• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplické maminky :)

8. června 2014 
@helcas Super...diky moc za informace. Jeste nejsem rozhodnuta :wink:
30. říj 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, maminy,
jen házím info, pokud někdo nevíte, že toto zařízení existuje. Dnes jsme byli s Filípkem na Nové Vsi v mateřském centru. Je to od nás sice daleko, ale bylo to fajn. Paní, co to tam vede, je moc příjemná, přátelská, má vztah k dětem, cítila jsem se tam skvěle já i Filípek.
Tak až nebudete vědět, co se svými miláčky, klidně tam jukněte :wink:
31. říj 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se k Vám připojuji,jsem taky z Teplicka.Mám dvě holčičky necelý rok a 4 a půl roku.

Koukala jsem,že jste tu řešili naušničky,tak co se týká mě,tak mám s dcerkama vyzkoušené obě metody.Starší jsme nechali naušničky nastřelit a už bych do toho nešla.Sice bylo v pohodě to,že se o to člověk nemusel starat,ale malá mi probrečela půl dne.Sice jak jsem četla na diskuzi,tak jsme asi byli výjimka,ale fakt už bych to podruhé nezkoušela,ale znám spoustu maminek co si to nastřelení nemůžou vynachválit.

U druhé dcerky jsem nechala píchnout naušničky hned v Teplicích v porodnici a super,píchli jí to těsně před odchodem domů,takže když mi ji přinesli za pár minut do šatny na převlečení,už ani neplakala,jen to měla trošku od krve.Tři dny jsme jí třikrát denně ouško namazali Framykoinem a protočili náušničku a úplně bez problému.

Ono je to asi taky dítě od dítěte,ale u nás bylo opravdu lepší to píchnutí.

Jinak velká chvála teplické porodnici.Opravdu super!
3. lis 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckaa Jéééé...tak to povídej...přeháněj....mám v plánu tam jít rodit, ale skoro všechny maminky, co znám, daly přednost Ústí, popř. Kadani :-/
3. lis 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 Já jsem rodila obě holky v Teplicích.U té starší to bylo taky v pohodě,ale přeci jen nějaké malé výhrady jsem měla,ale nic vážného.
Tentokrát jsem kvůli cukrovce měla vyvolávaný porod v termínu,ležela jsem od pondělí na hekárně a rodila až v úterý těsně před půlnocí.Zažila jsem tam snad všechny směny porodních asistentek a všechy super.O doktorkách ani nemluvím,byli tam tři mladé a super doktorky.V úterý ráno jsem dostala vyvolávací tabletu a nic se nedělo,manžel za mnou přišel ve dvě na návštěvu,to už mi nastoupili bolesti a už tam se mnou zůstal až do porodu a vlastně ještě ty dvě hodiny po,takže od 14 hodin do dvou do noci.
I na poporodním bylo všechno v pořádku,doktoři,sestry i dětské.Prostě nemám jedinou výtku

Za mě bych po téhle zkušenosti jinde rodit nemusela.Opravdu od příjmu po propuštění bez problémů.
3. lis 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckaa Tak to je super...chtěla bych se ještě zeptat, jestli nemáš zkušenost s tím, jak v Teplicích přistupují k trošku alternativním přáním...nemyslím nic extrémního, ale třeba mám v plánu cvičit s EPI-NEm, a tak bych chtěla zkusit rodit bez nástřihu (samo, pokud to půjde)...
3. lis 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 Tak to opravdu nevím,já jsem takovej typ,že doktorům plně důvěřuji,mě osobně rodili dvě porodní asistentky mladší než jsem já a bylo to bez nástřihu.
Když jsem rodila první dceru,tak měla 4kg a nástřih byl jen maličký,takže si myslím,že zbytečně nenastřihují,ale jak se staví k porodním plánům apod. to netuším.

Já mám takový názor,že lepší menší nástřih i třeba zbytečný,než riskovat to,že dítě maminku nějak nepřijemně natrhne.Proto jsem jim v tom plně důvěřovala a žádná přání jsem neměla.
3. lis 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to souhlasim...taky nechci zbytecne riskovat :wink:
3. lis 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam, teplice se konecne rozjizdeji, to je dobre :slight_smile:
8. lis 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckaa Ted me tak napadlo...kdyz mam termin 8.1....staci kdyz do teplicke porodnice zavolam az na zacatku prosince...ze bych tam chtela rodit?
8. lis 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 Ahoj,mě tam doktor poslal někdy kolem 32 týdne tuším,řekla bych raději zavolat a domluvit se dřív....volala tam jedna maminka a ta už byla 35 týdnů a měli plné stavy na sepsání porodopisu,takže to radši moc neodkládej :wink:
9. lis 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckaa Tak to ja tam zkusim radeji zavolat zitra :wink:
9. lis 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckaa Tak jsem objednana a bylo to opravdu nacas :wink:
10. lis 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 Tak to jsem ráda :wink:
13. lis 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helcas
@jaja.m
@luckaa
@aleks Holky jak se jmenuje ten/ta dr. co v Rokycance pichaj nausnicky? chtela bych se objednat, vim ze jich tam je hodne, ale kdo to dela ? :(
dikes :slight_smile:
14. lis 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skorepka to vubec nevim, neporadim :/
14. lis 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 necetla jsem vse, ale v UL sepisujou porodopis od 36t ;)
14. lis 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka Ahoj,to fakt netuším,nejsem přímo z Teplic
14. lis 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka Tak to vůbec netušim...já se zkusím domluvit s pediatričkou, kam s malou budeme chodit. Teď hodně maminek nechává nastřelit...prý to míň bolí :wink:
14. lis 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka - taky netuším, zatím to nepotřebuju :slight_smile: Ať se Filípek rozhodne sám, jestli chce v uchu díru nebo ne. Ale na to musí být starší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckaa no myslela jsem, kdybys nááááhodou vedela :slight_smile:
@bell2 My mame dr. pod Cisarskyma laznema, driv ordinovala MUDr. Černa, ale je ted mesic a pul v duchodu a je tam naka mlada, ale rekla bych ze supr. Pry jo, min to boli, ale pak ten boj pri nandavani stalych nausnic za to nestoji a lip se pry stale protoci v ousku, nez nastrelovaci... my nechame asi pichnout :slight_smile:
@aleks Radu, ja nemyslela, ze by ste byli malemu nechat pichnout ouska, ale jestli treba nevis..

BOZE HOLKY se z vas picnu, ja nemyslela jestli jste nechaly pichat i chlapecky,nebo znate vsechny dr., ale jestli jste neslysely treba odd kamosek, ze tam byly.. :D
14. lis 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aleks Nahodou...me by docela zajimalo, jak by se doktorka tvarila, kdybys po ni chtela , aby Filipkovi pichla usi :grinning:
14. lis 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka - Tere, to byla sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. lis 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem se, holky, vrátila z prodlouženýho wellness víkendu ve Františkových lázní a doporučuju to každý z vás. Senzace, relax a odpočinek. ´Fakt jsem to potřebovala
21. lis 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aleks ja to prece vim ;)
joo, a k tomu víkendu, vůůůbec ti to nezávidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. lis 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2
@aleks
a pichat pujdem na polikliniku k nakymu Bartunkovi nebo jak, chce jen 2 kilca a pry je dobry, spoluzacka si ho pamatuje jeste jako mala :slight_smile:
21. lis 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka Tak to jsem zvědavá na reference :wink: Já znám akorát Bartůška, a to je myslím bývalej primář ORL v Teplické nemocnici...dneska už asi taky starej pán...
21. lis 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bell2 jj to je on, jsem se spletla, ale je to taky od B :grinning:
21. lis 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam zase nam to tu umira.. JE TU MAMCA co ma holcicku cca 6mesicu? odkupovala bych nejake vecicky..
2. pro 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek