Těhulky ze Zlínského kraje 🙂

Ahoj budoucí maminky.Podělme se o radosti 🙂
ren82
14. říj 2009
Ahojky holky,
tak se k vám připojuji 🙂
čekáme druhé miminko a rodit budu v Baťovce- stejně jako první. Byla jsem tam spokojená. Sice to mám blíž do UH, ale nějak mě to víc tíhně do Zlína.
evita - tak opatrně!! Ať si na tom prvním letoštím sněhu něco neuděláš 😉
evita_ij
14. říj 2009
ren: tak čekáte holčičku do párečku - no paráda, ne? 😃 Jak se těší bráška? 🙂
adellaide03
14. říj 2009
evit já bych raději žádný sníh u nás je ho jak nas....přítel musel jet autobusem autem neměl šanci a to mám jít zítra na kontrolu s nohou a s miminkem takže asi těžko jsem z toho na nervy.
evita_ij
15. říj 2009
adel: a do rána připadla další hromada!!!!Rožnov je zavalen! 😞 😉 Tak držím palce, at se dostanete oba kam potřebujete a hlavně opatrně! =-)
kajra
15. říj 2009
Čaute, sice už nejsem těhulka, ale chci pozdravit všechny Zlíňačky 😉
meggi10
16. říj 2009
Ahoj holky

kajro nakoukla jsem do alba, jsi moc povědomá,ale znla jsem tvého manžu, chodil o 2 roky víš na stejnou základku 😉
gratuluji k malému 🙂
milin
21. říj 2009
Ahojky Holky nu kde jste všechny 😉
Je pravda já měla minulý týden trošku hektický každý den něco, ale teď už se nudím a tady zase nikdo 😃
Tak snad jste ok a přeji Vám hezký den 🙂
kote.s
23. říj 2009
Ahoj, také ze Zlínského kraje a jsem uplně na začátku teprve v 9tt.
milin
24. říj 2009
Ahoj Kote.s
vítej mezi námi. A gratuluji k těhu. JJ na začátku jsme byli všechny a podívej kde už jsme.Strašidelně to utíká.Mě to poslední dobou utíká čím dál tím víc.A to nemám skoro nic koupený 😃 .A to jsem si říkala jak chci mít do Vánoc klid 😃 hm tak to jsem se pěkně spletla.Ale neva.
A odkud přesně jsi? Já jsem taky z okresu KM. 🙂
kote.s
24. říj 2009
Ahoj jsem přímo z kroměříže a ty si odkud ?
ren82
25. říj 2009
Ahojky,
evita - jo bráška se těší, ale já mám strach jak to všechno zvládnu :-| No, snad to dopadne všechno dobře. Filípek je čím dál víc rozumnější a samostatnější, tak snad to nebude tak hrozné.
evita_ij
25. říj 2009
Ahoj holky, nevíte, co adellaide? Dnes má termín, ta už má určitě miminko u sebe!!!!!! 😃
amrash
15. črc 2011
Funguje tady vůbec nějaká místnost pro zlínské maminy, když tady jsou příspěvky staré téměř 2 roky?
cosy
25. říj 2011
@amrash Ahoj, já jsem taky ze Zlínského kraje.
amrash
25. říj 2011
@cosy Jééé, ahoj, to jsem ráda, že tu také někdo je. Já jsem přímo ze ZL
hanny83
26. říj 2011
Ahoooj, taky se hlásím ze Zlínského kraje 🙂 Nejsem teda přímo ze Zlína, ale mám ve Zlíně práci 🙂
pavlina86
26. říj 2011
Já se taky hlásím, sice jsem okr. Hodonín, ale rodit budeme ve Zlíně na Baťovce TP: 16.3.2012! 🙂
hanny83
27. říj 2011
@pavlina86 Ten samý termín porodu má moje kamarádka 🙂 Je z Otrokovic, tak to se možná potkáte v porodnici 🙂
cosy
28. říj 2011
To je paráda. Taky chci rodit ve Zlíně. Jsem teprve v začátku, 6. týden. 🙂 Nevíte jestli ve Zlíně ještě pracuje Alena Jančová z Vlčnova? Vždycky jsem u ní chtěla rodit, ale na stránkách porodnice jsem ji mezi zaměstnanci už nenašla. 😞
pavlina86
31. říj 2011
@hanny83 no uvidíme! 🙂
gingermm
2. lis 2011
ahojky, přidávám se k budoucím maminám ze Zlínského kraje. termín máme v lednu 2012
cosy
3. lis 2011
@gingermm vítej a kde chceš rodit?
gingermm
5. lis 2011
cosy: díky. já budu rodit ve Zlíně, jsem z Otrokovic, takže je to nejblíž a chodím tam i na kontroly a na vše, tak uvidíme.
cosy
7. lis 2011
@gingermm Já jsem z Dolního Němčí. Mám to sice blíž do Uherského Hradiště, ale ještě nejsem rozhodnutá. Chtěla jsem rodit u Aleny Jančové, ale asi už ve Zlíně nepracuje.
gingermm
8. lis 2011
@cosy tak to netuším, jestli tam pracuje nebo ne. a kdy máš vůbec termín?
petrajavor
8. lis 2011
@gingermm gratuluji ses ani nepochlubila 🙂 Pak mi řekneš zážitky a my tě budeme v červnu následovat 🙂

Jinak holky jukněte sem http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/tehulky-o...
pavlina86
8. lis 2011
Ahojky holky, tak včera jsme byly na tom 3D. A co myslíte???? Prcek se po 2min. přetočil zády a hotovo!! Takže nemáme nic!! Než si to pan Dr. nachystal ,tak se zavrtěl a bylo po utz.. :-p Máme zkusit třeba za 2-3 týdny. Ale pohlaví víme bude to prý .................... CHLAPEČEK!!!!!! Tak to má aspoň nějaké pozitivum. Jsem šťastná jak blecha!! 🙂 🙂
gingermm
9. lis 2011
@petrajavor jsem myslela, že to víš 🙂 a taky jsi měla dost svých starostí, tak tě nebudu zatěžovat těmi mými
petrajavor
9. lis 2011
@gingermm nene....jinak to není starost,ale radost 🙂 jsem moc ráda 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli