• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Zlína s termínem v červnu 2014

26. března 2014 
@krausule Ony třeba existují speciální probiotampony, ale není to záruka, že to člověka ochrání, no a v těhotenství jsme k tomu prý náchylnější. Každopádně doktor mi řekl, že až se to vyléčí, že klidně můžu jít zase plavat. Jen já se do toho už nehrnu :-/ Protože jsem dostala globule, je to dost nepříjemné, je z toho silný barevný výtok, člověk musí nosit pořád vložku, trvá to několik dní. Po vyléčení se mi to za pár dní zase vrátilo a já si to nakonec doma vyléčila sama teatree olejíčkem a kokosovým olejem. Teď jsem v pohodě, ale při představě, že se mi to vrátí :pensive: Nerada bych s tím pak měla chronické problémy.
24. únor 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechodím plavat, chodím cvičit na balony - teda cvičit - no zatím jsem byla jednou, protože neměla místo... Na plavání moc nejsem... tím kurzem jsem myslela předporodní kurz, možná jsme se blbě pochopily :slight_smile:
24. únor 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prapodivna Já mám jet s přítelem za 14 dnů na wellness, součástí je neomezený vstup do bazénu, ale nevím nevím, jestli to využiju. O těch tamponech jsem už slyšela, možná se poptám...
24. únor 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas Taky záleží, jak je tam dezinfikovaná voda, některé jsou prý šetrnější k ženským intimním partiím, třeba slaná voda by podle mě měla být v pohodě.
24. únor 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prapodivna No, tam právě bude asi "obyčejný" bazén..
24. únor 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prapodivna no když to tak čtu..co vše to obnáší..nevím-nevím..jestli to mám riskovat,ono předsi jen ty problémy ze začatku tehu byli dost nepříjemné..a ted jsem vubec rada,že jsem tak daleko a momentalne v podstate bez obtíží(když tedy nepočitam pořad nevolnosti-ktere jsou u mne na denním pořadku)..asi zvolím radši tedy to cvičení na balonech-nebo tehu jogu.. :grinning:
24. únor 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@slunicko333 To studio-poradna Nekky je na Jižních svazích jak koupaliště Panorama, že? Kdy je teda dobré začít chodit? Od zítřka jsem 24tt, tak jestli není nejvyšší čas a jestli třeba trvá objednání a tak?
24. únor 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas no ja taky tomu houby rozumím :grinning: jaky je to tom rozdíl :grinning: neee..normalni kurzy pro tehtone jsou třeba to cvičení na balonech,joga atak dale a ten předporodní to je už ta navšteva porodnice že??Když už jde opravdu do tuheho :grinning:
24. únor 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciekazlin no ja bych to mela hned přes cestu..pokud by to bylo jak je Panorama..ja bych chtela začit chodit tak za mesic..tak když se se te pak poptam :grinning:
24. únor 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Já jsem právě taky na vážkách, na tom plavání se mi líbilo, že si tam plavu sama, svým tempem a jak dlouho chci, já jsem totiž hrozná, mě moc na kolektivní cvičení neužije, nějaký menší blok. Ale byla jsem 3x. 1x na půl hodiny ve zlíně, jednou na hodinu a půl v uherském hradišti a pak jednou a hodinu ve zlíně. A až potřetí jsem to schytala.
24. únor 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prapodivna no pro mne ty kurzy prave taky nic moc..kde je spousta maminek :grinning: no a hlavne kde ze začatku nikoho neznam..je to pro mne taky obtížnejší se tam začlenit.. :sunglasses: ja jsem vubec rada,že jsem se dokopala do jazykove školy..kde chodím už pul roku-jinak bych doma už ted zblaznila..ty dny jsou tak stereotypní..to je hruza..no a za mesic mi kurz končí-tak jsem prave uvažovala nad tehotenskym..a to plavaní mne taky asi s tech všech vecí vyhovuje nejvic..kamoška chodila plavat ješte 14 dni před porodem a nemohla si to vynachvalit..
24. únor 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krausule http://www.nekky.cz/ Ahojky mrkni na to, je tam toho víc.. můžem něco vybrat a zkusit.. Já bych brala i ten bazén bo mě hodně bolí kyčle, balón doma mám a ten mi nepomáhá.. já bych radši zahřála kosti ve vodě.. doma mám jen sprchový kout a tak mi to hodně chybí :frowning2:
24. únor 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciekazlin ted na to zroívna koukam-a docela mne to zaujalo..hlavne to plavaní..to by šlo :wink: myslím to na jižnakach..ne v laznich..to by sme mneli obe blíž na ten Valachuv žleb :grinning:
24. únor 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krausule to si právě myslím, že je v lázních a až s mimčama plaveš tam přímo :D prostuduju to pořádně zítra.. dnes jsem hotovo, byla jsem na kontrole a na sociálce a půjdu tam ve středu zas :unamused: Jinak přeji dobrou noc
24. únor 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciekazlin BC Nekky mrkni na jejich stránky, na přesné adresy... já chodila na jedničku do lázní... vždycky záleží na zdravotním stavu, ale po 3. měsíci už se může cvičit... těch kurzů a cvičení je hodně, určitě najdeš něco, co ti bude obsahově a časově vyhovat...
24. únor 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krausule Předporodní kurz, to se většinou skládá z několika hodin, každá má určité téma, například "2.trimestr", "kojení" atd., jednou z hodin bývá i návštěva porodního sálu. Konkrétně paní Křemenová, co mi říkala, když jsem se na kurz informovala, - stačí začít chodit i po 25.týdnu - tak, jak to koncipuje ona. Posílám Ti stránku kde jsem našla info :slight_smile:
http://www.janakremenova.cz/pro-tehotne/
A těhotenské cvičení, to je něco jiného, to je prostě cvičení pro těhotné, uzpůsobené režimu těhotné (tj. žádné přemety atd.) - takže třeba to cvičení na balonech - balony jsou vhodné pro těhotné, nebo i to plavání, těhotenská jóga.... ;)
24. únor 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sedmiteckas díky za info-aspon jsem v obrazu..no ale tech nabidek je tedy"kotel"..asi to předsi jen skusim s plavaním..to mne přijde takove pro mne nejpřirozenejší.. :wink:
25. únor 2014 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciekazlin tak nahoře bazen je-jak tak koukam,s mirne slanou vodou..akorat to bude pro plavaní už i s detičkama,pak tam jsou i ty vany..pro plavaní-tam chodila kamoška s malym-když mnel par tydnu a nemohla si to vynachvalit..tam bych pak chtela chodit tady..až se mimi"vyklube"..aktivity pro tehotne tam jsou taky,ale vyslovene plavaní jako kurz je v mestskych laznich..
25. únor 2014 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krausule Ahoj, já se zatím přihlásila do kurzu o péči o mimčo.. začínám mít z toho strach :D čím víc se blíží, tak začínám zmatkovat a bojím se, že nebudu vědět co a jak.. Tak je to do Nekky I je to v městských lázních a první kurz mi začíná 7.5 v 16hod.. co ty? Vybralas sis něco? třebas na těch jižňákách? Klidně se ještě někam přidám :wink:
28. únor 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sedmiteckas a jak to vypadá s tebou? Budeš taky někde kurzovat? :wink:
28. únor 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciekazlin Luci to mas klasický porodní kurz nebo je to ještě něco jiného? Já mám na kurz ještě trochu čas, ale chci bud k paní Gogelove nebo Kremenové, zatím nevím.
28. únor 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciekazlin Luci ničeho se neboj, z toho nemusíš mít strach :slight_smile:
28. únor 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sedmiteckas Já vím, že ten strach mít nemusím :slight_smile: ale mám.. já a miminka jsme do styku přišly jen párkrát v životě :slight_smile: a pořád koukám na různé videa na netu a čím víc se dívám, tak mi to nahání strach. Ten kurz co jsem vybrala je pro maminky od 7měsíce těhu. Na letáčku je: Dozvíte se, co vás čeká v porodnici a jak řešit nejčastější situace. Prakticky si vyzkoušíte nácvik manipulace, koupání, kojení, oblékání miminka... Telefón na ně je: 736 520 409 Pak jsou tam další kurzy jako: Příprava na porod, cvičení na balonech... atd
28. únor 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas ahoj taky uvažuju nad pani Gogelovou na jižnakach..kamoška tam chodila a nemohla si to vynachvalit..ja bych ale chtela začit chodit až od dubna..do te doby mam totiž kurz angliny..koukam,že sme stejny tyden..tak kdyby jses chtela pridat do party-budu rada :slight_smile:
1. bře 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciekazlin ahoj,no ja to plavani as nakonec zazdim..mam docela strach z tech zanetu,jak močaku tak vaginalni mykozu..nechci riskovat..ale premyšlím,nad pani Gogelovou na jižnakach..ma dobre reference a taky kamoška si ji nemohla vynachvalit..je to od nas kousek..od dubna ale nejdriv..do te doby mam anglinu..ja myslím,že to bude tak akorat od toho dubna..jestli tedy bude mit volny termin,myslímže ty kurzy jsou docela plne.. :slight_smile:
1. bře 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Ano, ta je prý taky dobrá, možná k ní půjdu taky...tak bysme se tam pak mohly potkat :slight_smile:
1. bře 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sedmiteckas
@krausule a paní Gogelová nabízí co? Na jaký kurz by jste chtěly chodit?
1. bře 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciekazlin Luci dělá klasické předporodní kurzy a pak cvičení na balonech. Buď bych šla k ní nebo k té paní Křemenové, někdo chválí tu, jiný zase tu, včera jsem mluvila se známou, co chodí k paní Gogelové a je spokojená.
1. bře 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciekazlin jojo,kamoska chodila k te pani Gogelove..a delas tam cviky,trenuješ dychání k porodu,tehotenskou jogu,relaxaci..a tak..pak pred porodem navšteva porodnice..velice si ji chvalila..mužeš se na cokoliv zeptat,vše ti vysvetli..dokonce jak tam byla s kamoškou tak ji prohmatala bríško a rikala,no vy už príšte neprijdete..se smala.. a opravdu po cviceni večer ji vezl manžel do porodnice :grinning:..ja tedy rozhodne pujdu k ni..ale jak rikam..vidim to tak u sebe od dubna :slight_smile:bylo by fajn vas tam potkat.. :wink:
@sedmiteckas
2. bře 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jak říkám, já se rozhoduji mezi tou paní Gogelovou a Křemenovou, však pak si dáme vědět, až to budeme řešit;) během toho dubna mi to taky vychází, tak nějak ke konci už bych mohla chodit. pěkný den:slight_smile:
3. bře 2014 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek