• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Zlína s termínem v červnu 2014

26. března 2014 
Ahoj, já jsem Lucie a je mi 28let. Čekám své první mimi a bude to kluk. Sice bydlím ve Zlíně celkem dlouho, ale bohužel se vedle mě nepohybují kamarádky jak v očekávání tak s malými dětmi. I své těhotenství prožívám tak trochu sama, přítel hodně v práci a kamarádky téma děti moc rády nemají :( tak pokud je tady nějaká slečna, paní, která by se ráda seznámila, či si jen psala či skypovala.. ať už by jsme probíraly těhotenství či později jezdily s kočárky a podobně budu moc ráda.
21. únor 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciekazlin Ahojky..taky jsem ze Zlína..termín mam 4 srpna-ale dle ultrazvuku to vypada na konec července :grinning: Taky moc maminek neznam-takže ráda přivítam společnost ..chodíš už do nejakeho kurzu??Ja nad nim přemýšlím,ale ješte vubec netuším kam :slight_smile:
21. únor 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@krausule Taky jsem přemýšlela nad kurzem.. ale nikdo koho znám nechodil.. Já se sama na vše těžko rozhoupávám :slight_smile:
22. únor 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Já mám termín 4.6. 2014, jsem z Malenovic. Právě chystáme sraz se zlíňačkama se stejným termínem, mrkni sem modrykonik.cz/group/1790/
22. únor 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciekazlin a kde bydlíš ve Zlíne??Mohli by sme klidne jit spolu jestli chceš..
22. únor 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bydlím na JS na Podlesí III, a ty? :slight_smile:
22. únor 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@prapodivna Nějak se mi to nepodařilo najít :frowning2:
22. únor 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciekazlin Tak si zajdi na svůj profil, vyplň si tam kdy máš termín a mělo by tě to tam hodit samo, tak jsem na to přišla já :wink:
22. únor 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám termín 3.8. (podle ultrazvuku 30.7.), je to docela termín při vás, tak bych se do vaší skupiny ráda přidala, jestli můžu. Nebydlím přímo ve Zlíně, ale 15 km odtud.
22. únor 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sedmiteckas Ahojky :slight_smile: jasně.. Jak se jmenuješ? :slight_smile:
22. únor 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@prapodivna jj, já tam jsem Červnovky 2014, ne? Ale nenašla jsem ten odkaz na sraz :unamused:
22. únor 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciekazlin Díky, jsem Tereza a je mi 29. Co čekáme, zatím nevíme, snad se to dozvíme 1.4., to jdeme na velký UZ.
22. únor 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciekazlin ahoj-no ja jsem taky z jižnaku..naproti kostelu..tak to je fajn-i na to kočarkovaní...stejne budu lítat po jižnakach :slight_smile:)))
23. únor 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krausule Jé, to je super :D tady na podlesí jsou moc hezké a oplocené dětské hřišťata a je i kousek lesík.. je to tu fajn na kočárkování. pěkné chodníčky a minimum aut ;)
23. únor 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciekazlin ja vím..dost často tam chodime v nedeli na prochajdy..kam chodíš do poradny?Ja na Tomašov..a 20.března jdu na screening tak snad se už konečne dovíme jestli to bude kluk nebo holčička.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale samozřejme nejvetčí priorita je,aby veškere testy a všechno bylo v pořadku..jelikož mam po 35 trochu se toho rizika bojím :frowning2:
24. únor 2014 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas to se mate..nas objednali až 20.března..to je doba.. :frowning2:
24. únor 2014 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciekazlin koukam,že to mame od sebe plus-minus 5 tydnu..rozdíl..to zas není takovy rozdli :slight_smile: bylo by fajn-mit "partaka" na kočarkovaní :grinning: at to není tak stereotypní..
24. únor 2014 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krausule Já se dozvěděla taky celkem pozdě pohlaví :D ten malý rošťák se nechtěl otočit a asik 6 ultrazvuků jsem mu koukala jen na zadek :D A to jdeš na první nebo druhý screening? Taky chodíš na Prediko? Jsou tam bezva doktoři.. Doktorku mám na Kaskádě, pod bývalou hlavní poštou..
24. únor 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciekazlin holky, omlouvám se, že vám sem lezu, všimla jsem si odkazu na Zlín :slight_smile: jsem stejný měsíc ale už 2013 :wink: na kurz jsem teda chodila a jsem za to moc ráda, i když mám neteře a synovce (takže o mimískách něco vím), dalo mi to dost, hlavně těhu cvičení, pomohlo mě to udržet v dobré kondici... po narození mimča (nepočítaje šestinedělí) se většinou maminka hned tak k cvičení nedostane...
24. únor 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciekazlin no mne řekli ve 13tt na screeningu na 60% kluka..a za tři tydny moje pani doktorka holku..a ted ja poradne jak jsem byla-tak schvalne mnela(lo) nožičky u sebe..kolinka..takže pořad nevime :grinning: moc bych si přala holčičku-kluka už doma mam bude mit 13..takže tady toto vymodlene dítko bude jako jedinaček :grinning: je to už veliky rozdíl..mezi nema jako sourozencama..nene ja jelikož mam skvelou pani doktorku na Tomašove a taky dela na porodnici..tak chodím na Oscar do batovky..no a toho 20.jdu prave na druhy screening v tom 20 tydnu..i když to už budu vlastne dyl..ale tak blbe mne objednali..
24. únor 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko333 no ja u prvního syna prave nikam nechodila..a tak mne porod tedy pořadne zaskočil..vubec jsem neumela dychat..a byla jsem na mrtvici..myslela jsem,že nastala moje "posledni hodina" :grinning: nemam na nej dobre vzpomínky..a už ted se desím toho dalšího..i když jsem rodila před 13 lety dodnes si to žive vybavuju..tak jsem si řikala,že to tentokrat proste skusím taky..i když je pravda,že nazory na cvičení se dost líši..třeba kamoška po třech detem se mne vysmala..a řikala,že v živote na kurzu nebyla..a že mne muže z porodu udelat přednašku..pry te na to stejne nepřipraví..a škoda penez..ale zas znam holky-ktere na kurz chodili a chvalili si ho..to chce proste vyskoušet :slight_smile:
24. únor 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule no jak se říká, těžko na cvičišti - lehko na bojišti, určitě když je nějaká příprava, ale odborná, určitě se zúročí... i když asi třeba nejde aby v kurzu řekli úplně vše, každý porod je jiný... za mě osobně doporučuji, jsem byla klidnější, že jsem pro to udělala, co jsem mohla, a co se týká cvičení, možná mi to pomohlo k tomu, že mám už postavu jako před těhu (ale zcela určitě kojení)... tak to je jasné, že kamarádka, co má 3 porody za sebou, už je spíš hrdinka, se na to dívá jinak teď....
24. únor 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunicko333 a mužu se zeptat kam si chodila cvičit?Je toho totiž strašne moc tech kurzu..od plavaní,po cvičení na balonech po tehotenskou jogu..človek fakt neví kam se přihlásit :grinning: slyšela jsem dobre reference tady na jižnakach nahoře..na pani Gogelovou..nebo tak nejak..kamoška ta zas chodila do lazni na bazen..to jsem si ale řikala,že mužu chodit i s přitelem plavat..třeba jednou-dvakrat tydne..a nemusim si platit plavaní s kurzem..
24. únor 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Já takhle byla plavat 3x a naposledy jsem z toho měla vaginální mykózu, takže z plavání mám teď trochu obavu a asi už tam znovu nepůjdu, protože samo o sobě to není příjemné, léčba taky ne :-/ a ochránit se před tím nijak efektivněji nedá, což je škoda, protože mě to plavání hodně bavilo a cítila jsem se pak dobře.
24. únor 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Romanu Gogelovou si moc pochvalují... já jsem chodila k Janě Křemenové do Nekky I (jak je plavání) na balony, byla jsem spokojená (už dříve jsem cvičívala na balonech), taky prý je těhotenská jóga moc fajn u p. Gogelové - tam prý se učí i to dýchání... záleží jestli taky pracuješ celé těhu nebo jsi na nemocenské, jak který kurz se stíhá časově docházet, právě u p. Gogelové to bylo moc brzy a to jsem s prací nestíhala skloubit...
24. únor 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krausule Já byla zatím jednou u paní Křemenové v lázních, zítra jdu zase, na balony, akorát to tam má teď hodně narvané ty lekce, tak doufám, že se mi podaří zapsat se pravidelně. Chtěla bych k ní i na kurz, všichni si ji chválí, co znám.
24. únor 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prapodivna no prave..cvičení jako takove neni moc muj obor..ale plavaní by mne scela vyhovovalo..pekne se protahnout..plavu rada..taky jsem se ptala na gynde jestli mužu a doktorka mne řekla pry proč ne..nic víc-nic mín..jenomže klasika moje maminka hnes na mne vyletela..jestli potřebuju dostat nejaky zanez močaku nebo tak..že by to neriskovala..docela mne vsadila brouka do hlavy..tak ted sama nevím.. :frowning2:
24. únor 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko333 no ja prave jsem doma-mnela jsem na začatku docela problemy..hematom,špinení-trochu krvacení..a tak ..takže časove je mne to docela jedno kdy..akorat se rozhoupat že..to mne trva docela dlouho-jsem proste nerozhodny typ :grinning:
24. únor 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas no a to tam chodíš plavat do bazenu??Nebo jak to probíhá?promin,že se tak blbe pta,ale ješte jsem na takovem kurzu nikdy nebyla.. :grinning:
24. únor 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek