• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Zlína s termínem v červnu 2014

26. března 2014 
@luciekazlin no, 5.7. to už máš docela narychlo pak.... Raději dřív. Ta Gogelová prý špatná není. Prý se zabývá i homeopatikama, což jde mimo mě nějak, ale třeba tomu přijdu na chuť.
18. bře 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciekazlin no mne co říkala kamoška,je to lehke cvičení..spojene spíš s jogou..tehotenskou,taky se tam probírají ruzne veci..o porodu a tak,mužeš se na cokoliv zeptat,lehce si cvičí na žinenkach..pak 20 minut relaxuješ..jsou tam pak spojene myslím i lekce s partnerem..myslím jedna nebo dve hodiny..mne tedy vyhovuje tady toto..co jsem našla cvičení na netu..co mužeš cvičit sama doma..to mne tedy nezaujalo..takove to prudke hopsání..a cvičení by mne asi zabylo..pořad totiž při vetčí fyzicke námaze,cítím hzned podbříšek a mam bolení..
18. bře 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sedmiteckas
@krausule Holky.. Já nejsem blbá, ale asi teď tak vypadám :grinning: :grinning: Tak na jaký kurz se hlásíte k té paní Gogelové? O miminkách či cvičení?? Nabízí oboje? Nebo je to do hromady?? Něco mi dnes asi tlačí na mozek a né a né to pochopit :confused: Tak až tam budu volat, ať nejsem jak ,,pako,, dík
18. bře 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciekazlin ja ji posílala mail,a na ten mne neodpovedela..je lepší ji cinknout..ma toho hodne..ja se ji zeptala normalne že jsem ve 21tt a mam zajem o tehotensky kurz,kterej začína v dubnu..hned vedela o co jde,neboj :wink:
18. bře 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciekazlin Jj, kurz o mimčách... Na cvičení jsem zatím shnilá:slight_smile:
18. bře 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedmiteckas Luci ty ten kurz budeš mít už docela nakvap, včera jsem potkala známou, taky čekat malé a chodí na kurz ke Gogelove, říkala, že ty lekce,nebývají každý týden ale třeba jednou za 14 dni. Ale nechci te nějak rozhodit, to stihneš;)
19. bře 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedmiteckas včera jsem šla na "čumendu"..kde to je,zrovna mneli lekci nake "maminka-čekatelky" s partnerama..jsem se musela smát..jak tak sedeli..ty tatínci vykulený :grinning: no a četla jsem na dveřích..že každe utery od 16hod do 18hod probíhají ty lekce předporodni přípravy,kamoška chodila každe utery tak nevim..no a před tím-je tehotenska joga..ta mne ale taky laka..jinak je to 6 lekci po 2 hodinach..ale kamoška mne řikala že když absolvovala ten kurz pak tam ješte normalne chodila cvičit až do porodu..
19. bře 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@sedmiteckas
@krausule Tak supééér holky :sunglasses: paní Gogelová mě přijala! Taky začínám 8.4. Tak se na Vás těším.. jen budu kvůli tomu, že jsem vyšší tt předbíhat :confounded: ale to neva :wink:
19. bře 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@krausule Tak aspoň už to máš obkouklé :slight_smile: Ta těhotenská jóga mi asi moc říkat nebude, ale tak třeba taky za čas zkusím...
@luciekazlin To je fajn, budeme chodit spolu všechny :slight_smile:
19. bře 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, děkuju za kontakt na paní Gogelovou, přihlásila jsem se kvůli práci až na květen, tak třeba vás potkám alespoň někde na chodbě:slight_smile: Určitě dejde info, jak to probíhá a jestli to stojí za to :slight_smile:
Jinak jsem byla minulý týden na ultrazvuku a čekáme chlapečka. A co vy?
26. bře 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoquel ahoj, jojo, třeba se potkáme aspoň někde tam, anebo v porodnici, jsem taky 22.tt. Pohlaví zatím nevíme, na ultrazvuk jdeme až docela pozdě, 1.4.2014.
26. bře 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek