od předchozích ratolestí, resp. jak se vybavujete vy .. díky moc
12. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: nejsem tam registzrovaná a na MS to dávat nebudeš nebo tady pár foteček?
12. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
frezie, ta 50 je opravdu hodně malinká, tu bych snad ani nekupovala...V 56 jsem si pár věciček koupila, ale opravdu jen málo, to je podle mě tak na ten první měsíc a pak více v té 62...Stejně záleží, jak bude miminko velké, když se narodí..

takhle jsem nevěděla s plínkama. měla jsem slevu na ty nové Pampers Premium care, tak jsem je koupila, jenže jsme s manžou nevěděli jakou velikost. první byly New born 2-5kg a druhé Mini 3-6kg. tak jsme si říkali, že snad to naše malé bude mít aspoń ty tři kila a koupili druhou velikost no a tady na Końovi psaly maminky, že to jejich rmiminka měla po narození velké, i když měla přes tři kila..tak nevím :confused: . Asi ještě dokoupím i ty menší - pro jistotu :sweat_smile:
12. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
frezie, ja jsem u Tobika mela nejmensi asi 56, ted jsem kupovala aj par 50, zalezi jak velky mimi se ti narodi, me to vychazi zase kolem 3350g, takze to snad vyuzijem :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
frezie tak jak píšou holky. já kupuju od 56, mám i 50, ale to jsme dostali
12. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
frezie: naše Eli byla malinká a já měla spíše 56 a to ji bylo veliké, tak jsem pak musela dokupuvat 50. A do porodnice jsem měla tuším 50 :grinning:
katy: že jsi to ty tak tu pár foteček hodím, ale je to složité s tím zmenšováním :wink: jdu na to :wink:
12. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafe: děkuji, bude to ještě zajímavé, určitě moc věcí nebudu kupovat, něco už mám podarováno, starší na doma se budou hodit :slight_smile: , jen je třeba něco nového do té porodnice a pak na běhání po doktorech .. taky si říkám, že raději o něco větší velikost na výrost než malé a na nic .. a plíny budou další problém :unamused:
12. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, jste zlaté :slight_smile: .. já si myslím, že budu mít malého diblíka, mě taky moc není, takže mám docela dilema s těma velikostma .. já když se narodila, měla jsem cca 3300 g, mamina je taky drobná, ale když se narodila, měla kolem 4000 g :grinning: , pak se na něco připravte předem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy tak už je to tam :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=327645&vReferer=
frezie: my mělihdně dlouho ty 2-5 kg Pampers, ale jen díky tomu že Eli byla malušká. Teď zatím koupím jen jedn balení do porodnice a pak se uvidí. Od zítřka mají v Tescu slevy na plíny, tak koupím jak ELi tak pro prcoška :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
frezie: to se tím řídit nedá. Já jsem taky měla přes 3 kg a manža taky a naše Eli měla pouhých 2550g :wink: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi pěkný pokojíček. a do tesca se pro plenky vypravím, ve slevě se vyplatí je koupit. to jsi mě uklidnila že dítě nemusí být velké po rodičích - já jsem měla 3600g a manžel 4500g
12. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: ona tá váha nebývá nějak dědičná a ani nezáleží kolik v těhotenství přibereš, prostě bude tak velké jak to bude potřeba :wink: Hold to ta příroda vždy umí zařídit :grinning:
12. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
frezie, taky myslím, že to není dědičné...Moje sestra i manželka bratrance jsou strašně drobounké..tak 50kilo i s lůžkem a obě měly své chlapečky 4kilové :sweat_smile:

Já jsem měla 3,60 a manža prý 2,80 :grinning:

zofi a ta akce je na všechny plínky? Nevíš kolik tam vyjdou ty Pampersky?

kamarádce poradily její kámošky, že dokonce nemá kupovat ani tu 56, že je to zbytečné...No ale nevím teda, to se mi zase nezdá :confused:
12. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mají akci na 2+1 a vyjdou na nějakých 840 asi tak nějak a podle toh co tam psali, tak by to mělo být na více velikostí, ale baleni Giant pack :wink:
jinak taky něvěřím jak vám na UTZ řeknou kolik mimčo váží. Mě před porodem řekli že ELi by měla mít asi 2700g a že se můžeme dostat i přes 3 kg a nakonec měla ještě míň :grinning:
12. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, je to na přírodě .. však znám i případy, kdy holky byly - jsou drobné, v těhu taky kde nic tu nic a prďolky měly kolem 4 kg
lafe: ty už taky pomalu začínáš s nákupem výbavičky nebo to je až moc brzy?
12. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi no já doufám, že budu mít malinké miminko :grinning:
lafemme já bych 56 určitě koupila, 62 už je hodně veliké a mimčo by ti v tom plavalo
12. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus, tak jsem se tam ptala a mají baby sense nebo jak se to píše za 2290,- Tak nevím jestli myslíš tohle :slight_smile:
12. led 2010 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni jj, přesně ten myslím. snad se tam pro něj někdy dostanu. děkuji :dizzy_face:
12. led 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, já 56 kupuji, ale zase ne přehnaně moc. Ale určitě si myslím, že zpočátku to bude akorát, takže i tato velikost je potřeba :wink: To jsem psala, že radily kamarádky mé taky těhotné kámošce...

frezie: Já už nakupuji od začátku. Na nějaké pověry jsem nevěřila a já raději budu mít vše připravené, než pak lítat někde v 9.měsíci a na poslední chvíli dokupovat :wink: pak si dám už jen nohy na stůl :grinning:
12. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, kde jste byly (pokud jste byly :slight_smile: ) na 3D? Já jsem zatím našla jen Fifejdy, tam to stojí 700,-. Je to někde levnější nebo je to všude stejné? Díky :wink: .
12. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem: já teda nebyl, ale mám pocit že t ještě dělají na Fakultce v Porubě :wink:
12. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusím mrknout, dík :wink:
12. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
aaadus: koukala jsem na tvoji výbavičku v albu - parádní :slight_smile: Ty dupajdy, polodupady s bodýčky...já ty oblečky miluju :slight_smile: A ty ponožky :dizzy_face:

majatob: ty už máš taky pořádnou výbavičku :slight_smile:

lafemme: jj ve faklutce to dělají za 500,-Kč

monika: ty jsi byla v tom mimistylu? A jsou tam vystavené postýlky??

katy: my budem kupovat taky tu kokos-molitan-pohanka matraci :slight_smile: A hezké dekorace - aspoň podle netu - mají v prodejně Pokojík na Hl.třídě - teď tam jsou myslím nějaké slevy...taky bych chtěla něco koupit...nějaký dřevěný obrázek na zeď...udělat prckovi takový koutek, když bude s námi v ložnici.
12. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro, já tam tu cenu nenašla :confused: Ale zítra tam když tak zkusím zavolat :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme: já jsem na tom byla :slight_smile: DVD 500,- Kč za cca 10 minut. - http://www.fnspo.cz/kliniky/gyn/sluzby.html
12. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dostala jsi i nějaké fotky?V těch Fifejdách jsou v ceně..
12. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme: No dostala - 2 ks zadarmo, ale asi jenom proto, že se ten 3D moc nepovedl (prcek se nechtěl natočit)...tak asi pro útěchu :grinning: Jinak je foto za 50 korun.
12. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ty 2 fotky byly z klasického ultrazvuku, z 3D by nic nebylo...škoda :frowning2: ale i tak to bylo moc hezké a dozvěděli jsme se, že čekáme chlapečka.
12. led 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek