• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Zlína a okolí s termínem porodu říjen 2014

15. července 2014 
Holčiny, najde se nás tu víc takových?
3. bře 2014 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
:slight_smile:
19. bře 2014 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj já rodím v červenci nevadí :sunglasses:
19. bře 2014 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@milin ahojky urcite nevadi!!jsem rada ze se vubec nekdo ozval :D
Takze ty uz jedno mimco mas jo?jak ted prozivas tehu,byva ti spatne?
19. bře 2014 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám už dceru 4letou. Těhu už mi naštěstí zle není, ale bylo mi každý den jako kdybych den před tím těžce flámovala :slight_smile:
Ale už je to za námi. Už vlastně jsem v druhé polovině těhu takže to už je příjemnější. I když teď už roste bříško a všechno je hodně náročnější protože už mám jednoho caparta doma :slight_smile:
A ke komu chodíš ve ZL k mudře? Já totiž jezdím do ZL i když nejsem zlíňačka. Ale rodila jsem tam a budu rodit i druhý.
A kam se chystáš na genetiku nebo už ji máš za sebou?
19. bře 2014 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@milin taky nejsem zlíňačka ale chodím už dýl na tomášov. a musím říct, že jsem maximálně spokojená. ty chodíš kam?
na první velký utrazvuk jdu za 14 dní, ty dny ubíhají hrozně pomalu, už se nemůžu dočkat :slight_smile:
a co ty, jak dopadl první ultrazvuk? víš už pohlaví?
21. bře 2014 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já mám termín zatím na konci září (20.9.), tak snad nebude vadit, když se k vám přidám :slight_smile: Taky jsem váhala nad založením takové skupiny, tak jsem moc ráda, že jsem ji objevila. Jsem z Otrokovic :slight_smile:
21. bře 2014 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@verisek.s jééé veru a víš že se známe? :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2014 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmanicka Fakt? No nevííííím, nemáš fotooooo :grinning: Tak povídej :slight_smile:
21. bře 2014 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@verisek.s napíšu do zprávy :wink:
21. bře 2014 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, chodíte nebo se chystáte na nějaké cvičení? Já chtěla něco v Otrokovicích, ale tady je prd no a plavání v Lázních ve Zlíně je pro mě zase časově nedostupné kvůli neschopence a vycházkám, což mě dost mrzí :frowning2:
24. bře 2014 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@verisek.s já teda zatím cvičím doma s vysavačem, s mopem, s žehličkou :D
Nechodím nikam. Jaké se vůbec doporučuje cvičení pro těhotné? :slight_smile:
25. bře 2014 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmanicka :grinning: No tak takové cvičení mám taky :grinning: Buď na balonech, plavání, těhu yoga a nebo pilates :wink: :wink:
26. bře 2014 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky holky, jak se máte ? Já čekám v Srpnu :slight_smile:
5. dub 2014 v 11:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verushe20 Ahojky, nějak nám to tady skomírá, asi nás je málo :grinning: Já se mám dobře, řešíme kočárek, to je šílené téma :grinning: Zítra se jedu mrknout na jeden ojetý, takový, který bych normálně nikdy nechtěla, ale paní nabídla supr cenu, tak to jedem omrknout :grinning: :grinning: A co ty, jak se daří?
6. dub 2014 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, pokud můžu ráda se k Vám přidám. Mám tedy termín 8.9., ale snad to nevadí. Jsem ze Zlína, je mi 28 let a čekám první mimi. Příští týden ve čtvrtek jdu na Prediko na velký utz a doufám, že vše bude ok a konečně budeme vědět pohlaví...
9. dub 2014 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Už se na malou hrozně těším,ale občas mě přepadají takové obavy aby dopadlo vsechno dobre a mala byla zdravá, dneska sem videla mimi holku ktera mela downuv syndrom a celkem me to vydesilo.. a taky se bojím porodu.. jinak pohodicka, zadne problemy nemám.. :dizzy_face:
24. dub 2014 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@katulka69 Ahojky, já jdu na II. screening až 16.5., ale 7.5. ještě do poradny, tak snad mi to uzteče. Pohlaví zatím taky nevíme na jistotu, paní doktorka minule tipovala holčičku, ale bylo to špatně vidět, tak uvidíme snad příště a potvrdí nám to na Prediku.
@verushe20 Já mm taky obavy, hlavně, když všichni píší, jak je mimčo kope a já žádné pohyby zatím necítím :confounded: Ale nechci se nervovat, prostě to bude dobré a hotovo :slight_smile: :slight_smile:

Chystáte se někam na předporodní kurz nebo něco takového, holky?
24. dub 2014 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Já asi jo, do porodnice do zlína, ale moc se mi to absolvovat nechce ... až aby to bylo všechno zamnou :sweat_smile:
25. dub 2014 ve 14:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@verushe20 Já se přihlásila k paní Gogelové na Svahy, tak jsem zvědavá, začínám až koncem května :slight_smile:
29. dub 2014 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já jsem taky přihlášená k paní Gogelové na konci května :slight_smile: Jinak velký utz na Prediku mám za sebou, jsou tam velice hodní, paní doktorka nám potvrdila holčičku, je zdravá a máme i 3D fotku a 4D záznam na DVD.
Na kurz se těším, doufám, že bude užitečný :slight_smile:
29. dub 2014 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katulka69 Jéé, tak to je super, my jdeme za 14 dní na Prediko :slight_smile: A na kurz jdu 28.5. poprvé a před tím zkusím i tu těhu jógu, prý je to supr :slight_smile: Tak se tam třeba potkáme :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2014 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verisek.s To je super, na kurz budeme chodit spolu :slight_smile: Budu na tebe za 14 dní myslet, moc si to užiješ, pokud to jde, vezmi s sebou i manžela/partnera doktor/ka Vám všechno na miminku ukáže. A jsou fakt moc hodní. O józe také přemýšlím, ale zatím nejsem rozhodnutá...
1. kvě 2014 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jinak mi posunuli termín na 2.9., ale s tím jak mi roste břicho, mám obavu, že to asi nevydržím.... Dnes jsme koupili v Kauflandu plenky Pampers- ty bílé za 270 Kč/ks, takže doporučuji do zásoby, je to super cena. Holky a jak to máte s výběrem kočárku? Moc se nám líbí od Jane...
1. kvě 2014 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@katulka69 jojo, manzel jde se mnou, byl i minule :slight_smile: my uz kocarek mame, starsi Joolz, Jane se mi taky moc libi. Hlavne ten novy Mum :slight_smile: jinak jsme taky vcera nakoupili plinky, jen u nas v Otrokovicich je maji za 249.-, takze jeste levnejsi :grinning: tak se na kurz tesim, podle fotky me urco poznas, tak na me tukni :slight_smile:
2. kvě 2014 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@verisek.s Kočárek Joolz je moc krásný, taky jsme uvažovali :slight_smile: Ty jo tak ještě lepší cena, super a nebo si to pletu a už nevím kolik jsme platili :slight_smile: Kurz bude určitě stát za to, verísku ťuknu :slight_smile:
2. kvě 2014 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojte, muzu se pridat, termin porodu mam zatim17.11. a jsem od Uh.Brodu, k doktorce chodim do zlina k Huspeninové, do predika jdu pristi tyden. Jsme ted 11+4, je to prvni mimco,tak doufam,ze se tu dozvim i nejake cenne rady o kocarcich teda zatim nemam ani paru :slight_smile:
5. kvě 2014 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
5. kvě 2014 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@verushe20 Vypadá moc pěkně :slight_smile:
12. kvě 2014 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@verisek.s Zítra na tebe budu moc myslet, at' na Prediku vše dobře dopadne a moc si miminko užijete!!!!

Dnes nám došel kočárek Jane Slalom Pro Formula Strata 2013, můžete mrknout na: http://www.detske-kocarky.cz/kocarky-kombinovane-kocarky-3-kolky-a-kocarky-se-zdvojenym-prednim-kolem/kocarek-jane-slalom-pro-formula-strata-2013-limitedzdarma-fusak-r16-boheme

@verushe20 Kočátek je krásný a super barva :slight_smile:

Jinak jsem dnes byla na KO u svého gynekologa a brali mi krev na těhu cukrovku, zítra mám volat. Šla jsem potom do Jablka a v DM se mi udělalo šíleně zle a málem jsem tam s sebou sekla. Tak dnes docela blbý zážitek :( A co vy jak prožíváte těhotenství?
12. kvě 2014 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@katulka69 Joo to znám, já sem tak před 14 dnama byla v obchodě a najednou se mi chtělo hrozně zvracet tak sem letěla ven z obchodu, tam byla nějaká cedula tak se jí chytla a zrazu černo před očima a hrozně blbě se mi dýchalo, začala sem brečet ale tak za 5 minut se mi udělalo líp.. toto se mi stalo naštěstí jen jednou.. a ty myslíš že se ti udělalo zle po tom testu na cukrovku? já tam jdu pozítří a mám strach aby se mi nestalo něco podobného :unamused:
12. kvě 2014 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek