• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Teplic, 2012

23. října 2013 
@michaelka83 no to chápu :grinning: Taky doufám tajně :grinning:
27. pro 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata tak to jsme na tom podobne..nam taky dava fotky, pokazde. prohlidka jde, zkontroluje, ale nemluvi moc a ja jako nastavaji matka, mam plno otazek..pokud bych mela mit druhe dite, asi bych chtela jineho gynekologa....ale zrovna tam to mam nejblize....ale ted me kontrolovala na zanet, poboliva me bricho....a teda vysetreni bylo docela surove, to i manzel na me vyvalil oci, jak jsem se krivila bolesti....
@zazulka slysela jsem ze par tehotenstvi nepoznala....pak ze byly potraty....ale co je na tom pravdy netusim, slysela jsem to od nekoho...a lidi muzou rikat cokoli....ale na potrat se nas ptala taky, ale ja hned rikala, ze to chci a rikala, ze dobre, od te doby se nezeptala, ale kdyz jsem rikala ze me boli bricho, od zacatku tehotenstvi, tak mi rekla, ze se mi roztahuji svaly a deloha a to k tomu patri....
27. pro 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazulka jj,rodila jsem měsíc před 17tinama...je to gyndařka a jako doktorka se měla zachovat,ona prostě reagovala jen jako máma(ženská) a dávala mi to řádně sežrat...soudit může kdo chce koho chce,ale až ho pozná!já přece nejsem žádná puberťačka,co hodila mimino na krk babičce.S otcem dcery jsem žila,fungovala,o holku se starala a starám...je mi 21,mám druhou dceru a dovolím si říct,že se starám líp jak kdejaké 30leté a hlavně mě to baví :slight_smile:
27. pro 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata přesně tak, to s Tebou souhlasím. Péče o dítě není o věku, to určitě ne, tak Ti držím s holčičkama palce :slight_smile:
28. pro 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazulka děkuju :slight_smile:
28. pro 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zazulka
@skorepka
@natykata
@jaja.m
@pawlinecka
@michaelka83

ahojte , ako sa mate?
chodite, alebo chodili ste niekam cvicit s miminkama? nasla som v teplicich len plavani a masaze...
13. bře 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 ahojky.....my to mame v planu jeste musime ale pockat az po 6 nedelce.....ale vim, jen o plavani
14. bře 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 Ahoj....V Relaxu je cvičení maminek s dětma :slight_smile: ale nemám s kým chodit :frowning2: jinak plavčo je parádní v Orca,chodila jsem se starší holkou a nebýt to tak drahý,šla bych i s tou mladší...
14. bře 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natykata juuuj, v relaxe je az od 3let.. a ked sa budes niekam chystat a budes chciet spolocnost, napis, rada sa pridam..
14. bře 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pawlinecka jeeeee, tak uz to mate za sebou... no pis pis aky bol porod, aka je malicka atd...
GRATULUJEEEEM a veela zdravicka :wink:
14. bře 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 dekujeme :D porod byl rychlej, meli jsme akutniho cisare kvuli velkym otokum a vysokemu tlaku. tak jsme byly na vysetreni a hodinu na to jsme uz byly na sale....rodily nas v usti..nemuzu si stezovat, byly tam 2 sestricky co byly takove neprijemne, ale jinak bylo celkem fajn :D hrozne jsme se tesily s Adelkou domu :D
14. bře 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zazulka jeeeeeeeeeeee, tak uz si dvojnasobna mamicka -- GRATULUJEM a veela zdravicka prajem :wink: :wink:
27. čer 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pawlinecka ako sa vam dari? Adelka poslucha? :wink:
27. čer 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaelka83 a vy sa ako mate?
27. čer 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 ahojky, adelka uz bude mit 4 mesic, uz toho spoustu umi, je to maly sikovny andilek, ani neplace :D a vy?
28. čer 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pawlinecka aj my sa mame dobre, zacali sme 7 mesiac.. a tiez mam doma sikulku, kazdy den s niecim novym nas prekvapuje a robi radost.. chodite aj niekam na cvicenie alebo plavanie?
ja som chcela ist tu do Relaxu, no parkrat som tam dosla a boli sme same, tak sa cvicenie nekonalo.. chcem ist aj na plavanie, no este neviem kde..
28. čer 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 no tak o plavani zatim nevim, my plaveme doma s manzelem a ditkem :D mam i par fotecek :D adelka ted zacina 4 mesic, takze spokojenost. je sikovna, miluju ji hrozne, ted se chystame chodit na prochajdy, snad uz bude pocasi
1. črc 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze Teplice jsou pekne mrtve :frowning2: Nekdo na prochazky, povidani s dvouletym deckem, popripade s dalsim mladsim? Nejak mi zacina hrabat a potrebuju komunikovat se zenskou v realu. Manza chodi z prace pozde, unaven a na komunikaci nema silu. :frowning2:
23. říj 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek