• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Přerova, najdou se tu?

7. března 2013 
Ahoj:slight_smile: Jmenuju se Kristýna, žiju v Přerově tři roky. 6. října tohoto roku čekáme první přírůstek do naší rodinky. Najde se tu nějaká nastávající maminka z okolí Přerova na pokec?:slight_smile:
3. bře 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frity Kristýýý ahóóój :slight_smile: Tak tě vítám :slight_smile: Tak už je to tady?Gratuluju maminko.
4. bře 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Any:slight_smile:) Jé ty jsi tu tady, si tě hned přidám:slight_smile:, si říkám, že tu nikdo znamý není tak si můžu aspoň tady pustit pusu a ono né:slight_smile:) No vypadá to tak. Snad bude vše v pořádku:slight_smile: Zatím to moc právě nechci rozhlašovat, až bude po třetím měsíci. Ví to jen pár lidí:slight_smile:. Co vy jak se máte? Vidím, že už máš pěkné bříško:slight_smile: Prý to bude chlapeček? A jak se bydlí v novém?:slight_smile:
4. bře 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anetaho Ahoj Any:slight_smile: Jé ty jsi tu tady, si tě hned přidám, si říkám, že tu nikdo znamý není tak si můžu aspoň tady pustit pusu a ono né:slight_smile: No vypadá to tak. Snad bude vše v pořádku:slight_smile: Zatím to moc právě nechci rozhlašovat, až bude po třetím měsíci. Ví to jen pár lidí. Co vy jak se máte? Vidím, že už máš pěkné bříško Prý to bude chlapeček? A jak se bydlí v novém?:slight_smile:
4. bře 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristýnko.Jojo taky jsem se sem přihlásila,baví mě tu sledovat fotečky co kdo už má pro svoje mimi a různý názory si číst.A tak v kolikátým jsi asi týdnu ?:slight_smile:je to krásný pocit,že?A co teprv až to malý bude na světě.Včera jsem byla u kamarádky co má týdenní holčičku a je to nádhera ta holka je úplně jiná,to mateřství z ní úplně jde vidět jak je šťastná že má malinkou :slight_smile:No my chlapečka.Tomášek to bude.Už se taky moc těším ,za tři měsíce je tady s námi co bude coby dup.včera jsme s taťuldou byli obhlídnout kočárky.Jojo bříško už veliký doteď to byla prča,ale teď ty poslední 3 měsíce si myslím "užiju";)Jinak v novém nádhera,jsme spokojeni,určitě byste někdy mohli přijet i s Leňou třeba,pak se v červnu přijet podívat na mimi.Co ty na to?
6. bře 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anetaho Určo, moc rádi přijedeme:slight_smile: Já bych měla být v cca 10 týdnu, tak uvidíme jak dopadnou testy a UTZ. Ptz zatím nevíme co to bude, tak moc nenakupuju, resp. snažím se nenakupovat, ale občas mi to ujede:slight_smile: Nevím proč, ale oba s kubou máme pocit, že to bude kluk:slight_smile:.
6. bře 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já cítila zezačátku tak trošku holčičku(možná proto že jsem si ji přála),ale tchýně a mamka říkaly ,že to bude kluk :slight_smile:A měly pravdu.No Stejně teď je pro vás ještě brzo na to to zjišťovat.My jak byli na první genetice nám řekli,že to bud holka a na druhé genetice narostl pindík :slight_smile:Takže první genetice nevěřit. Každopádně bych byla moc ráda ,kdybyste dojeli,dlouho jsme se neviděli ;) No a kdybys chtěla pak -můžete po nás nějaké věcičky podědit,záleží na tobě ,jestli chceš mít vše nové nebo ti nebude vadit z druhé ruky.Já mám skoro vše od kolegyň.A ušetřilo mi spoustu času a peněz.Takže paráda.
7. bře 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek