• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
ahoj

aaadus: no vidíš to, kadeřnice, též bych měla zajít...a kde jsi trajdala? :slight_smile: Já jsem si dneska koupila vložky do porodnice...chtěla jsem z Rossmanna...v letáku bylo napsané, že je sleva...v obchodě bylo na cedulce sleva z 39,90 na 39,90 :grinning: A ještě byly ty balíky pěkně špinavé...tak jsem šla do lékárny a tam měli za 37,84 a čisté :slight_smile:

andelka: bezva fotka...tak to fakt není holka :grinning:

Mě prcek nějak dlouho asi taky spal...už jsem byla nervozní včera večer a dneska přes den se skoro neozýval, jen tak lehce, ale nakonec se před chvilkou probral a pokopkal mě, tak jsem už v klidu :slight_smile:

smardik: jak to píšeš, tak to v té porodce je asi v pohodě...díky za info :slight_smile: No a taky to nechápu, že mi jeden týden říkali to a dneska už to šlo...S tím kojením - myslím, že na jejich stránkách mají telefon na laktační poradkyni... Jo a vy jste na jídlo chodili někam pryč z pokojů? To tam nevozí na pokoje? To je divné...
Moc držím palcem, aby to s Tomáškem nebylo vážné!!A taky aby Honzík byl v pořádku.
13. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: gratuluji k super UTZ a ta fotečka je fakt bomba. Já jdu na ten velký UTZ příští týden tak jsem zvědavá :grinning:
jaro: já jsem rozhodnutá zase pro Fakultku. :wink: Tam to bylo v poho. Sprcha a záchod na pokoji a jídlo nám taky nosili na pokoj. A s kojením si hlavu nedělám. Chodím na kurz k Čurdové, tak se s ní potom domluvím a prposím ji aby za mnu přišla do porodnice a hotovo :wink:
13. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro jsem od holičky jela k našim když už jsem byla kousek od nich. a pak se mi nechtělo jet domů :grinning: a babička mi na oběd udělala palačinky s borůvkovým džemem, tak jsem jí to všechno snědla. a pak jsem snědla půl hrušky a půl jablka a teď se mi honí střeva, fuj, už to nebudu jíst.

já bych taky chtěla rodit ve fakultce a kdyby měli stopstav tak fifejdy
13. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zase kdyby mě nevzali na fakultku tak jedu do Vítkovic, ale stejně si myslím že to je jedno :wink:
13. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro na pokoj mi nosili jídlo jen za začátku jak jsem omdlívala ale jinak pokud dojdeš v pohodě do jídelny tak se chodilo do jídelny a mimča zůstavali na pokojích takže jsem za spolubydlící byla ráda, laktační poradkyni vím že mají ale nějak jim to tam nefungovalo jak mělo co se tče kojení

zofi jo ted už mám taky kontakt na lakt.poradkyni tak vím na koho se obrátím a neřeším to ale u Toma mě to vůbec nenapadlo i když jsem taky kontakt měla, ted už vím a tak blbá nebudu a třeba budu kojit dýl-doufám
13. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: no já u ELi taky nevěděla a kontakt jsem neměla, ale o Čurdové jsem věděla, ale nešla jsem tam. Teď už jsem taky chytřejší a budu jí volat rovou z porodnice ať za mnou přijde :wink: a taky doufám že budu kojit déle :slight_smile:
13. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi asi tak už jsem chytřejší a pokud bude problém budu volat rovnou z porodnice. Sakra já chodila na kurs u Toma k jedné paní a taky začínala na Č, ted si nejsem jistá zda to nebyla Čurdová-ta skloroza fakt funguje :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, smardik jak je to s tou laktační poradkyní. to stačí si nějakou najít z Ostravy a v případě nouze jí zavolat nebo ještě před porodem se s ní nějak domluvit? asi není marné mít takovou rezervu kdyby kojení nešlo
13. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: no klidně stačí zavolat když je nějaký problém, ale jelikož jsem měla problémy u Eli, tak už se budu jistit ještě před prodem :wink:
13. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Andělko: gratuluji k dobrým výsledků a super fotky :slight_smile:

Adi: tak to pak ani nebudeš muset na žádný kurz chodit :sweat_smile:

Včera na kurzu už jsme začali probírat porod, aromaterapii před porodem a během babské rady na přirozené vyvolávání porodu a z minula probrali porodnice více jsme nestihli pač tam je narušitel včera jsme mu dala přezdívku - porodník amatér ten pořád ruší a ptá se, ale na takové kraviny to byste musely slyšet! Jeho partnerka je asi němá ta nikdy nic neřekne ani pozdravit nemůže a furt se tam řeší jejich zdravotní stav, co zjistili u dr. co mají v průkazce, apod. už mě fakt smolil! Nevím že když jim něco není jasné že se nezeptají svého dr!

Adi: jinak i Kamila je laktační poradkyně a ráda vždy poradí :slight_smile:
14. led 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
katy to by mě taky štvalo, pokud by se tam pořád jedni a ti samí ptali na kraviny. já když se něco zapomenu zeptat dr. tak se můžu zeptat PA na cvičení, ale já si než jdu k dr. všechno píšu na co bych se chtěla zeptat jinak bych půlku věcí zapoměla :sweat_smile: tak to fajn že je i Kamila laktační poradkyně, když k ní budu chodit na kurz tak si mě třeba bude pamatovat kdyby bylo ouvej
14. led 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ona by ti poradila, i kdybys k ní nechodila. Ale to nejsou všeobecné dotazy ale vždy a jen týkající se jich! jako ona byla první kdo šel na testy cukrovky, my ostatní ne, ona byla na takovém vyšetření my ne - vše jako by ona byla průkopnicí! A pokud je něco zajímá tak se zeptám před nebo po kurzu ne?
14. led 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy tak to mě mrzí, že tam máte takové lidi. to dokáže celý ten kurz pěkně znechutit co? a Kamila asi neřekne, že se mají ptát až po kurzu že? :sweat_smile: nám se zase stalo, že jsme byli loni na představení těch japonských bubeníků a za námi seděl nějaký děda s vnukem (mohl mít tak 6let) a ten kluk musel všechno strašně komentovat nahlas. už jsem se neudržela a klukovi řekla ať je zticha a dědovi ať si svého vnuka klidní, že ostatní se chtějí v klidu dívat. manžel kdyby mohl tak to klukovi vrazí facku
14. led 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko

katy nechceš prozradit nějaké babské rady na vyvolání porodu? já už bych ten porod brala a zítra je hezký den na porod :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: no já myslím, že mu brzy kamila už něco řekne.

Smardik: vím, že tam byla stimulace bradavek, ricinový koktejl, masáž bříška jasmín. olejem a co ještě nevím až budu doma tak písnu u sebe to teď nemám. Pošli mi na sebe mail, já to doma nascanuji a přepošlu asi se mi to nebude chtít opisovat - leda že by se mnou nekomunikoval scan :sweat_smile:
14. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kde jste kdo? Co je s vámi? Kdepak jste se ztratily?

Smardik: tak máš to na mailu + tipy na zpříjemnění porodu tak snad ti něco pomůže. :slight_smile:
15. led 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
holky, co takhle nejakej srazik? dokud vsechny drzime pokope :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: jsme pro od př. týdne začínám čerpat dovču. :slight_smile:
15. led 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji jsem pro srazík ale chtělo by to co nejdřív, já v pondělí začínám 39týden
15. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik: došlo ti to?
15. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik, prave proto se ptam jestli jste pro, abys to kdyztak stihla jeste taky :wink:
15. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: my máme sraz každé pondělí :grinning: , ale taky jsem pro. Dejte vědět kdy, ale pro mě je lepší až odpledne :wink:
15. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
me je to jedno kdy, pristi tyden akorat nemuzu v pondeli dopo (mame to cvico) a ve ctvrtek, musim na kontrolu a to je zaleziost na celej den se tam dohrabat :slight_smile:
zofi, ale vezmes eli, jo? ja musim tahat tudlika vsude sebou, tak at se nenudi :grinning:
15. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: jo vezmu :wink: aspoň bude sranda :grinning:
15. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, super :grinning:
je, ja uz se tesim na pondeli na kurz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu odpo vždycky kromě čtvrtka. :slight_smile:
Já vezmu Danýska taky s sebou :grinning:
15. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl: n to my všichni ty prťata potáhneme s sebou, ale někteří ještě ptlačí i kočár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To zase bude makačka :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. led 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neee, ja kocar neberu ani za nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já jo. Eli mi mc daleko ještě nedojde :wink:
15. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek