• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Zlínského kraje :-)

(Zamčená)
11. listopadu 2011 
Ahojky holky,
tak se k vám připojuji :slight_smile:
čekáme druhé miminko a rodit budu v Baťovce- stejně jako první. Byla jsem tam spokojená. Sice to mám blíž do UH, ale nějak mě to víc tíhně do Zlína.
evita - tak opatrně!! Ať si na tom prvním letoštím sněhu něco neuděláš :wink:
14. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
ren: tak čekáte holčičku do párečku - no paráda, ne? :grinning: Jak se těší bráška? :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
evit já bych raději žádný sníh u nás je ho jak nas....přítel musel jet autobusem autem neměl šanci a to mám jít zítra na kontrolu s nohou a s miminkem takže asi těžko jsem z toho na nervy.
14. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
adel: a do rána připadla další hromada!!!!Rožnov je zavalen! :frowning2: :wink: Tak držím palce, at se dostanete oba kam potřebujete a hlavně opatrně! :confused:
15. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Čaute, sice už nejsem těhulka, ale chci pozdravit všechny Zlíňačky :wink:
15. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky

kajro nakoukla jsem do alba, jsi moc povědomá,ale znla jsem tvého manžu, chodil o 2 roky víš na stejnou základku :wink:
gratuluji k malému :slight_smile:
16. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
Ahojky Holky nu kde jste všechny :wink:
Je pravda já měla minulý týden trošku hektický každý den něco, ale teď už se nudím a tady zase nikdo :grinning:
Tak snad jste ok a přeji Vám hezký den :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj, také ze Zlínského kraje a jsem uplně na začátku teprve v 9tt.
23. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj Kote.s
vítej mezi námi. A gratuluji k těhu. JJ na začátku jsme byli všechny a podívej kde už jsme.Strašidelně to utíká.Mě to poslední dobou utíká čím dál tím víc.A to nemám skoro nic koupený :grinning: .A to jsem si říkala jak chci mít do Vánoc klid :grinning: hm tak to jsem se pěkně spletla.Ale neva.
A odkud přesně jsi? Já jsem taky z okresu KM. :slight_smile:
24. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj jsem přímo z kroměříže a ty si odkud ?
24. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahojky,
evita - jo bráška se těší, ale já mám strach jak to všechno zvládnu :unamused: No, snad to dopadne všechno dobře. Filípek je čím dál víc rozumnější a samostatnější, tak snad to nebude tak hrozné.
25. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky, nevíte, co adellaide? Dnes má termín, ta už má určitě miminko u sebe!!!!!! :grinning:
25. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Funguje tady vůbec nějaká místnost pro zlínské maminy, když tady jsou příspěvky staré téměř 2 roky?
15. črc 2011 v 15:27  • Odpověz
@amrash Ahoj, já jsem taky ze Zlínského kraje.
25. říj 2011 ve 22:08  • Odpověz
@cosy Jééé, ahoj, to jsem ráda, že tu také někdo je. Já jsem přímo ze ZL
25. říj 2011 ve 23:35  • Odpověz
Ahoooj, taky se hlásím ze Zlínského kraje :slight_smile: Nejsem teda přímo ze Zlína, ale mám ve Zlíně práci :slight_smile:
26. říj 2011 v 10:31  • Odpověz
Já se taky hlásím, sice jsem okr. Hodonín, ale rodit budeme ve Zlíně na Baťovce TP: 16.3.2012! :slight_smile:
26. říj 2011 ve 20:38  • Odpověz
@pavlina86 Ten samý termín porodu má moje kamarádka :slight_smile: Je z Otrokovic, tak to se možná potkáte v porodnici :slight_smile:
27. říj 2011 ve 23:03  • Odpověz
To je paráda. Taky chci rodit ve Zlíně. Jsem teprve v začátku, 6. týden. :slight_smile: Nevíte jestli ve Zlíně ještě pracuje Alena Jančová z Vlčnova? Vždycky jsem u ní chtěla rodit, ale na stránkách porodnice jsem ji mezi zaměstnanci už nenašla. :frowning2:
28. říj 2011 v 11:16  • Odpověz
@hanny83 no uvidíme! :slight_smile:
31. říj 2011 v 17:41  • Odpověz
ahojky, přidávám se k budoucím maminám ze Zlínského kraje. termín máme v lednu 2012
2. lis 2011 v 09:05  • Odpověz
@gingermm vítej a kde chceš rodit?
3. lis 2011 ve 20:16  • Odpověz
cosy: díky. já budu rodit ve Zlíně, jsem z Otrokovic, takže je to nejblíž a chodím tam i na kontroly a na vše, tak uvidíme.
5. lis 2011 v 07:41  • Odpověz
@gingermm Já jsem z Dolního Němčí. Mám to sice blíž do Uherského Hradiště, ale ještě nejsem rozhodnutá. Chtěla jsem rodit u Aleny Jančové, ale asi už ve Zlíně nepracuje.
7. lis 2011 ve 12:00  • Odpověz
@cosy tak to netuším, jestli tam pracuje nebo ne. a kdy máš vůbec termín?
8. lis 2011 v 07:48  • Odpověz
@gingermm gratuluji ses ani nepochlubila :slight_smile: Pak mi řekneš zážitky a my tě budeme v červnu následovat :slight_smile:

Jinak holky jukněte sem http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/tehulky-otrokovice-zlin-a-blizke-okoli-pridejte-se/
8. lis 2011 v 07:59  • Odpověz
Ahojky holky, tak včera jsme byly na tom 3D. A co myslíte???? Prcek se po 2min. přetočil zády a hotovo!! Takže nemáme nic!! Než si to pan Dr. nachystal ,tak se zavrtěl a bylo po utz.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máme zkusit třeba za 2-3 týdny. Ale pohlaví víme bude to prý .................... CHLAPEČEK!!!!!! Tak to má aspoň nějaké pozitivum. Jsem šťastná jak blecha!! :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2011 v 10:11  • Odpověz
@petrajavor jsem myslela, že to víš :slight_smile: a taky jsi měla dost svých starostí, tak tě nebudu zatěžovat těmi mými
9. lis 2011 v 07:47  • Odpověz
@gingermm nene....jinak to není starost,ale radost :slight_smile: jsem moc ráda :slight_smile:
9. lis 2011 v 10:06  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.