• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
čau holky je tady nějaká mamča nebo těhulka z Teplicka?
15. srp 2006 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...no, našla jsem to asi pozdě, asi sem už nikdo nechodí...tak budu doufat, že třeba..?! :slight_smile:
1. led 2007 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem čertvá mamina z Teplic. :slight_smile:
1. led 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je cau mamci,tak jsem nahodou mrkla.... :wink: od kud jste?Ja z Biliny...Leontynka ma 17 mesicu...Hanah jak je v sestinedeli?Co si ja pamatuju,tak jsem docela silela...,pokud taky vysilujes,tak te uklidnim :wink: bude lip...Lussy ty jsi teprve na zacatku co tehu nevolnosti?....manza kouka na sberatele polibku,me to neba-urcite bych se bala..tak radeji serfuju.Leontynka je na noc u babicky ,tak je doma klidek... :wink: Urcite se ozvete..mrknu sem..
3. únor 2007 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zrzečko. Naštěstí už mám po šestinedělí, ale byla jsem skoro celou dobu v pohodě.S Tomáškem jsme už sehraný tým,takže si to mateřství společně krásně užíváme :slight_smile:.
Teď jsem koukala na tvé album. Máš krásnou holčičku.A taky jsem zjistila, že Tvůj manžel chodil do školy s mým přítelem. Na průmyslovku.Ten svět je fakt děsně malej.
Měj se hezky.
5. únor 2007 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee :wink: to je fakt nahoda...svet je vazne malej :wink: tak to je super,ze uz jste sehrany,nam to trvalo trosku dele..Lea casto plakala a vztekala se,az ted co je starsi uz je vic v klidu..Za chvilku pujde spinkat,tak si udelam kafe a budu mit dve hodky pro sebe :wink: Spi pres den uz jen jednou,..Jak ti jde kojeni?Ja mela malo mlicka,tak jsem musela zacit dokrmovat,Lea pekne hubla,zato ted,vazi pres 12kg,tak se pekne pronese... :wink: Kde bydlis v Teplicich.My bydleli naproti bozimu prstu,ale pred pul rokem jsme se stehovali do Biliny..
6. únor 2007 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Tomášek taky přes den moc nespinká.Vždy tak 30 minut a pak se chce mazlínkovat. Ale na procházce spinká celou dobu.Kojení je teď v pohodě, ale ze začátku jsem to už chtěla vzdát. Brečela jsem bolestí pokaždé když se Tomča přicucnul. To byla síla, Ale i to jsme překonali. Naštěstí mám mlíčka dost, takže Tom krásně přibírá. V šesti týdnech vážil 5630g a měří 62cm. Je to náš obřík :grinning:.
Bydlíme v Řetenicích u Zámeckého nádraží. Je to tu pohodový a je tu klídek.
Já bydlela v Ústí. Do Tp jsem se přistěhovala před 3 lety a už bych se jinam nestěhovala.
Půjdu nakrmit prcka a vyrazíme na procházku. To je naše každodenní zábava. Máme ještě velkého psa, takže ten je taky štěstím bez sebe, když se couráme dvě hodiny venku.
Měj se hezky.
:slight_smile:
6. únor 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukala jsem to do albicka,Tomasek je sladouckej :slight_smile: ,taky mate jeste kocicku,tak mate doma veselo... :wink: Ja chodim s Leontynkou uz vetsinou pesky aby se vylitala,kocar uz moc nepouzivame,mame golface,ale bydlime,ze musim kus do kopce,tak me nebavilo ho tahat,tak chodime pesourem...co Tomasek jak spinka v noci?a pres den?
6. únor 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jo jo, veselo máme. A díky tomu zvěřinci se nenudíme.Těším se, až bude Tomča běhat po svých.Ale určitě až to příjde, tak budu ještě ráda vzpomínat, když hodňoučkej ležel v kočárku.Tomča je přes noc úplný zlatíčko. Spát ho dávám ve 21 a usíná sám. Vždy ho jdu parkrát zkontrolovat. Někdy poplakává, ale někdy usne i bez pláče.Pak se pravidelně budí až mezi 2-3. Takže já se v pohodě vyspím. Už 2x mi spal až do 4.No a pak už chce bumbat každé 2 až 3 hodiny.Ale přes den toho moc nenaspinká.Jsem zvědavá až bude starší, jak bude chtít přes den spát.
A co Leontýnka?To už je velká holčička.Určitě dělá každý den pokroky viď?
7. únor 2007 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pripada mi,ze vsechno desne rychle utika...Lea byla desne liny mimco,nechtela past konicky a vubec,byla dobra na jemnou motoriku,veci do pusinky si davala sama uz v mesici...v pul roce rekla KDE JE TATA ted rika asi 25 slov..,v breznu ji bude rok a pul,chodit zacala asi ctrnact dni pred rokem ,par krucku a po roce se rozchodila,je slunicko,taky se brzy naucila spinkat sama,ted mi nekam zasila telefon,tak jsem musela psat davidovi na Email do prace at me prozvani abych ho nasla,tak jsem zvedava,kam ho zase dala..Furt neco hledame.Treba kartacek na zuby asi tri dny,pak ho od nekud sama vytahla..je to sranda.telefon zrovna dnes potrebuju,jdu vecer s kamoskou na kafe,tak se potrebuju domluvit.. :wink: K jake doktorce s Tomaskem chodis?Ja ke Kauflandu k tučkový,je dobrá a moc příjemná,když Lea nechtěla pást,tak mě vůbec nehnala na nějaký cvičení,jiná už by mě hnala,říkala,že to lea zvládne v pohodě,že je jen líná..po tatínkovi :wink: David je docela udělanej a Lea zatim taky ,ale vytahuje z toho,ja jsem proti nim jak vzžle..
8. únor 2007 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chodíme do polikliniky k Eichlovi. Chodil tam už i velký Tomáš a říkal, že je v pohodě. Já jsem s ním zatím taky spokojená. Koníčky už paseme, ale jde nám to jak kdy.Ale moc nám nejde převracení za ručičku na boky. To máme trénovat.Tomča se mě moc nechce chytat a když se konečně chytne, tak se zase nechce přitahovat.
Tak to je Leontýnka moc šikovná.Tomča ještě nemá ponětí, že ty ručičky co mu věčně šermují před obličejíčkem jsou jeho.No já jsem taky zvědavá, jak se bude Tom chovat ke zvířatům. Snad nebude mít tendence je tahat za uši apod.
Ale dnes mi dělá Tom starosti.Několikrát tak ošklivě zakašlal. Tak ho pořád pozoruju a přemýšlím, jestli by jsme neměli jít na pohotovost.Ale teplotu nemá a má i docela dobrou náladu.Hezky se na nás směje.Tak snad to nic nebude a brzy to přejde.
10. únor 2007 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak jsem sem zase po dlouhe dobe nakoukla :dizzy_face:

my jsme bydleli jeste nedavno na Marianskem dvore, takze maly kousicek od Hanah :slight_smile: a v Biline mam spoustu kamaradek :sunglasses:

uz jsem se prehoupla do druheho tgrimestru, takze je mi uz moooc dobre, zacinam si to vsechno hezkyn uzivat, nakupujeme blbustky pro mimi a je nam fajn :sunglasses:

Jo, jinak k ten dr. Tuckove asi budeme taky po porodu chodit, slysela jsem na ni samou chvalu...akorat zrzi, to jezdis az sem z Biliny? bydlim akorat u Kauflandu...takzen to bude kousicek...

holky obe mate uzasny deti, fakt jsem se rozplyvala!!!

heky zbytek vikendu :slight_smile:
10. únor 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jé Lussy tak to jsme byly možná sousedky. My do května bydleli v tom bílém paneláčku, přímo u zastávky Mariánský dvůr :wink:.
Děkuji za pochvalu synáčka, je to náš brouček.
Když si vzpomenu, když jsem byla v 15tt, tak jsem si říkala, jak je to všechno daleko.No a najednou to přišlo, Tomča se narodil a čas začal tak rychle utíkat, že tomu pořád nemůžu uvěřit :slight_smile:.

Dnes jsme museli jít s Tomem na pohotovost. Kašel i rýma se mu zhoršili.Naštěstí průdušky má čisté.Dostal kapky, tak doufám, že se z toho rychle dostane. :frowning2:

Mějte se krásně :slight_smile:
11. únor 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus holky,Hani Lea měla taky když byla uplne malinka rymu a kasel,dokonce jsme byli taky ny pohotovosti,mas zvednutou postylku myslim aby mel tom zvednutou hlavicku trošku vic nez nozicky,taky to chce vetsi vlhkost vzduchu .Neboj urcite to bude dobry..Lea mela rymu naposledy v srpnu,to ji byl skoro rok a smrkat jeste neumela,takze odsavacka,Zazitek na caly zivot,drzela jsem ji ja i David a stejne nas skoro preprala...Jak byly ty vedra,tak jsme musely byt doma,protoze dostala i zanet ocicek,nemohla na slunicko.. :frowning2: Ted spinka ...Tak mam do rana klidek...Lussy ja práve zacala chodit k tuckovy kdyz jsem bydlela u toho bozaku v Teplicich a ted se mi nechce hledat jinou doktorku,uz jsme na ni zvykly,ja i leontynka..A doktorka je moc prijemna..Presto Lea jakmila lezeme z auta se zasekne a uz tam nechce.. :wink: pamatuje si to..Ja si pamatuju,ze mi bylo blbe furt,nechapala jsem proc se tomu rika ranni nevolnost,kdyz to bylo od rana do vecera.Nemohla jsem se ani napit aby mi z toho nebylo soufl..15.tyden,to to na tobe jeste asi neni moc videt,vid..Chodis do prace?..Tak zatim cau holky..
11. únor 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, a jak dlouho Leu ta rýma a kašel trápili?Mě se zdá, že kašel je o něco lepší, ale rýma se zhoršila.Musím pořád odsávat.Tomovi se to nelíbí, ale nedá se nic dělat. Ty se máš, že už Ti takhle krásně spinká celou noc.Dnes nám doktor místo hořkých kapek na kašel předepsal sirup, ale to je ještě horší na podávání než ty kapky.Tomovi ty kapky vůbec nechutnaly,ale sirupu je půl lžičky a to nám moc nejde.Takže je více sirupu na bradičce.
Mě taky skolila chřipka, takže už marodíme komplet celá rodina.
Už aby bylo jaro a teplo.
12. únor 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nefungoval nam net,tak jsem sem par dni nemohla :frowning2: Doufam,ze uz je vam vsem lip...Lea mela rymu za ten rok a pul dvakrat,jinak je vicemene zdrava...Uz si to moc nepamatuju,ale rekla bych,ze ji mela tak 7-10dni,ale lepsilo se to...Jo,jo,jo...hura ze nam spinka celou noc,vzbudi se opravdu vyjmecne,treba kdyz je procurana skrz a je ji zima,ma chudinka uplne ledovej zadecek a rucicky,to je tak jednou za 14 dni,,,nekdy ani to ne,kdyz ji rostou zoubky,tak o tom ani nevim,najednou je venku i stolicky jsou v pohode,treba se vzbudi,ja ji chvilicku pochovam a spinka dal...ted me trosku trapi,ze ji vse musim rikat stokrat a nema to zadnej ucinek,nesahej,nedelej atd...jako kdyz mluvim do dubu..ale pry si to ty deti kdyz jsou maly fakt nepamatujou,to jsem cetla v Betynce..David predevcirem zatmeloval necim dvere,vchodove,aby tolik netahlo,a vubec nechapu co tam dal,ono se to zalepilo a meli jsme problem dostat se ven :wink: tak to zase musel oskrabat,je s nim prca :wink: ale jinak je sikula,treba sam oblozil vanu i obezdil.. :slight_smile: tak ja jdu zase neco delat.Chytla me gruntovaci,uklizeci nalada :wink: vyházela jsem nejaky hadry,bude jaro hura,hura..tralala,jeste ze je docela teplo
14. únor 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak David vás takhle uvěznil doma :grinning:.No můžu Ti říct, že se na růst zoubků vůbec netěším,kéž by jsme to měli jako vy :slight_smile:.
Velký Tom už byl docela fit a dnes přišel z práce opět s horečkou.Už mi to příjde jako začarovaný kruh :frowning2:.Ale malý Tomča se pomalu lepší.Rýmu už skoro nemá, akorát ten kašel.Ale ten už je taky o trošičku lepší.Doktor říkal, že se bude léčit tak 4-5 dní.
Dnes bylo tak krásně a my musíme sedět doma.Už aby jsme byli fit.
Chodíš s Leou na nějaké cvičení nebo plavání?Já jsem zrovna před nedávnem zjistila, že u Billy v tom Baby studiu je cvičení pro maminky s dětmi od 0 do 5-ti let.Tak se tam chci zajít s Tomčou podívat.A tyky bych určitě chtěla od tří měsíců chodit plavat.Tomáškovi se moc líbí koupání, tak si myslím, že to plavání bude pro něj dobré.
Mějte se krásně :slight_smile:
14. únor 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
o tom cviceni v tom Baby studiu vim,ale bohuzel bez auta je to na houby,mozna,lae letos jeste jedno poridime,abych se s Leou taky nekam dostala sama..Lea desne rada dela tanyny/tancuje/tak si myslim,ze by ji to bavilo...ale stejne s tim pocitam az ji budou alespon dva roky..taky je nejaky cviceni pro deti v sokole v Teplicich,ono toho bude vice,jen v Biline asi nic.. :frowning2: .Tak to je dobre ,ze uz jste na tom lepe s rymou,ona dokaze ryma pekne potrapit.. :frowning2:
15. únor 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jsem ráda,že jsem tu našla někoho z Teplicka.Já bydlím kosek za Bílinou.
15. únor 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jitulinko, tak Tě mezi nás vítám :slight_smile:.A kde bydlíš?

Zrzečko, to my auto kupovali na rychlo před narozením Tomáška, protože bez auta by to fakt nešlo.V diskuzi Ústecký kraj jsem četla, že jsi rodila v TP.To já jsem na TP slyšela jen stížnosti,takže jsem hned od začátku věděla, že chci rodit v ÚL.
Byla jsem přesvědčená, že v TP žádné cvičení není.No a jednou si takhle kráčím z pošty domů a úplnou náhodou jsem si toho všimla.Taky se chci zajít podívat do Domu pohybu-ten se otvíral myslím na podzim.Tam by snad taky mělo něco být.
Koukala jsem na Tvoje nové fotky.Řeknu Ti, že je Leontýnka vážně nádherná holčička.Má tak krásný kukadla. :dizzy_face:.
15. únor 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Jitulinko :slight_smile: a od kud jsi?Hanah ja si na Teplice nemuzu stezovat,chodila jsem do poradny k byvalemu primari teplicke porodnice a vsichni na me byli moc hodni,zvladli jsme i komplikace behem a po porodu a fakt v pohode..Jo,jo,jo auto,David bude mozna mit sluzebni,ale neni to jisty,tim by byl problem vyresen.Kdyz ne tak to budeme muset nejak vyresit,Vcera jsem koukala na auta,treba Ford Ka by se mi libil,a je uz za docela dobry prasule,myslim ijetej :wink: tak uvidime.Jenze splacime hypoteku,tak to budeme muset promyslet..Lea vypada jako andilek,ale zdani klame je to nekdy pekna dracice..Vcera odmitala opustit louzi,furt do ni chtela slapat,ja nejsem zastankyne trestani bitim,dostane maximalne pres rucicku,ale jsem zvedava jak to s ni pujde,i kdyz zda se,ze se spise klidni,bylo to horsi.Plati na ni nevsimat si jejich zachvatu a svete div se pomaha to,a ona zjistuje,ze ji to nepomaha,tak uz je klidnejsi..No jo cela tatinek..Nervak..Hani ten Dum pohybu je kde?To mi nic nerika..Na internetu taky nic neni,coz me stve,protoze info hledam hlavne na netu.. :wink:
15. únor 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem z Hrobčic,ale pocházím z Bíliny.Tady bydlíme 2 roky ve vytouženym domečku,ikdyž je na něm ještě spousta práce.Já jsem taky rodila obě děti v Teplicích a nemůžu si stěžovat.Navíc mě ted rodila spolužačka ze zdrávky,tak to bylo docela milý,že jsem na to nebyla sama.Manžel mi sice slíbil,že bude u porodu se mnou,ale nevyšlo to.Určitě byl rád.Já se s Vojtou chystám na plavání do Mostu.
15. únor 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten Dům pohybu je naproti divadlu v domě Porcelánu (nebo tak nějak se ten dům jmenuje-sídlí tam snad rádio Blaník).Oni stránky nemají,ale když měli otvírat, tak všude byly plakáty.Tomčík je taky docela nerváček.A já ho asi pěkně rozmazlila.Vždycky totiž když začal trochu plakat, tak já k němu hned běžela a utěšovala. No a teď když hned nepříjdu, tak se pěkně vzteká.Ale já ho vždy chvíli nechám, aby si odvykl, že vždy když kníkne, tak já hned přiběhnu.
Jitulinko a to plavání je v Mostě v plavecké hale nebo někde na nějaké základce?
No holky tak jak koukám, tak jsem mohla klidně rodit v TP.Do nemocnice to mám 5 minut,to bych v den porodu zvládla i pěšky :grinning:.
15. únor 2007 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jitulinko,tak to jsme na to asi podobne,v baracku bydlime asi pul roku,delalo se spoustu veci novejch,koupelna,kuchyn,voda,topeni,elektrina,podlahy,pricky v detskym pokoji a to vse v rekordnim case necelych dvou mesicu,pak jsme se museli prestehovat,protoze jsme prodali byt v panelaku,bala to sila,protoze do toho jsme meli svatbu a ja se prvne vykoupala ve vane v teple vode ve ctvrtek,svatba byla v sobotu..Do te doby jsme se sprchovali na zahrade zahradni hadici,byly to pekny nervy pred svatbou..a kuchyn byla objednana z aska,a dodali ji se zpozdenim,sice nam slevili,ale ja nemela 2 mesice nic v kuchyni,a myla nadobi v lavoru..se divim,ze jsme se vubec vzali :wink: pri tech nervacich,do dnes zbyva spousta prace,nejhorsi jsou ty prkotiny,Davida to ted pres zimu moc neba,tak snad na jare,ale to mi zase utece ven a bude delat venku kolem baraku,drenaz,plot atd...V Teplicich me prijimala taky kamoska chodila se mnou do kurzu na anglinu ,dela tam sestricku,ale mela ranni,tak tam byla asi 2 hodky..Fakt to bylo v poho,az na to,ze mi prestali kontrakce,tak mi museli porod vyvolavat,nakonec mi neodesla placenta,tak mi ji tahali ven v narkoze a pak jsem jeste po porodu hodne krvacela,+dalsi drobnosti,ale za to oni nemohli.David u porodu nebyl,do posledni chvile se tesil,ale ja ho tam nakonec nechtela,lezl by mi ny nervy,ja totiz vzdy delam jak vse zvladam,a ted to neslo hrat frajerku,tak jsem nechtela aby to videl,jiny vysvetleni nemam,jeho to do dneska mrzi..Kdyz me chytli po pulnoci kontrakce,tak to jeste byla prca,abych se nenudila,tak jsem sla jeste zehlit a smala jsem se tomu,David poklizel,hledal prukaz k zubari,ale pak rano uz mi moc do smichu nebylo..no,prezili jsme to :wink:
15. únor 2007 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrzecko,my máme baráček nový,stavěli jsme ho svépomcí.Jenomže nemáme žádnýšikovný příbuzenstvo,tak jsem tam plno věcí dělala s manželem.Dokonce jsem s ním štukovala celý barák.Kuchyn jsem neměla skoro rok.Stěhovali jsme se taky narychlo,protože jsme prodali byt kvůli splácení hypotéky.Manžel je ted taky ínej a myslím si,že s ním nehne ani jaro.
Hanah,to plavání v Mostě je v Aquadromu.Jmenuje se to chobotničky a jsou na netu.
15. únor 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jitu o stukovani bych mohla psat romany,to jedine manzelovi docela trvalo nez se to naucil,zacatky byly sileny :wink: ale uz se dooost zlepsil :wink: Dnes jsme Lee koupili boty ,prijde mi,ze ty co ma ji uz moc dlouho nebudou,tak at mame,jsou uz spise na jaro,ale ona asi zima uz stejne nebude.Doufam.Kupodivu si nechala vyzkouset nekolik paru bot,schodila jen jednu krabici z regalu.David si pak zkousel rifle v Moste v Taku,tak jezdila na skluzavce,pak ji nechtela opustit.Ach jo,ach jo..Zatim to jde capnu ji a odnesu.david remca,ze ji neplacnu,ale me prijde,ze by to na ni stejne moc nemelo vliv.. :wink: Cus holky,mejte krasny vikend,tusim,ze ma byt pekne slunecno..
16. únor 2007 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky po vikendu :slight_smile: David dnes jel sluzebne do Nemecka,meli jsme jit vecer do divadla,tak jsem musela na rychlo sehnat kamaradku.Leontynka je u mamci,jedu pro ni az zitra odpoledne..Tak mam skoro dva dny pro sebe..parada...Jdu se podivat doo mesta,potrebuju nejaky kalhoty :wink: Jen vecer,doufam,ze se nebudu bat,nerada spim v baraku sama.Asi budu spat v obyvaku :wink:
19. únor 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Zrzečko,ty dny volna ti závidím!Co já bych dala aspon za jednu noc pořádně se vyspat.Vojta se rozhodl mě zlikvidovat,pořád vnoci po dvou hdinách vtává na kojení.Kdyby se aspon nechakojit vleže,že bych u toho spala,ale on chce kojit v náručí!2.3.máme jít s Martinem na ples,ale ta euforie z toho že vypadnu mezi lidi mě už nějak přešla.Povolala jsem na Vojtina obě babičky,protože ve dvou se to lépe táhne.Ale asi budu muset z plesu jezdit kojit,protože náš mimísek z lahičky papat nechce.Taky zítra vyrazím do Teplic koupit plesový šaty.Tak doufám,že budu mít štěstí a něco seženu.Přeju hezký den :slight_smile:
19. únor 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo,po dvou hodinach :frowning2: to ti nezavidim.Lea spala uz asi od 4 mesicu do rana do 5-6..a ted spi tak do sedmi,v lete az se posune cas tak do 8.Hura..Ja kalhoty nesehnala,mozna zitra zajedu do teplic,ale moc se mi nechce..Asi to spis odlozim...a budu se doma "poflakovat"Divadlo bylo docela fajn,ale byl poloprazdny sal,alespon pak nebyla fronta u satny :wink: Ples ti docela zavidim,ja nebyla na plese od stredni skoly,zadnej z mejch chlapu neumel tancovat.. :frowning2:
19. únor 2007 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak po krátké odmlce jsem opět tady. Tomášek je pořád nemocný. Ten kašel se ho nechce pustit :angry:.Já a přítel už jsme v poho, tak teď už jen vykurýrovat prcka a bude všechno zase v pohodě.
No kojení po dvou hodinách je pěkná makačka. A to Vojta už od malinka papá takhle často?Tomášek v noci krásně spinká (zvlášť když je u mě v posteli) a budí se až po 6-ti hodinách.A to kojení v leže je fakt výhoda.Já při tom podřimuju.Ale pak si sedat na odříhnutí - to mě nebaví, protože jsem většinou rozespalá.Někdy se na to i vyprdnu a radši s Tomčou spinkáme. On totiž při kojení usne no a jak ho dávám odříhnout, tak se vzbudí.
Teď je venku s babičkou a já už jsem jak na trní, že tu ten můj miláček není :frowning2:.Neumím si představit, že bych ho dala někomu na hlídání.Ale myslím, že mě ta závislost taky přejde a ještě ráda ho šoupnu k babičce :grinning:.
Zrzečko já budu taky osamělá, ale jen dva dny. Tomáš jede na školení.No ale asi budu s prckem u mojí mamky, protože musím venčit psa a 3x denně oblékat prcka a chodit s ním se psem se mi moc nechce.Nehledě na to, že při večerním venčení má být dávno v postýlce.
Mějte se moc krásně :slight_smile:
20. únor 2007 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leontynka od malicka taky hodne bastila,ale pak jsem prisla o mliko,tak se musela dokrmovat,coz byla taky docela sila,vypila toho desne moc,ja se snazila dodrzovat tabulky a ona rvala hlady az mi vsichni nadavali,ze ji tejram hlady,tak jsem se na mile tabulky vykaslala a krmila dle potreby,takze docela dost pribirala,ale ted jak roste tak z toho vytahuje :wink: ,ze by nejak marodila,to se rici neda,je zdrava jako ripa..David byl taky nekojenej a je zdravej a ja byla kojena pekne dlouho a marodim casto,zkoli me i ryma... :frowning2: Zitra uz David prijede,tak se tesim.. :frowning2: Leontynka uz spinka,tak mam klid....Hlavne at se Tomasek brzy uzdravi :slight_smile:
20. únor 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 36
Tvůj příspěvek