• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
Luci nejni jako růžová zahrada :grinning: ale člověka to mztí viď,furt se všude mluví o přirozených porodech,domácím prostředí a pak nakonec prd.mě by nějaká (určitě mluvíš o cikánce)teda hodně znervózdněla a měla bych akorát nervy na dranc :angry: vím že oni dokážou bejt i dost vulgární!mě stačila v porodnici jedna mamina kterou mi dali na dva dny,furt opakovala to samý dokola(chudák to neměla lehký,když měla mimi nedonošený)ale já z toho byla hodně rozhozená a plakala jsme že chi jít domu.Koukám že máš holčičku :slight_smile: jé kéž by mi taky vyšla,za 14 dní jdu na 3D uZ tak to snad bude vidět.tak ahoj maminko
24. led 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No máme holčičku,nebo spíš dračici,musím doplnit nějaké nové fotky.Je to pěkný číslo.Přeju Ti ať to bude holčička a i kdyby ne,tak každopádně zdravé miminko.Taky přeju pohodové těhu a pak rychlý porod.Nezapomeň pak napsat jak dopadl ten 3D ultrazvuk,už ho mají v Tp?
24. led 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
k tý porodnici - no já si taky myslela, že se mnou bude manžel i na hekárně, ale bohužel, prej by ho tam pustili jen kdyby tam zrovna nebyla žádná jiná ženská. Byly tam zrovna dvě, takže smůla. Mohla jsem ho zavolat až když mě přesunuli na sál. Je to škoda, že to nemají líp vyřešený. V Ústí jsem rodila před 4,5 lety a tam je to díky těm porodním boxům v pohodě. Jinak jsem byla v Teplicích spokojená.
Budu muset končit. Pa pa
24. led 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si to tak myslela,kámoška rodila sama a mohla tam mít manžela celou dobu,to já bohužel ne.
24. led 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to já fakt nevím jak to udělám,řeknu to na předporodním kurzu a jsme zvědavá co mi řeknou,3D UZ v tep.ještě není jedeme do Ústí k nějakému soukromému lékaři,je to teda pálka!tak snad to bude stát za to,protože na normální UZ nebylo skoro nic vidět a porběhl rychle,hlavně že mají koukat na vývojové vady.
LILI-to je super že máš páreček,to jsi asi moc ráda viď,je to úplně jiné nakupování,když je to holčička.
Luci.-vy chodíte do Teplic na plavání?vím že je v Tep.plavčo pro prcky
tak papá maminky
25. led 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky :slight_smile:
tak jsem po dlouhe dobe zase zavitala mezi teplicandy, jsem desna, chodim do nasi diskuze Srpen2007 a na "nas" Teplice vzdycky zapomenu :pensive:
Marti - noooo holka, hlavne, ze je Matysek krasny zdravy miminko, vzpominky na ty zmatky pri porodu snad odnese cas :wink: mrzi me, ze nemas uplne dobrou zkusenost, ale prece jenom, jste oba v poradku, tak je to OK :slight_smile:
Mahu a Luci - ja sice nakonec rodila cisarem, ale presne si pamatuju, ze to, ze tam ti chlapi muzou byt jen, kdyz je tam 1 rodicka me straaaaaasne stvalo!!! Na kurzu jsem neustale otravovala s otazkama typu "A kdyz by to tem ostatnim maminam nevadilo, tak tam manza byt muze?" atd...no byla jsem urco na pest...nakonec bylo vsechno jinak, manza u porodu nebyl a priznavam, ze me to strasne mrzi...ani ne, ze to byl cisar, ale proto, ze jsem tam byla najednou uplne sama, fnuk :confused: jeste ted mam slzy v ocich, kdyz si vzpomenu, jak me vezli na sal a ja mu malem ani nestacila zavolat, ze nase kotatko bude za chvili na svete :dizzy_face: ale dost meho fnukani...Mahu - urcite budes mit stigro a budes rodit sama a budes tam mit manzu po celou dobu :wink:
Lil - kam jsi chodila s Honzikem na plavco...a chodis uz s Terezkou? ja jsem furt takovy vahavy strelec...malou koupeme casto ve velke napustene vane a moc se ji to libi, delame tam s ni psi kusy, ale pres zimu jsem na plavco chodit nechtela, kamaradky holcicka je neustale nemocna a na jare bude Barunce 7 - 8 mesicu a to je uz asi pozde co...
Mahu - joooo, my taky byli na 3D UTZ u MUDr. Zahradky v Usti, stoji to sice 800,-, ale fakt to stoji za to!!!! byl,o to uuuuzo, krasne, dlouhe a moc jsme si to vychutnali, doktor je bezva srandatej :grinning: moc vam preju holcicku, ale jak uz psala Lucka - nebo proste zdrave mimi!!!
Pa holciny, jdu na telku :slight_smile:
27. led 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,mahu ne my na plavání nechodíme,sice se malý ve vaničce líbí,ale na plavání nechodíme.Nejsem přímo z Teplic,tak by to bylo i složitější.No já když byla těhotná,tak v Tp měli 3D UTZ půjčenej,ale když jsem tam byla já na kontrole,tak už ho bohužel neměli.Doktor říkal,že o něm Teplice zatím neuvažují,že je to drahé a není to nic moc,no jo jim se to říká,když se na tom UZ nekoukají na své mimi. :angry: Já osobně jsem se těšila na každý UZ a z každého mám fotečku :slight_smile: .Holky,včera bylo Nikolce 7 měsíců,to strašně letí,je to hrozný číslo,pokouší se lézt,ale zatím se spíš pídí :grinning: zaboří hlavu,dá pod sebe ručičky,vystrčí zadeček,nohy na kolena a takhle se přibližuje a nebo válí sudy.Je to taková malá píďalka :slight_smile: Mějte se krásně vy i vaši drobečkové :slight_smile:
28. led 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamči jsu vás taky pozdravit,
Lussy-doufám,že budu mít štěstí a manža bude se mnou,jinak jsme tam schopná udělat tyjátr :grinning:
člověk je připravenej rodit normálně a najednou císařský řez,asi to bylo něco akutního viď,hlavně že je jste zdraví a dobře to dopadlo holky :wink: na ten 3D UZ se těším ještě víc,když mi říkaš že je super,akorát ho zdražili na 1000.-
Luci-tak to máš holčičku pěkně šikovnou!ségra má stejně starýho chlapečka a on se nechce ani moc otáčet(mudr.jí říkala že bude už muset chodit na rehábku),já taky nejsem přímo z Teplic,ale s prvním jsem jezdila plavčit s kamarádkou do Mostu a bylo to moc pěkný.teď už máme auto tak budu jezdit svým,ale chtěla jsme spíš do Teplic,mám tam těhu kamarádku tak budem chodit spolu.
tak se mějte krásně holky papá
28. led 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mahu,my jsme s malou taky chodili na rehábku,protože ve 3 měsících nechtěla zvedat hlavičku,chodili jsme do Teplic do stacionáře,zjistili,že má zkrácený vzpřimovač,stačilo chvilku cvičit a vše bylo v pohodě.Na bříško se začla točit někdy ve 4 měsících ale zpátky jí to nešlo,to se točí zhruba tak 3 týdny.Ale teď si to vynahrazuje a válí sudy :grinning: tak se mějte a papa
28. led 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
byla jsem teď nemocná - uplně KO, teploty, rýma, závratě...ňák jsem se z toho nemohla dostat, z léků jsem směla kvůli kojení jen paralen, ale ten mi nezabíral....no ale už je to dobrý. Terezka to ode mne nechytla, o Honzíka se to pokoušelo, ale ustál to. Sem tam teda zakašle, ale je bez teplot.
Lussy na plavání jsme s Honzíkem chodili do jesliček pod Novou vsí. Začali jsme až když bylo Honzíkovi něco málo přes rok a chodili necelej rok. Ze začátku se mu to líbilo, i potápění, ale postupem času už moc pod vodu nechtěl a neměl rád ty plovací pomůcky. Musim přiznat, že mě už to pak taky moc nebavilo, připadalo mi to furt stejný. Jo a naše dětská doktorka moc nadšená nebyla, když jsem se zmínila, že chodíme plavat. Nejsem ještě rozhodnutá, jestli tam vůbec s Terezkou začnu taky chodit.
My na 3D UZ nebyli. Chtěli jsme se nechat překvapit jako u Honzíka. No a překvapení bylo ohromný, tvrdila jsem, že to bude kluk a když nám doktorka oznámila, že máme holčičku, buleli jsme s Honzou jak želvy.
Jinak Terezku už přikrmuju. Začali jsme týden před jejím půl rokem, protože za poslední měsíc přibrala jen 200g. Měli jsme se po týdnu stavit na kontrolní vážení a měla jsem radost - za týden přibrala 160g. Dávám jí v poledne zeleninu a večer kaši. Musim jí ale vařit, zeleninu ze skleničky prskala a vždycky se po lžičce oklepala :grinning:, tak jsem koupila mraženou baby karotku, brokolici, kukuřici a chutná jí to.
Tak zatim.
30. led 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Lucci holčičku máš fakt šikovnou,ségry chlapeček bude asi línej po tatínkovi :grinning: říkala to tedy její tchýně,že byl tak takový pomalejší a teď dělá nejmíň 10 sportů,tak ať ti roste cácorka
Lilli když se onemocní v těhu nebo při kojení je to o dost horší!já se bojím teď chřipek co mají přijít,vždycky nějkou chytnu,tak se budu bát vyjít.píšeš že jsi chtěla druhýho kluka?to je docela neobvyklí,většinou chtějí páreček :confused: a ženský samozřejmě holčičku(se svý sobeckosti samozřejmě :grinning: )je fain že jsi tak dlouho kojila,já taky začla přikrmovat něco před půli rokem,hlavně večer kaší,myslela jsme si totiž že má v noci hlad a bude pak líp spát(jenže prdlajs bylo to stejný)hodně dětí chtějí pak jen konzervičky s jídlem,ale já stejně myslím že je lepší když maminky uvaří doma nebo to alespoň kombinovat.
tak papa maminky,čekají mě 3měsíce největšího přibírání,tak se mám na co těšit :confounded: :grinning:
30. led 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mahulí, bylo mi celkem jedno, jestli to bude kluk nebo holka, ale protože jsem měla uplně stejný těhotenství jako u Honzíka ( teda kromě toho, že Terezka zůstala otočená zadečkem dolů ), myslela jsem, že to bude asi spíš kluk. A to, že jsme s Honzou (manžel) po porodu buleli, to bylo štěstím, najednou jsem byla hrozně ráda, že je to holčička a Honza mi pak řikal, že si přál holku, ale neodvážil se to říct, kdyby to byl tedy ten kluk, jak jsem furt tvrdila.
Luccko a co Nikolka? Určitě už taky přikrmuješ, jak jí chutná? :dizzy_face:
Tak zatim pa pa, Mahulí užívej si poslední měsíce těhotenství a odpočívej.
30. led 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak malá si vesele žvatlá a tak mezi žvatláním se objevuje něco jako mamamamama,je to sice neuvědomělé pro ni,ale pro mě je to nádhera,takový první pokusy :slight_smile: Je to mé první a asi i poslední dítko,tak si to užívám.No mahulí,aspoň na ten konec nemáš takový vedra jako já,tak snad se Ti nemoci vyhnou a budeš si ten konec užívat.Lilak už přikrmuju docela dlouho,ale malá si nějak nechce zvyknout,střídám kupované a domácí a prostě se tím nenají zhruba za hodinku chce sunar.Kaše odmítá úplně,zvedá se jí z nich žaludek,no jinak jí jedou přesnídávky.Tak nevím,ale nevzdávám to. :sweat_smile: Tak se mějte hezky a zase se ozvěte,papa :wink:
30. led 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Luckoo, já po každym příkrmu dokojuju a asi ještě dlouho budu. No je pravda, že přikrmuju teprve krátce a Terezka všechno co jí do mističky dám ještě většinou nesní, ale jsem ráda, že baští a nešklebí se. Já měla docela trápení s Honzíkem, je to naše vyžle hubená a když jsem ho začala přikrmovat pomalu vůbec nic nechtěl. Zeleninu odmítal, maso taky, ovocný přesnídávky jakž takž baštil. Jediný co mu chutnalo byly kaše a sunar. Dneska je to s nim tak, že jídlo bere jako ztrátu času, jí hrozně málo. Bohužel to asi podědil po mě a Honza vypadal ve 4 letech taky podvyživeně (za to teď má s váhou problémy). Když mi mamina líčí co jsem prováděla u jídla, tak to je ještě Honzík zlatej. :grinning:
Mějte se a pište.
31. led 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,lilak dneska jsem byla s malou u doktorky,tak se divím,co už všechno smí,moc se v tom nevyznám,tak jsem byla docela udivená.No byla jsem dost opatrná jen zeleninku a ovoce a trochu kuřecího,tak teď už bude mít trosku širší jídelníček.Snad se to trochu upraví.Přítel má pětiletého syna a ten by taky jíst nemusel vůbec,takže vím o čem mluvíš,když je u nás tak třeba housku snídá půl hodiny a to jí ještě nesní celou :sweat_smile: .Mějte se a dejte o sobě vědět,papa
31. led 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko maminy :slight_smile:
Mahuli - doufam, ze se pochlubis, jak dopadlo 3D UTZ :wink:

Lil - ty vado, tak jsem rada, ze jsi uz v poradku...si nedovedu predstavit, ze budu nemocna jak ty a jeste se starat o 2 ditka...musel asi i manza zafungovat vid...my zatim nic, nemocne jsme jeste nebyly, ale co mam kamaradky, tak kdyz byly nemocne v dobe kdy kojily, tak se z toho nemohly nejak poradne dostat :unamused: asi oslabena imunita...ja taky jeste nejsem uplne rozhodnuta, jestli plavco ano nebo ne...jedna proto, ze mam sama momentalne atopicky ekzem v hustem stadiu, takze pro me bazen nepripada v uvahu a druhak bych chtela chodit az na jare a to bude Barce uz kolem 8 mesicu a spis bych vyrazila treba cela rodina do Altenbergu do bazenu, maji to tam i pro nejmensi prcky, tak bychom si urcite uzili i tak :slight_smile: jinak jste dobrym, ze jste si nechali prekvapko s miminkem...ja to taky nechtela vedet a predstavte si, manza - zvedavec me prekecal...pak uz jsem byla rada, ale bylo to taky prekvapko, nebot cela rodina (hlavne ty babicky, co TO maj prece za ty roky ve voku) mi tvrdila, ze budeme mit kluka...a manza byl nakonec holcickou strasne nadseny...okolo nas maji kamaradi skoro samy kluky, tak byl rad, ze budeme mit "princeznu", ale je to uplne jedno, protoze je nejdulezitejsi, ze je krasne zdrava :slight_smile:

Holky ja jsem moc zvedava, jak u nas probehnou prvni mrkvicky atd...zatim plne kojim, Barunce bude pristi tyden pul roku, ale protoze mam ten ekzem, tak nam dr doporucila plne kojeni co nejdele, ale kdykoliv neco jim nebo piju, tak je Barca uplne vydrena - zacne uplne nadsene hulakat a natahuje rucicky, jako kdyby chtela taky...je to strasna sranda...jednou jsem nekde cetla, ze dite se v urcitem veku pri pohledu na jidlo a piti "vzrusi"...jsem si to nedovedla predtavit, ze muze mimco tak brat, kdyz si strkam neco do pusy :grinning:

Vcera jsme meli navstevu - manzeluv bratranec s rodinou (ziji nekolik let v anglii, ale ted se vraceji do prahy), maji 2 kluky, Matyaska rok a 9 mesicu a Tomaska 2,5 mesice...no to byla sranda u nas doma...to bylo zivo, ale deti jsou bezva, bylo super pozorovat, jak na sebe navzajem reaguji :slight_smile: My bysme asi chteli deti mit od sebe tak jak to ma Lil, zhruba az bude Barca ve skolce, tak si poridit druhe...

Luci - proc jsi psala, ze je Nikolka tvoje asi prvni a posledni ditko? uz nechcete? nebo to nepujde?

Holciny, hezkou sobotu a vubec cely vikend, zase napiste, jsem rada, ze se nam to tady "rozjizdi", akorat holciny co chodily na zacatku uz nejak nechodej...tak snad se treba nekdo prida :slight_smile:
2. únor 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
ja se zbláznim - už na mě zase něco leze, pevně doufám, že z toho nic nebude. Rýmu mám pořád a teď mě zase bolí v krku, snad mě neskolej teploty. Honzovi je taky ňák blbě, ach jo....
Tak včera ráno mě Terinka kopla při přebalování do levýho prsa.. bolest šílená, do večera jsem to měla zduřelý ani jsem se sebe nemohla dotknout no a hádejte - dnes se jí to povedlo znova, ale pro změnu do pravýho, herda to byla teda pořádná, musim si na to dávat bacha, strašně vysoko vykopává nohy.
Lussy, taky si plánujem, že někdy na jaře vyrazíme do Altenbergu. Honzíkovi se to tam taky moc líbí a hlavně je tam teplá voda. Vždycky, když jsme vyrazili tady do Aguacentra, po půl hodině jsme se klepali zimou. A co vaše noci? Zlepšilo se to trochu? Ten tvůj atopický ekzém nezávidim :frowning2:
Jinak u nás velká změna - Terezce zachutnaly i kupovaný zeleninový příkrmy :grinning: . Jak jí posadim do sedátka a dám bryndák začne se smát, máchat nohama no normálně se těší na jídlo. Jsem z toho paf, protože tohle jsme u Honzíka nezažili. Jo Lussy a jak si psala o vaší Barunce jak je hotová, když vás vidí jíst, tak to samý dělá i Terezka. Je to sranda.
Dneska jsme stěhovali Terezky postýlku do jejího pokojíčku. Ona v ní spí jen přes den a v noci jí dáváme do takovýho většího košíku ( spíš je to něco jako menší postýlka na kolečkách ), no a to je něco pro Honzíka, líbí se mu, že už brzy bude spát vedle něho a hned nám hlásil, že když večer zabrečí, půjde jí dát dudlíka :grinning:. Ještě nevíme kdy jí tam začneme dávat na noc, asi tak za měsíc, to už se nám do tý pidi postýlky nevejde.
Luckoo, taky jsem se chtěla zeptat, proč neplánujete druhý mimčo?
Tak se mějte hezky. Pa. :dizzy_face:
3. únor 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nejde o to,že by jsme nemohli mít druhýho prcka,ale přítel už má syna z prvního manželství a sice dost vydělává,ale alimenty jsou taky dost vysoký,nehledě na to,že pokud je Stáník u nás,tak se mu člověk taky snaží dopřát,takže víceméně máme 2 děti a na dnešní dobu 3 je docela přepych.Takže jsme se tak bavily,že asi zůstanem jen u Nikolky,teda spíš já jsem navrhovala.No ještě uvidíme,věci se můžou změnit a nakonec se rozhodnem ještě pro další,ale zatím jsem spíš jen pro jedno společné.Jinak s tím jídlem je to u nás podobně,Nikolka by taky chtěla všechno a parádně se vzteká.No,ale včera,byla tady kamarádka na návštěvě a přinesla Nikolce borůvkovou přesnídávku(tu ještě neměla).Nejdřív jsem jí ochutnala já a zdála se mi kyselejší,tak jsem si řekla,že sní trošku a nechá to,jenže Nikolce tak chutnala,že jsme za chvíli borůvky měli všude a když jsem se zpozdila se lžičkou už vyváděla,tak jsem měla obavu,co nastane,až přesnídávku zbaští,už jsem chtěla přitele vyslat koupit novou :grinning: .No asi v půlce jsme to její baštění zatrhli,protože pro fialovou barvu jsme téměř nepoznali naše dítě :grinning: a taky jsem se bála případné alergické reakce,když ji měla poprvé.No mám tady dneska tu druhou půlku,tak přemýšlím,dát nebo nedat :grinning: :sweat_smile: ,no uvidíme.Zatím se mějte pěkně,jo a lilak dej se do kupy ať je Ti fajn,pohlazení těm vašim prckům,papa
4. únor 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky,
tak jsme dnes byli na tom 3D UZ a jsme šťastná jak blecha!!!potvrdili nám tu holčičku,brečela jsem jak želva!!!!chceme to utajit před rodičemi tak snad se nám to podaří.na UZ bylo docela všechno vidět,malá se šklebila a připadala mi podobná Pavlíkovi,doktor všechno dlouhosáhle vysvětloval,tak jmse tam byli asi hodinku.až manža upraví fotky dám je do albíčka.
tak papa maminy jdu spát jsem z toho bulení úplně vyčerpaná :wink: :grinning:
4. únor 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mahulenka to je super,moc gratuluju,my taky byli šťastný za holčičku,tak ať to dál vychází tak skvěle.
4. únor 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mahulí taky moooc gratuluju. A jak to máte se jménem? Markétka nebo Kačenka?
Jinak - máme první zoubek a řekla bych, že co nevidět bude i druhej. Včera měla Terezka zácpu, chudinka se nemohla pořádně vykakat, pořád tlačila a v plínce měla pokaždý jen bobek, brečela u toho, tak mi jí bylo líto. A při krmení jsem si najednou všimla toho zoubku :grinning: Neni pomalu vidět, ale už je prořízlej. Možná tu zácpu měla k tomu. Dneska už je to lepší, nepláče, ale když zatlačí, je v plínce bobek :sweat_smile: No....to je teda téma :grinning:
Tak se mějte.
8. únor 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,lilak tak to budou šaty za zoubek viď?My pořád nic a okolo nás všechny mimča v Nikolky věku už zoubek taky mají.
8. únor 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeee Mahuli - gratulka k holcicce!!! uplne me to dojalo, jak jste stastni!!! :dizzy_face:

Luci - ahaaaa, tak je to s vasim druhym mimiskem...to je pochopitelne...tak si uzivejte Nikolku, aspon, ze ma velkyho brachu, snad budou vychazet vid :slight_smile: pobavila jsi me s tou boruvkovou presnidavkou :grinning: na to se taky tesim...na nove chute a nove fleky na zdech a obleceni atd...vsechny kamaradky me strasej, ze maji vsude na zdech vsechno, a ja furt doufam, ze to zmakneme i bez poprskanych zdi :wink:

Lil - tak jak je mamino? uz je ti lepe? pocasko bude uz snad jen lepsi a lepsi, tak snad i ty nemoci odkracej...jinak gratulujeme vlasate Terezce k zoubecku!!!!! u nas zatim nic.,..ani nemam pocit, ze by se v ty pusince neco delo...slinta stejne jako ve 2 mesicich, strka do pusinky vsechno taky uz dlouho, tak uvidime...neikam nepospicham, ale v okoli vrstevniku jsme snad posledni bez zoubku...snad ty dalsi zoubky uz nebudou Terezku tak trapit...mrsky jedny...

Maminy, mohly bychom udelat na jare takovy teplicky srazik, co vy na to? ale az bude super pocasko, at muzeme i na prochajdu...at se pozname osobne ne?

Mejte se...nam je dneska pul roku, tak chystam velky foceni, za chvilku jdu na to :wink: ted vybiram v cem tu nasi holku vyfotim...jsem fakt asi necim prastena :grinning:
8. únor 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zasloužilý maminky,
dala jsme si do albíčka fotky z Uz tak mrknětě na tu naší prdelku :wink: konečně můžu kupovat věcičky když víme co to je-samozřejmě růžovýý!
Lili.-s tím jménem nevím!furt se dohadujeme,mě se nakonec líbí i Anička,začla jsme jí i tak říkat,tak uvidíme :grinning: ještě je čas.
tak papá
8. únor 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,lussy s tím srazíkem jsem pro :wink:.Gratuluju Barunce k půlročinám,praštěná nejsi,já byla s Nikolkou v půlroce u foťáka :slight_smile: .Nádherný fotky,jsem nadšená.Mahulenka,krasný fotky,až je mi líto,že my jsme časově ten 3D UZ v Teplicích minuly,když ho tam měli půjčenej.Tak se mějte a dejte zas o sobě vědět paaaa :slight_smile:
8. únor 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeee Mahuli - fotky z UTZ jsou nadherne!!! az jsem si vzpomnela na nasi berusku a uplne me to dojalo...tehotenstvi bylo krasne, uz se zase tesim na to dalsi (pokud se zadari...)...taky je krasna fotka, jak ti Pavlik dava pusinku na brisko!!! bude to super velky bracha :slight_smile:

Luci - tak to jsem rada, ze by ten srazik mohl vyjit :slight_smile: taky jsi me uklidnila s tim focenim :grinning: a kdepak jsi byla s Nikolkou u fotaka? tady v Teplicich nekde? a to ses fotila s Nikolkou nebo jen malou jste fotili?
11. únor 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
se srazíkem jsem taky pro :dizzy_face: .
Mahulí, fotky s ultrazvuku jsou pěkný, no tak o tohle jsme přišli :rolling_eyes: ,mám akorát fotku z 20-tého týdne, ale pomalu nic tam neni vidět. :confounded:
My byli s Honzíkem když mu bylo 6 měsíců u foťáka a nakonec jsme na fotce všichni tři. Terezce už půl rok byl a fotili jsme akorát doma. Vypadá to, že budeme mít další zoubek, tak jsem zvědavá. Tim prvním co jí vylezl kouše do lžičky a pořád srandovně špulí pusinku a po zoubku si přejíždí jazýčkem, je to sranda. Jinak včera měla Terezka záchvat smíchu, Honzík jí hrál divadlo a dělal u toho různý blbosti a Terez se tak smála až jsem si z toho málem čůrla do gatí :grinning:
Tak zatim pa.
11. únor 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky lussy u foťáka jsem byla s malou tady u nás v Duchcově,nechala jsem fotit jen ji mám 3 druhy fotek,jak pase koníky,pak sedí mezi nohama takovýho velkýho plyšáka a pak ještě jak sedí v takovém malém proutěném křesílku,ty se mi líbí asi nejvíc :dizzy_face: .Teda lilak další zoubek jo?A my pořád nic,stále ji prohlížím pusinku a nikde nic.A ten smích u těch prcků,to je senzace,malá když se začne smát nahlas,tak sem v sedmým nebi.Tak se mějte,papa
12. únor 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Matýsek má polední klid, tak jsem zaskočila na chviličku sem. Mahu - moc gratuluji k holčičce... Manžel chtěl taky holčičku, moc si ji přál, ale když jsem mu řekla, že to bude klučina, tak stejně brečel radostí. Uvidíme, možná na podruhé se nám holčička podaří :slight_smile: Jen nevím, kde případně rodit, po těch zkušenostech :frowning2: ale naštěstí, jak někdo psal - oba jsme v pořádku a teď se tomu jen směju, ale toho 14.12. mi do smíchu opravdu moc nebylo. Je fakt, že Ústí jsme si vybrali z toho důvodu, že tam jsou ty boxy a manžel může být u porodu od začátku do konce. Jenže v Teplicích nic takového není. Pokud je tam více rodiček, tak manžela pustí až na porodní sál a to je mi s prominutím k prdu :frowning2: Navíc jsme už tušili, že to půjde císařem a v Ústí mi řekli, že hned po zákroku manžela pustí ke mně a může být u ošetření a omytí prcka.... Což v Teplicích taky neexistuje. Na druhou stranu - teplické sestřičky jsou zlaté!!! Tak si pak vyberte.... i když na konec stejně nevíte kde skončíte :angry: Jojo, Růžovka je ještě hodně vzdálená budoucnost :frowning2: Ale k něčemu veselejšímu - prcek je sluníčko, usmívá se, vejská o sto šest, přetáčí se mi na bok a na bříško - sice tak nějak kostrbatě, ale času má na to ještě víc než dost. Hlavu drží už jako profík a včera už se se mnou "přetahoval" o hračku a má fakt docela páru. Taky se už pronese. Má 5,5kg a 61cm, takže bude po taťkovi - Pája má totiž 194 cm.... Takže další žirafáček :grinning: V noci už spinká v kuse 8 hodin - poprvé to byl šok, hlavně to probuzení, prsa nateklá zatuhlá až hrůza.... Teď už se to nějak uklidnilo, jen jsem zvědavá, jak dlouho mu tohle pospávání vydrží. Od konce třetího měsíce bychom měli chodit plavat, tak jsem zvědavá - ve vaničce ho to baví, dokonce ho vždycky i přejde ten jeho "údajný" hlad... :slight_smile: K tomu focení - jste všichni naproto normální, oproti nám - můj taťka je fotograf, takže jsme všichni trošku postižený.... už teď máme fotek až hrůza :grinning: Fotí se skoro každej prdík :grinning: Jo, ten nápad se srazem je fajn. Jsem určitě pro, bylo by to super!!! Tak se musíme domluvit - doufám, že malej si do té doby udělá nějakej denní rytmus kojení a bude to v pohodě, protože občas má záchvaty a baští přes den třeba co hodinu..... to je pak docela síla. Tak zatím papa, pusu všem prckům a maminkám krásný den.
24. únor 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak máme za sebou osmiměsíční prohlídku,Nikolka má 8,90 a 72cm a 0 zubů :slight_smile: ,jinak se stavíme kde se dá,ale nelezeme,nějaké pokusy jak se dostat na čtyři jsou,ale to je tak vše,většinou to končí pádem na držtičku,tak radši trénujem na posteli na měkkém :slight_smile: .A co Vaši mimísci?Mějte se fajn,papa
4. bře 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek