• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Teplic, 2012

23. října 2013 
autor
@zazulka jeee dakujem :slight_smile: pozeram na hodnoteni lekarov a ozaj same chvaly :wink:
23. zář 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 teda tak to si nasledujici asi 3 roky uzijete, stavi tam novy velky obchodak, prave ted zacli, ale asi to vis. Byty tam ted nikdo nechce. :frowning2: Ale snad mate aspon okna na druhou stranu. Ja bydlela primo u Gymplu a celkem na to ze je to centrum, jsem byla spokojena. :slight_smile:
23. zář 2012 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skorepka ja koukam z bytu rovno na Billu :grinning: :grinning:
ten obchodak nam nejak neprekaza, neni tu hluk ani nic....
ale dobre je, ze centrum je blizko.. a aj ten park na prochadzky :wink:
vy byvate kde?
23. zář 2012 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@margotka666 jo az na konci, tak to jo, tak to bude pohodicka :slight_smile: hlavne zavidim ten park. My bydlime uz 2 roky v Proseticich, v takove zdene bytovce. Ale uz rok hledam neco bliz k nasim (Luna) a nic nemuzu najit, bud je to male, nebo se nam to nelibi, nebo bez vytahu.. a ten ja ted budu potrebovat, abych nemusela tahat malou do schodu, ted ji taham do 4. patra a nic moc. Ke konci tehu budu rada, kdyz to vyjdu sama, natoz jeste nest malou :frowning2:
24. zář 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skorepka ahoj, ako sa mate?
1. lis 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zazulka ahoj, chcem sa opytat ohladom tej lekarky Prochadzkovej - je to nejaka starsia pani, lebo priatel ze aj on chodil k Prochazkovej.. ale zas jeho mama vravi, ze to je asi ina.. :confused:
nasla som na internete a ma straaasne vela dobrych hodnoteni, a je k nam aj blizko... len ma brzdi to, ze fakt by som nechcela lekarku dochodkinu.. aa este ked planujem odmietnut ockovanie, tak neviem no...
1. lis 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka jáj, vy nemáte výtah, jo? NO tak to Tě obdivuju, pak je jasný ,že jsi taková hubená :slight_smile: To bych nedala, půjdu 20km, ale schody nesnášim :grinning: Max má přes 13kg, nesnášim, když ho musím nýst :slight_smile:
@margotka666 ona je úžasná, v očkování zrovna hodně pokroková, já nevím, kolik jí může být...50? Ale důchodkyně to rozhodně není :wink: Určitě nebudeš zklamaná, to se klidně vsadím :wink:
Jinak já bydlím v Řetenicích a neměnili bysme, jsem naštěstí přestěhovaní už do finálního :slight_smile:
1. lis 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 jé, počkej, teď koukám, Ty už jsi skoro před termínem? Ještě nemáš doktorku? To nevím, jestli se k Prochyně dostaneš, já nás objednávala půl roku před porodem a měla jsem co dělat :sweat_smile: Tak snad není sezona a vezme vás...má nátřesk... :sunglasses:
1. lis 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazulka no bzel nemame, proto chci pryc. Protoze nevim jak to budu zvladat s pupikem a malou a pak s prckama. :frowning2: Mala ma ted 10kg ale uz toho mam taky plny zuby. Ikdyz musim rict, ze po ctyrech uz vyleze sama az nahoru :grinning:
1. lis 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka no tak to se Ti nedivim, kočko, to je jasný! Ty jo a teď jsem četla, že jsi uhodla, že čekáš klučíčka, moc moc moc gratuluju :slight_smile:
1. lis 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kuji jeste jednou :slight_smile: njn ja jsem hold citliva dusicka :slight_smile:
1. lis 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. lis 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zazulka jeee, vcera som akurat zistila, ze priatel chodil k jej tchyni, tak preto som sa zlakla, ze bude starsia :grinning:
v pondeli tam skusim zavolat... a uvidime..
2. lis 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zazulka juuuuj a blahozelam k tehu :slight_smile: :wink:
2. lis 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 jojo, oni jsou lékařská rodina :slight_smile: Budu držet pěsti :slight_smile:
2. lis 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zazulka no mala si pravdu, nebere pacienty, az po novom roku :confused:
tak som volala Mudr. Horakovej .. ta ma tiez dobre hodnotenie na nete, tak zrejme pojdeme k nej :slight_smile:
7. lis 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 no já si to právě myslela, na ní je to pozdě, má narváno no :frowning2: Škoda...Tak snad bude u MUDr. Horákový spokojený :slight_smile: a Hlavně ať Ti dobře dopadne porod a všechno okolo, dej pak vědět, co se Ti narodilo :slight_smile: Jaký máš připravený jména? A pohlaví teda nevíte, jo? :dizzy_face:
7. lis 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejsem těhu (snad brzo budu) , ale můžu se přidat, Tepličandy?:slight_smile: ani nevím,že tahle diskuze existuje :slight_smile:
7. lis 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zazulka dakujem :slight_smile: no dufam, ze to bude OK s doktorkou.. ma dobe hodnotenia na internete.. tak uvidime..
mali by sme mat dievcatko :slight_smile: teda tak to byzera podla ultrazvuku.. a aj tomu verim..
len vcera akurat rodila znama, ktorej tiez vraveli dievcatko do poslednej chvile a narodil sa chlapecek :grinning:
7. lis 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 no můžeš, Míšo :wink: Ono to tady ale moc nefrčí :slight_smile:
@margotka666 no a jméno? :wink:
7. lis 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zazulka Linda
to mame vybrane asi od 5teho mesiaca.. teda ja som navrhla, priatel povedal OK.. a to bolo vsetko.. mna este chyti obcas, ze sa zamyslam nad menom, a chcela by som aj od neho nejake navrhy.. ale on nic.. a ani mna nic nenapada :grinning: :grinning:
7. lis 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zazulka @michaelka83 veru veru, teplice su nejake skapate :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaelka83 kde byvas v teplicich?
@margotka666 Kousek u polikliniky.-)
autor
@michaelka83 jeee, tak to do parku do zamecky chodite, ze? sa tam mozno stretneme..
ja byvam u Billy..
8. lis 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 no neboj, do Zámejdy chodí s miminkem každej :slight_smile: Já bydlím vedle v baráku od @michaelka 83 :slight_smile:
Linda je krásný jméno, v nějakým jazyce znamená krásná... já myslím, ve španělštině nebo v takovým nějakým :slight_smile: No prostě ségra chodila s Brazilcem a ten jí tohle říkal :wink:
8. lis 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne tak prej brazilská portugalština :grinning:
8. lis 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666
@zazulka JJ, v Zámecký bych už mohla dělat průvodce:slight_smile: Jinak v Bille jsme taky skoro každý den:slight_smile: Třeba včera jí malej celou zeblil:slight_smile::slight_smile: Zuzi ještě jednou každopádně díkes za to tel.číslo! Já myslela,že se picnu! Martin jel taxíkem z Billy pro naše auto. Přijeli jsme domu a tam to pokračovalo, špinavý bylo vše včetně psa :sweat_smile: Zvracel asi dvacetkrát, na pohotovosti mi řekli nějaké rady atd. Nám totiž včera nešel internet a do toho na 1188 furt obsazeno! Takže jsi mě vytrhla trn z paty, ptž už jsem byla zoufalá. V noci to už bylo lepší, už v sobě něco udržel, ráno jsem volala Procházkový a ta mi řekla,že je to střevní chřipka s tím,že od pondělka jí tam nechodí snad nikdo jiný :frowning2: Je nějaká epidemie. Ale dnes už nezvracel,tak uvidíme. Kámošky malá to měla před týdnem, zvracela jen po večerech tři dny,tak uvidíme, co přinese dnešní noc:frowning2:
9. lis 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek