• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Zlína a okolí s termínem porodu říjen 2014

15. července 2014 
@verushe20 Měla jsem to velice podobné, přišlo to z ničeho nic, černo před očima, totálně jsem se zpotila, přestala jsem slyšet a kdybych si nesedla nevím jak by to dopadlo, ale taky to za pár minut přešlo. Bylo to asi tím, že jsem nic nejedla a pila jen málo + ta krev. Dala jsem si sušenku a už to docela šlo. Takže určitě doporučuji si před odběrem vzít s sebou něco k jídlu a vodu a sníst to ještě v čekárně po testu. Mně to nikdy před tím nevadilo a teď tohle...
12. kvě 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katulka69 přesně přesně, mě se takto udělalo zle taky že sem cele dopoledne nic nejedla ani nepila, driv mi to nevadilo, mohla sem mit prvni jidlo az na obed ale ted se musim rano najist
12. kvě 2014 v 19:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky muzu se taky pridat? rodim teda az na zacatku prosince :slight_smile: tak aspon budu mit od vas info o porodnici a tak, kdyz jste vsechny driv :sweat_smile:
12. kvě 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, teda dneska! jsem objevila, že tu je i taková diskuze "od nás" :slight_smile: to je moc fajn, třeba se potkáme s některýma v porodnici :slight_smile: nebo na procházce s kočárkem nebo u dr nebo na druhém screeningu, který mne čeká koncem května (jdete ještě některá?) ... :grinning: Fajn vědět, že i Zlína se letos na podzim rodí :slight_smile:
12. kvě 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím všechno nové zlínské těhulky :slight_smile: Pořád přemýšlím, jestli chodit na předporodní kurz, kámoška mi totiž doporučila paní z mazancizlin.cz tak začínám uvažovat, zda nepůjdu na popovídáníčko k této paní :slight_smile:

@oktarina já měla jít na druhý sreening taky na konci května, ale dneska mi to posunuli a jdu až 10.6. :unamused:
to čekání je nekonečné :pensive:
12. kvě 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmanicka taky se nemůžu dočkat :slight_smile: proč ti to posunuli :frowning2: uvažuju nad cvičením, ale můžu pouze na pozdní odpoledne nebo k večeru, dívala jsem se, že tyto časy nabízí cvičení na balonech na starých lázních. Neuvažuješ - nbo některá - o nich?
12. kvě 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katulka69 Děkuji, nakonec jdeme až v pátek, manžel zítra nemohl z práce, tak jsem to přeobjednala :wink: :wink:
12. kvě 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina Já jdu od 28.5. na kurz k paní Gogelové a před tím má i cvičení, těhotenskou jógu, kam se taky půjdu mrknout a uvidím, jak mi to bude vyhovovat. Balon mám doma, dvd s cvičením pro těhule na balonu taky, tak za to mi přijde škoda vyhazovat penízky :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verisek.s no na tu jsem taky koukala, akorát ona má tu jógu v pro mne nepoužitelnou dobu - 14:30-15:30, což mne mrzí, slyšela jsem na ni samou chválu.
13. kvě 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina jj, já taky právě, tak uvidím. To je škoda, že ti doba nevyhovuje :frowning2: Já zase chtěla chodit na těhu plavání do lázní na 25m bazén, ale to je až večer a to zase nemůžu já, kvůli vycházkám :frowning2:
13. kvě 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jsem rada, ze jsem nasla tuhle skupinu..mam termin 3.10. :wink: Vidim, ze jste jiz co se tyka kocarku pripravene. Ja zatim nemam nachystano nic, ale pres leto to jiste dozenu...mate jeste nejake dobre tipy?
13. kvě 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevulle je tak my se možná potkáme aj v porodnici :slight_smile: mam tp 6.10. s tebou se na screeningu 27.5. nepotkam? Co bys chtěla za tipy, nadhod, probereme to tu :slight_smile:

@verisek.s tak já už mám jednu holcicku a ta spava už jen po obědě, takže pro mě je blbé aj kdyby tam bylo hlídání, že tohle nenakombinuju, domů mi nemá kdo že členů rodiny přijet během cvieni hlídat..
13. kvě 2014 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kdovi, prvne jsem mela termin 8.10. a ted mi ho zkratili na 3. Ale stejne clovek nevi, zda pujde o nejaky ten tyden driv nebo pozdeji. Ted jsem nekde cetla, ze miminko hned po prichodu z porodnice nechavaji spat v jine mistnosti...proto pak tolik fotek plne zarizenych detskych pokojicku i s postylkami...to se mi zda docela divne spolehat jen na el. chuvicku. Mam v planu mit postylku pri posteli do urciteho veku...jak se na to divate?
15. kvě 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevulle Já mám v plánu spát s malou v jejím pokojíčku, manžel bude sám v ložnici a to aspoň do doby než malá bude spát aspoň půl noci. Ale uvidíme jaká malá bude, jaké bude mít potřeby a co jí bude vyhovovat a určitě se jí plně přizpůsobíme... Určitě by se mi nechtělo x krát v noci vstávat, jít do jiné místnosti, nakojit, přebalit, uspat a zase odejít... Budu mít postel hned vedle postýlky a obávám se, že mimi nakonec skončí se mnou v posteli :grinning:
16. kvě 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak my jsme po druhém screeningu, máme všechno v naprostém pořádku, pan doktor nás moc chválil a čekáme chlapečka :slight_smile: Pan doktor říkal, že mu vařím moc dobře, už má 500g :slight_smile: :slight_smile:

@eevulle
@katulka69 My budeme mít postýlku v ložnici, kde budeme spát všichni, manžel, pokud se nevyspí, půjde spát do pokojíčku, tam má takovou nouzovou noclehárnu :slight_smile: Jinak chci mít od začátku mimčo u sebe, kvůli krmení, vstávání a uspávání, přesně jak píše @katulka69 , nebavilo by mě pořád běhat do jiného pokoje...a hlavně pro nějaký svůj klid, že na něj uvidím mám ho hned vedle. Jinak monitor je samozřejmostí. Do pokojíčku bych mimčo chtěla přestěhovat tak kolem půl nebo 3/4 roku, uvidíme.
19. kvě 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verisek.s Ještě jednou velká gratulace ke zdravému chlapečkovi :grinning: To je úžasná zpráva. Jinak naprosto souhlasím a už se těším na příští týden, kdy nám začíná předporodní kurz :slight_smile:
19. kvě 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Take gratulace :grinning: ja jdu na oskara ve ctvrtek a moc se tesim, jak si zase mimiska poradne prohlednu. Dnes jdu na prvni lekci predporodniho kurzu k pani Radmile. Mam na ni lepsi reference nez na pani Gogelovou. Ale myslim, ze se nam bude libit vsem. Ona je taky pry moc fajn.
20. kvě 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevulle obě děti s náma budou v ložnici, myslím, že téměř dvouletá nebude chtít být "ošizena" a nastěhuje se k nám do postele, aby jí něco neuteklo :slight_smile: zatím je s náma v ložnici
20. kvě 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katulka69 a kam chodíš na kurz?
20. kvě 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky mám termín na konci srpna je tu některá co to má podobně nebo je z Otrokovic ? :slight_smile:
22. kvě 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikca29 Ahojky, já mám termín 18.9. a jsem z Otrokovic :slight_smile:
23. kvě 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
verisek.s@ tak to fajn že je tady někdo a podobně jako já :slight_smile:
23. kvě 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
verisek.s@ třeba bychom se pak mohli někdy domluvit potkat se a chodit na procházky a vozit společně :grinning:
a co čekáte holčičku nebo chlapečka ?
25. kvě 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikca29 určitě :slight_smile: Mám tady další kamarádku, ta čeká mimčo v prosinci, dalš v lednu, další v listopadu a ještě jedna v říjnu :grinning: Tak nás bude úroda :slight_smile: My čekáme chlapečka, podle posledního utz :slight_smile: :slight_smile: A vy?
26. kvě 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
verisek.s@ teda tak to je fajn že je nas tolik :slight_smile: tak to gratuluji k chlapečkovi ,my čekáme holčičku Nikolku tak doufám, že po 3 potvrzeních už to jinak nebude a opravdu to bude holčička :grinning: na kontrolu jdu příští týden ve středu a už se na to moc těším vždycky děláme UTZ, budu se raději ještě jak hloupá ptát ,ale chci mít jistotou :slight_smile: zrovna se asi malá zbudila , protože jí krásně cítím asi do mě kope nebo že by škytavka ? nějak někdy nevím ale asi jen kope :grinning:
26. kvě 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verisek.s jinak vidím že jsi chtěla chodit na plavání tak já sem tam zajdu a je to tam fajn v tom kurzu :slight_smile: asi zajdu snad příští pondělí :slight_smile:
26. kvě 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikca29 to se máš, já jsem na neschopence, takže vycházky jen do 19, takže plavání nestíhám :frowning2: Ale na jogu k paní Gogelové před kurzem se chystám :slight_smile:
26. kvě 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verisek.s jj a došla ti už kontrola a jsi od začátku těhotenství na neschopence ?
:slight_smile:
26. kvě 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevulle Taky mám termín 3.10.
26. kvě 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se k vám připojím :slight_smile:
26. kvě 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek