• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Zlínského kraje :-)

(Zamčená)
11. listopadu 2011 
Ahoj budoucí maminky.Podělme se o radosti :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj já jsem ze Zlínského kraje odkud si Ty? A kdy čekáš mimi?
7. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky, jsem tu též :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
no zatím nás tu moc není.
Evit jak se daří?
7. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Já jsem na úplném začátku.Čekáme přelom května, června :slight_smile:
A co vy holky ??
7. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Veroniko tak to moc gratuluju tak to si teprve musela nedávno zjistit co? Já mám termín 25.10. takže za pár dnů.
7. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
tak to už máš fakt chviličku :slight_smile:
Ano, ano, víme to od pondělí :grinning: :grinning: u pana dr. nešel prcek ještě ani vidět, na kontrolu jdu( až) 19-tého.
7. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak to je opravdu čerstvoučké. A jak dlouho jste se snažili?
7. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj holky můžu k Vám? :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Přesně půl roku :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
adellaide: ahooooj, jde to :slight_smile: Dnes jsem byla na kontrole, vše ok :dizzy_face: mimi stále vysoko, na žádný porod to zatím nevypadá :grinning: , o Tobě jsem četla na Listopadu 09
7. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Evi Ty si teda rychlovka všechno stíháš dočíst :slight_smile:
Verčo tak to ještě šlo i když pokud jste si mimi moc přáli tak chápu, že ten půl rok bylo taky utrpení. My se snažili deset měsíců už jsem měla od mudra žádanku na spermio a najednou jsem zjistila, že jsem těhu :slight_smile:
Malin ahojky jak se těhulkuje Tobě?
7. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj holky
Adelaid no ze začátku mi bylo hodně špatně.Pak taky jsem musela jíst vysoké dávky leků na udržení těhu a k tomu bolesti a křeče v podbřišku.Takže žádný med.Ale teď po 20tt je vše ok a cítím se perfektně.Mimi kope až moc a pořád tak si říkám že snad ani nespí nebo co :grinning: Jsem na PN už od začátku těhu.
My se snazily 1.5 roku a už jsme měli jít na IVF (umělý) ale nakonec jsem zjistila že jsem těhule. :slight_smile:
Víc mám napsáno v albu.

Veroniko gratujluji k těhu.Hlavně na sebe dávej pozor.První 3měsíce jsou hodně důležitý.Ale to ty určitě víš :wink:
7. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Mili tak to je bezva že se to nakonec povedlo přirozeně. Já mám celkem pohodové těhu, ale zato jsem si před osmi týdny zlomila nohu tak mám zase tuto komplikaci, ale to se zvládne hlavně když buou mimišci zdraví že?
7. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
adel: a cos vlastně dělala???? A už je to ok?????????? :dizzy_face:

milin: gratuluji k těhu, to je super že jste nemuseli na IVF..... takhle to máš bez nějakého rýpání.....
7. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
mili:Jojo, to vím, i když budu si muset koupit nějakou knížku ,páč jsem těhotná po prvé a jsem v tomto jak ryba v moři....:grinning:
8. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Evi špatně jsem došlápla a pak jsem zjistila, že jsem měla blbé boty které prostě nepérovaly aby vrátily nohy když si jí zvrtneš. No ok jak se to vezme. Musela jsem nosit ortézu kterou už teda nenosím a nohu se snažím sama rozcvičovat, ale došlapovat na ní budu moct až od 15.10. kdy s ní jdu na kontrolu.
Verčo to jsme teda všechny těhotné poprve a neboj pokud budeš chodit tady na koníka tak se tady dozvíš opravdu všechno. Někdy až moc informací.
8. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
adel: přesně :grinning: jj, většina je tu těhotná poprvé a někdy čím míň víš tím líp :grinning: :wink:
8. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Jo Evi taky mám takový pocit. Já teda na koníkovi brousila hned od začátku snažení a sbírala všechny možné a nemožné informace a teď když jsem ze začátku těhu chodila k mudře a třeba sestřička se mě ptala jestli něco chci vědět tak jsem nevěděla na co se zeptat :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
ahoj holky zatím nejsem snažilka cca až od února ale jsem také ze zl.kraje.....
doma mám 15ti měsíčního rošťáka, tak snad k němu časem přibude i rošťanda :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj holky

Veroniko já jsem taktéž poprvé těhulka.Spoustu věcí jsem si tu buď přečetla nebo je hold nevím.Čím míň věcí člověk ví tím je to někdy lepší.Prostě svoje těhu beru v klidu a ničím se nestresuji.Říkám si že je to život a jestli se má něco stát tak se to stane a já to stejně neovlivním. :wink:

Adell ty jo nožka asi musí bolet viď?Hlavně že si ji rozcvičuješ to je důležité aby nestuhla. :slight_smile:

Holky a jaký máte nachystaný kočárek?

Meggi a odkud přesně jsi?Jsi mi nějaká povědomá :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Malin právě že už mě ta možka ani nebolí, ale ještě jsem na ní nešlapala tak to asi bude horší a z toho mám největší strach, no ale snad to půjde. Největší strach mám z toho jak to s ní zvládnu u porodu a pak v porodnici s miminkem :frowning2:
Megi ahojky.
9. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
Tak holky kde jsteee??:slight_smile:
12. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky:
milin: kočárek máme V-cross - mám ho v albu
adel: neboj, nějak to zvládneš, určitě jim to tam nahlásíš, jaké máš trápení a sestřičky snad budou vstřícné. Jdeš rodit taky do valmezu???
veronika: tadyyyyyyyyyy jsmeeeeeeeeee :grinning:
12. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Evi ano do ValMezi. Mám štěstí, že na dětském je doktorka moje švagrová tak jsem trochu klidnější. Ty jdeš taky do Valmezu?
Veroniko u nás něco dělali do osmi s elektřinou tak mi nešel net takže jsem tady až teď.
12. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jojo, taky jdu do Valmezu, ale my se nepotkáme, já jdu až za měsíc (snad) :grinning:
Ty jdeš teď už vlastně kdykoliv to přijde, co? :wink: :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Evi snad nepotkáme, ale můžu Ti referovat. No já doufám, že ještě chvíli v bříšku vydrží, ale zase taky doufám, že nebudu přenášet. Mám totiž pocit, že ve ValMezu moc nechtějí vyvolávat porody nebo co. Znám totiž několik případů kdy holky nechali přenášet i víc jak deset dní. Teď zrovna před necelými 14 dny nechali jednu známou přenášet 13 dnů až teda porodila sama, ale byla z toho už na nervy.
12. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahoj holky,

mil kousek od zlína

porodu se nebojte, je to běh na dlouhou trať, která vás vysílí ale na konci čeká sladká odměna :slight_smile:
12. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
adel: nevím, kámoška tam rodila před 2,5 lety, a taky ji nechali přenášet 10 dní, pak to na ni přišlo samo. Já to chci mít taky v termínu, nebo klidně i o pár dní dříve.... ale to asi neovlivníme co :grinning:
Pak mi určo poreferuješ, jaký byl personal a tak. Doufám, že to tam bude v klidu. A stejně - 100 lidí = 100 zkušeností, takže těžko porovnávat jak porodnice, tak personal. Musime věřit, že budem mít štěstí na lidi.
12. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Evi jo je to tak.Já jsem teď 17.9. byla na kontrole s nohou a pak ještě na ultrazvuku na dopler protože moje mudra ho nemá tak podrobný a sestřička byla zlatá, hned mi pomáhala, starala se tak věřím, že to tak hrozné nebude. I když jeden mudr nechci ho uvádět mi ještě v srpnu když jsem tam byla říkal, že mám strašně zrkácený čípek a hned mě tam chtěl nechávat ležet (což já s nohou odmítla) a udělala jsem dobře protože mi pak moje mudra řekla, že je čípek OK. Já vím, že se musel jistit a na druhou stranu i z toho jde vidět že mají zájem o pacienty, ale je to asi jako všude. Jo a ještě když jsem tam byla tak tam byla jedna paní z Nového Jičína která říkala, že v Jičíně v životě rodit nebude, že jestli může rodit ve ValMezu a zase od jiné maminky jsem slyšela , že Jičín je lepší takže holt každý to vidí jinak.
12. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
Tak a u nás je nasněženo a chumelí dál!!!!! Tak opatrně na sebe, maminky, ať neuklouznem! Zrovna já za hodinku vyrázím v teniskách (pač do ničeho jiného se nevejdu se svýma opuchlýma nohama), musim k doktorovi, ale jen na kontrolu se srdcem před porodem.
Tak zatím se všechny mějte a piště! Je to tu jakési mrtvé!!!!!! :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.