• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplické maminky :)

8. června 2014 
hledám maminky z Teplic, ale mám pocit, že jsem tu sama..?
26. zář 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.. koukam ze nas z TP moc neni :(
27. zář 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj, my jsme z teplic :slight_smile: .. mame 2,5letou holcicku a ted v prosinci cekame brasku :slight_smile: .. odkud presne jsi??
8. říj 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink: Ja zustala s holcickou sama a do TP se stehuju za 6 tydnu :wink: Po 8 letech...
11. říj 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2
@nathalivodr no ne ahoj teplicandy.. jsem myslela ze tu nikdo neni :wink:
13. říj 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathalivodr je ja to nedocetla :D Ted bydlime v Proseticich, a ty? Gratuluju k dalsimu prckovi :slight_smile:
13. říj 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se taky lekla, ze se v Teplicich prestalo rodit :wink: Ja mam pronajaty byt kousek od plavecky...uz abych sla na materskou...to kazdotydenni dojizdeni z Prahy uz me moc nebavi :frowning2:
13. říj 2011 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty bydlis v Praze a jezdis do TP? :-O ty si blazen. Hele kdyz budes odpovidat, tak tam hod pod mojim prispevkem "odpoved" protoze jinak se sem podivat neprijdu. Nezobrazi se mi to v notifikaci a nevim ze neco pises ;)
14. říj 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 no a ted jsem zapomnela dat odpoved ja :D
14. říj 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka Ja zatim ziju a pracuju v Praze, ale na zacatku tehu jsme se s tatinkem Kaji rozesli, resp. on se pry na otcovstvi jeste neciti...tak jsem se rozhodla vratit se min na materskou za rodinou do Teplic :wink:
14. říj 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 cooo? jezis to je mi lito, to je debil! A rozhodli jste se o mimcu spolecne, nebo si ho chtela hlavne ty? To je neuveritelny, v mym okoli to neznam :(
14. říj 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono bylo neplanovane...dozvedela jsem se to v 11tt...zrovna me povysili v praci, ale o potratu jsem neuvazovala ani vterinu...s Ex jsme spolu byli 5 let...zarizeny spolecny byt...proste jsem nevidela zadny racionalni duvod, proc to tehu ukoncit a na tom jsme se proste s Ex neshodli...on se na to proste v 31 letech jeste necitil...ale ted spolu vychazime naprosto skvele...na vsem ohledne Kaji, penez a jak to bude dal jsme se dohodli, tak snad to bude platit. Je to takovy rozchod spis z rozumu...o to je to smutnejsi :wink: Ale do Teplic se uz tesim :wink:
14. říj 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase bez odkazu...asi tehotenska demence :wink:
14. říj 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka Tak to neni TD ... ale pisu z telefonu a nekdy se mi tam proste odkaz na tvuj nick nenacte :wink:
14. říj 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 v poho, nakonec se ti to povedlo :D No upromne te obdivuju, ja teda moje ex nemusim. Nevim jestli jsem vzdy byla slepa, ale ted kdyz nahodou nejakeho potkam, tak mi prijde uplne vylizanej a po minute komverzace utikam. K te tve tehotenske demenci.. to si uzivej ja byla blba v prvni trim a o poslednim.. ani nemluvim :D a po porodu... :D ;D no mas se na co tesit. Ja se tesim az tu budes, skocime na kaficko a zdrbnem treba chlapy.. nebo tehu.. Hele mam nejaky hadriky po male.. jestli to bude holcicka, nebo i neutraly (ja ji teda na doma davala i po segre klucici hadriky) kdybys chtela tak ti to schovam a domluvime se ;) Nebo jestli uz mas, nebo budes dedit po jinejch detickach :slight_smile:
14. říj 2011 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka Jsme byvaly kolegove z prace a zname se fakt dobre...a vlastne ani nelituju, ze budu mit malou zrovna s nim...vlastne je mi spis lito jeho...vubec si totiz zatim neuvedomuje, o co prijde....ale vis jak...jaky si to udelas :wink:
Na kafco urcite rada...jsem zvedava, jak si budu po tech letech v Tp zvykat...a ty bydlis nekde tam vzadu v Proseticich nebo spis bliz do centra?
15. říj 2011 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka K tem hadrikum...diky moc za nabidku...mam uz skoro vsechno po kupe...shanela jsrm to dost brzo, protoze 1) kvuli vyuctovani nakladu s EX a 2) v listpadu a prosinci budu mit plnou hlavu stehovani a zarizovani, tak abych uz nemusela nic shanet :wink: Vlastne mi jeste chybi zimni fusak, kosmetika pro malou, lekarna pro malou a pro me veci do porodnice...vubec nevim, co z to ho budu fakt potrebovat :-P
15. říj 2011 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 To mas pravdu, ja se sice na malou tesila (i manzel) ale teprv ted si uvedomujeme to stesti a zazrak zrozeni. :slight_smile: Bydlime skoro u konecne. Jo lekarnu a kosmetiku jsem kupovala az po narozeni, nevedela jsem co je potreba, mela jsem jen teplomer od segry. :slight_smile:
15. říj 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka Ja budu bydlet dole u Novejch lazni, takze docela kousek :wink: Mam desnou radost...dneska jsem sehnala za skvelou cenu super zimni bundu/kabat, ktera mi snad vydrzi az do porodu :wink:
15. říj 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to bude fakt kousek :slight_smile:Ja nosila celou dobu normalni obleceni, sice jsem si koupila par kousku na tehu, ale nosila jsem veci na telo, abych se pochlubila.. mela jsem male brisko. Ale ja mel vetsi brisko az v lete. Na zimu to je fakt horsi, hlavne ti brisko nesmi prochladnout. Tak snad ti vydrzi :slight_smile:
15. říj 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 no a zapomnela jsem odpovedet.. :sweat_smile:
15. říj 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka Mě právě zatím taky roste jenom pupik...stále nosím svoje kalhoty...jen je zapínám na gumyčku přes knoflík apod., ale ani do jedné zimní bundy se bohužel nevejdu, tak jsem koupila tuhle větší...a pak si jí vezme mamka :slight_smile: Jestli se můžu zeptat...kde jsi rodila?
16. říj 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
V UL, sice jsme razili s kontrakceme po 3minutach a nez sme vyrazili uz jsem citila hlavicku u konecniku, ale vse bylo akorat. V TP jsem lezela s tvrdnutim delohy v 18 t a i manzel rekl, ze tam teda rodit nebudem - a to jsem lezela jen na rizikovym. Takze i priste v UL, nebo pry i Most je dobrej.
16. říj 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 se picnu, jak furt litam k male, nedavam ti odpoved. Dnes breci s par minutovymi prestavkami od 9 od rana. uz jsem KO.
16. říj 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka Chudinka mala...tak at je brzy lip :wink:
16. říj 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 diky, zatim to nevypada :/. Vcera jsem se byla projit se segrou s kocarama a rekla jsem ji o tobe (snad neva) ze se tu konecne objevila teplicanda ;) a o tom jak jsi dobra, ze se s rozhodla mit miminko sama, a jakej je tvuj byvalej "chudak" ze jeste neni pripravenej. A shodly jsme se ze jsi dobra, ze my by sme se toho baly. Ale urcite tu mas teda rodice, ktere ti pomuzou. :slight_smile:
19. říj 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka Vubec neva...ja uz to neberu jako nejake stigma...na malickou se moc tesim a koneckoncu 50 mi taky jeste neni, tudiz nejakej novej a poradnej tatinek se driv nebo pozdeji taky urcite najde. Jenom mi obcas proste byva smutno, ale je to asi o 1000% lepsi, nez pred 5 mesici, kdyz to Ex ukoncil. Nasi jsou super...mam tu celou rodinu...vsichni se tesi s pomahaji uz ted :wink:
A neni malicka nemocna...nebo ma jen nejake plactive obdobi ?
19. říj 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 tak to je moc dobre, ze to beres sportovne. No moje spoluzacka ma ted druhe díťátko, taky holcicku, prvniho ma s chlapem, opustil ji, a tata holciciky ji taky opustil. Ji obdivuju hodne, pac malymu uz jsou asi 4roky , nevim jak je na tom ted, ale byl nejak zaostalej. Taky to ma chudinka tezky, ale ji mama nepomaha, tenkrat kdyz sme meli sraz po 10ti letech, tak ji maleho nechtela ani pohlidat, musela jsem se primluvit :(
Nase hodne trpi na prdiky, navic casto hladova, pac mam malo mlika a nepomahaji ani bylinkove caje na tvorbu, ani prikladani co hodinu.. Ted sme byly ockovane Hexavakcinou a to snesla dobre, jsem moc rada ze nemela horecky. Ale uz si zacina vynucovat pozornost, coz je taky narocne.
Nakonec se budes mit jak v bavlnce, lip nez s nim, kdyz je tvoje rodinka tak natesena :slight_smile: Moc ti preju aby byla mala zdrava, protoze to je nejdulezitejsi, ikdyby to byl nakonec chlapecek. :slight_smile:
19. říj 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 muzes mi prosim napsat jak hackujes cepicky? jestli od stredu ( obyc sloupky) a jak pridavas sloupky aby vznikla capka? ja se dle ty knizky fakt necapam :(
19. říj 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka jj...je to vzdy od stredu...od toho horniho kolecka a postupne podle navodu pridavas sloupky...jak se dostanu k PC, tak ti to poslu. A s chlapeckem nestras...vis kolik penez uz zahucelo do te ruzove :sweat_smile: Holcicku mi potvrdili uz 3 ruzni doktori, tak snad nejsou slepy :grinning: Ale gol b y to teda byl :grinning:
19. říj 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 no znamy taky rekli holcicka, kluk, holcicka a vylezl kluk :slight_smile: ale nam rekl jednou holcicku a mame ji :slight_smile:
ja prave nevim kolik a kdy pridavat, uz jsem to zkusila, dl.sl. 2x, kr. sl +1x takhle to stridam a u treti rady se mi to nejak zaviralo, tak jsem parala :/
19. říj 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek