• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Zlínského kraje :-)

(Zamčená)
11. listopadu 2011 
@gingermm já mám termín asi koncem června, ještě mi ho neurčil. :frowning2:
9. lis 2011 ve 20:03  • Odpověz
@petrajavor tak to se tam třeba v červnu potkáme... :slight_smile:
9. lis 2011 ve 20:04  • Odpověz
@cosy no já mám termín 12.6. ale podle ms....jiný termín jsem ještě nedostala...no prej od nového roku máš být po porodu pouze dva dny... :confounded:
10. lis 2011 v 05:38  • Odpověz
@petrajavor Tak to je dobře, že jen dva dny, ne? Mě to podle MS vychází až na 20.6. ale myslím že to bude později. Mám jeden dotaz - mám trochu problém s výtokem. Jak jsi na tom ty? PS: Máš úžasný citát v profilu, vyskočily mi slzičky.
10. lis 2011 v 11:14  • Odpověz
@cosy, taky jsem začala mít problém výtokem, takže bez intimky ani ránu. :frowning2: Ale Dr. mi říkal, že je to v těhotenství normální, asi ale záleží jaký je? Jestli tě to třeba svědí a tak... ??? Mě moje švagrová doporučila koupit si Lactacyd a mě to opravdu pomohlo.

Holky jinak se chci zeptat nemáte některá zkušenost s nějakou dobrou porodní asistentkou v Baťovce? Nebo třeba kamarádka? Mám tam jít s manžou na předporodní kurz. K nějaké paní Štěpánové?
10. lis 2011 ve 14:35  • Odpověz
@cosy no s tím výtokem nevím....ale prej je to normální na další kontrole to řekni mudr a uvidíš.....jinak termín porodu se mi posunul na 17,ale uvidím s tím se špoupe furt.... :slight_smile:
@pavlina86 no známá dělá na porodnici sestřičku a prej sou dobré všechny já na kurz budu chodit J.Křemenové,protože má i cvičení a hlavně plavání :slight_smile:
10. lis 2011 v 16:16  • Odpověz
@petrajavor no, tak budu doufat, že trefím na opravdu dobrou porodní asistentku a ne nějakou....!!! :confounded: :confounded: No, my na kurz půjdeme i s manžou, ale vzhledem k tomu, že je pořád v Praze, tak chceme jít aspoň na ten rychlokurz do Zlína. Pro mě bylo strašně z ruky jezdit na před. kurz. až do Zlína. :frowning2: :frowning2: Volala jsem si do nemocnice a tam mi sestra řekla, že se tam nezapisuje, jen se mám potom tak měsíc do předu objednat k nim na vyšetření, než půjdu rodit. Tak to jsem byla celkem překvapená.
10. lis 2011 ve 20:14  • Odpověz
@pavlina86 jo to vím....že se k nim nemusíš objednávat,jelikož kamarádka je v 8mt a už se začala otvírat,nechali ji tři dny ležet a rodit bude do 14dnů....takže kdyby byla objednaná,stejně by to pro ni bylo na prd protože TP měla původně 12.12.
a u vás v Hodoníně nic není,že bys na kurz chodila tam? Vždyť jen do strážnice je to 50 km,takže celková vzdálenost bude tak 90km...jinak my na kurz budeme chodit hl.díky tomu,že v Praze v Podolí to požadují....v Zlíně to není povinné když chce být tatínek u porodu,ale mám strach,že budeme mít komplikace a budeme muset do rahy a tam bych zůstala sama,což bych nechtěla :frowning2:
11. lis 2011 v 07:20  • Odpověz
@petrajavor Ony tu ty před. kurzy jsou, ale úplně na jiné úrovni, jak třeba ve Zlíně.Navíc teď nemám k dispozici auto a nedovedu si představit jezdit třeba do Kyjova nebo Hodonína autobusem nebo vlakem. Takže s manžou jezdíme 1x za 14 dní na bazén a jinak cvičím doma na balóně. :slight_smile: :slight_smile: A když už budu rodit ve Zlíně chci ten kurz tam. Tak uvidíme nějak to dopadne. :slight_smile:
11. lis 2011 v 09:45  • Odpověz
@pavlina86 určitě dobře :wink: já dneska budu psát naší asistentce a domlouvat se co a jak :slight_smile: tak sem zvědavá...
11. lis 2011 v 10:11  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.