• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
Čau holky,

luckoo tak to Nikolka kus ženský. Naše Terezka bude na osmiměsíční prohlídce vážit určitě o dost míň. Je to čahoun hubenej, ale baští dobře. V 6 měsících měřila 73 cm, tak jsem zvědavá kolik bude mít teď.
Jinak zub má zatim pořád jen jeden, i když to vypadalo, že poleze další, ale nic z toho nebylo.
Potkaly jsme se s Lussy u baráku a jejich Barunka je mooc roztomilá. Tak se mějte.
6. bře 2008 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No,Nikolka je pěknej kousek :grinning: ,to jsem si myslela jak je dlouhá,ale Terezka je teda dlouhán :slight_smile: .No,já se s Váma bohužel nepotkám,jsem z Duchcova.Tak se mějte,pozdravujte prcky a napište,papa
7. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
jdu vas pozdravit,už se začínám valit jsem 32t,takže mě čeká určitě ještě 6-8 týdnů,ale někdy mám pocit že už melu z posledního :wink: hlavně večír mi přijde že mi ztěžkne bříško a já se nemůžu ani hnout.teď se dostávám s angíny,je mi už líp,takže vypadá že homeopatické léky zabírají.v po.jdu na poslední UZ tak jsme zvědavá kolik malá má a taky jestli mě pošle na doplerovský uz-průtok pupečníkem,taky jste ho absolvovali?
tak se mějte tepličandy a mrkněte na můj pupík :wink: :slight_smile: ahojky
12. bře 2008 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky,
mahulí to to letí co...za chvíli bude mimčo na světě. Na tom uz - průtok pupečníkem jsem taky byla. Poprvé to vyšlo ňák blbě, hodnoty byly trochu jinak než je průměr, tak jsem musela za týden znova a už to bylo v pohodě, ale docela mě tam vystrašili, pustili se do mě, že mám prej ňáký malý břicho..si mysleli, že držim dietu, tak jsem jim to vysvětlila :dizzy_face:- já a diety . :sweat_smile: . No ale když jsem byla těhotná s Honzíkem, tak tenhle uz pupečníku ještě nedělali a na ty pásy od 36 týdne jsem taky nechodila. :cry: Tak papa, musim letět, Terezka se posrandila a chce novou plínu. Ona při tom kakání tlačí jak o život, funí a zrudne a nožky má uplně natažený před sebou, mě tim rozesmívá.
13. bře 2008 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak koukám, jak mimísci pěkně rostou. My byli včera na tříměsíční prohlídce - váží 6100g a měří 62cm. Dopoledne jsme byli ještě na prohlídce po očkování proti TBC - zahojený to ještě není takže na další očkování si musíme počkat. Ale i tak toho bylo na prcka dost - byla jsem ještě v práci na skok s mrknout a tak toho moc nenaspal a navíc tolik cizích lidí a věcí viděl - tak je dneska ospalej a asi se mu to v hlavičce pěkně mele - "povídá" ze spaní :slight_smile: Jo, neměla jste některá problémy při kojení s bradavkama a dvorcem? Docela dost se mi to vysušuje, praská a ty vložky do podprsenky se mi na to lepí a pak se mi to celé "roztrhá" - už s tím válčím skoro 14 dní a nevím si rady... Bepanthen nepomáhá. Teď jdu zkoušet obklady z řepíku. Kdyby jste některá měla zaručený recept, budu stráááááášně vděčná, protože to začíná dost bolet... tak zatím papa a pusu mimískům i bříšku :slight_smile:
13. bře 2008 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,Mahulí,to už máš za pár,máš štěstí,že nejsou tepla.Já když čekala Nikču,tak to jsem si užila,velký břicho,velký vedra a nateklý nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale bříško máš fakt hezký,taky se to určitě nechá nosit :slight_smile: .Holky,jsem z malý hotová,pořád jsem se těšila,až bude starší,co všechno dovede a teď už asi 14dní se staví,ale poslední 3 dny se staví pořád a všude.Už vůbec nevím,kam ji mám dát,aby to bylo bezpečný.Včera jsem věšela prádlo,posadila ji do ohrádky a než jsem pověsila jednu mikinu,tak koukám a malá se přitahuje do stoje.Kdyby spadla a bouchla se do hlavičky,nechci domyslet,kdyby jste měli nějaké rady,kam s malou aby to bylo bezpečné budu vděčná.Díky
13. bře 2008 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
maentibo s bradavkama jsem měla stejný problémy. Já v těhotenství nosila formovače bradavek od medely kvůli tomu, že jsem je měla plochý a tyhle formovače jsem pak používala místo těch vložek do podprsenky a pomohlo mi to. Vim, že medela vyrábí přímo takovej klobouček na popraskaný bradavky ( ono je to dost podobný těm formovačům ) a něco takovýho nabízí i Chicco.
Jo...na ty horka si dobře pamatuju, Terezka se narodila 22.7. a ty poslední týdny mi bylo furt na omdlení. S Honzíkem jsem byla taky těhu přes léto ( 2.8. ), ale snášela jsem to líp. No jo no..už nejsem nejmladší :sweat_smile:
Luckoo tak na Honzíka jsem ohrádku neměla a teď vzpomínám jak jsme to s nim vlastně dělali. No on se začal stavět později v 10 měsíci a byl docela opatrnej, raději spíš všude lezl, to byl vždycky fofr. Tak se mějte a užijte si víkend.
14. bře 2008 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kocky :slight_smile:
tak se zase po nejake dobe hlasime...moc vas vsechny zdravime!!!
Mahu - juuuuu, mas krasne brisko...az se mi zastesklo po lonskem jaru, kdy jsem byla tehu, ja musim rict, ze jsem si tehotenstvi fakt uzila...bylo to uzasne obdobi...i kdyz ty vedra v cervenci byly umorny...vlastne vloni byly vedra uz od kvetna co? no kazdopande preju, at ty posledni 2 mesice s holcickou v brisku zmaknete!!!
Marti - ja sice s bradavkama problemy nemela, ale mela jsem pripraveny Bepanthen (ten ti nepomaha) a pak masticku Purelan - tu si pochvalovaly i moje kamaradky, ktery mely s prasklinkama potize...je to takovy maly tintitko a stoji to v lekarne kolem 130,- :unamused: ale staci pry uplne malinkaty mnozstvi...tak drzim palce, at se to zahoji...to musi dost bolet :frowning2: jinak je videt, ze Matysek krasne roste, uz vam jsou 3 mesice, to to hrozne leti! tak pis a doplnuj fotecky at vidime jak rostete!!!
Luci - no Nikolka taky krasne roste a je to teda sikulka, ze uz se stavi, ja vim, tobe to na klidu moc neprida, ale je videt, ze prospiva paradne :wink: na fotkach je fakt moc krasna!!! Jinak moc neporadim...my mame v obyvaku misto hrazdicky velkou cestovni postylku a v ty nejsou sprucle, tak se Barca nemuze stavet a tam ji davam, kdyz potrebuju neco udelat, jinak ji mam na zemi na dece, zatim si jenom valime sudy, az zacne lezt, bude to jine...tak drzim palce, at tohle obdobi prezijete v poradku a bez bouli na celicku :wink:
Lil - ahoj sousedko :wink: jsem fakt rada, ze jsme se potkaly! doufam, ze nam i vyjde ta spolecna prochajda - pujdeme treba nakrmit kachny do Probostova :slight_smile:
Jinak my se mame fajn, Barca je zlaticko, sice to spinkani v noci neni stale jeste nejlepsi, ale hodne se to zlepsilo, kdyz jsme zkusili s manzelem spat v obyvaku a mala sama v loznici...takze ted budeme narychlo delat Barunce pokojicek, aby jsme to spinkani dotahli do dokonalosti :wink: jinak Barca mela v 7 mesicich 70 cm a 8090 g, krasne zvatla babababa mamamama tatatata papapapa jajajajaja a hrozne vejska a hulaka...vcera v Hypernove ji to chytlo a vesele si hulakala, az jsme se s manzelem museli smat...zkousime ji umirnovat na mistech, kde se to nehodi, ale jeste nam proste nerozumi :sunglasses: jinak vali sudy na vsechny strany, ale ani naznak lezeni, jen kdyz lezi na brisku, tak si strci nozicku pod sebe a trochu se nadzvedne, ale to je vsechno :grinning: ale co, nic ji neutece, vsechno se nauci...od pul roka davame zeleninku, ted jsme zacali i s ovocem, nekdy dame sklenicku zeleninky, nekdy varim, chutna ji oboji, tak mam radost...pred asi 10 dny se nam vyklubaly 2 zoubky...hnedka vedle sebe, 1 den se prorizl jeden a hnedka druhy den druhy, obcas byla mrzoutek, hodne nam pomohly homeopatika...dneska to vypada po dlouhe dobe na hezky den, tak vyrazime na prochajdu a tchan ma oslavku svatku v Nostalgii, tak se tam taky zastavime...
Kocky mejte se s mimiskama krasne!!! Piste piste, at o vas furt neco vime!!!
Paaaaaaaaa :slight_smile:
15. bře 2008 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,zdraví unavená mamina,tak Nikča aby toho nebylo málo,tak už začíná lézt,jenže občas se neudrží a žuchne na nos,tak lezeme je na posteli,aby přistání bylo měkčí :grinning: ,jinak se staví pořád a všude,takže jsem pořád ve střehu, chodí za ruce,sice se jí občas pletou ještě nožičky,ale to ji nevadí,včera s přítelem obešli celej byt.Lilak,škoda,že Nikča taky není tak opatrná jako Tvůj Honzík,jí je prostě jedno,kde se postaví :sweat_smile: .Lussy,to je teda Barunka šikulka,Nikča říká maximálně mamama,bababa a tím končíme.Jo a naučila se dělat paci,paci a tik tak hodiny(kroutí ručičkou).Jinak zoubky stále nic,jsme s nima poslední v širokém okolí :slight_smile: .Tak se mějte hezky a papa
17. bře 2008 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak co maentibo - už se zlepšily ty problémy s kojením?
Lussy - taky jsem ráda, že jsme se konečně potkaly a na procházku se určitě domluvíme, i s Leninek.
Dneska má Terezka premiéru - bude poprvý spinkat ve svym pokojíčku, tak jsem zvědavá jak to zvládne. Jinak se pokouší lézt, ale ještě to neni ono. Klube se jí třetí zub a zatim to vypadá, že ji to ani nebolí.
Tak zatim, chtěla jsem napsat víc, ale Terez se hlásí o přícuc.
18. bře 2008 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak to pročítám, tak nevím, jestli se mám ještě skutečně těšit na to, až bude prcek víc pohyblivější :grinning: Manžel ten už se každou chvíli ptá, kdy bude moct sedět a tak.... Pořád malému totiž podávat hračky, dělat na něj ksichtíky (což miluje) - to ho moc dlouho nebaví :fearful: Jinak díky za rady - s kojením to byla nakonec ještě "sranda".... I přes trhlinky jsem kojila - sice se mi svíjely palce na nohou bolestí, ale kojila jsem, mazala, máčela v řepíku.... ale stejně jsme na konec skončili na pohotovosti. Malej se mi ráno totiž pokadil úplně černě a pak mi začal blinkat krev - vůbec mi nedošlo, že by to mohlo být z toho. Takže jsme letěli v sobotu do Ústí na pohotovost, tam mu brali krev (brečeli jsme u toho oba), jestli to není něco jiného, dva dny jsem odstříkávala ručně (jinak šla krev) a doplňovala sunarem. Flašku odmítal - pomalu jsem si jí musela strkat pod tričko, jako že je to prso... no hrozný. Hlavně v noci, kdy byl zvyklej, že se probudil, přicuc, najedl a usnul a teď čekal, než se to ohřeje, pak zase měl v puse něco gumovýho... navíc mu to teklo, tak hltal, když to teče, že jo... pak mu to lítalo pusou i nosem ven. Naštěstí je to už za námi - krev dopadla v pohodě a stolička se mu už taky pročistila za ty dva dny. Prsa se docela zhojila a tak vesele kojíme a kadíme konečně opět žlutě - sice až na záda někdy, ale jsem za to ráda :wink: ty dva dny nám bohatě stačily - měli jsme hrůzu z toho, že se mu proděravělo něco v trávicím traktu - manžel má bezlepku, u toho se to stává a je to dědičné.. takže jsme hned mysleli na nejhorší, i když nám nešlo do hlavy, jak by to bylo možné, když do kontaktu s lepkem malej nepřichází.... no, užili jsme si - všichni tři :cry: Malej to má teď díky tomu všechno rozházené, navíc jak jsem měla strach, tak jsem ho pořád chovala a utěšovala a on to teď vyžaduje - navíc o víkendu přijede tchýně, takže to bude další chovánkování... takže to pak bude veselo, než se zase malej srovná a vrátí do režimu, kterej byl před tím... ale zaplať pán bůh, že je v pořádku. Musím letět - už se mu zase stýská po prsu :grinning: , fotečky dodám co nejdříve, ať vidíte, jak rosteme. Zatím se mějte krásně a přežijte ve zdraví návrat paní zimy :frowning2:
19. bře 2008 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jak se máte a co dětičky?Nikolka je teď nemocná :frowning2: ,v sobotu celý den v pohodě a najednou večer půl hodiny po usnutí velkej pláč,tak jsme ji uspali znova a za další půl hodinky znova,to už jako kdyby se snažila kašlat a pláč jak od bolesti,no,takhle se to opakovalo do jedenácti a pak jsme veškeré pokusy vzdali a jeli na pohotovost.Tam nám řekli,že je vše v pořádku a že ji nejspíš začíná rýma a jeli jsme domů.Pak už spala malá celkem klidně a ráno se ji spustilo z nosu,teplota a bylo to.Byla chudinka mrzutá,při odsávání hrozně plakala,tak to bylo celou neděli a v pondělí jsem pro jistotu zašla k naší paní doktorce a prý to vypadá na spálu,takže jsme dostali antibiotika a až v úterý na kontrolu,naštěstí je malá od včerejšího odpoledne v pohodě a už zase řádí,tak snad už bude líp,doma je to ubíjející.Nejdřív jsme si mysleli,jestli to nebudou zoubky,protože je nám 9 pryč a zoubky nikde a nakonec prý spála,no,hlavně,že je líp.Mějte se krásně a napište
2. dub 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky :slight_smile:

teda maentibo, co popisuješ s tim kojením, to muselo být něco! Hlavně, že už je to v pořádku :dizzy_face:.
Luckoo teda spála u 9 měsíčního mimča! To jsem ještě neslyšela.
Jinak u nás nic moc novýho, Terezka je číslo, ale je zlatá. Spí celou noc, dobře jí, i když je to docela hubeňour, ale to nevadí. Myslim, že je lepší mít hubeňourka než otesánka.
Mějte se.
4. dub 2008 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, Lucko doufám, že malá je už úplně v pohodě. Neteř měla v 8 měsících náběh na zápal plic!!! U takovejhle maličkej je to fakt hrozné. Odsávání si dovedu představit - Mates měl jednou náběh na rýmu, tak jsem mu to hned odsával ze začátku a bylo u toho řevu.... hrozné. Ale s nemocemi se teď roztrhl pytel - asi tři kamarádky měly teď taky nemocné prďousky (průjem, kašel, rýma, všechno dohromady.... ) :frowning2: Ze zoubků si nic nedělej - oni vylezou, neboj. Jo, jinak jsem vám chtěla říct, že v Duchcově v DDM probíhá každé jaro a na začátku zimy BURZIČKA dětského oblečení. Vždycky na období, které bude. Dá se tam pořídit spousta věcí a fakt v dobrém stavu!!! Dneska jsme tam prckovi nakoupili na jaro a léto a fakt krásné věci. Minule (to ještě nebyl na světě) jsme tam dokonce objevili úplně nové věci. Taky tam můžete věcičky po vašich ratolestech prodat.Není to špatné. Kamarádka z Teplic tam vloni nakoupila na prcka na celou zimu za pár korun. Tak když budete chtít - tak ještě burza bude otevřená od 7. do 9.4. Zatím se mějte krásně. Musím končit - malej se už po mne shání :wink:
4. dub 2008 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,malá už je v pohodě,,myslím,že se nakonec o spálu nejednalo,navíc mi malá po dvou dnech začla zvracet antibiotika,tak jsme s nima museli zkončit a pokud by bylo někdy nejhůř,musela bych s malou do nemocnice na kapačky.Doufám,že nás to nepotká,ale Nikča s tím má dost problémy,myslím s tím zvedáním žaludku.I při jídle,jí,jí a najednou jí to nutí na zvracení.Budu se muset zmínit u doktorky.Teda lilak závidím spánek celou noc,my brzo vstáváme,i když už to vstávání posunula na půl šestou a v noci většinou 2x na jídlo.Jinak je hroznej pláč.Martí,díky za informace o tý burze,pořád jsem čekala a pak jsem haldu věcí odnesla do bazaru.Mějte se krásně a hlavně zdravé dětičky
5. dub 2008 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky koukam ze teplice nejsou moc vyhlasene mestecko co dlouho tu nikdo nebyl tak snad se nekdo objevi ja jsem z teplic a mam rocniho klucinu a cekam mimi pa ladka
15. dub 2008 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
vítám ladulku. No je pravda, že nás sem moc nechodí a ani né moc často. A kdy máš termín?
O tý burze v Duchcově jsem taky slyšela, ale nebyli jsme tam.
Luckoo tak to je docela blbý, když ti malá zvrací antibiotika, třeba se jí to zlepší až bude trochu starší.
Jinak Terezka se trochu zlepšila v lezení, ale ne ňák závratně, spíš je to pořád plazení, ráda sedí - hlavně v kočáru. Záda si opřít nechce, takže sedí pořád v předklonu.
Zatim se mějte.
16. dub 2008 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,taky vítám ladulku.Lilak,jak Ti závidím,že se malá ráda vozí.Já dřív najezdila s malou snad kilometry,vštšinou 2 hodiny dopoledne a 2 odpoledne,jenže to v kočárku spinkala a ráda se vozila,zato teď v kočárku být nechce,takže dlouhé procházky se nekonají,už po několika minutách v kočárku kňourá a nebo brečí,tak pokud je hezky,tak jdem ven a ťapkáme,protože se ten den jinak hrozně táhne.Přítel se vrací domů až večer a doma být zavřená se mi nechce.Snad až tročku povyroste,tak to bude lepší a nebo aspoň bude chodit. :frowning2: Mějte se hezky
18. dub 2008 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holčiny maminy :slight_smile:
tak vás zdravím,jsem přes 37t a už se modlím aby to přišlo!fyzicky mi to totálně odrovnává,to jsem ani nečekala,bolesti zad,kostrče,kyčlí a poslední dobou i pocity na zvracení a na omdlení.nevím jestli to je přezvěst porodu,ale ani by mi to neva kdybych už jela. :wink:
Nakonec budem asi rodit v Mostě,byli jsme se tam podívat a líbilo se nám tam,tatínkové tam nejsou problém a mají tam boxy.Jen nesmím myslet na ten průser co měli v loni,ale myslím že všude se může něco stát.Sestřička z ordinace mi říkala,že tam spíš rodí porodní asistentky a lékař jen dohlíží,a ty si to prej hlídají,aby bylo vše ok tak snad bude všechno ok!
Jinak mám již vše přichystané dokonce i sůši pro manžu do porodnice :grinning: takže jen čekám........
takže mi držte palečky papa Mahulenka
19. dub 2008 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,mahulenko,ten konec je asi vždycky nejtěžší,přeju Ti,aby těch několik dní už rychle uteklo a aby jste to všechno zvládli co možná nejlépe,hlavně ať jste holky obě v pořádku.Budu mooooooooc držet palečky a těšit se,až nám tu svojí holčičku ukážeš :slight_smile: :wink: Papa
23. dub 2008 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tyyyyjooooo Mahu, mas v pase 40 tt, tak to fakt bude kazdym dnem :wink: drzime mco a moc palecky...v Moste rodila spousta mych kamaradek a nemuzou si to vynachvalit, takze bude vsechno urcite v poradku!!! Tesime se na tvoji holcicku, urcite se pak ozvi a dej vedet, jak je a tak :slight_smile:

Luci - noooo, hlavne ze je ted Nikolka snad uz v poradku...to je hruza, kdyz prckove marodi...u ans teda zatim kocarek taky OK, ted jak je par tydnu ve sportaku, tak kouka kolem sebe nebo si hraje s hrackou...jen vcera - byli jsme v Usti na prochajde podel Labe a nechtela byt v kocarku, tak ji manza nejakou chvili musel nest, ale nechci aby si to zvykala, protoze pak az pujdu sama, tak ji jen tak nevyndam...a co zoubky?

Jinak holciny - co takhle udelat ten nas minisrazik...dat si nejakou spolecnou prochajdu...nevim teda jak to zvladne Lucka - Luci prijela bys do TP? Kdyz to spocitam, tak by se nas mohlo sejit 5 :slight_smile: tak pouvazujte a napiste!

Barunka ma svuj pokojicek a nase spani se rapidne zlepsilo!!! Obcas je blba noc, ze se budi treba 5x z toho 2x kojo, ale treba dneska - usnula v 19.30, 22.00 jen knourla kvuli dudlicku, 3.05 kojo a 5.30 budicek...takze super...jen kdyby se ji rano chtelo spinkat jeste trosku dyl aspon do pul 7 :wink: ale co, i tohle je super proti tomu co to byvalo...nechci ani pomyslet, ze jsem u ni byla i 15x za noc :rolling_eyes:
JInak u nas zadny lezeni...sedi vyborne rovne uz skoro od pul roku, vali sudy jak diva, ale to lezeni ani plazeni, fakt moc ne...prijde mi, ze je na to lenoch, protoze nozicky pod sebe podsouva, ale pak zjisti, ze ma i dalsi hracky bliz nez tu pro kterou se chtela natahnout, tak si hraje s tim co je po ruce...mrska jedna vycurana :grinning: byla jsem s ni v poraden na 8 mesicni prohlidce (no bylo ji uz 8,5), meri 71,5 a vazi 8 300 :slight_smile:

Vitam novou maminu mezi nami LADULKO :slight_smile: napis nam toho o sobe malinko vic :wink: jsme zvedave baby....

Mejte se moc hezky, a pisnete kvuli tomu sraziku :slight_smile:
28. dub 2008 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky maminy, tak jsme se nemoci nakonec nevyhli ani my :frowning2: V pondělí jsem padla já - antibiotika a ve čtvrtek v noci začal pokašlávat Matýsek. Tak jsme hned napochodovali druhý den ráno k doktorovi a ve čtvrtek se mu už spustila rýma a začal ten "pravej" boj - odsávání, kapky na kašel, sirup na průdušky (naštěstí je má stále čisté), kapky do nosu, zvracení hlenů.... Hrůza! A u všeho samozřejmě hroznej řev, ale hned jak skončíme, tak je malej v pohodě :slight_smile: Ale z odsávání je hotovej - sotva mu vezmeme hlavičku do dlaní, už natahuje. O víkendu se přidala ještě i teplota, ještě že v noci bývá docela klidnej, sice se častěji budí na cucnutí, ale jinak spinká, tak snad to bude brzy za námi. Se srazíkem souhlasím, jen jde o to se domluvit na den a hodinu tak, aby to všem vyhovovalo. Tak něco navrhněte a uvidíme. Zatím nenavrhuji nic, protože nevím, jak dlouho ten náš boj s nemocí potrvá. Je to jak na houpačce. Včera to vypadalo už v pohodě, malej zase řádil jak černá ruka a dneska ráno zase konec - pofňukává, plnej nosánek, kašle jak "zasloužilý" kuřák.... :frowning2: MAHU moc držím palečky, ať to už v pořádku dotáhnete do konce a pak se hned pochlub, jo? LUSSY - to lezení brzy přijde a nebo se vám rovnou postaví a půjde, jak to měla moje mamča s bráchou :slight_smile: Maťulík už se taky snaží, i když má ještě čas - podsouvá kolena a pak se vzteká, že ho ruce ještě neunesou :grinning: Je to malej jouda. Zatím pa, už zase kucká :frowning2:
29. dub 2008 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
se srazem taky souhlasim. Je mi celkem jedno kdy a kde, co třeba v Zámecký? Akorát, jestli půjdu i s Honzíkem, tak se ho nedostanu od opic a z toho dětskýho hřiště.
Tak to jseš Lussy určitě ráda, že se vám to spaní zlepšilo viď. Nedávno jsem tě zahlídla, šla jsi kočárkem, kolem našeho vchodu někam nahoru. My byli zrovna u vašeho vchodu.
No jo nemocný dětičky, to je něco. Terezka měla minulý týden taky rýmu a 2 dny i teplotu. Odsávačku taky nemusí, jen jak mě zahlídne, začne kopat nohama, házet hlavou, máchat rukama, takže jí toho moc neodsaju. Jinak zatim taky moc neleze, spíš se furt plazí, válí sudy, občas si kolínka dá pod sebe a zapře se na ručkách a posune se dopředu, tak jsem zvědavá kdy na to přijde. Několikrát jsem jí to ukazovala a to jí přijde děsně k smíchu.
Mahulí taky držim palce ať je vše v pořádku a určitě dej vědět.
Zatim ahoj.
29. dub 2008 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak u nás se toho událo za posledních pár dní hodně.Začnu asi takhle 26.7.jsme měli naplánovanou malou svatbičku,jenže jsme se vzali už tenhle pátek,prostě ve čtvrtek večer jsme se rozhodli a v pátek v poledne už jsme to byli podepsat :grinning: ,no v neděli bylo Nikolce 10 měsíců(to letí :frowning2: ) tak jsme včera byli v poradně,máme 75cm a 9700kg.Jinak paní doktorka slyšela na srdíčku šelest,tak 3.6.musíme do Tp na dětskou kardiologii,mimochodem ten šelest slyšel i doktor druhý den po porodu,brečela jsem do oběda jak želva,každej mě sice ujišťoval,že to nic není,ale vysvětlete to mamině,která dostala miminko zrovna k sobě po porodu.I teď jsem z toho dost přešlá,ale doufám,že se to ztratí.Jinak zoubky stále nemáme :sweat_smile: ,ale co,aspoň dýl vydrží.No se setkáním souhlasím,akorát u nás připadá v úvahu pouze víkend,aby nás manža(to je nezvyk :grinning: )do Teplic hodil autem.Ta Zámecká je myslím dobrý tip :wink: Tak zatím papa
29. dub 2008 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Lilak5 dekuju ze jsi zareagovala jsem uz skoro v 7 mesici :slight_smile: ale uz bych chtela mit vse za sebou prijde mi to brisko moooc tezky a jeste kdyz musim behat za Honzulkou kterej se ted uci chodit mam co delat abych vecer nepadla na tzv.znak a copak mi o sobe povis ty?odkud pesne z teplic jsi? :slight_smile: :wink:
2. kvě 2008 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky LUCKOO dekuju jsem rada ze jsou tu i teplicandy :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuju mooc LUSSY :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
dobry den maetinbo nevim jestli si vzpominate ale ucila jste me v prvaku na perspektive potom jsem bohuzel skoncila jmenuju se Ladka Smetanova jen vam chci poprat k Matyskovi at vam dela jen samou radost ja mam ted uz rocniho Honzika a cekam mimi takze skola hrou :wink: :grinning: pa
2. kvě 2008 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak Matýsek mi před chvilkou "padnul" - to sluníčko nám dává zabrat oběma... U mně se objevila alergie na sluníčko (celej obličej rudej, nateklej, svědive... hlavně v noci... ) a malej se taky dneska nějak osypal, tak nevím... :frowning2: Ve středu jdeme do poradny na očkování a na prohlídku v 5 měsících, tak jsem zvědavá, kolik sestřičky naměří a naváží. Srazík v Zámejdě je super nápad a taky by mi asi spíš vyhovoval víkend - přes týden jezdíme plavčit a tak.... Víkend je přeci jen pohodovější.

Lucko - ještě jednou moc gratuluji ke svatbě a taky moc držím palečky, ať vyšetření u malé proběhne v pohodě a je vše v pořádku. Snad jen doktorce šelestilo v uších :slight_smile:

Ladulko - to víš, že si na tebe vzpomínám, jak by ne... Pamatuju si všechny lidičky, co jsem měla ve třídě... :wink: Naposledy jsme se viděli někdy před prázdninama na Benešáku, ne? To byl ještě Mates v břiše :slight_smile: Hrozně to letí, co? Tvému Honzíkovi už je rok a brzy bude mít brášku (jeslti jsem si dobře všimla u fotky). Kolikátého přesně by se měl vyklubat? Držím moc palečky, ať jde vše tak jak má a taky máš velký obdiv - roční dítě doma a další na cestě... Jsi odvážná :wink: To druhé jste plánovali, nebo to tak nějak přišlo?

Nevite někdo, jak je na tom MAHU???

Zatím papa.
12. kvě 2008 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko - tak už jsem tak nakopla fotky :slight_smile:))
12. kvě 2008 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek