• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Zlína a okolí s termínem porodu říjen 2014

15. července 2014 
@tmagda ahojky vítej mezi námi :slight_smile:
26. kvě 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikca29 jojo, jsem od začátku na rizikovém, měla jsem nějaké problémy a teď taky, taky kvůli práci. Kontrolu už jsem měla 2x za ty 4 měsíce, co jsem doma. Jednou hned ze začátku a teď v pátek :grinning: No a jinak jsem se dověděla od manžela, že se zná s tvým manželem z fotbalu :slight_smile: To je malý svět :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Ahojky, od zítra začínám chodit na kurz k pí. Romaně Gogelové na Jižňáky, tak uvidíme jaké to bude a co se dozvíme :slight_smile:
27. kvě 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katulka69 Já taky, já taky, těším se!!!! Je to od 16hod, že? Snad trefím :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verisek.s Ahojky, ano od 16.00, já jsem se akorát dívala na Mapy :slight_smile: Jedu trolejbusem a snad také nebudu bloudit a stihnu to. Také se moc těším, jsem zvědavá :grinning:
27. kvě 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Veru, mela jsi kontrolu nekdy I mezi sedmou a osmou vecer? Ja jsem cerstve taky na neschopence. Predporodni kurzy mi konci v sedm a nez se dostanu domu, tak to neco trva..tak nevim, jestli nebudu muset odchazet driv. Porodni asistentka, ale muze pry vystavit potvrzeni, takze bych asi mela byt schopna zpetne dolozit duvod, ktery by meli snad uznavat, co jsem zjistovala.
27. kvě 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magdi, vitej...
Za posledni tyden se mi strasne zvetsilo brisko..nevim, jak jste na tom ve 22 tydnu Vy vsechny, ale v tom horku poslednich dnu uz jsem citila, ze se pronese :slight_smile:
27. kvě 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevulle Ahoj, co se týče bříška, tak jsem na tom stejně. Fakt hodně se mi zvětšilo po 23 týdnu a doufám, že mi nenaroste do obřích rozměrů a nějakou dobu vydrží v současné velikosti, už tak se cítím jako vorvaň. Ale i tak si to užívám :sunglasses:
27. kvě 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevulle jo taky se mi dost zvětšilo, no v pátek jsem myslela, že to horko nezvládnu, ale říkám si: bude hůř.
27. kvě 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja se trosku snazim nenabyvat na vaze, ale moc to nejde...maminky, ktere priberou jen tech 10-12 kilo maji respekt. Ja uz mam 5 nahoru ve 22 tydnu...hodne jsem sedavala v praci s silenymi prescasy a prochazky nebo aspon maly pohyb zadny, kdyz jsem dosla vecer....ted jsem cerstve doma, ale za tyden mam pred sebou statnice, takze lezim v uceni..tak snad se pak dostanu I nekam ven zacvicit si k pani Gogelove nebo k Radmila.cz. uvidime..hlavne se zbavit stresu...
27. kvě 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevulle já mám zatím 2 kg nahoře. Do cvičení chci taky chodit. Jsem už přihlášená na kurz k paní Gogelové, začínám až v červenci a před tím budu chodit na to její cvičení.
27. kvě 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
2 kilca, to je nic :slight_smile: jestli Ti to pribirani takto i vydrzi, tak budes uplne v klidu ...:slight_smile: mozna se na tom cviceni nekdy v cervnu potkáme, před statnicema zacinat uz urcite nebudu.
28. kvě 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je pravda, to nemá cenu. No myslím, že se u nás vyskytly okolnosti a prostě jsem nemohla přibrat. Teď už to jde. Ale když moc přibírat nebudu, tak se taky nebudu zlobit. :slight_smile:
28. kvě 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaka mate vybrana jmena?
28. kvě 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevulle jé a kdy státnicuješ? Na UTB?
28. kvě 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevulle Nene, na mě byli vždy v pátek a kolem 12hod vpoledne....vycházky mám 13-19. Pokaždé úplně jiná kontrolorka....
29. kvě 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katulka69 Ahojky, tak jak se ti líbil kurz? Já tě nepoznala asi, navíc jsme přišli přesně ve 4 a už tam všichni seděli, trapas :grinning: Nemohli jsme to najít, ten boční vchod byl zrada :grinning: Nám se to s manžou moc líbilo a až doléčím kotník, tak se určitě vydám i do cvičení :slight_smile: :slight_smile:
@eevulle já zhubla na začátku těhu 7kg, ale už to jde zpátky :slight_smile: I když jsem pořád ještě -3kg :grinning:
29. kvě 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Statnicuju pristi tyden, ano na UTB. Ale nevim jak to dopadne. Kvuli praci jsem nemela moc casu na pripravu :frowning2: nektera z Vas tez?
Ja mam ted take vychazky jako ty Veru, tak uvidime. Ja to dodrzuji I vecer, jen kdyz mam ten predporodni kurz, tak dojdu pozdeji. Tak snad to omluvi, jak rikala sestricka.
Ty jo, 7kilo dole, hmmm tak to jsi asi dost zvracela, nebo ti byvalo spatne, ne? Kazd opadne se ti to ted aspon bude hodit :slight_smile: ja uz se citim dost jako velryba, ale hlavne at je malosek v poradku..
29. kvě 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevulle Já taky dodržuju, docela se toho bojím, navíc mám i pojistku na rizikové těhu a ti mě můžou kontrolovat taky a bez těch peněz bysme byli nahraní...takže dodržuju poctivě :slight_smile: Jinak na kamarádku tady z Otrokovic byli taky hned ze začátku a zvonili 19:05, taky měla vycházky do 19....Ale tak uvidíš, pokud ti to asistentka omluví, tak to snad nebude problém.....
Já nezvracela vůbec, ani jednou, ale bylo mi zle a žaludek pořád jak na vodě, moc jsem toho nesnědla, takže váha šla dolů. Ale teď už mám pěkný pupajz a taky se valím jak velryba, ale je mi to jedno, hlavně ať je malý v pořádku :slight_smile: Váhu neřeším, na to budu mít ještě spoooustu času :slight_smile:
29. kvě 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem na neschopence a vycházky mám taky od 13-19. Ale už se těším na červenec, kdy budu čerpat dovolenou. Takže to bude bez nějakého omezování.
29. kvě 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A chodivaji asi I o vikendu, ze..no stejne se ted ucivam, ale pak to bude vezenicko :slight_smile: ale na druhou stranu ty silene stresy a neuveritelny pocet prescasovych hodin v praci I pres tehotenstvi mi nestoji za to, abych neco riskovala..
29. kvě 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ja jsem taky nezvracela, ale byvalo mi hodne spatne a nepreslo to nez jsem se najedla...to ale muselo byt co hodinu, takze hruza...nejvic jsem pribrala v prvnich dvou mesicich..ted se to drzi. Ale jak rikate, je to fuk, pak to budeme mit cas zredukovat...ono I kojenim se pry dost vaha dostane zase dolu..
29. kvě 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verisek.s Veru, já tě poznala, ale bylo mně blbé po tobě pokukovat a nebyl čas se ti jít představit. Seděla jsem po vaší levé ruce, růžové tričko, brýle... Vy jste tam s manželem nezůstali až do konce, že? To jsem se právě po vás dívala, ale už jste tam nebyli. Kurz byl super a těším se na příště, půjdu zkusit i to cvičení. Tak seznámení necháme na 10.6. :grinning: Jinak v tom horním vchodu se nás sešlo snad pět, ale paní co tam pracovala nás poslala dolů, jinak bychom tam stály asi ještě dlouho a bylo ještě 5 min. na přesun, tak jsme to stihly...
29. kvě 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katulka69 byli jsme az do konce, odchazeli jsme predposledni :slight_smile: tak jsem te poznala, ja si to myslela, ze to budes ty :wink: ja mam v haji kotnik, takze jeste 14 dni mam narizeny klid, ale potom taky budu chodit na cviceni :slight_smile: tak toho 10.6. uz se budu hlasit :slight_smile:
29. kvě 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevulle já jdu ve středu :grinning: UTB fakulta FAME :wink: tak Ti budu držet pěsti a sobě vlastně taky :grinning: sice nechodím teď do práce, ale jsem na RD s 19m dcerou a někdy mám pocit, že bych se aj ráda na měsíc do práce vrátila :grinning:
31. kvě 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to take drzim palecky...a uz jsi na magisterskem? Ja delam teprve bakalarske, jdu ve ctvrtek, tak se necham prekvapit. Stejne bude hodne zalezet na porote. Potopit muzou vzdycky, kdyz si nelosujeme otazky. Nekoho se pry ptaji jen k bak. praci, jine zkousi z danych temat a otazek a u jinych strili od boku a ptaji se na co je napadne. Ja uz jsem ted taky doma...s praci bych to nestihla...posledni dobu jsem tam byvala od sesti rano do osmi az deviti vecer i o vikendu. Takze magorina. Ale verim, ze s ditetem to nebude o nic lepsi..to je fulltime :wink: a nemuzes jit na dovolenou..ale snad to nejak zvladnem..tak se drz!
1. čer 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verisek.s Tak to jsem asi úplně slepá :confounded: Jinak super, už o sobě víme a příště už se pozdravíme :slight_smile: Hlavně ať se ti brzo uzdraví kotník a budu se mooooc těšit :grinning:
2. čer 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevulle dík ale.čtu až teď :wink: musíš dat "odpovědět" abys mne označila a já věděla že mě tu čeká příspěvek :slight_smile: tak já měla prezentaci bakalarky, pak otázky oponemta a vedoucího pak odbornou rozpravu a vylosovanou otázku, ty jsi taky utb? Fame? Jinak teda já jsem na bakalarskem (zatím), ať budou obě deri ge školce, asi se prihlasim na magisterske, Teď už chci mít svatý klid a pokoj, už jsem sidila dceru i mimi v bříšku dost (hlavně tím sepisovanim bc po nocích :wink:
4. čer 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina tak gratulace velika, ja jsem taky na Fame, taky Bc. tedy ode dneska :grinning: Jdu rovnou i na magisterske...rikam si, ze při prvním diteti to snad ještě nejak dam, ikdyz tady nemame zadne babicky na hlidani, ale snad to vždy nejak na tu zkousku zaridim...je to super pocit to mit za sebou, co? UFF padla...
5. čer 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevulle gratuluju! tak já rozvolnovala tretak kvůli porodu :wink: teď bych stihla tak akorát pár lrednasek a šla rodit, tak je mi líto to zbytečně začínat, neměli jsme to první tři měsíc jed oducje a škola pro mne ma význam tak to nechci zanedbat, vím že bych to nedávala. Hlídání nemáme, navíc je muž věcné lracovne pryč, takže u.mne jedinne až budou deti ve školce/škole :slight_smile: tak tfuj tfuj ať to dáš!
5. čer 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek