• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Vsak si pujdem asi nekam sednout, ne? vite o necem kde by treba byl detskej koutek at se s nama deti nenudi u stolu? nebo chcete na prochazku? to bych vzala boby...ale kocar fakt ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla, že to rozhodnete vy "dětné", aby to vyhovovalo vám a prckům a my ostatní se přizpůsobíme.
Se přiznám, že moc velký přehled o podnicích baby friendly nemám :unamused: Maximálně v shoppinu vím, že bývají děcka v těch kavárnách, restauracích či co to je vlastně.
15. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se kukla na babyweb do sekce dítě vítáno a v Ostravě jsem našla toto: http://clovickov.cz/index.html
Byl ste tam někdo? To asi bude spíš pro větší děti, co?
A pak ještě http://www.uskritka.cz/ocajovne/
Ale já fakt nevím, dítě nemám, tak mě nic moc nenapadá. Počkám co navrhnou zkušenější. :slight_smile:
15. led 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem pro ale byla bych pro termín co nejdříve :slight_smile:, určitě sebou vezmu Tomáška nemám ho kam dát ale bude v kočárku, jak vezmu hračku vydrží tam. Já v človíčkově byla a tam se to dá :slight_smile: můžou tam i takoví prcci jako je Tom, s kočárkem se tam dá taky zajet :slight_smile:
15. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka, ten clovickov je spis pro vetsi asi, me se libi ta cajovna, pokud by ostatnim nevadila cesta do poruby :wink:
15. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob mě ten človíčkov přišel i pro malé, měli tam i nějaké odrážedla apod., Tom ještě nechodí takže ten tam asi nebude to bych musela být furt s nim, on je trdlík co si nechá všechny hračky vzít, bouchnout se a jen pláče takže ne. Do Poruby klidně přijedem to mi nějak nevadí, stavili bychom se do sekáče co je na alšáku tam mají vždycky fajn věcičky :slight_smile:, otázka je kdy?
15. led 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jo došlo mi to, díky :slight_smile: kuknu na to ale zjistila jsem že se mi moc nehodí aby se narodil Honzík dřív takže to asi necháme na přírodě, 28.1 bych ještě chtěla stihnout Tomíkovi focení pod vodou a pak může Honzulka ven
15. led 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
od včerejška mi nešel net a zprovoznili mi ho před chvílí.
pro sraz jsem určitě a kde se uskuteční záleží na vás s dětičkama
15. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se přizpůsobím. Mě je to celkem jedno, hlavně jak tam bude něco pro dětičky. Moje Eli je torpédo a potřebuje prostor na hrani :wink:
15. led 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte, kde v centru je nejlepší lékárna kde budou všechno co je třeba pro mimčo a po porodu? nebo je lepší si zajít do nějaké lékárny v nemocnici? ty jsou prý nejlepší a mají tam snad vše. už mě zase nějak chytlo že nic nemám koupené tak sepisuju seznamy co koupit v drogerii, co v lékárně a jen co příjde nemocenská zajdu to nakoupit
15. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně je to taky jedno, já dojedu kamkoliv, i do centra. Záleží na tom, co se vám zdá dobré pro dětičky a s tím zkušenosti nemám.

adus: V nemocničních lékárnách by toho měli mít nejvíc, ale neporadím, zatím jsem kupovla vždycky jen na vozovně nebo v Mephacentru.
jo a volala jsi na to cvičení? Bude už v neděli? Já bych chtěla příští týden, tak že bych se v pondělí nahlásila. Teď trdluju na balonu skoro každý den a už mi to tááák chybí. :sweat_smile:
15. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka volala, oni nás automaticky co jsme to měly zrušené přepsali na další neděli a cvičení by být mělo, protože jsem jim tam nechávala telefon na mě, kdyby to bylo zase zrušené ať mi můžou zavolat
15. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: tak já neporadím. Já vždy nakupuju u nás v lékárně a ještě se mi nestalo, že by tam něco neměli a kdy neměli tak mi to objednali :grinning:
15. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Já jsem se z minulého musela odhlásit kvůli těm zdravotním problémům, ale už je to v pořádku, tak bych příště zas chtěla jít. V pondělí se objednám na neděli, místo snad bude. :slight_smile:
15. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: a kam chodíš?
15. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: s Adus do FN. Naposled jsem byla před měsícem, tak už jsem natěšená :slight_smile:
15. led 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, zitra zas na zastavce? nebo se potkame az tam? :slight_smile:
17. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: jo můžeme se potkat zase na zastávce :wink: tak jak minule? :wink:
17. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,chvilku po te 9 tam budu :slight_smile:
17. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás víkend v poklidu naštvala jsem se ubrus k vyšívání nikde neseženete ani kdyby čert na koze rajtoval tak jsem si našla na netu předlohu v so jsme v galanterce koupili látku bavlnky a v so po obědě jsme překreslili a teď vyšívám o 106 velký ubrus.
Jinak dneska jsem tu skoro naposledy už začnu balit věci :slight_smile: zítra nebude moc času. A ve st se chystáme jet na Pustevny na ledové sochy tak snad nebude sněhová kalamita jak pořád mluví, výjmečně vyjedu nahoru lanovkou :sweat_smile:

Já na srazík už mohu kdykoliv od tohoto čt bude to spíše dopoledne nebo odpoledne?

Adus: prý nejlepší a nejlevnější lékarny snad i slušně vybaveny jsou v nemocnicích třeba na Fifkách je dobrá. Já nakoupila tenkrát vše v MAriánských, kde mi hned na druhý den objednali vše co jsme potřebovala já jim po tel. nadiktovala seznam a druhý den mě tam čekal koš :slight_smile:
18. led 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
ach jo, zase sněží a já chtěla na nákup, na poštu a k té pediatričce se podívat. zas budu tvrdnout doma :angry:
katy o těch fifejdách jsem slyšela, že je tam dobrá lékárna. asi se tam zajdu podívat
holky nejde se některá podívat do porodnice na fakultku a na fifejdy? manžel se mnou asi nepůjde a samotné se mi moc nechce. nejdete taky některá sama?
jinak včera jsme byli v Brně v Kika a máme nábytek do pokojíčku a přebalovací pult do koupelny. tak mám radost, že jsme zase o cosi více vybavení. sice jsme se kvůli tomu málem rozvedli :sweat_smile:
18. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: a máš fotky? Já na Fifky se půjdu asi kouknout sama to je varianta, kdyby mě FN nevzala, ale na FN bych byla ráda, aby šel P. se mnou, asi tam jukneme jak půjdu na poslední velký UTZ to jistě půjde taky. Nevíš na FN se musí nějak dopředu objednat?
18. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy takový budeme mít pokojíček. k tomu hráškově zelený koberec a stěny budeme malovat na zeleno (pistáciová) a oranžová (meruňková)
http://images.kika.com/db/4/a/2/15511662_2_z.jpg
http://images.kika.com/db/4/a/7/15511737_2_z.jpg
http://images.kika.com/db/4/a/9/16741929_2_z.jpg

na FN se musí objednávat
http://porodnice.fno.cz/prohlidka_porodnice.html
18. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy tak nepůjdeme se na ty Fifejdy podívat spolu? jestli jsem to dobře pochopila, tak každý čtvrtek ve 13:00 dělají prohlídku?
18. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: můžeme ale tento týden mě to nevýjde to ještě budu vyjukaná, že jsme doma :sweat_smile: ale třeba ten další můžeme.
Pěkný pokojíček. My máme světle zelenkavé zdi a mamčina kolegyně nám slíbila, že nám nějaké zvířatka či dětské dekorace namaluje, kreslí úžasně.
18. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy však to myslím nespěchá kdy se tam půjdeme podívat. a myslíš, že teda platí to, co mají napsané na netu o té prohlídce? a kdy se chceš jít podívat do FN? to bych taky chtěla aby tam se mnou šel manžel, ale nevím jak to tam mají, jestli ta prohlídka je ráno nebo spíše odpoledne
18. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: já to chápum, že na Fifkách je to každý čt, ale raději tam asi cinkneme ne?
A na FN nevím zda ráno nebo odpo, my to sfoukneme jak půjdeme na poslední UTZ jinak manža nemá problém jít mrknout dopo nebo odpo. A zavolám tam a poptám se.
18. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Až se poptáš, tak dej vědět, mě by to taky zajímalo, jak to ve FN chodí s prohlídkama. Já tam sice budu chodit na předporodní kurz, ale to je něco jiného.

adus: Jak bylo ve cvičení? Prý jste zase přetáhli :sweat_smile: Něco nového zajímavého? Já už jsem napsaná na tuto neděli na 8.30, konečně :dizzy_face:

My malovat nebudem, se mi nějak nechce. Tak dám aspoň na zeď pěnové obrázky :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy asi bude lepší na ty fifky zavolat ať se tam neženeme zbytečně že. a na ten poslední utz jdeš kdy?
andelka jj, zase jsme přetáhli. cvičení bylo super ale dneska mě pekelně bolí záda, no jo, 4 týdny bez cvičení jsou znát
18. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Nestraš, já byla naposled 13.12. :confused: Ale aspoň trdluju na balonu, bo záda mě bolí též, hlavně když dýl sedím bez opory, tak spodní část.
18. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek