• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplické maminky :)

8. června 2014 
@skorepka Tak jsem to našla :wink:
http://www.mimibazar.cz/navody.php?order=1&id=12

První čepičku jsem háčkovala podle toho nejjednoduššího návodu a jak zvládneš první, tak už je to úplně v pohodě :slight_smile:

Ale tak samozřejmě, že bych brala i kluka...já jen, že už jsem si na tu Káju tak nějak zvykla :wink:

Před chvílí mi volala sestřenka...je jí 38...ještě před dvěma lety to byla svobodná bezdětná nešťastná holka...už se pomalu začala smiřovat s tím, že nikdy nebude mít děti... a pak to začlo lítat...našla si přítele, který má ve střídavé péči dvě holky (6 a 13 let), do roka se jí narodil chlapeček a dneska jí na gyndě potvrdili, že čeká dvojčata :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jako během tří let se dostat z 0 na pět dětí je fakt mazec :grinning: Další důkaz toho, že život si fakt nemá cenu nijak přehnaně plánovat :wink:
19. říj 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
jee tady se to nějak rozjíždí..já už úplně zapomněla, že jsem diskuzi zakládala :slight_smile:
19. říj 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jsem taky z TP.Mám na Vás dotaz.Jsem 18tt těhu a od včera se mi dělá taková boule tvrdá na pravé straně podbříšku nebo uprostřed dole u ochlupení.Včera jsem to napočítala 7 dneska zatím 3.Mám to pokaždý,když ležim nebo sedim a po pár vteřinách ta boule sama odezní,když po ní přejíždim.Myslíte,že je to tvrdnutí dělohy nebo už by to mohly být pohyby.Dneska jsem byla na cvičení a porodní asistentka mi řekla,že je na pohyby ještě moc brzy,že to bude asi ta děloha.Zítra si jdu na gyndu pro lístek na peníze,tak se tam rovnou na to zeptám,jen sem chtěla Váš názor.Děkuji
19. říj 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja.m Ja tedy zatim tvrdnuti pupiku nezazila...nebo jsem to jen nepoznala, ale pokud jses stihla, tak by to klidne pohyny byt mohly...tedy myslim. V 18 tt uz to zase takovej mrnousrk neni a kdyz se stoci do klubicka, tak by to mohlo byt ono, ale radeji se fajt zeptej u doktora. Tvrdnuti delohy ory boli, tak bys to snad poznala :-/
19. říj 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsrm se omlouvam za chyby...pisu z telefonu :wink:
19. říj 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 :Hubená jsem mám 47kg,mamča řikala,že v tuhle dobu už pohyby taky cítila.Mě to nebolí,je to takový zvláštní pocit.Zítra se na to zeptám,děkuju za odpověď:slight_smile:
19. říj 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helcas Ahooj...drze jsem se ti pred par dny mrkla do albika a taky jste si toho dost zazili, ze? Vubec si neumim predstavit, ze by se Kajus treba uz zitra zachtelo na svet :-/
19. říj 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja.m Tak se neboj...bude to OK. A uz vite, co to bude?
19. říj 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bell2 jee to vůbec nevadí, kdyby jo, nedávala bych fotky na koníka :slight_smile:
19. říj 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 :Doktorka nám řekla,že zatím mezi nožkama nic nevidí,tak to prý vypadá na holčičku,ale jistě se to dozvíme asi na 3D za tři týdny.ALe už sem neodolala a koupila pár růžových oblečků :grinning:
19. říj 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja.m Jooo...to znam...sama bych si z fleku mohla otevrit bazarek s holcicim oblecenim...vetsinu mam z druhe ruky za par korunek...proste tomu neslo odolat :wink:
19. říj 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helcas Predstavovala jsem si, ze Kaja je ted tak zhruba stejne stara jako kdyz se narodila vase mala...ta fotka, jak ji mas u sebe na hrudniku...v cepicce...ta me fakt dostala :wink:
19. říj 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bell2 Mám spoutu těhotných kamarádek a vždycky, když jsou okolo 29.,30. týdne, tak se bavíme, že jejich miminko je zhruba tak veliký a schopný přežít - aspoň mají lepší představu, co mají právě v bříšku :slight_smile: Je to neuvěřitelné, celé se to odehrálo tak nečekaně a rychle a stejně rychle je to za námi.. Tak ať miminko roste a vyklube se až ve správný čas ;)
19. říj 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helcas Taky ji rikam, at to vydrzi alespon do Vanoc...pak uz to bude OK :wink:
20. říj 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 no ja uz vcera necko zkusila, hodim foto do alba. Juknu se i na tvuj odkaz.:slight_smile: diky
No neke, tak to ma sestrenka fakt velkou rodinu, teda tak najednou.. :D no nasi male byl mesic a my slavili prvni vyroci vztahu, ale uz sme byli svoji. Ale presne takhle sme to chteli :slight_smile:
@jaja.m ahoj, tvrdnuti delohy to neni, ja to mela od 18t cele tehu. To bys poznala, uplne citis v brisku ze je z delohy kamen. Nevim co to je, ale fofrovala byhc pro jistotu na gyndu. Pohyby to ale taky nejsou. Prave pohyby uz budes kazdou chvili citit, ja je prave uz citila kdyz jsem s tvrdutim lezela v nemocnici. A pohyby taky poznas, terd uz bys mela mit "motylky" ale kazdou chvili i opravdove pohyby ;) Pohyby, kdy se ti udela boule na brisku jsou tak od 25-30t uz presne nevim.
20. říj 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
mému Filípkovi je 10 měsíců a uvítáme zhruba stejně staré kamarády. Tak kolem roka, roka a půl. Pokud by nějaká Tepličanda hledala kamarádku na projížďky kočárem, byla bych ráda. Bydlíme na Panoramě.
22. říj 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aleks Ahoj, my bydlíme taky na Panče, mám 13ti měsíční holčičku, ale k tomu ještě tříletého raubíře, takže procházky s kočárem jsem si užila jen když jsem měla jedno děcko :slight_smile: Teď jsou to jen rychlé přesuny sem a tam..i tak se snad někdy domluvíme a vyrazíme :slight_smile:
24. říj 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helcas - ahoj, já jsem si to myslela, že budeš od nás, vídám tě občas v MHD a asi jsme se střídali i na plavču v Orce, já s Filípkem končila a ty s Markét jsi se připravovala na hodinu, jestli si tě tedy nepletu :sweat_smile:
24. říj 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aleks Ahoj, to je možný, chodili jsme út a čt od 14hod, teď už jen čt. Možná se střídáme, ale já v tom zmatku nestíhám sledovat nic..tak vidíš, to se můžeme domluvit na kočárkování třeba před plavčem, já si jen pak dýl počkám s Markétkou v herničce na tu naší hodinu.
25. říj 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helcas - naše časy plavání jsou úterý a čtvrtek od 13 hod, takže asi jo. To je dobrej nápad, tak jestli máš ve čtvrtek čas a chuť, můžeme to zrealizovat. :wink:
25. říj 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aleks Jo tak jestli mi do toho ještě něco nepřijde tak můžeme...Markétka ale celé dopoledne spinká, někdy se budí už v 11, někdy až ve 12..a od 13 máte plavčo, to toho moc nestihneme, jen asi jet společně pěšmo na to vaše plavčo :slight_smile:
25. říj 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helcas
@aleks holky je v TP plavani pro mimca a nevite kolik to stoji? Nebo nekde pobliz..
26. říj 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skorepka Jojo, plavca jsou tu dvě a dojíždí sem i spousta ústeckých..na Bílé Cestě v jeslích za 1300kč/10lekcí a v centru na Masaryčce v Orca za 1800kč/10lekcí. Orca je novější, prostornější, se slanou vodou - tam chodím s Markétkou a v jeslích je to už dýl, tam chodím s Radečkem. Jsme spokojeni tam i tam, akorát v Orce je to pohodlnější, můžeš si dát i kafčo, džus, atd., dítě si pohraje v herničce..
26. říj 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helcas
@helcas se slanou vodou a neni to pro mimca blbi? A kolik musi mimcum byt?
26. říj 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skorepka no ani nee, nevim, vyhoda je, ze neni chlorovana, cisti to jinym zpusobem..v bazene v jeslich je normalni, chlorovana
26. říj 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka - ahoj, stejně jako helcas chodíme do Orky a naprostá spokojenost. Je tam veškerý komfort jak pro tebe, tak i pro mimčo.
26. říj 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aleks ty vado ja te fakt nepoznala, jeste ze ses pripomnela :D
26. říj 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska me tak napadlo...asi predcasne, ale stejne...jak jste u holcicek resily nebo budete resit pichnuti ousek a nausnicky? Kde a kdy se tohle vubec provadi? Diky moc :wink:
29. říj 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bell2 Markétka náušničky nemá, nejsem vyloženě proti, ale vždycky mi přišla tak dokonalá sama o sobě, že bych se bála, že mi jí náušničky zkazí :slight_smile: Až je chtít bude, nebo mi na ní budou chybět, taky jí ouška nechápe píchnout. Takže zkušenost s tím přímo nemáme, ale vím, že některé holčičky mají ouška píchnutá přímo z porodnice, jde to taky možná zařídit u svojí dětskařky - stačí se jí zeptat, jestli to provádí, kdy a tak, nebo mě třeba nabízela svojí vizitku sestra, když jsme odcházeli z nemocnice - mám na ní ještě kontakt, že učí mimi masáže, píchá ouška, dělá lakt. poradkyni.
30. říj 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek