Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
aaadus
18. led 2010
andelka ty záda právě bolí z toho cvičení :-N a to jsme cvičili jen tak lehce, příště prý dostaneme větší záhul
andelka
18. led 2010
Nó, tak fajn že jdu až příště, co? 😃 Se budu muset do té doby víc rozhejbat :-N
smardik
18. led 2010
holky co ten srazík? tento týden můžu čtvrtek-neděle ale už by to fakt chtělo se domluvit, jsem už 39týden tak moc času není
aaadus
18. led 2010
já tento týden můžu kdykoliv kromě zítřka. a nesmí sněžít
andelka
18. led 2010
Já nemůžu ve čtvrtek. Jinak celkem jo.
smardik
18. led 2010
no to bude zajímavé se domluvit 😃 😃 😃, no pokud by to bylo odpoledne můžem i v tu středu (ale to asi, máme na 13 v Havířově to EEG ale nemám zdání jak dlouho to trvá, pak bychom mohli přijet-hodil by nás tatka autem tak by se to dalo)
katy007
18. led 2010
Adi: kolem 30-32 tt

Já nemůžu ve st celý den ve čt do cca 16 hod. pokud to bude v POrubě pokud v centru tak do 16,30 pá celý den.
majatob
18. led 2010
tak co v ten patek? to muzeme vsechny, ne? 🙂
zofinecka
18. led 2010
ahojki, tak já jsem klidně pro pátek,ale spíše odpoledne. Teda pokud to půjde 😉 Já sjem dneska přišla domů ztrhaná ze cvičení ztrhaná jak borůvka :-p Začínám nesnášet sníh 😃
evkaa25
18. led 2010
Ahojky.
Dlouho jsem tu nebyla,nějak mám pořád plno práce.
Zítra jdu na druhý předporodní kurz,tak jsem zvědavá,co budeme probírat.Ale už se tam těším.
Jinak u mně nic nového,na poradnu jdu až příští úterý.
Minulý pátek jsem byla v Sambaby,koupila jsem tam přebalovací podložku a pěnové nálepky na zed.Bývají dost drahé a tam stály v balení po dvou ks 45kč a po jednom ks 35kč.Tak kdo by něco takového chtěl,tak tam určo zajděte juknout. 🙂 Já jsem pořídila tygříka,krokodýla,koníka,berušku a kytičku.Zatím.Myslím,že tam ještě nějaké koupím.Jsou vážně moc pěkné. 🙂
Taky budu u nich objednávat kočárek.Tako Jumper v oranžové barvě.Je to můj favorit už dlouho.Hlavně mi vyhovuje,že je do terénu,což potřebuju.Původně jsem myslela,že bych ho koupila v Českém těšíně o tisícovku levněji,ale když si spočítám benzín a kdyby se něco stalo,tak že bych musela až tam kvůli reklamaci,tak ho asi koupím v Ov. 🙂
Jinak koukám,že domlpuváte srazík.Ráda bych se přidala,pokud budu mít volno.Tak počkám,na kdy to domluvíte. 🙂
smardik
18. led 2010
v pátek můžem kdykoliv 🙂
aaadus
18. led 2010
já v pátek můžu kdykoliv 😉
evka to jsi dobře koupila, já se tam taky chci zajet podívat, ale nějak se mi nechce kvůli tomu blbému parkování. a kočárek máš asi lepší objednat tam než se s ním potom hnát do Těšína kdyby bylo třeba reklamovat
andelka
18. led 2010
evka: Přesně na pěnové obrázky se chystám taky, tak děkuju za info 🙂 Chci tam koupit i přebalovací podložku. Počítám, že tak za 14 dní tam zajedem a uděláme první větší nákup.
evkaa25
18. led 2010
Aaaduš jo parkování tam je vážně blbé.Taky tam někdy autem pěkně maturuju. :-N 😃 A přesně jak píšeš,ten kočárek mám určo lepší objednat u nich právě kvůli reklamacím/samozřejmně doufám,že reklamace nebude třeba 🙂 /
Andělko,já jsem koupila takovou obyč přebalovací podložku za 240kč,což si myslím,že je dobrá cena a ty pěnové obrázky mně tam vážně nadchly.Mněli je tam nové,tak byl dost výběr a za dobré ceny. 🙂
Taky tam mněli pěknou sadu:nůžky s kulatou špičkou,dětské kleštičky na nehty,2 hřebínky,kartáček na zuby a ještě myslím něco a jen za 110kč a pěkné.Já už tedy hřebínek i nůžtičky mněla,tak jsem to nekupovala.Ale vyšlo to cenově super a vypadalo to dobře.Takže kdo ještě nemá................ 😉
jaro2008
19. led 2010
Dobré ránko 🙂
katy: tak ty už končíš v práci?! Ty se máááš. To ti závidím. Zrovna jsem se tě chtěla zeptat, jak to v práci zvládáš...já jsem už hotová...ráno než se dokulím...ke konci dne už nevím, jak si za tím stolem sednout, protože mě všechno tlačí 😞 A o ranním vstávání ani nemluvím :-p Tak tu zůstanu už poslední pracující, co 😃

My jsme měli taky nakupovací víkend...v sobotu v Sambaby...postýlka, matrace, peřiny, prostěradlo... 🙂 Ale neděli jsme už jen proležela...nějak na mě padla taková únava a k tomu mě pobolívalo břicho, že jsem raději skoro celý den ležela...ale už je to dobré...🙂

aaadus: moc hezký nábytek jste koupili 🙂
katy007
19. led 2010
Ahoj holky,
tak dneska naposledy se vám hlásím z "Pentagonu" tak jsme zvědavá na pocity až se se všemi rozloučím a naposledy se podívám do svého "výkladce" ale myslím, že zítra na Pustevnách na vše rychle zapomenu a budu ráda, že můžu výletovat.

Evi: do Sama se taky chystáme - pro nábytek, ¨lahvičky a ty nůžky taky nemáme tak i to koupíme. a kdové co mě ještě padne do oka :-N

Jaro: no je to taky pro mě náročné, ráno se mě moc vstávat nechce, ale to zase takový problém není, ale v práci je to na mě už dlouhé, bolí tě tělo ze sezení na židli a nemáš své pohodlí jako doma tak jsem ráda, že už končím a ještě pořádně odpočinu než se malé narodí a začne maraton.

JInak zatím v pá můžu kde to nakonec bude?
jaro2008
19. led 2010
katy: no prááávě, je to už strašně dlouhé a bolí celý člověk...Doma se můžu krásně natáhnout, vyvalit břušek a odpočívat...Na Pustevnách teď musí být krááásně...ale dávej na sebe pozor, ať se někde neskutálíš a nenachladneš 😉 já ještě 14.5 pracovních dnů, pokud nepočítám dnešek...
aaadus
19. led 2010
Dobré ráno,
katy přeju úspěšné zakončení pracovního maratonu, hlavně nebreč ať si nemyslí, že se ti po práci bude stýskat 😃 teď nás všechny čeká mnohem hezčí zaměstnání x-)
jaro děkuju za pochvalu nábytku, jsem ráda že už ho máme doma. a věřím, že v práci už to musí být záhul i když "jenom" sedíš jak by někdo mohl namítat. mě už malý tlačí na žaludek a žebra tak je mi tak těžko a ráno mi zase začíná být trošku špatně od žaludku :-S
katy007
19. led 2010
Jaro: já taky pak počítala ještě 10x, 8x a pak ještě dnes a zítra a dneska jsme šla skoro jako Otík ve Vesničce :-N dorazíš na srazík?
Mám už doma těhu oteplovačky tak zima snad nebude a skulit se doufám neskulím.

Adi: myslím, že brečet nebudu leda radostí :-N
aaadus
19. led 2010
katy 😃 😃 😃
jaro2008
19. led 2010
katy: já asi ne, já budu ráda, když dojedu domů kolem 16 hod. a padnu...přiznám se, že se mi teď ani moc nechce...nasezená jsem z práce a chodit v tom sněhu se mi též moc nechce...snad se nebudete na mě zlobit :-N 😉
katy007
19. led 2010
Adi: co ti příjde k smíchu?

Jaro: nebudeme, když dorazíš příště 😉 🙂
zofinecka
19. led 2010
ahojki hlky, tak t vypadá že asi na srozík nedrazím pokud to bude odpoledne. Denska mi manža řekl že chce jít na karneval a začíná to ve čtyři, tak t asi nestihnu za váma 😞
aaadus
19. led 2010
katy Otík 😃
katy007
19. led 2010
Adi: no tak jsme si poskočila no? 😃 ale rohlíka nemám 😉
aaadus
19. led 2010
katy mě teď rozesměje každá kravina :-N skoro každý den dostanu brutální záchvat smíchu
katy007
19. led 2010
smích je zdravý 🙂
lafemme
19. led 2010
Ahojte,

aaadus, to máš dobrý..Mě spíš všechno rozpláče.. :-N

jak je jinak, těhulky? 🙂
aaadus
19. led 2010
lafemme tak brečet taky brečím, zvlášť když manžel řekne něco jinak než jsem si představovala :-N
smardik
19. led 2010
ahojky tak jsem dneska byla na poradně a na porod to podle dr. nevypadá tak uvidíme ale nejpíš s vámi srazík stihnu pokud bude v ten pátek

a mám dobrou zprávu-na 99% kupujem větší byt a v červnu nebo v červenci se stěhujem 🙂 takže ted vybírám obklady do koupeny a na záchod protože ta se dělá nová a pak už začnu pomalu přemýšlet nad dětským pokojem i když to má času dost