• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Třebíče a okolí - TP léto/podzim/zima 2012

4. listopadu 2012 
Najdou se tu těhulky, třeba i maminky těhulky z okolí Třebíče, které očekávají přírůstek na léto/podzim/zimu 2012, které by se rády seznámily, popovídaly, sešly a později vyrazily s miminky na procházku?

Ozvěte se :slight_smile:
16. dub 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Já se hlásím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. dub 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jihajiha Ahojky :slight_smile: Ráda Tě vidím!
17. dub 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila jsme se dlouho nikde nepotkali :grinning: v nějaké diskuzi :grinning: Myslím, že tady na Třebíčsku se moc nekonikuje.... takže :cry: A jak je? Co nevolnosti atd?
18. dub 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jihajiha no, asi ne, no... Jinak je tak nějak pořád stejně... v pondělí mě čeká další kontrola... nevolnosti jsem neměla vůbec, jen občas mě bolí žaludek...
18. dub 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak on tu asi fakt vůbec nikdo od nás není :frowning2:
21. dub 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila jééé, jsem tě našla náhodou. tak ty jsi těhotná? gratulace! do toho ta stavba ... :slight_smile: My plánujem taky přírůstek, ale až tak za půl roku....
24. dub 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, pocházím také z Třebíče, provdala jsem se do Krkonoš... Do Třebíče však minimálně jednou měsíčně na několik dní jedeme... A až bude prcek, myslím že budu u mamči trávit a nějaký týden :grinning:
24. dub 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivik3 Ahojky... jj, čekáme přírůstek v listopadu... Tak nějak se zadařilo dřív, než jsme čekali...

@eficenka Ahoj, vítej mezi námi... Tak doufám, že se pak potkáme a zajdeme na procházky...
24. dub 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila tak to moc gratuluju!
25. dub 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
omlouvám se, že jdu mimo téma.

Stěhujeme se od ledna na Třebíčsko, zatím do podnájmu, a chceme si najít rodinný domek s velkou zahradou. Měl by být tak 5+1 nebo alespoň 3+1 s možností půdní vestavby, ale určitě po rekonstrukci, zahrada dle mých představ alespoň 800m2 (možnost koupení časem větší plochy jakýchkoli pozemků kolem /louka, les../ - třeba 5ha i víc by byla fajn), určitě tam musí být kopce, lesy, a nějaké koupání co nejblíž. A lokalita tak do 30km +- od Přibyslavic.

V podnájmu nejspíš budeme v Třebíči, teď procházíme nabídky. Tak budu moc ráda, když mi napíšete, kam se tam dá zajít a s někým se seznámit (prckovi je rok a půl, dřív jsme chodili na plavací kurs, teď už sami do bazénu, a dřív občas na nějaké akce do mateřských center, ikdyž mi přijde, že je to spíš pro větší děti, tak od tří let, teď je hlavní náplní co nejvíc chodit /trenuju ho na správného trampa/, a naučit se na nočníkemoticon

A ještě by mě zajímalo, jestli byste měli zájem o promítání nebo besedy, co se týče porodnictví. V Českém Krumlově jsem v dubnu pořádala besedu o porodních asistentkách (Porodní asistentky a jejich kompetence vs. lékaři a jejich kompetence v péči o nerizikovou těhotnou, rodící ženu a šestinedělku), a v prosinci budeme promítat film Svoboda pro porod, je to silný film, o lidských právech, a také mám možnost promítat slovenský film Zuna - ten už v Krumlově nestihnu, takže bych ráda pokračovala v Třebíči. Po promítání je diskuse s pozvanými hosty (zatím mám jistou jednu sympatickou dulu ze Šumperska Alici Madlen Köhlerovou). Pokud by vás to zajímalo, tak sem můžu dát pozvánku na filmy. Také nevím, zda je možné v Třebíči někde promítat zdarma - tady byla beseda a teď bude promítání v Městské knihovně, která zajistí místnost, PC a plátno, vodu pro hosty, kapacita větší místnosti až 80lidí (to asi nehrozí, na besedu jich přišlo 15).
K pořádání besedy mě přivedlo diskutování zde na téma Michel Odent.
2. lis 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kkomtesa Ahoj... S hledáním přeji hodně štěstí... Najít domek s pozemkem po rekonstrukci by se snad dalo, ale s možností přikoupit časem "hospodářství" to asi půjde těžko... Koupání je tady přímo v Třebíči, pak se dá zajet do Jihlavy do Aquaparku...

Je tu mateřské centrum s aktivitami a přednáškami jak pro ty menší děti, tak pro ty starší, my chodili například se synem v podstatně od malička na zpívánky a pak nějaké cvičení, než začal chodit do školky - nabídku najdeš na http://www.trebicskecentrum.cz/, dá se tu chodit i do bazénu... Besedy i promítání můžeš nabídnout v centru, určitě by poskytli jak prostory, tak podporu... Jinak se dá využít určitě i Městská knihovna... Možná bys pro své záměry našla podporu i tady http://www.zenyatehotne.cz...
2. lis 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila Ahoj Věrko, díky moc za kontakty. Půjdeme se tam podívat.
Koupání myslím přírodní, s tím je to asi nic moc:-- Koupe se někdo v Jihlavě (řece)? Byli jsme v Třebíči v září, barva řeky - nevím, jestli je špinavá nebo je to podložím (znám ze Středočeska Sázavu, která má barvu trochu jako tmavý džus, ale přitom je čistá, ale Vltava tady je průzračná /ale koupat se v Krumlově v řece znamená, že každou chvíli hrozí vodák přes hlavu, je to tu v létě jako dálnice:--/). Na Jihlavě by se mi líbilo, že sice proud nic moc, ale vzít loď a jet po řece, tak skoro nikoho dalšího nepotkám. Kamarádka, co pochází z Jihlavy, říká, že řeka by už měla být čistá.
Taky jsme se byli podívat u Steklého rybníka u Krahulova, to jsem našla na mapě jediné nejblíž Přibyslavicím, voda vypadala pěkně, ale nakonec jsem tam nevlezla - kromě hráze jsou všude kolem vody chatky, sotva jsme našli jednu pěšinku k vodě. Je v Třebíči koupaliště nebo jenom bazén?
2. lis 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kkomtesa přírodní koupání tady tak maximálně Lubí a pak Markovka, jinak se tady už nikde koupat nedá... V Jihlavě řece se nedá koupat už léta, a v podstatě ani není kde... No, možná někde v okolí, ale nevím o tom, že by tady někdo někam na Jihlavu na koupání jezdil.
Steklák je taky poměrně oblíbený na koupání a jinak se dá ještě koupat v lomu v Nové Vsi na Vápence, tam bývá voda pěkná, prý i teplá...
Jinak v Třebíči je obojí, jak bazén, tak otevřené koupaliště a teď se nám tu u bazénu buduje aquapark, který by snad příští rok mohl být otevřený, tak uvidíme...
2. lis 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju. Lubí jsem našla, Markovku ne. Na Vápence jsme v září právě byli, byli jsme tam ubytovaní v chatce, lom je hezký, ale malý.
3. lis 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
PS tak Markovku jsem taky už našla.
4. lis 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek