• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplické maminky :)

8. června 2014 
@bell2 tak Bartusek byl dobrej a prijemnej, ikdyz nemluvnej :D ani o penize si nerekl, jak jsem byla vystresla z male, tak jsem mu je zapomnela dat, jen jsem si rikala, proc na mne tak blbe kouka... :grinning: chtel penize :sweat_smile:
2. pro 2011 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@skorepka No jo no...vis co se rika..."lina huba, hole nestesti" :wink:
A jak se na nausnice tvarila Verca? Ja byla sepisovat porodopis a v Teplicich nausnice pichaji posledni den pred odchodem z porodnice domu...teda kdyz mas zajem...tak porad uvazuju, jestli do toho jit nebo ne :-\

Jinak sleduju to tvoje hackovani...a ty teda docela jedes...fakt parada :wink:
3. pro 2011 ve 23:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem také z Teplic:slight_smile:
Mám chlapečka kterému bude za týden 9.měsíců.
Chodíte někam v Tp s dětma?Já teď přes zimu občas zajdu do "palačinkárny":slight_smile: Od nového roku chceme docházet na nějaké zpívání a dechové cvičení pro robátka.Jinak moc vyžití s takhle malými dětmi tu moc není co?
3. pro 2011 ve 23:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@bell2 no s tema nausnickama, ja bych pockala, protoze oni maj po narozeni ouska jak papir, nebo aspon Verunka mela. Muzes je strhnout pri oblikani, ja se toho hodne bala.

@re_reserved ahoj ja zatim chodim jen na prochazky, protoze male jsou jen 4 mesice.
4. pro 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@re_reserved - ahoj, taky zajdu občas do palačinkárny. Jsou tady i herničky, např. Bar u Médi na Tržním náměstí, nebo i na Lounský (odbočka na Novou Ves od Billy) a určitě ještě další. Ale problém většinou je, že jsou prázdný..... :unamused: :frowning2: chce to se domluvit s jinou maminou.....
6. pro 2011 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@re_reserved ahojky vitej
13. pro 2011 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@bell2 tak jak se mas? ce tehulkovani a stehovani? Na Vanoce budes uz tady nebo jeste tam?
15. pro 2011 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@skorepka Ahooj, uz jsem tu od konce listopadu...14 dni jsem se zabydlivala a vybalovala a az teprve tento tyden jsrm jakz takz v klidu :wink: Co vy? Smiruju tvoje hackovani a ziram, jak ti to jde...ja ted hackuju mamine vanocni dekorace do prace...uci ns Bile ceste a pristi tyden tam maji nejake vanocni trhy :wink: Koukala jsem, ze Verunka je nejaka marod :-\ Tak az ji bude lip a budr se vam to hodit, tak musime na to kafco :wink:
15. pro 2011 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@bell2 teda, tak se nekdy sejdem, tesim se az budes mit mimco, cournem se kocarama, kdyz nebudou mrazy :slight_smile: Jsi dobra, ze jsi tak rychle vybalena, my se zabydlovali nekolik mesicu, je fakt ze sme museli poridit nabytek do obyvaku, koupelny, ani umyvadlo a baterie tu nebyli, a jeste porad nemame garnyz v loznici :D Verunka nebyla marod, jen mela reakci na Prevenar. No vydesilo me to, protoze mela nekolik hodin jen 37 a pak najednou 38,5 behem 15min. No spadlo ji to celkem rychle. Uz nevim, bydlis u vasich nebo sama? Mam pocit ze jsi rikala ze nekde u lazni v Sanove...?
15. pro 2011 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@skorepka Bydlim v ulici J.V.Sladka naproti hotelu Neptun...a sama...pronajala jsem si tu takovej mrnavej byt, ale s Kajus se sem vejdeme :wink:
16. pro 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@bell2 jeee ve sladkovce jsem taky bydlela, ale na druhem konci, u parkoviste pod gyndakem :D a bydlis v patre, bo prizemi? my ve druhem a jsem KO kdyz chodime ven ji tahat dolu do sklepa do kocaru a pak hlavne z prochazek utahana nahoru. :( Tam je hezke klidne bydleni a hlavne tam bude moct litat. :slight_smile:
16. pro 2011 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@skorepka Bydlim ve zvysenem prizemi...mam to cca 6 schodu z chodniku k bytu, kde muzu nechat kocarek:wink: Prave, ze to misto je super a u nas v dome bydli dalsi 3 rodiny a vsichni maji deti do 4 let...je to takovy babyfriendly house :wink:
16. pro 2011 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@bell2 jezis tak to jsi si vybrala super, to ti zavidim :slight_smile: a neni tam nekde jeste 3+1.... ;)
16. pro 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@skorepka :wink:)) Tak to fakt netusim...takhle velkej byt jsem v laznich ani nezkousela hledat, protoze bych ho sama financne neutahla :wink:
16. pro 2011 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jasny chapu, ja jen kdyby náááhodou :slight_smile:))
@bell2
17. pro 2011 v 00:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím :slight_smile: také jsem Teplická maminka dvou holčiček..máme 4letou Natálku a 2měsíční Kačenku a hledáme někoho,kdo by se k nám přidal na cvičení :slight_smile:
12. zář 2012 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jsem z Teplic, je mi 23 a hledám někoho s kym bych mohla chodit ven na procházky, kávu a kamarádku nebo kamaráda pro moji 2 měsíční dcerku Janičku. Děkuju Ája
24. únor 2013 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Teplickych je malo :( jak koukam :( a co nejaka z Krupky?
14. bře 2013 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@aleks Cus Radus, co se nekdy sejit, chodis do zamecke? Tvoji mamcu obcas potkam, vcera zrovna pani co ji byla hodne podobna (doufam teda ze to nebyla ona :grinning: ) ale tebe jsem nepotkala dlouho.
23. říj 2013 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@skorepka - já už pracuju, máme pondělí a středa úřeďáky do 17,15h, času na Fílu mám málo, tak se to snažím dohnat, jak se dá. Ale víkendy máme volný, tak kdyžtak můžeme o víkendu, aspoň bych viděla tvý svištíky naživo
23. říj 2013 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@aleks aha,tak to bude tim :slight_smile:
23. říj 2013 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@pawlinecka Sice pozdě, ale zkusím to, kde v Krupce bydlíš?? :slight_smile: Ahoja
4. čer 2014 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@anelka29 bydlime pod penny a ty?
8. čer 2014 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek