Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
zofinecka
21. led 2010
jaro asi ne, a mě taky nic nenapadá kde bychom se mhli slézt 😞
smardik
21. led 2010
holky já taky přijdu ale pořád nevím kde a v kolik 🙂 ale asi přijdu bez malého, tatínek je doma tak at jsou spolu, snažím se je nechávat co nejvíc spolu sami, myslím že to potřebují a at si fakt zvykají, jak manža dojde v 18 z práce tak už zas tolik času na sebe nemají a malý je večer ufnukaný tak se plazí po mě, tak at trénují na porodnici
zofinecka
22. led 2010
maji: mě napadá teda jenm KAštánek, ale nevím zda tam mají otevřeno. A nebo ještě jedna cukroška, ale tam zase není nic pro děti 😞
zofinecka
22. led 2010
tak měli by tam být od půl třetí 😉
smar dojdi i s tomíkem , jestli teda půjdem do herničky 😃
majatob
22. led 2010
zofi, zas ale co holky bez deti? neni to blby? =-)
zofinecka
22. led 2010
no já nevím, ale kde jinam s těma našema raubířama chceš jít. Leda ještě ta cukrška, ale tam fakt není nic pro děťátka
majatob
22. led 2010
zofi, ja vim no... :-N tak at se vyjadri holky, me by to samozrejme nevadilo, byl by aspon klid 😃
zofinecka
22. led 2010
http://www.vetrnik.eu/ tak pak tady 😉
zofinecka
22. led 2010
tak se hlky vyjadřujete ať se můžem domluvit 😉
smardik
22. led 2010
zofi počkám kam se půjde a uvidím, ale Tom ještě na herničku není drží se mě tak by byl u mě nechá si všechny hračky brát, bouchnout se. Tatínek je doma tak počítá že ho pohlídá, jen dejte vědět v kolik protože do Poruby to mám skoro 2hodiny tak at se můžu podívat na nějaký bus a jet
majatob
22. led 2010
smardi, tam by ho nikdo nebil 😉 a urcite by se mu tam libilo 🙂 ja jsem se taky bala kdyz jsme sli poprve a ted uz jsme tam jak doma 😃
zofinecka
22. led 2010
jojo já se taky bála a jak jsme tam přišli, tak ELi za chvilku zmizela v herničce a bylo to a ani jsem už ni nevěděla 😉 Jinak cena té herničky je pro dspělou osobu 40 Kč dítě je zdarma a jedna osoba jako doprvod platí 20Kč, takže se musíme domluvit. Mě je to jedno já klidně půjdu i do té cukrošky 😃 😉 No a sraz tak ve tři na Třebovické? 😉 🙂
smardik
22. led 2010
maji znám ho z plavání jak se chová když je u dětí, stojí a řve mama mama mama a roní slzy jak hrachy
zofinecka
22. led 2010
no tak chceš radši do té cukrárny? A přijdeš teda sama? 😉
smardik
22. led 2010
zofi mě je to fakt jedno 🙂 rozhodněte kam jdem a já dojedu 🙂, já se přiznám že se mi už ani s malým autobusem tahat nechce když nemusím
zofinecka
22. led 2010
tak to chápu. Tak mě je to celkem jedno a klidně můžeme jít do cukrošky, aspň si dáme nějakou mňamku 😉 No a já uvídím jestli budu tahat Eli s sebou. Manža je doma a včera chtěl jít děda s Eli na sáňky, tak ji asi nechám taky doma, ať si ji děda užije 😃
zofinecka
22. led 2010
a navíc v té cukrošce není moc místa na kočárky, přes lét t bude lepší. To jsou otevřené zahrádky a tam je více prostoru 😉
smardik
22. led 2010
zofi dřív ještě jo ale ted už ho fakt netahám když nemusím přece jen už je ten konec těhu únavný ale to víš sama. A pak se chci stavit do tesca a to by s ním musela být rychlovka
zofinecka
22. led 2010
smar: mě to taky dělá prblém někam jít s ELi. Pokud můžu, tak jdu sama a nebo jde vždy někdo se mnou ať táhne kočár a nebo sáňky 🙂 Copak jdeš nakupvat do Tesca?
majatob
22. led 2010
chudak Tudlik, se tam ukouse nudou kdyz bude jediny dite :-N no a co teda zkusit treba tu cajovnu jak sem davala odkaz Andelka?
andelka
22. led 2010
Ahoj holky, tak nakonec se asi slezete jen vy dětné, protože já mám zítra zkoušku, včera jsem nemohla spát, dneska jsem zaspala, takže jsem ve skluzu. A mamka je celý den doma, tak by mě zabila, kdybych odpo někam šla a zítra se to nepovedlo. Už tak mě celý týden kontroluje jestli se učím. :-|
Doufám, že nám vyjde později ještě jeden sraz, až nebude takové debilní počasí. No a nejlepší bude léto - sejdem se, sednem do parku, na zahrádku... 🙂
majatob
22. led 2010
zavidim, ze mate na vyber :-N
zofinecka
22. led 2010
tak teda je rozhdnuto. Sraz dneska kolem 15.00 na tramvajové zastávce Třebovická. Budu tam na vvás čekat. Mě nemůžete přehlédnout. 😃 😃 😃 x-) x-) x-)
majatob
22. led 2010
andel, taky mam zitra zkousku :-p
zofinecka
22. led 2010
já mám zkoušku ve středu a ve čtvrtek druhou 😉
zofinecka
22. led 2010
maji na tu čajvnu jsem se dívala a tam není taky přímo koutek pro děti 😉 aspoň jsem to tam nenašla. Měli tam napsáno že tam mají spíše společenské hry a tak 🙂
zofinecka
22. led 2010
andel ani na chvilku nedoraziš? :-S :-N
majatob
22. led 2010
zofi, ja vim 🙂
zofinecka
22. led 2010
my jsme v té cukršce už byli několikrát a tak vím jak to tam vypadá 😉 A naše Eli ptřebuje prostor na vyblbnutí a ten tam pravdu není 😞 Hld přes zimu je to horší. V létě ji vypustím v parku a v poho 😃
andelka
22. led 2010
zofi: no nevím jestli by to hoďka zachránila. Ještě uvidím, každopádně beru na vědomí 15h zastávka Třebovická.