• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Teplic, 2012

23. října 2013 
autor
@michaelka83 fuuha, tak to ma mrzi, ze malemu je spatne.. snad to rychlo prejde, drzim palce...
9. lis 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zazulka no uvidime co za certika to bude :wink:
nam sa ani nechcela do taricky peken ukazar, furt tam davala pasticky..
dnes som bola na sone, ale to pozeral len prietoky a srdicko a odmeral.. foto uz nerobil..
akurat ma mrzi, lebo tie prietoky mam vysoke :confused:
9. lis 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 No už to má i manžel,tak už zbývám jen já:slight_smile: Holky, jako po extrakci zubů dostat ještě stř.chřipku,tak ze mě brzo bude modelka :grinning: :unamused: Už jsem zhubla 3kila jen těma zubama, ch jo.
9. lis 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tady nejaka nova maminka z Teplic? :D
9. lis 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaelka83 juuj, tak nech ta to obchadza a chlapci su skoro fit...
9. lis 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pawlinecka vitaj.. ja este maminka nie som, ale kazdu chvilu budem :grinning: :grinning:
9. lis 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666: diky :D tak ja maminka taky jeste nejsem, ale budem pristi rok v breznu :D tak se tesime:D
10. lis 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pawlinecka my cekame taky bambulku, teraz v listopadu... akurat stavime postylku :wink:
10. lis 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 my cekame Adelku. tak postylku uz mame, ale jeste neni slozena, musime koupit srouby. Jeste mame autosedacku, par obleceni......tak jsem zvedava kdy budem dokupovat......ono to neni moc levna zalezitost :( kde rodis?
10. lis 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pawlinecka fuuu, veru dost to vsetko stoji :slight_smile: ja som najviac minula asi na oblecenie.. ale polroka dufam, ze nebudem musiet uz dokupovat, mame toho straasne vela. uz aj letne saticky.. pomaly som sa dostala az na velkost 80 :grinning: :grinning:
a je mi jasne, ze mame vela veci aj zbytocne, co mi bude aj luto, ze to nestihnem obliect, ale nemohla som odolat :wink:
vybavicku som mala hotovu uz hadam v 25tt, ale este co to som dokupovala, pred 2tyzdnami som si oprala vsetky veci co mam do 3mesiacov, kombinezky, fusak, plenky, osusky, deky, zavinovacky...
ale este nemam kocik objednany :confused: cakala som ci mi u cipiska objednaju, lebo vraveli, ze ano, ale neja sa neozyvaju, v pondelok tam zavolam, ci to teda plati, alebo si mam zohnat inde.. kupili sme tu korbicku Matrix, tak z porodnice sa budeme mat ako odviest :slight_smile: a dokupit chceme sportak Jane Muum, ze si na to korbicku len nakliknem.. dufam, ze bude sediet :wink:
tak mne chyba uz len odsavacka na vysavac, inak sme kompletka.. aspon myslim :grinning: :grinning:

....tak keby si nieco potrebovala potom na zaciatok, klidne daj vediet... ja nebudem odkladat veci po malej, budem posuvat dalej :wink:

...ja uz som aj zbalena do porodnice :slight_smile: chcela by som rodit v Litomericich, tak dufam, ze tam stihneme dojst..
teraz v piatok som mala spatne prutoky, tak v piatok nastupujem asi uz aj do nemocnice, ked sa to nezlepsilo...

ty uz vies kde chces rodit?
kraaasne meno ste vybrali :wink: :dizzy_face:
10. lis 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 tak my mame obleceni od znamych...neco nove, neco pouzite....stejne z toho hned vyroste......tak nam teda pulka veci jeste chybi....nemame lahve, rucniky, kocarek, pliny nic......no.....aby nas to nechytlo az bude pozde :( kamaradka ted rodila v 7 mesici.....my chceme pak taky davat dal.....je skoda neco vyhodit......My chceme do Usti, manzel chce byt u porodu, ale pracuje od rana do vecera, tak snad mu to vyjde podle predstavy.......My jsme teda z Krupky, ale do Teplic se nam rodit nechce :(
11. lis 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 V Litoměřicích rodila kamarádka a byla spokojená:slight_smile: Tak hlavně ať je vše v pořádku a porod rychlý a pokud možno málo bolestivý :wink: Já rodila v TP a absolutně spokojenost. malý byl cca za hoďku a půl venku, předtím jsem měla cca 12h bolesti doma, ale nic strašnýho. :slight_smile: Když jsem tenkrát dorazila do porodnice,tak mi ani nevěřili,že rodím:slight_smile: Sestřičky i personál tam byl super, fakt se Teplic holky nebojte:slight_smile:
11. lis 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@margotka666 A víte co to bude? Nebo chcete překvapení? :wink: Já bych se podruhé chtěla nechat překvapit, ale manža chce vědět,co to bude:slight_smile: :grinning:
11. lis 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaelka83 my budeme mat dievcatko :slight_smile:
ja som boa zvedava zo zaciatku.. ale tie otazky "co to bude?" mi liezli na zaciatku na nervy strasne... este ani nebolo vidno ze som tehu ale otazok habadej :grinning: :grinning:
ale potom ma to aj preslo, ze by som vydrzala mozno aj nevediet :grinning: :grinning: len tie naakupy... by som bola obmedzena :grinning:
11. lis 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 Jé holčička :slight_smile: Už máte jméno? Nedočítala jsem diskuzi,tak nevím :wink:
Mě taky ty otázky strašně lezly na nervy :angry: Bylo to otravný, nejdřív furt,kdy bude mimi, pak co to bude a pak jak se bude jmenovat? :wink:
11. lis 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaelka83 jeee, tak to si mala dobre, ze si doma zvladla tak dlho...
ja som este v nemocnici nikdy nebola :confused: tak ozaj by som tam pred porodom nechcela dlho lezat, nech nechytam stres a paniku :stuck_out_tongue_closed_eyes: hoci nesom ten tip.. :grinning:
11. lis 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaelka83 zatim sme sa zhodli hned na prvom mojom tipe LINDA.. ja som to nechcela nikomu prezradit, a ani som neprezradila.. ale priatel minule povedal jeho mame, a ta to ofrflala, tak povedal, ci nepouvazujeme este :angry:
tak som mu povedala, ze nechcem v porodnici pocut, ze "mama chce aby sa volala tak!" vrrrr ale, ze my sa musime zhodnut an emne dopredu a hotovo, ze potom to uz nechcem riesit.. :grinning:
ja som aj pohlavie chcela tajit, ale tchyne ma doslova deptala, kazde 2tyzdne otazka - bude holcicka?? v 4tom mesiaci som jej povedala, ze jo.. a potom pokazde - uz je ista holcicka?? jej vravim, ze ista bude pri porode.. ale aj tak sa to pyta po kazdej kontrole -- este aj pred dvoma tyzdnami sa ma to pytala :confused:
a teraz zas sa furt pyta - ako? kdy to bude? co rekl doktor? kdy to bude? vravim, mam este skoro mesiac tak nech nestresuje.. ale aj tak sa pyta pokazde.... :angry:
ale ked sa postazujem, ze mi to prekaza jak sa furt vypytuje, tak mi povedia, bud rada, ze sa zaujima :grinning: :grinning:
11. lis 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 Neboj, zvládneš to :wink: Já právě byla v sedmým měsíci hospitalizovaná na týden :confounded: Ale doma to bylo v pohodě, já fakt neměla silný bolesti, spíš něco jako menstruační a nepravidelný, tak jsem z toho byla taková nesvá, protože nám říkali na kurzu, že mají být pravidelný po 5minutách :confused: Tak jsem radši nejelo no :grinning: ale voda mi nepraskla,to bych asi jela hned. Ještě jsem si borka šla dát ve dvě ráno vařící vanu,jestli se to teda rozjede nebo ne :grinning: :grinning: Rozjelo, ale pak to zase utichlo, tak jsem z toho byla jelen a v devět ráno radši jela :grinning: :grinning: V půl 11 byl malej venku :sweat_smile:
11. lis 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@margotka666 Dobrá tchýňka :grinning:
11. lis 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@margotka666 Jinak Linda je hezké jméno. :wink:
11. lis 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pawlinecka ja som nebrala od znamych nic.. aj tak mam znamych na slovensku len, tak by sa mi nechcelo vlacit.. a potom mysliet na to, ze treba aj vratit alebo tak.. tak ja som si vsetko kupovala radsej.. ale je to v podstate aj jedno.. ako vravis, z toho rychlo vyrastie..
aj moj priatel by chcel byt u porodu.. ale som zvedava ako to bude.. lebo neviem, ci teda bude tam so mnou cakat, ked to pojde pomaly alebo ako.. a zas nema to na skok aby dobehol, ked sa to zacne hybat :grinning:
:grinning: ja som mala teraz spatne prutoky, ze vysoke.. tak v patek idem rovno zbalena na kontrolu, ked budu porad vysoke, tak bude asi vyvolavat porod.. :confused:
ked to dopredu sa nic povedat neda, niekomu zaberie aj vyvolavacka rychlo a ma v poho porod, nekomu zabera pomaly a bolestive to je.. nekomu nezabere ani..
ale verim, ze vsekto dobre dopadne :wink:
11. lis 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaelka83 dakujem :wink:

vy uz ted planujete druhe ? nebo az pozdejs?
11. lis 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaelka83 jeee, tak to si hrdinka :wink:
ja som tu na MK slovenskom v novembrovkach - listopadovkach..
a pred 3mi dnami holka pise, ze ma kontrakce kazdych 10min.. ze rychlo vari a syr obaluje, aby mal manzel s dcerkou na veceru :grinning: :grinning: potom, ze malej robi kopky, co jej ma do skolky obliect manzel a tak.. ale sli do nemocnice vecer a poslali ju domov.. uz mala nepravidelne a tak kazdych 20min... a rano zas pise, ze kontrakcie kazdych 10min.. tak zas ze dovarim polievku, skusm teplu sprchu a pojdem asi zas :grinning: :grinning: o hodinku pisala ze ide.. a o dalsie tri, ze ma dcerku :wink:
...ja to mam dost daleko do nemocnice, tak ja radsej keby nieco sa mi nezda, tak pojdem :grinning: alebo budem volat doktorovi :wink:
v piatok ma zas poradnu a minule som mala vysoke prutoky, tak idem rovno zbalena, ze keby sa to nezlepsi asi bude vyvolavat porod :confused:
11. lis 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 Já mám právě nemocnici kousek vedle baráku,tak jsem neplašila:slight_smile:a taky jsem ráno dělala ještě spoustu činností :grinning: Třeba si v kontrakcích po dvou minutách šla mýt a fénovat hlavu - no přece nebudu rodit s mastnou ne? :grinning: :grinning: :sweat_smile: Prostě mi to pořád nějak nedocházelo, asi i proto,že ty bolesti prostě nebyly tak velké,jaké jsem očekávala:slight_smile:
Jinak druhé plánujeme, chceme věk.rozdíl cca tři roky:slight_smile: Takže za dva měsíce zkusíme štěstí :wink:
A Tobě hlavně přeju, ať je vše v pořádku a ať je to hlavně rychlovka :wink:
12. lis 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@margotka666 tak my si koupili po jinych detech...po jednom...ale nic se nevrati, vse nam zustane....tak to je dobry...ted se snazime dokupovat dal....tak ja mam nemocnici krapet dal....ale snad bude manzel doma....a taky bych chtela druhy, ale zatim si nejsem plne jista, nevim jak bych zvladla 2 deti najednou :D
12. lis 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@margotka666 Zítra ať vše klapne na jedničku! :wink:
15. lis 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@michaelka83 dakujem
noo tak minuly tyzen bolo vsetko tak ako predtym.. prietoky mierne nad normu, tak ma poslali domov..
zajtra idem zas.. a pre istotu zas s kufrom :wink:
22. lis 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 Jů a já už myslela, že když nepíšeš, že už je malá na světě:slight_smile:
22. lis 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaelka83 nejak sme toho mali vela.. vcera mi priatel neplanovane odisiel na 14dni do prace.. tak som tu sama..
22. lis 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 Juj, jakto?Kde pracuje? Takže nebude u porodu? :frowning2:
22. lis 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek