• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
jaro asi ne, a mě taky nic nenapadá kde bychom se mhli slézt :frowning2:
21. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já taky přijdu ale pořád nevím kde a v kolik :slight_smile: ale asi přijdu bez malého, tatínek je doma tak at jsou spolu, snažím se je nechávat co nejvíc spolu sami, myslím že to potřebují a at si fakt zvykají, jak manža dojde v 18 z práce tak už zas tolik času na sebe nemají a malý je večer ufnukaný tak se plazí po mě, tak at trénují na porodnici
21. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: mě napadá teda jenm KAštánek, ale nevím zda tam mají otevřeno. A nebo ještě jedna cukroška, ale tam zase není nic pro děti :frowning2:
22. led 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak měli by tam být od půl třetí :wink:
smar dojdi i s tomíkem , jestli teda půjdem do herničky :grinning:
22. led 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, zas ale co holky bez deti? neni to blby? :confused:
22. led 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevím, ale kde jinam s těma našema raubířama chceš jít. Leda ještě ta cukrška, ale tam fakt není nic pro děťátka
22. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, ja vim no... :sweat_smile: tak at se vyjadri holky, me by to samozrejme nevadilo, byl by aspon klid :grinning:
22. led 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se hlky vyjadřujete ať se můžem domluvit :wink:
22. led 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi počkám kam se půjde a uvidím, ale Tom ještě na herničku není drží se mě tak by byl u mě nechá si všechny hračky brát, bouchnout se. Tatínek je doma tak počítá že ho pohlídá, jen dejte vědět v kolik protože do Poruby to mám skoro 2hodiny tak at se můžu podívat na nějaký bus a jet
22. led 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardi, tam by ho nikdo nebil :wink: a urcite by se mu tam libilo :slight_smile: ja jsem se taky bala kdyz jsme sli poprve a ted uz jsme tam jak doma :grinning:
22. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo já se taky bála a jak jsme tam přišli, tak ELi za chvilku zmizela v herničce a bylo to a ani jsem už ni nevěděla :wink: Jinak cena té herničky je pro dspělou osobu 40 Kč dítě je zdarma a jedna osoba jako doprvod platí 20Kč, takže se musíme domluvit. Mě je to jedno já klidně půjdu i do té cukrošky :grinning: :wink: No a sraz tak ve tři na Třebovické? :wink: :slight_smile:
22. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji znám ho z plavání jak se chová když je u dětí, stojí a řve mama mama mama a roní slzy jak hrachy
22. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak chceš radši do té cukrárny? A přijdeš teda sama? :wink:
22. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi mě je to fakt jedno :slight_smile: rozhodněte kam jdem a já dojedu :slight_smile:, já se přiznám že se mi už ani s malým autobusem tahat nechce když nemusím
22. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to chápu. Tak mě je to celkem jedno a klidně můžeme jít do cukrošky, aspň si dáme nějakou mňamku :wink: No a já uvídím jestli budu tahat Eli s sebou. Manža je doma a včera chtěl jít děda s Eli na sáňky, tak ji asi nechám taky doma, ať si ji děda užije :grinning:
22. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a navíc v té cukrošce není moc místa na kočárky, přes lét t bude lepší. To jsou otevřené zahrádky a tam je více prostoru :wink:
22. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi dřív ještě jo ale ted už ho fakt netahám když nemusím přece jen už je ten konec těhu únavný ale to víš sama. A pak se chci stavit do tesca a to by s ním musela být rychlovka
22. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: mě to taky dělá prblém někam jít s ELi. Pokud můžu, tak jdu sama a nebo jde vždy někdo se mnou ať táhne kočár a nebo sáňky :slight_smile: Copak jdeš nakupvat do Tesca?
22. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudak Tudlik, se tam ukouse nudou kdyz bude jediny dite :sweat_smile: no a co teda zkusit treba tu cajovnu jak sem davala odkaz Andelka?
22. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nakonec se asi slezete jen vy dětné, protože já mám zítra zkoušku, včera jsem nemohla spát, dneska jsem zaspala, takže jsem ve skluzu. A mamka je celý den doma, tak by mě zabila, kdybych odpo někam šla a zítra se to nepovedlo. Už tak mě celý týden kontroluje jestli se učím. :unamused:
Doufám, že nám vyjde později ještě jeden sraz, až nebude takové debilní počasí. No a nejlepší bude léto - sejdem se, sednem do parku, na zahrádku... :slight_smile:
22. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zavidim, ze mate na vyber :sweat_smile:
22. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda je rozhdnuto. Sraz dneska kolem 15.00 na tramvajové zastávce Třebovická. Budu tam na vvás čekat. Mě nemůžete přehlédnout. :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, taky mam zitra zkousku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám zkoušku ve středu a ve čtvrtek druhou :wink:
22. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji na tu čajvnu jsem se dívala a tam není taky přímo koutek pro děti :wink: aspoň jsem to tam nenašla. Měli tam napsáno že tam mají spíše společenské hry a tak :slight_smile:
22. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel ani na chvilku nedoraziš? :confounded: :sweat_smile:
22. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, ja vim :slight_smile:
22. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme v té cukršce už byli několikrát a tak vím jak to tam vypadá :wink: A naše Eli ptřebuje prostor na vyblbnutí a ten tam pravdu není :frowning2: Hld přes zimu je to horší. V létě ji vypustím v parku a v poho :grinning:
22. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: no nevím jestli by to hoďka zachránila. Ještě uvidím, každopádně beru na vědomí 15h zastávka Třebovická.
22. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek