Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
lafemme
18. lis 2009
Tak musím ještě vydržet...Ale ty už to víš a jsi v 17tt?
aaadus
18. lis 2009
vím, byla jsem na odběr choriových klků kvůli vysokém riziku na Downa
lafemme
18. lis 2009
Aha...ale dopadlo to nakonec dobře, ne? 🙂
smardik
18. lis 2009
holky já u Toma věděla pohlaví 16+1 a ted 14+3, ten pindík prostě nešel ani u jednoho přehlídnout 😃 😃, ted mi dr. ani nemusel říkat že je to kluk viděla jsme to i kdybych nechtěla 😃 😃 😃

jinak kdo by jste sháněl těhu oblečení můžu doporučit v Ostravě jeden obchůdek s těhu oblečením-starší (vykupují tam tak pak můžete i svoje prodat) i nové
aaadus
18. lis 2009
naštěstí jo. v pondělí jdu na trippl testy, ale snad bude vše ok. vitamíny poctivě papám tak by nemělo nic hrozit doufám
aaadus
18. lis 2009
smardik není v to centru, dvojčátka na kuřím rynku?
aaadus
18. lis 2009
lafemme a jestli můžu poradit, než půjdeš na ten screening, přečti si i možnosti kdyby ti to vyšlo špatně. mě když řekli o tom vysokém riziku, nic moc už jsem potom nevnímala a na všechno přikyvovala. já vím, že je to takové blbé a každá tam jde s tím, že jí se určitě nic takového nemůže stát, já byla ráda že mi pak nemuseli nic vysvětlovat a jen objednali na ty odběry
andelka
18. lis 2009
lafemme: Sory, psala jsem to ve spěchu, jo, je to 850Kč. Mně to pak proplatila pojišťovna. Doktor mi o tom řekl, když jsem byla na kontrole v 9tt, dal mi lístek, řekl na jaké číslo mám zavolat. Já jsem tam volala hned druhý den, objednali mě za týden na krev a pak za 14 dní na UTZ. Byla jsem teprve 10tt+6 (mi to nedošlo, když mi sestra dávala termín), ale mrně se tvářilo jako starší, tak to šlo. Byla jsem objednaná nějak na 12.30 a taky jsem asi 15-20min čekala. Dole jsem si vyzvedla papíry (výsledky krve) a pak šla do 1. patra na UTZ vyšetřovnu (mluvím o Porubě), doktor dělal UTZ, na stěne byla plochá obrazovka, tak jsme se na mrně koukali asi 20 minut, doktor všechno pozjišťoval, sestřička se mě poptala a pak mi dali papír s výsledky a doktor řekl, že je to v pořádku. Ten papír jsem pak donesla ke svému doktorovi. A UTz byl strašně super, manžel byl se mnou, tak jsme se kochali. x-)

Na pracák jsem si potřebovala něco ujasnit, nebyla jsem si jistá, jestli jsem se s tím chlápkem domlouvala,že donesu výpisy s výplatou (brigáda) až v lednu všechny zbývající, nebo jestli pro mě platí těch 8 dní od výplaty. On je ten bambula dost mimo, tak jsem si chtěla být jistá. Takže s tím bys mi nepomohla, ale děkuju.
no a pak jsem ještě musela do obchodu a do banky.

Které plínky se nemusí žehlit? Ty tvarované, kalhotkové? Ty klasické čtvercovky asi jo, ne? Ale mě žehlení rovných věcí nevadí, nesnáším košile a pod. :-N
evkaa25
18. lis 2009
Taky znám ten obchod na kuřím rynku.Je tam docela výběr a dobré ceny. 🙂 Ale já jsem si tam třeba nic nevybrala.Holt mi to nějak nesedělo.Ale ségry od tama mají pěkné kousky. 😉
lafemme
18. lis 2009
aaadus, tak ti budu držet palce 😉 Z těch všech testů už mám celkem hrůzu 😞 Vitamíny jsem taky poctivě jedla, ale teď mi došly a nějak se mi nechcou kupovat, protože jsem se nasr-la :-x , že i když je jím a fakt mě to stojí hodně sil, při těch nevolnostech polykat takové velké tablety :-S , tak jsem teď stejně chytla nějakou virózu...A to jím i citróny na kila =-)

smardík, tak jsem se hezky pobavila... 😃 Kluci budou asi hodně oblíbení, až vyrostou 😃 😃
aaadus
18. lis 2009
lafemme děkuji. a o polykání těch pilul mi ani nemluv, mě vždy natáhne. ale už beru jenom rybí olej v tobolkách. měla jsem si koupit i femibion 400, ale na měsíc stojí 500,- a dr. mi říiala, že stačí když budu jíst hodně ovoce a zeleniny. citrony já taky ráda, ale na lačný žaludek mi to dělá zle
evka já jsme v tom obchodě ještě nebyla, jen jsem se dívala na netu. mám tam vyhlídlé těhu plavky
andelka mi až pak došlo že asi chodíš to poruby a to bych ti moc nepomohla, já dělám v centru
lafemme
18. lis 2009
anděl, díky...No opravdu o tom začínám uvažovat. Akorát manžel je te´d pořád na služebce, tak snad by ten termín objednávky šel nějak přizpůsobit, aby mohl jít se mnou...A u jaké pojišťovny jsi? Já u VZP, a ta teda neproplácí myslím nic :-N

Pracák je kapitola sama o sobě. Teď jsem tam byla asi 2/3 týdny zpět, nahlásila, že jsem těhotná, tak aby mě nikde neposílali a stejně tam musím chodit jak blbá a ještě mě pozvala na nějaký individuální akční plán, že sice pro mě je to bezpředmětné, ale stejně tam musím :-p

A na mateřskou bude muset manža a pak ji na mě převést. Já jsem v červnu absolvovala, takže nemám nárok si vybrat délku mateřské. Musela bych automaticky na 4 roky. taky super... 8-( To určitě ]-(
smardik
18. lis 2009
aaadus jo je to v centru na kuřím rynku 🙂 kupovala jsem si tam oblečení u TOma i ted s Honzíkem 🙂

lafemmě no oni se asi chtěli pochlubit tím co mají mezi nožkama 🙂, hlavně Tomova specialita byla sotva dr. začal dělat UTZ roztáhnout nohy že tam fakt tu chlapskou chloubu má, pak se otočit zády k nám a nespolupracovat a Honzík to dělá taky, přece se nebudou namáhat a spolupracovat když je chci dr. změřit a podívat se zda je vše v pohodě

lafamme my to asi budem řešit stejně s tou mateřskou, půjde manža a pak ji převedem
aaadus
18. lis 2009
lafemme a kam na pracák chodíš. víš, ono záleží jakou zprostředkovatelku chytneš. a individuální akční plán musí mít uzavřený každý kdo je evidovaný delší dobu, to jaksi nejde obejít
smardik 😃 😃 😃
lafemme
18. lis 2009
smardik, akorát manžel dělá na živnos´ták, takže si bude muset začít platit nějaké to nemocenské připojištění, jinak by taky neměl nárok..A nevím, jak dlouho dopředu se to musí začít platit, abychom to vůbec ještě stíhali..

aaadus: Já teď beru akorát tu listovku, co mi předepsal dr. Brala jsem 3x denně i magnesko, protože mě ze začátku bolel podbříšek, jak se tam všechno roztahovalo, ale te´d už bolesti nemám, i když bříško roste, tak už to neberu. Snad mě za to dr nezdrbne.. :-N
aaadus
18. lis 2009
lafemme já kvůli magnesia asi začnu pít minerálky s ním i kdy mi strašně nechutnají. aspoň konečně začnu dodržovat pitný režim, vždycky dostanu zdrbnuté že málo piju
lafemme
18. lis 2009
Magnesia je pěkně hnusná... :-p
aaadus
18. lis 2009
lafemme já vím, ale mi se nechcou polykat pilule
smardik
18. lis 2009
lafamme mě se zdá že 280 dní nebo tak nějak 😞 ale to si nejsem jistá. Já naštěstí ještě jaku studentka mateřskou dostávala ale ted mám smůlu a musela bych být doma 4roky a to nechce a hlavně 3800 na dvě děti nevím nevím

magnesie je pěkně hnusná, já ji pít nemůžu zvedá se mi z ní žaludek
majatob
18. lis 2009
tak jsme nakonec na ten pruvod sli 🙂 ikdyz bez lampionu, jediny papirnictvi siroko daleko je melo vyprodany...ale aspon jsme se prosli a bylo to fajn, Tobik z toho mel oci navrch hlavy aj tak x-)
ja mam magnezko sumaky, me chutna 😉
andel, ja nechci zehlit ani ctvercovky, maximalne v sestinedeli.. 😉
jaro2008
18. lis 2009
Ahoj všem, zdravím lafemme .-)
Uf než jsem vás dočetla 😃 ...zas nevím, na co reagovat dřív 😃 Nějak nestíííhááám...

andelko: pěkné rifle, taky mám takové, ale ještě tam mám pásek. No a fakt, kde se ti prcek v tom bříšku schovává??? 🙂 A kočárek je taky hezký. Co je ta vložná taška? Jako že jde sundat korba?

Já jsem dneska byla v poradně. Ty krevní testy z minula byly v pořádku. Zas jim tam vážila divně váha. Vždy měla o 2 kila víc než moje a teď jen o jedno...no ale podle mojí váhy už mám asi 3 kila nahoře. Tentokrát tam bylo nějak moc maminek a trvalo to...ale náš malý byl ukázkový (asi už tušil, že spěchám do práce 😃 ) a paní doktorce ukázal na ultrazvuku všechno, co potřebovala, pinďa je tam furt 😃 , srdíčko tlouklo, hned ukázal nožku, aby změřila stehenní kost a prý asi bude dlouhý 😃 Pak na nás kouknul přímo čelem 🙂 Už jsem objednaná na echo do fakultky a ten test na cukrovku do Mephacentra...brrr na to se moc netěším A pak mám poslední poradnu v tomto roce 16.12.

majatob: koukala jsem na tvoje bříško, jak jsi psala...no mě taky někdy přijde, že je dlouho stejné, ale pak zas o trošičku poskočí 🙂

Magnesiu minerálku piju (tu neperlivou), už jsem si zvykla...mívám někdy křeče v lýtku (v noci), ale to jsem mívala už dříve.

lafemme: taky jsem u VZP a máš pravdu, nic neproplácí :-p

A kdepak je katy??? Nevíte o ní?? Snad je u ní vše ok 🙂

juj tady musí člověk psát častěji, pak píšu odstavce jak v románu

😃
aaadus
18. lis 2009
jaro ahoj 🙂
já sice nemám VZP, ale mám revírní bratrskou a v pondělí se jdu zaregistrovat k české průmyslové zdravotní pojišťovně, ti proplácejí snad všechno 🙂 teda jestli to je tak jak píšou na netu, proplácejí i těm co se zaregistrují v průběhu těhu
nad katy jsem taky dnes uvažovala že tu dnes nebyla. možná ji skolila chřipajzna
jaro2008
18. lis 2009
ahoj aaadus, snad se katy brzy ozve 🙂 Třeba má jen hodně práce...
smardik
18. lis 2009
holky mi paní na 205 říkala at si toho co nejvíc vyberu do konce roku, že neví jak to příští rok bude a že je možné že to hodně omezí ty příspěvky těhulkám 😞 😞 😞
aaadus
18. lis 2009
moje pojišťovna nabízí během celého těhu příspěvek do 300Kč ]-( třeba to zase nebude tak žhavé, v pondělí se na to zeptám. a i celkově proplácí více než moje současná
evkaa25
18. lis 2009
holky nestrašte,že by ten příspěvek zkrouhli.Je to pomněrně nové,tak snad to nechají.Ale každopádně proplácejí víc než ostatní pojištovny,co jsem slyšela.........
jaro2008
19. lis 2009
Dobré ráno 🙂
katy007
19. lis 2009
Ahojky holky,
no vy mě přejete s chřipajznou!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( Prdlajs, katy cestovala 🙂 měla jsme dovču tak jsem jela za P. do Prahy poslední možnost využít zdarma bydlení a bylo fajn. Dokonce jsme stihli i 2 muzikály navštívait a už mám 90% vánočních dárků :-p taky jsme vybrali nádherné zrcadlo a nechali si ho poslat do OV.

Jinak vy jste tedy byly ukecané!!!!!!!!!!!! Co nového se stihlo probrat? Shrňte v kostce pls. 🙂

Lafemme: ahojky vítám tě u nás 🙂
jaro2008
19. lis 2009
Nazdááár katy 🙂 Živá zdravá 😃 Jéé tak to ses měla fajn. no s tím shrnutím ti moc nepomůžu, já než stačím něco napsat, tak holky prokecají 2 strany 😃 Ale probírali se tu kočárky, myslím i plínky, já jsem psala, že už máme nějaké oblečky pro mimčo - v sam baby je tento týden výprodej.Včera jsem byla v poradně a v prosinci jdu na 2 vyšetření a ještě jednu poradnu. A víc si nepatuju 😃 A na jakém muzikálu jste byli?
katy007
19. lis 2009
jaro: jen tento týden? Co tam mají zajímavého a za kolik? Bychom tam zajeli mrknout. Jsme i koukala v Praze že bych něco prckovi koupila, ale fakt mám skoro vše a zase nic tak extra z čeho bych sedla na zadek jsme neobjevila, ale byli jsme v shoppinu jen 1x, ale na vánoce nakoupeno a to je základ 😃 sice jsm e jeli zpět jak cikáni, ale dojeli jsme :-N
Já byla na KO o týden dříve - měla být včera, vše OK. 30.11. jdeme na 3D UTZ a srdíčko a poradnu mám tuším 2.12. a na prosinec mám slíbenou sladkou vodu 😞

Byli jsme na Drákulovi a Adela ještě nevečeřela a super oba.

Začni psát odpověď...

Odešli