Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

helik3
autor
28. srp 2008

Tak to jsem sama zvědavá která přijdete jako první 🙂

dadunka
28. srp 2008

Já, jsi šikula! 🙂

helik3
autor
28. srp 2008

nazdárek 😉 😉 😉

Doufám, že přijdou i ostatní kočky 🙂 😉

Jsem moc netrpělivá dneska na Menny, musím na ní pořád myslet, slíbila mi, že mi písne, tak doufám, že je vše v pořádku 😉 Chudinka má taky s tím takové velké problémy ☹

helik3
autor
28. srp 2008

no teda teda, to jsou mi nepořádky, kde jste všechny ostatní?? 🙂

menny
28. srp 2008

Jee ahojky
Ted jsem si vsimla, ze mam IP
Psala jsem na snazilky, tak juknete 😉
😵 😵 😵

helik3
autor
28. srp 2008

menny super, čuper, jsem Ti to říkala 😉 Ale byla jsem z tebe taky pěkně nervozní 😉 😵

cipisek007
28. srp 2008

Ahoooooooooooj 😵

cipisek007
28. srp 2008

Menny, super zprávy! Abych pravdu řekla, tak moc nevím, co s tebou bylo. Vím jen, že jsi musela a musíš ležet, ale přesnej problém nevím. Hlavní ale je, že je všecko OK 😵

Jinak co se pohybů týče, tak je cítím už asi týden taky. Je to takový šimrání a dvou místech 🙂 Včera jsem je necítilia vůbec a byla nervní, ale dneska se od rána melou 😵

menny
28. srp 2008

No Helco ja se uplne klepala. Byla jsem hrozne nervozni. Trochu jsem tam zazmatkovala a na doktora
chrlila spoustu otazek. Chudak se se mnou pekne zapotil.
Jo a konecne jsem dostala tehu prukazku. 😵
Pribrala jsem zatim 1kg, ale pupik uz mam slusnej,je na me to tehu
uz pekne videt. Vzali mi 2 zkumavky krve, skoro jsem se slozila,
protoze mam nizkej tlak.
Snad jeste ty testy vyjdou dobre a bude mi naprosto fajn
Moc dik za sms 🙂
Co ty, jak to jde?

cipisek007
28. srp 2008

Menníku, aby na tobě těhu už nebylo vidět! Vždyť jsi byla hubeňounká 😉
Já jsem zatím nepřibrala nic, ale už je to na mě taky vidět (konečně 😀). Sestřička na gyndě mi minulý týden řekla, že mě děti sežerou 😀 😀

menny
28. srp 2008

Ahoj Miso, hodne jsem krvacela. Tyden sem byla v nemocnici a pak
se krvaceni jeste 2x opakovalo, ale manza je dycky ukecal, ze se o
me bude starat, tak jsem byla doma,ale musela jen lezet.
Co ty, uz vis, co to bude?

cipisek007
28. srp 2008

Aha, to je mi líto, že i druhé těhu neprobíhá podle tvých představ ☹ ☹
Teď už ale bude všecko v pořádku!! Musí, dyť už máš řidičák pro těhulky 😀
Já jak jsem byla v červenci na Lipně, tak mi plno info uteklo a proto jsem nevěděla, co přesně s tebou bylo.

Ještě to nevíme na 100%. Dr. si není jistá ani jednovaječňákama. Viděla tam minule jednu holčičku, ale to druhý miminko se nechtělo ukázat 🙂 12.9. jdu na genetiku, tak mi řeknou snad už co to bude a jestli jsou dvoj a nebo jednovaj. 🙂

cipisek007
28. srp 2008

Holky, jdu dlabat, máme dneska vdolky s marmeládou a šlehačkou. Posledních pár dní ujíždím na sladkým 😀
Všem krásný den 😵

menny
28. srp 2008

ty jo zmema, ja myslela, ze to, ze jsou jednovajecny je na 100%
Dobrou chut

mon73
28. srp 2008

Ahoj holky 🙂
jsem tu, ale jen na kuk, jdu do práce. Zajdu jindy, určitě 🙂

helik3
autor
28. srp 2008

nazdárek Mončo, tebe jsem neviděla 😉 na tobě už to taky musí být pěkně vidět, viď??

Jsem po obídku, byl špenátek, mnaminky 😉 až jsem se přejedla 🙂

Menny mám radost, tak když už Ti konečně dal "řidičák" tak to bude dobrý 😉 a je to fajn, že už nemusíš jenom ležet 🙂 No to je jasný, že je to na tobě vidět, jsi taková "zdechlinka" podle nás 😀 😀 😀 😀

Míšo to je pořád tajemství, co?? Hlavně že je tam holka jedna, tak buď budou dvě anebo páreček 😵

barag
28. srp 2008

uf holky konečně sem mohla přijít, byla sem si na hoďku a půl dáchnout u zubaře - paráda, on nenechá ani odpočinout, takže mám od něj vždycky pocit, že mám vytržený panty a roztrženou pusu,protože dává zavřít pusu jen minimálně, spíš ji u něj má člověk furt dokořán..

Péťo, tak sem moc ráda, že to dobře dopadlo, já nad tím furt dumala, taky sem přemýšlela jak to doma zvládáte i s Davídkem? nepletu se ve jménu, že? no tak to jsou prima zprávy že hematom se vstřebává a navíc i placenta se dobře drží. doufám, že snes na tebe už nebyl nepříjemnej, však sis zasloužila být informovaná, když ti nic doteď neřekl ani on ani v tom špitále...

jo a docela mě překvapily ty pohyby v 15 tt 😕

helik3
autor
28. srp 2008

Noo Barčo, tak to už máš pohyby "za dveřmi" viď??? 😉 😉 😀 😀

Hele a co Ti dělal zubař?? By se těhotným moc asi nemělo vrtat, ne??

tetadolly
28. srp 2008

Ahojik holky, ty jo dneska je divný den ☹
Barag: já cítila první pohyby taky v 15tt a ve 14tt takový bodání malíma jehličkama, doktor řikal, že to byly první kopance 😀 no a teď je to den ode dne silnější a častější už jsem v 18tt 😉

menny
28. srp 2008

Od 4h jsem nespala, tak jsem to musela ted dohnat 🙂
Helco ja ti dam zdechlinku 😀 😀 , ale je pravda ze to co jsem nabrala
homonama jsem schodila tehu nevolnostma, coz nebylo nic moc

Barus, tohle obdobi bylo dost narocny, ale Davidek je hrozne
hodny ditko, tak tohle bylo bez problemu. Spis me opecovaval 🙂
Toho zubare ti vubec nezavidim. Nez jsem byla na ivf, tak sem
s tim dost bojovala, tak snad se to nevrati.
Muj doktor byl super. Asi mel tenkrat spatny den, ted uz po po treti co
jsem se s nim videla byl uplne v pohode a milej

barag
28. srp 2008

hm...tak uvidíme, nicméně mě není vidět žádný břicho, spíš je menší než to v desátém co mám v albu, takže mě začnou asi dýl, protože nějak mimi je vtipálek a zatim je děsně utajený 😀

helčo, já mám zuby dost na pytel a když slyšely, že sem těhule, tak mě naobjednaly přednostně místo lidí co jim dělaj můstky a takový kraviny, jinak bych šla až tak v listopadu. ale protože se těhulím kazej víc zuby, chtěj mě to pospravovat co nejrychlejc...

no zase sme se dnes dohadovaly, jestli je pro mimčo horší injekce do dásně - to lokální umrtvení a nebo ten stres a bolest co prožívám, já tvrdím, že je horší zlo ta injekce a on že ten stres, ale nedala sem si dát injekci, chvílema to teda bylo peklo, ale injelci sem raději odmítla...

menny
28. srp 2008

Ahoj tetadolly
Ja to citim jako takovou zvlastni vlnku, ktera projede v brisku.
Je to parada

barag
28. srp 2008

Tak ještě že už péťo neměl ty svý kecy.... s protivnejma doktorama sem si užila svý, tak sem si na tebe vzpomněla jak to spolu uválčíte dnes, ještě navíc když si byla smutná, žes nic nevěděla a i kvůli tý průkajdě, a třeba u toho tvýho sem se taky necítila dvakrát dobře,... tak ještě že už je v pohodě.

já sem teda na ty vlnky zvědavá 🙂

tetadolly
28. srp 2008

menny: to je přesně ono, je to nahodou bžunda, vždycky mě to rozesměje 😀 akorát muže to nějak nebere, prý necítí nic, že mi prý jen prošel prdík střevem ☹, ale docela je prča, když ráno otevřu oči, tak vidím jak ten prcek leží, dneska ležel uplně napříč břichem to byla bomba, měla jsem z břicha vlnu, podbříšek propadlý, pupik vylezlý a hrbolatý a nadbříšek propadlý a bylo hezký pozorovat, když se ten prďola vzbudil a rozhodl se přestěhovat, to byl snad ten nejhezčí pocit co jsem mohla zatím cítit.

jo jo se zubařema je problém, já do dneška nemama kontrolu u zubního, protože jsem se přestěhovala na jiný okres a muj zubař taky odešel a jeho kolegině mě vzít nemůže, že má plno no a v novém okrese maj zubaři taky plno, takže jsem z toho vyřízená, tak snad mi muj dr. napíše doporučení, ale dál nevim a já jsem zvyklá chodit pravidelně k zubaři, prostě děs.

barag
28. srp 2008

tetadoly podle toho co píšeš, by teda ten můj vyžranej bpupek mohl být miminko 😀 myslela sem že prvně se to začne boulit v podbříšku, ale ten mám teda taky plochej, jen na pupku mám hmotu, o který sem si doteď myslela že je špek, ale dobře, budu mu něžně řikat miminko 😀 😀

se zubařema je to na houby všude, já sem se k tomuhle dostala jen za velkou přímluvu tchána, kterej se s ním zná...a vzhledem ke kvalitě mých zubů to bylo docela štígro, ty máš holčičku Lucinku okurku? 😀 😀 😀 to je sranda!

menny
28. srp 2008

Tak jsem se hezky vyspinkala nabastila a i mimisek se asi dobre vyhajal.
Pekne se mi tam hybe...uz se tesim az to bude citit i pres bricho, aby
se mohl kochat i zbytek rodinky

barag
28. srp 2008

a blbě už ti není Péťo?

menny
28. srp 2008

Nene blbe uz mi neni....uz tak mesic. Ale kdyz mi neco vyrazne smrdi, tak se mi trochu zhoupne
zaludek. A taky musim pravidelne jist, jinak o.k.
Co ty?

barag
28. srp 2008

ty jo, to se máš, já mám teda stále tu pachovou přecitlivělost, je fakt, že narozdíl od tebe sem ani jednou nezvracela, ale mám děsnej odpor k jídlu a nemám nervy na to pořád něco vymýšlet, zvlášť když se po pár týdnech něco podruhé opakuje, vím, že ptořetí to už do sebe nemám šanci nasoukat protože se mi hnusí, jen když o tom někdo promluví. navíc jak nemám možnost si někde jen něco koupit do ruky, kvůli té celiakii, tak furt jen a jen řeším jídlo, protože bez jídla je mi blbě ještě víc.

jak píšeš, musím taky pravidelně jíst, jenže kolikrát už nevim co, protože sem 2 měsíce už nestrčila do pusy pečivo - to bezlepkový se mi hnusilo, a tak nevim moc dobře co přes den jíst. a z ovoce a jogurtů se moc nenajíš, no..

asi jak sem to neměla na začátku tak výrazný, bude to u mě odeznívat dýl 🙂

jo je zajímavý, že nejvíc blbě mi bývá v pondělí- vždycky když končím jeden gestační tejden 😀

menny
28. srp 2008

Ty jo Baru to me mrzi, to si nedokazu predstavit. Jeste, kdyz si nemuzes
dat neco normalniho k jidlu, ale mas dietu.
Me teda zustal jen odpor k mliku a slehacce. Jinak si v tomhle nemuzu
stezovat.
To ti teda preju at to mas co nejdriv v cajku 😉