• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
JOJO super andel :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já frčím pojíst a pokračovat v učení. Po 13h mrknu jestli jsou nějaké změny. :wink:
22. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo anděl. Já bych taky měla jít něco dělat, ale nechce se mi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi mi to problém nedělá ale zas když nemusím proč ho tahat, jednak se mi osobně nechce tahat s kočárem a jednak nemám ráda ježdění autobusem a tramvají v zimě s kočárem-venku zima, tam teplo. Zatím ještě nemocný nebyl

v tescu se chci kuknout zda ještě mají slevy na oblečení a mělo by být ještě slevněné mlíko a pití tak mu nějaké vezmu
22. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky nerada jezdím MHD a navíc ještě s kočárem :stuck_out_tongue_closed_eyes: no já zatím nic kupovat nebudu, počkám ještě. Kámoška totiž říkala, že mi něco dá. Ma ročníh chlapečka a hned tak na druhé se nechystají :grinning: A navíc už něco mám, tak dokoupím až později, až bude kolekce na jaro :grinning:
22. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se hrozně líbí ty věcičky na kluka v Tescu, v tom se zase budu vyžívat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já potřebuju hlavně nějaké body a overalky pro Tomáška, Honzík toho má hromadu-zdědí komplet po Tomovi + mi to samozřejmě nedalo a koupila jsem mu hromadu věcí :slight_smile:
22. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
n to znám, já taky měla pro Eli spousty věcí a stejně jsem ještě kupovala co se mi líbilo. Teď ale nemáme co dědit po Eli. Mám pár neutrálních věcí, tak se na to budu muset kouknout a něco ještě dokoupit :wink:
22. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi no jo u nás je to s děděním jednoduché když dál jedem v pindíkovi
22. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspoň nemusíte nakupovat nové věci. Za to my jo, ale už se těším :grinning: Bude to změna :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi kamarádky mají skoro samé holky tak by to problém nebyl. třeba příště :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak v kolik a kde
22. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooooooooooooooooooooooooooooooo v kolik a kde
22. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: v 15.00 tranvajová zastávka třebvická :wink: Budu tam čekat. Přízrak v bílé bundě a fialové čepici :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja jsem to uplne zazdila, to se mi jeste nestalo, ze bych na neco tak totalne zapomnela (zvlast kdyz to resime cely dopoledne) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak se vsem zucastnenym omlouvam jestli se na me cekalo, moc me to mrzi :frowning2:
22. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Neboj, čekalo se jen 25 minut, pak jsme zmrzly :grinning: Byly jsme nakonec v cukrárně, daly jsme si do nosu a já už jsem doma :slight_smile: Čeká mě učení mučení.
Ale poučení pro příště - musíme si dát na sebe telefon :sweat_smile:
22. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, fakt tak dlouho? :frowning2: :frowning2: :frowning2: sakra, prominte!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. led 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já už jsem taky doma a už jsme i po večeři. Teda Eli ještě večeří :grinning:
MAji: to je v poho :grinning: My jsme si mysleli že se asi tobík vzbudil pozdě, tak jsme pak už šly. Tak někdy příště. :wink: No my se uvidíme v pondělí :grinning:
22. led 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: No říkaly jsme si co je s tebou, ale nedalo se nijak spojit. Tak snad příště :slight_smile: My se asi uvidíme příští týden vlastně.
22. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jak bylo? byly jste vsechny bez deti?
ja jsem se totiz dneska asi spatne vyspala...obed jsem spalila, tak jsem se dala do prani a zehleni na uklidnenou, ze na tom nic nezkazim...a shorela mi zehlicka :sweat_smile: tak jsem tu vetrala jak diva,protoze to tu smrdelo spaleninou uplne silene...do toho se Tobik vzbudil a tak...no a kouknu na hodiny a pul ctvrte, tak jsem si vzpomnela na vas, ale nebylo jak dat vedet, tak jsem se jen modlila at na me necekate :sweat_smile: proste se mi dnes dari :angry: :angry: :angry:
22. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji nic se neděje, to se může stát komukoliv z nás. Jo byly jsme bez dětí, teda kromě těch c jsou v břichu :grinning:
22. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, jj, uz se tesim :dizzy_face:

jo a jinak, zitra si jedem pro balik z 4babies, tak pak dam vedet jak su spokojena...zatim byla pani moc ochotna a je fajn, ze se to da vyzvednout osobne v Ostrave, takze neplatim postovny :wink: to jen tak az budete koukat treba po nejakych vecech na netu :slight_smile:
22. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji a máš webovky?
22. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Tak dneska jsi teda měla náročný den. A dík za odkaz, to neznám.
22. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel a jak jde uceni? ja jsem tu zitrejsi zkousku zabalila a budu prerusovat skolu, uz to proste nejde, tak si dam pul roku oddych a znovu zacnu zimni semestr :unamused:
22. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: A co sis objednala z 4babies? Koukla jsem zatím jen na obyč pleny a mají je o hodně dražší než v Sambaby :confounded:
22. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, no bylo toho vic, pockej, vlozim odkazy :grinning:
22. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: jo jo, vlož.
Koukla jsem se i na svrchní kalhotky, co chci pořídit a ty jsou za stejnou cenu jak jinde, ale když by se neplatilo poštovné, tak by to vyšlo líp z toho 4babies.
22. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek