• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Teplic, 2012

23. října 2013 
vsetky podobne temy su zamlknute... tak zakladam novu...
snad sa to tu rozbehne.... piste piste piste....
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: :wink:
12. čer 2012 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já sice už nejsem těhulka,už mám 3měsíční dcerku,ale jsem taky z Teplic,tak snad sem taky můžu :slight_smile:
13. čer 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasneee, jeeej k dcerke blahozelam :grinning:
ja mam termin v listopadu, a zatial neviem co sa skryva v mojom brusku :grinning: :grinning: :grinning: ale zvedava som poriadne..
chcela som ist na 3D/4D, ale robia to az po 20tt, tak mesiac este musim vydrzat...
rodila si v teplicich?
13. čer 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahoj...pokud téma vydrží,mile ráda se přidám :slight_smile: mám 4letou dceru a 1.7 mám termín porodu :slight_smile: a zase holka :slight_smile: a jsem z Teplic-Prosetic :slight_smile:
13. čer 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natykata vitaj, jeee, tak ty to uz mas za par... takze tasticka zbalena a pripravena na vyjazd?.. :grinning: :grinning:
ja mam 6.7 najblizsiu kontrolu, tak dufam drobcek sa ma dobre :slight_smile:
13. čer 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
inak dievcata, kde chodite ku gynekologovi?
ja mam zatial na slovensku, chcela som ist teraz na 3D tu v cechach, ale nasla som len v Usti, a beru az po 20tt..
v Tepliciach nikto 3D nerobi?
13. čer 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 jj,vše nachystáno :slight_smile: už se čeká až to přijde :grinning:
myslím,že jsme si psali přes IP,psala jsem,že se chystám po porodu přejít do Krupský k tomu gyndaři :slight_smile: je super,chodila jsem tam navíc na ultrazvuky,který mi muj dr nedělal...jinak 3D tu opravdu nikdo ještě nemá,musí se do Ústí
13. čer 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natykata jeee anooo, vcera som tam volala, ci nahodou nema 3D, lebo na stranke to neni, ale nemaju ani oni, ze kebyze veelmi chcem tak normalny mi urobia za 350..
chvilku som rozmyslala, ci nezbehnut, ale uz asi vydrzim do 6.7 :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@margotka666 Děkuji:slight_smile:.Nene já rodila v Ústí,ale poprvé a naposledy.Porod byl tedy dobrý,všichni moc hodný.Ale potom na oddělení šesti nedělí hrůza.S ničím nám sestřičky moc nepomohly,když jsme chtěly pomoct tak přišly,ale byly pěkně odměřené.Nás honem honem pustily dom s vysokou žloutenkou,že prý se to samo urovná..A za týden už sme ležely v Teplicích na dětském.Malá byla tři dny pod světlem.Měla hodně vysoké hodnoty a i kvůli tomu jak byla spavá a nechtěla papkat jsem ztratila mléko.Takže příště už jen v Teplicích.Tam byly sestřičky na dětském moc moc milé.Já chodím ke gynekoložce Marečkové do Ústí,ta je skvělá
13. čer 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 Tak snad se brzy dočkáš a pohlaví budeš vědět.Nám se uličnice skrývala až do 7 měsíce.Vůbec se nám nechtěla ukázat
13. čer 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaja.m ouuu, tak to je dost blbe, ked tie sestricky zenu nepodporia v takej chvili...
aspon, ze uz to mate za sebou a teraz, ked mas malinku pri sebe, tak si povies, ze to stalo za to utrpenie :grinning: :grinning:
tak to dufam, ze sa nebude schovavat.. musim mu nejak dohovorit, nech ukaze co ma medzi nozkami :slight_smile:
na slovensku sa da urobit test z krvi matky, co je 99% iste, stoji to ale 72eur tak som si povedala, ze uz vydrziiim :grinning: :grinning:
13. čer 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natykata @jaja.m ahojte, tak dnes na sone nam doktorka povedala, ze to bude holcicka :wink: :grinning: :grinning:
20. čer 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 velika gratulace :slight_smile: dalsi princezna
ja uz jen cekam na porod :slight_smile: termin za 10dni a nic se nedeje :-\
20. čer 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja.m kez by se dalo rodit v Usti a pak lezet v Teplicich,co? :grinning:
20. čer 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 Tak to moc gratuluji :slight_smile: a jak pak se bude jmenovat,už víte? :slight_smile:
20. čer 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata přesně tak :slight_smile: .Tak to už máš opravdu za pár,já už to v tu dobu měla za sebou:slight_smile:.Tak aď máš pohodový porod.A ty rodíš kde že?V Tp?
20. čer 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natykata dakujeme :grinning:
fuuuha, tak to drzim palce... :slight_smile:
akurat dnes som si myslela, ze nechcela by som v tychto horucavach byt v 8 alebo 9 mesiaci..
uz teraz funim jako lokomotiva :wink: :grinning: :grinning:
20. čer 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja.m já s první holkou taky,ale takhle se drží jako klíště a dle doktora to na porod ani nevypadá,jenže mám slabou cukrovku,tak si myslím,že mě pošlou na vyvolání :-/ uvidíme...jj,budu rodit v Teplicích,nemůžu si na ně stěžovat,ale chtěla jsem do Ústí,kvuli lepší péči u porodu,jenže když jsem pak poslouchala jak příjemný jsou tam sestřičky,tak jsem to vzdala a budu tady :slight_smile:
@margotka666 je to příšerný 22kilo navíc a sotva chodím :-/
21. čer 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata :Já už příště taky jen do TP.Švagrová tu před půl rokem rodila a řikala,že super.Sestřičky hodný,se vším poradily.Koukám,že dcerky se jmenují stejně:slight_smile:.Jak se bude jmenovat tato? :slight_smile:
21. čer 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja.m druhá bude Kačenka :slight_smile:
21. čer 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja.m ahojky, mam pocit ze sme se tu nekde uz "setkaly" jsi mi povedoma. :slight_smile: Uz vim Barca ti neco komentovala. :slight_smile: A Gratuluju k mimi
@margotka666 se taky pridavam, ale Teplice tu maji temata otevrena, jen tam nikdo nechodi :frowning2: MUDRa mam na Lune - Líman . 3D ma Mudr Černý na poliklinice, je skvelej. Udela ti i video na ktere napovida, ja u nej byla kolem 30t.
Tak ja pisnu o nasi male. Narodila se v UL, do TP jsem nechtěla ani za boha, ležela jsem tam tyden v 18t a měla jsem depky z těch hnusnejch prostoru, navic tam rodily me 3 spoluzacky a vsem zanedbali peci a po porodu
jedna malem vykrvacela. V Ul jsme byli s manzelem spokojeni.
Máme skoro 11ti mesicni slunicko Verunku, které je posledni dobou protivne, a asi nam konecne rasi prvni zoubek.. Zuby sice nemame, ale uz chodime za 1 rucicku a mame za sebou i prvni krucky, jen se zatim boji.
@natykata jee ty jsi od nas? Ja sem taky z Prosetic, jeste jsem te tu nezahlidla.. :slight_smile:
27. čer 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka bydlim na konecny,jsem tu skoro rok :slight_smile: teda,ted lezim ve spitale,rano jsem porodila :grinning:
27. čer 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skorepka vitaj :slight_smile:
gratulujem k dcerke a k prvyk krocikom :wink:
ja sa chystam na 3D objednat k Zahradkovi do Usti, tak uvidime... zvedava som veelmi :slight_smile: :wink:
autor
@natykata GRATULACEE :wink: :grinning:
A VEEELA ZDRAVICKA :wink:
@natykata tak to sme dve :grinning: my tu sme rok a pul :slight_smile: bydlis v panelaku nebo v tech zdenejch u hriste?
27. čer 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata jooo momonet, ja to nedocetla. Tak moc gratuluju.. :slight_smile: At se Kacence..? na tom nasem svete libi :slight_smile:
Hele pises, bydlim, ty jsi teda sama? Tak az budes moct, vykrocime s kocarkama, kdyz budes chtit :slight_smile:
27. čer 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 dekuju :slight_smile: a jak ty ses octla v ČR a ještě až v Teplicich, takovej kus od domova.. jsi ze Slovenska, vid?
27. čer 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skorepka ano, zo slovenska som, do teplic to mam temer 900km :slight_smile:
a mam tam priatela :slight_smile: :wink:
27. čer 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 Ty jsi teda v TP a pritel v SK? Jak to? A jak ste se dali dohromady - takova dalka :slight_smile: Promin, jsem zvedava, jestli nechces, nemusis to rikat. :wink:
27. čer 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skorepka my sme spolu pracovali v zahranici, tak sme sa dali dokopy.. ja ked som otehotnela tak som robotu uz nechala, a teraz pendlujem medzi SK a Teplicemi.. :wink: :grinning:
27. čer 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 aha, tak to jo, no mne se libi spojeni cechu a slovaku. To jsem zvedava jak budes pendlovat po 30t :grinning: to budes nejspis rada, ze jsi a ze sedis.. Teda aspon ja to tak mela.. :slight_smile:
27. čer 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Tvůj příspěvek