• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
andelka ty záda právě bolí z toho cvičení :sweat_smile: a to jsme cvičili jen tak lehce, příště prý dostaneme větší záhul
18. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Nó, tak fajn že jdu až příště, co? :grinning: Se budu muset do té doby víc rozhejbat :sweat_smile:
18. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
holky co ten srazík? tento týden můžu čtvrtek-neděle ale už by to fakt chtělo se domluvit, jsem už 39týden tak moc času není
18. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
já tento týden můžu kdykoliv kromě zítřka. a nesmí sněžít
18. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Já nemůžu ve čtvrtek. Jinak celkem jo.
18. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no to bude zajímavé se domluvit :grinning: :grinning: :grinning:, no pokud by to bylo odpoledne můžem i v tu středu (ale to asi, máme na 13 v Havířově to EEG ale nemám zdání jak dlouho to trvá, pak bychom mohli přijet-hodil by nás tatka autem tak by se to dalo)
18. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi: kolem 30-32 tt

Já nemůžu ve st celý den ve čt do cca 16 hod. pokud to bude v POrubě pokud v centru tak do 16,30 pá celý den.
18. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak co v ten patek? to muzeme vsechny, ne? :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojki, tak já jsem klidně pro pátek,ale spíše odpoledne. Teda pokud to půjde :wink: Já sjem dneska přišla domů ztrhaná ze cvičení ztrhaná jak borůvka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Začínám nesnášet sníh :grinning:
18. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.
Dlouho jsem tu nebyla,nějak mám pořád plno práce.
Zítra jdu na druhý předporodní kurz,tak jsem zvědavá,co budeme probírat.Ale už se tam těším.
Jinak u mně nic nového,na poradnu jdu až příští úterý.
Minulý pátek jsem byla v Sambaby,koupila jsem tam přebalovací podložku a pěnové nálepky na zed.Bývají dost drahé a tam stály v balení po dvou ks 45kč a po jednom ks 35kč.Tak kdo by něco takového chtěl,tak tam určo zajděte juknout. :slight_smile: Já jsem pořídila tygříka,krokodýla,koníka,berušku a kytičku.Zatím.Myslím,že tam ještě nějaké koupím.Jsou vážně moc pěkné. :slight_smile:
Taky budu u nich objednávat kočárek.Tako Jumper v oranžové barvě.Je to můj favorit už dlouho.Hlavně mi vyhovuje,že je do terénu,což potřebuju.Původně jsem myslela,že bych ho koupila v Českém těšíně o tisícovku levněji,ale když si spočítám benzín a kdyby se něco stalo,tak že bych musela až tam kvůli reklamaci,tak ho asi koupím v Ov. :slight_smile:
Jinak koukám,že domlpuváte srazík.Ráda bych se přidala,pokud budu mít volno.Tak počkám,na kdy to domluvíte. :slight_smile:
18. led 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
v pátek můžem kdykoliv :slight_smile:
18. led 2010 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
já v pátek můžu kdykoliv :wink:
evka to jsi dobře koupila, já se tam taky chci zajet podívat, ale nějak se mi nechce kvůli tomu blbému parkování. a kočárek máš asi lepší objednat tam než se s ním potom hnát do Těšína kdyby bylo třeba reklamovat
18. led 2010 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
evka: Přesně na pěnové obrázky se chystám taky, tak děkuju za info :slight_smile: Chci tam koupit i přebalovací podložku. Počítám, že tak za 14 dní tam zajedem a uděláme první větší nákup.
18. led 2010 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Aaaduš jo parkování tam je vážně blbé.Taky tam někdy autem pěkně maturuju. :sweat_smile: :grinning: A přesně jak píšeš,ten kočárek mám určo lepší objednat u nich právě kvůli reklamacím/samozřejmně doufám,že reklamace nebude třeba :slight_smile: /
Andělko,já jsem koupila takovou obyč přebalovací podložku za 240kč,což si myslím,že je dobrá cena a ty pěnové obrázky mně tam vážně nadchly.Mněli je tam nové,tak byl dost výběr a za dobré ceny. :slight_smile:
Taky tam mněli pěknou sadu:nůžky s kulatou špičkou,dětské kleštičky na nehty,2 hřebínky,kartáček na zuby a ještě myslím něco a jen za 110kč a pěkné.Já už tedy hřebínek i nůžtičky mněla,tak jsem to nekupovala.Ale vyšlo to cenově super a vypadalo to dobře.Takže kdo ještě nemá................ :wink:
18. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
katy: tak ty už končíš v práci?! Ty se máááš. To ti závidím. Zrovna jsem se tě chtěla zeptat, jak to v práci zvládáš...já jsem už hotová...ráno než se dokulím...ke konci dne už nevím, jak si za tím stolem sednout, protože mě všechno tlačí :frowning2: A o ranním vstávání ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak tu zůstanu už poslední pracující, co :grinning:

My jsme měli taky nakupovací víkend...v sobotu v Sambaby...postýlka, matrace, peřiny, prostěradlo... :slight_smile: Ale neděli jsme už jen proležela...nějak na mě padla taková únava a k tomu mě pobolívalo břicho, že jsem raději skoro celý den ležela...ale už je to dobré...:slight_smile:

aaadus: moc hezký nábytek jste koupili :slight_smile:
19. led 2010 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dneska naposledy se vám hlásím z "Pentagonu" tak jsme zvědavá na pocity až se se všemi rozloučím a naposledy se podívám do svého "výkladce" ale myslím, že zítra na Pustevnách na vše rychle zapomenu a budu ráda, že můžu výletovat.

Evi: do Sama se taky chystáme - pro nábytek, ¨lahvičky a ty nůžky taky nemáme tak i to koupíme. a kdové co mě ještě padne do oka :sweat_smile:

Jaro: no je to taky pro mě náročné, ráno se mě moc vstávat nechce, ale to zase takový problém není, ale v práci je to na mě už dlouhé, bolí tě tělo ze sezení na židli a nemáš své pohodlí jako doma tak jsem ráda, že už končím a ještě pořádně odpočinu než se malé narodí a začne maraton.

JInak zatím v pá můžu kde to nakonec bude?
19. led 2010 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
katy: no prááávě, je to už strašně dlouhé a bolí celý člověk...Doma se můžu krásně natáhnout, vyvalit břušek a odpočívat...Na Pustevnách teď musí být krááásně...ale dávej na sebe pozor, ať se někde neskutálíš a nenachladneš :wink: já ještě 14.5 pracovních dnů, pokud nepočítám dnešek...
19. led 2010 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
katy přeju úspěšné zakončení pracovního maratonu, hlavně nebreč ať si nemyslí, že se ti po práci bude stýskat :grinning: teď nás všechny čeká mnohem hezčí zaměstnání :dizzy_face:
jaro děkuju za pochvalu nábytku, jsem ráda že už ho máme doma. a věřím, že v práci už to musí být záhul i když "jenom" sedíš jak by někdo mohl namítat. mě už malý tlačí na žaludek a žebra tak je mi tak těžko a ráno mi zase začíná být trošku špatně od žaludku :confounded:
19. led 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaro: já taky pak počítala ještě 10x, 8x a pak ještě dnes a zítra a dneska jsme šla skoro jako Otík ve Vesničce :sweat_smile: dorazíš na srazík?
Mám už doma těhu oteplovačky tak zima snad nebude a skulit se doufám neskulím.

Adi: myslím, že brečet nebudu leda radostí :sweat_smile:
19. led 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
katy :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
katy: já asi ne, já budu ráda, když dojedu domů kolem 16 hod. a padnu...přiznám se, že se mi teď ani moc nechce...nasezená jsem z práce a chodit v tom sněhu se mi též moc nechce...snad se nebudete na mě zlobit :sweat_smile: :wink:
19. led 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi: co ti příjde k smíchu?

Jaro: nebudeme, když dorazíš příště :wink: :slight_smile:
19. led 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojki hlky, tak t vypadá že asi na srozík nedrazím pokud to bude odpoledne. Denska mi manža řekl že chce jít na karneval a začíná to ve čtyři, tak t asi nestihnu za váma :frowning2:
19. led 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
katy Otík :grinning:
19. led 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi: no tak jsme si poskočila no? :grinning: ale rohlíka nemám :wink:
19. led 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
katy mě teď rozesměje každá kravina :sweat_smile: skoro každý den dostanu brutální záchvat smíchu
19. led 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
smích je zdravý :slight_smile:
19. led 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

aaadus, to máš dobrý..Mě spíš všechno rozpláče.. :sweat_smile:

jak je jinak, těhulky? :slight_smile:
19. led 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
lafemme tak brečet taky brečím, zvlášť když manžel řekne něco jinak než jsem si představovala :sweat_smile:
19. led 2010 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak jsem dneska byla na poradně a na porod to podle dr. nevypadá tak uvidíme ale nejpíš s vámi srazík stihnu pokud bude v ten pátek

a mám dobrou zprávu-na 99% kupujem větší byt a v červnu nebo v červenci se stěhujem :slight_smile: takže ted vybírám obklady do koupeny a na záchod protože ta se dělá nová a pak už začnu pomalu přemýšlet nad dětským pokojem i když to má času dost
19. led 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek