• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Zlína s termínem v červnu 2014

26. března 2014 
Ahoj holky, co u vás nového, jak se cítíte?
11. bře 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas ahojky-ja zítra kontrola-snad bude vše o.k..a konečne se dovím i pohlaví..minule mnel prcek kolinka u sebe..a ne a ne.."se ukazat" :grinning: už chodíš nekam do kurzu??Ja ješte nekontaktovala tu pani Gogelovou ale už druhy den "se chystam" :grinning:
12. bře 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Ahojky, já byla na ko v pondělí, pohlaví se mi ale ani primář nesnaží zjišťovat, má tam starý ultrazvuk, tak se to dozvíme (snad) až na tom velkém ultrazvuku, na ten jdu 1.4.. Do kurzu ještě nechodím, pořád nevím, jestli jít ke Křemenové nebo Gogelové, ale obě budou asi dobré, co já vím :/ Jestli jí budeš telefonovat, napsala bys mi, kdy vypisuje kurzy? Díky :slight_smile:
12. bře 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se dívám, paní Křemenová má ten kurz levnější, stojí +- 1500 Kč, paní Gogelová +-2000 Kč (plus nevím jak se platí přítomnost partnera na kurzu), kdybys chtěla i finanční porovnání...
12. bře 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Tak přemýšlím, že na ten kurz půjdu k té paní Gogelové...nevolala jsi jí náhodou už? Ale nevím, kdy začít chodit, píše tam, že vypisuje kurzy každý měsíc, asi by stačilo, kdybych začala chodit začátkem května...
13. bře 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas no ja bych chtela k ni,mam to z baraku nejblíž..ja přemýšlím tak od pulky dubna..ale to nevím jestli se začína v pulce mesíce..ješte jsem s ni nemluvila..ale ja určite pujdu k ni.. :slight_smile: i když jak píšeš je dražší..ale neco myslím proplaci pojištova..kamošce proploatila 1500kč..
14. bře 2014 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas jo jinak čekame holčičku :grinning: včera se nam krasne ukazala..na ultrazvuku..u me gynekoložky..jete se obavam příští tyden toho screeningu..jdu ve středu..doufam,že je vše v pořadku..a to že je to holčička je pro mne bonus navíc :grinning:
14. bře 2014 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krausule Gratuluji k holčičce :slight_smile: Volala jsem dnes té paní Gogelové a otevírá březnový kurz teď někdy 18., a dubnový někdy kolem 29.dubna, na ten bych se asi přihlásila, to bude tak akorát....
14. bře 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedmiteckas tak to je supr..ten v tom dubnu by mne taky vyhovoval..tak ji v pondelí taky cinknu..abych si to posychrovala.. :grinning: díky moc za info :wink:
14. bře 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Tak mi paní Gogelová teď psala, že ten dubnový kurz začíná už 8.4., ne 28.4., jak si původně myslela...no asi půjdu na ten, ikdyž se mi to furt zdá ještě docela brzo, na to, že kurz trvá 1,5 měsíce, tak by stačilo chodit v květnu...ale tak asi půjdu na ten dubnový no...
15. bře 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedmiteckas no ja ji budu volat zítra..na mail mne doí ted neodpovedela..tak nevím???Tobe psala na mail?
16. bře 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Já jsem jí v pátek volala a říkala, že jí mám napsat údaje na mail, a na to odepsala, jen přesné termíny toho kurzu a že se mnou počítá na ten duben.... tak to se tam potkáme, to je fajn )
16. bře 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas no nic..tak ji skusím tedy taky zítra zavolat..ve čtvrtek jdu na screenin ty už si byla??Mam docela "lepaky"..aby bylo vše v pořadku..taky bych si to chtela nechat udelat na CD..nevíš kolik to stojí??
16. bře 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule na screening jdeme až 1.4., ale jestli dělají video na CD to nevím...fotecky ale určíte;) pak písni jak jste dopadli.
16. bře 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas Tak jsem se dneska domluvila s pani Gogelovou..na to kurz od dubna :slight_smile:
17. bře 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule ahojky, super, tak budeme chodit spolu:slight_smile:
17. bře 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedmiteckas pry mne tyden před kurzem pošle ješte sms..ja totiž vubec nevim co si tam mam vzit..nebo jak to vubec probíhá :grinning: jo a kamoška mne řikala(ta k ni chodila) že kurz trva jenom tech 6 tydnu nebo tak nejak,ale cvičit tam pry chodíš až do porodu pokud chceš..což je dobre..
17. bře 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas sme ve stejnem tydnu..třeba se potkame vy velkem"finale" i v porodnici :grinning:
17. bře 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciekazlin ahojky..tak jak jde cvičení??Už nekam chodíš?
17. bře 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krausule zatím pořád nikam nechodím, nějak jak chodim do te práce, nezbývá čas a nálada, ale říkám si, že třeba na tebe mateřské jak nastoupim, budu ráda, že někam vypadne z domu...myslím dobu před porodem.
17. bře 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedmiteckas tak jasny..tomu rozumím..ješte si musím najít na mape..kde to vubec je to centrum..ty si taky z jižnaku?
17. bře 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule nene nejsem ze Zlína, jen tu pracuji, jinak jsem z Velkého Ořechova...
17. bře 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas aha.. :slight_smile: no nic..v každem připade jsem ráda,že už mam neco domluveneho..snad to bude stat za to..a človek přijde na pozitivnejší myšlenky..ja totiž pořad stresuju..ted třeba před ultrazvukem a druhym screeningem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se k vám přidám, koukám, že tu jste i s termínem v srpnu tak jako já:slight_smile: Jsem ze Zlína, je mi 27 a čekám své první dítě. Chtěla jsem vás poprosit také o kontakt na paní Gogelovou, přemýšlela jsem o předporodním kurzu a píšete na ni pěkné reference:slight_smile: Děkuji
17. bře 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krausule Ahojky.. no nechodím na žádné cvičení.. je to špatně? Ty už někam chodíš? Já se na to nějak necítím, hlavně si musím hlídat tlak.. a taky trochu jsem asik zdechlá :rolling_eyes:
18. bře 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciekazlin ale vubec ne..jen jsem se chtela zeptat jestli nezačneš od dubna cvičit s náma..začína to myslím od 8 dubna..v pondelí jsem se objednala na kurz..telefonicky k pani Gogelove..mohli by sme chodt spolu,kdyby si chtela :wink:
18. bře 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoquel ahojky-vítej :grinning: Pani Gogelova 737 539 218 :wink: ješte ma nejaka volna místa určite ji zavolej..kurz začína od dubna..at sme dobra parta :sunglasses:
18. bře 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sedmiteckas
@krausule Ahoj holky, už jsem to nemohla vydržet.. chvály na paní Gogelovou mě udolaly :wink: dnes jsem ji psala mail, tak snad mě taky vezme. Na ten kurz do těch lázní asi nepůjdu je až od 5.7 a bojím se, že pro mě je to pozdě :slight_smile: taky bych chtěla začít v dubnu, tak snad nebude mít plno :unamused: Začínám trošku zmatkovat..
18. bře 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciekazlin tak to bysme chodily všechny spolu:slight_smile: zkus ji zavolat, však uvidíš, volno snad bude mít...
18. bře 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krausule nevím, jestli se dobře chápem.. Není cvičení jako cvičení :grinning: Bavíme se o předporodním kurzu či cvičením jako fyzickým? Balony, podložka atd???? :sweat_smile:
18. bře 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek