• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
Chodím k Hubáčkovi,ale do TP do Potěminovi ulice.Kam chodíš Ty?
10. čer 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chodím taky do Teplic,ale k Forejtovi
11. čer 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na kontrole ok,tlak 130/70,jen tam pan doktro nebyl tak utz mi dělala sestřička,mimčo je vpořádku,srdíčko krásně bije,hýbal nožičkou jen nebylo nic pořádně vidět,protože byl schovaný za placentou.Tak snad bude všechno vpořádku i nadále.
11. čer 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super,budete chtít vědět pohlaví?
11. čer 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejdřív sme nechtěli,ale teď jo.Manžel jde příště semnou tak uvidíme.Jen už se mi blíží test na cukrovku,mám z toho šílený strach abych neodpadla a hlavně abych cukrovku neměla.
12. čer 2008 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já osobně měla co dělat,abych to v sobě udržela.Měla jsem hraniční hodnota,tak moc nescházelo a chodila jsem do poradny pro cukrářky.Ten test jsem musela opakovat,ale když jsem doktorovi řekla,že mi z toho bylo zle,tak mi to dělali tak,abych to už podruhý nemusela pít.
12. čer 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já zvýšený hodnoty neměla, ale kámoška měla taky hraniční hodnoty a nikam ji neposlali. Akorát jí řekli, že musí porodit přesně na termín, takže ten den musela do porodnice a nakonec je ukecala, aby jí porod nevyvolávali a za 3 dny se jim narodil chlapeček.
Sarkal neměj z toho takovej strach, to zvládneš neboj.
Jinak zjišťuju kolik mám teď času, když se musim starat jen o Terezku, je to nezvyk a už se mi po Honzíkovi moc stýská.
Mějte se. :slight_smile:
12. čer 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za podporu.Snad to bude vpoho.Ale uklidňuje mne to,že pak už za 3,5 měsíce bude mimčo na světě a bude už od vech těch stresů klid.
12. čer 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,Sarkal,jak se to vezme,pak zas nastanou jiné stresíky.No lilak ani se nedivím,že se Ti stýská,když si Nikču vezme babička s dědou,tak je mi taky smutno.Ale na druhou stranu,ten odpočinek každá mamina taky potřebuje.
13. čer 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím.Ale to už nebude takové to "hlavně ať je mimčo zdravé,ať nenastanou komplikace atd".Tak snad to vydržím,jsem hrozná posera.Mám šílenej strach z doktorů,z toho,že něco nebude vpořádku atd.A bohužel to moc nedokážu ovládat i když se snažím.
13. čer 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla to samý a pořád jsem jen slýchala,že to ubližuje miminku,ale nemohla jsem si pomoct.Ale je fakt,že přesto,jaká jsem posera,tak jsem jela do porodnice vysmátá a strašně jsem se těšila.Nejkrásnější slova po celé noci,bylo,tak jdeme rodit :dizzy_face:
14. čer 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Ti věřím,taky se na to na druhou stranu těším!!
14. čer 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dlouho jsem tu nebyla a ted kdyz uz sem jdu mam na vas prosbycku dnes mi na kontrole rekli ze je neco v neporadku ma nejakou spatnou pruchodnost pupecniku nevite nekdo co to je a co to obnasi?me jen doktorka rekla ze se mu bud spatne dycha nebo spatne prijma potravu mam docela strach jsem ted poslana na 3D ultrazvuk a podle neho se rozhodne co a jak dal no snad to neni nic vazneho budu rada za kazdy vas prispevek :wink:
18. čer 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ladulka20 ono nic nemusí být tak hrozné jak se zdá,ale takové věci se samozřejmě musejí hlídat.Držím Ti moc palečky ať je na 3D utz vše vpořádku!!!!!!!!!!! :wink:
19. čer 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
ladulko já měla něco podobnýho - taky mě tim docela vyplašili. Po týdnu jsem měla přijít znova na ultrazvuk a to jim ty hodnoty už vyšly dobře. Hodně záleží jak zrovna miminko při tom UZ leží, jak je skrčený. Poslali mě i chodit do schodů, aby se T. pootočila jinak. Doufám, že to bude v pořádku. Dej vědět.
Co si vzpomínám, tak když jsem byla těhotná s Honzíkem, na tenhle UZ vůbec neposílali, ani jsem nechodila ten poslední měsíc do nemocnice na pásy. Jo - tam to bylo taky zajímavý. Sestřičce se nezdály ozvy, tak jsem musela druhej den do porodnice, znova nasadily pásy, vše v pořádku tak zase domu. Je fajn, že to takhle hlídaj, ale na ty pásy jsem chodila fakt nerada - příšerný vedra, plná čekárna, sestry nic moc....
Tak se mějte.
19. čer 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jen v cuku letu přidávám čerstvou fotečku toho našeho raubíře. Je mu už 6 měsíců - 68cm a 7100g. A je to pořádné šídlo - proleze už skoro celý byt a dneska už dokonce vyhrabával i hlínu z květináče... No, začíná to být veselé. Do toho nám rostou zoubky, takže i noci jsou "hezké" :frowning2:((( Nestihla jsem pročíst všechny příspěvky, takže zdravím nové "přírůstky" - vítejte u nás :slight_smile:)))) Luckaa - jsem ráda, že srdíčko dopadlo dobře, Laďko - držím moc palečky, ať je s prckem všechno v pohodě a ty špatné hodnoty byly jen kvůli tomu, že tam prďolka špatně hajal. Mějte se zatím - jdu do hajan, něco naspat, první zoubek už je venku, tak snad bude dnes o něco klidnější noc.
19. čer 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni.Chtěla bych se zeptat mahulenky jestli sem ještě chodí na Mosteckou porodnici.My se tam právě chystáme,protože bych chtěla mít manžela od začátku u sebe.Ale mám strach,že mě tam nevezmou,protože jsem z Teplic.Chtěla bych se zeptat jak dlouho před porodem se tam musím zaregistrovat atd.Děkuji za informace.
23. čer 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilak5 moc dekuju za odpoved tak uz mame zasebou ultrazvuk a tam zjistili ze malej ma nekdy spatny prisun potravin ktere mu dodavam ale pry to neni az tak vazne aby se muselo ukoncit tehotenstvi tak sme si poradne vsichni oddechli a ted musim skoro co tyden k moji gynekolozce hlidat ozvi atd.zdaji se jim moc silne ale toho uz se moc nebojim mela jsem to to same kdyz jsem cekala honzika takze tak nejak vim do ceho jdu mej se fajn a hezke slunecne dny pa :wink:
23. čer 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
ladulko drž se. To věřim, že jste si všichni oddechli, musely jste mít pěkný nervy. :cry:
24. čer 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ladulko,držím palečky ať zbytek těhu probíhá co nejlépe.
Tak maminy a je to tady,Nikča nám dneska slaví rok.Hrozně to uteklo a já si vybavuju jako dnes ten její příchod na svět a první den.Pořád koukám na hodiny a říkám si,jak to v tuhle dobu bylo před rokem.Zítra máme oslavu,dokonce trojitou,protože dnes má narozeniny nejen Nikolka,ale její bráška(manželův syn z prvního manželství ) a do třetice dneska má narozky i moje ségra,tak zítra bude veselo.Mějte se moc pěkně,hodně zdravíčka dětičkám i těm v bříškách :slight_smile:
27. čer 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 8.7 nás čeká test na cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jdem tam v sedm a v devět už bude hotovo.Snad to zvládnu a cukrovku mít nebudu,bojim bojim :frowning2: .
Holky,nebyla některá z Vás na tom testu v Duchcově,zajímalo by mě za jak dlouho se dozvím výsledky?
Prý je to teď změněné,dříve braly krev z prstu a teď už ze žíly,nejdřív jí vezmou před vypitím glukózy a pak ještě po těch dvou hodinách,toť vše,sestřička říkala,že je to teď šetrnější,ale proč to nevím.Snad to zvládnu.Tak se tu všichni mějte a užívejte si léta!!!
2. črc 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
sarkal, tak mě brali krev z prstu - nejdřív před vypitím glukozy, pak po vypití g., myslim, že to bylo asi tak po hodině a pak ještě jednou, takže celkem 3x píchali do prstu a musela jsem tam být asi 4 hodiny.

Jinak Luckoo opožděně gratuluju k Nikolčiným PRVNÍM narozeninám, toto letí, to je hrůza.
Tak pa.
3. črc 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď je to právě změněné,takže díky bohu.Budu tam dvě hoďky.A Tobě řekli výsledky hned?
3. črc 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilak díky za gratulaci :slight_smile: .
Sarkal,já byla na cukru v Tp na Benešáku a výsledky jsem měla druhý den u svého doktora.
4. črc 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad to také bude tak rychle abych se dlouho nestresovala.Už se to blíží :frowning2:
4. črc 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni.Tak jsem volala do porodnice do Mostu a je to super.Vrchní sestra byla moc hodná,berou odevšaď nejen z Mostu a není u nich nutná registrace,prostě přijedeme až to bude k porodu,všechno se vyplní před porodem,oni dopředu porodopis nesepisují.Manžel tam semnou může zůstat,zaplatí 500kč a toť vše,nemusíme dopředu na žádný kurz,vše mu řeknou zatímco já budu sepisovat papíry po přijetí.Takže jsem moc šťastná.Teď jen čekám na výsledky z testu na cukr,včera sem tam byla a bylo to :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale manža byl semnou a zvládly sme to,výsledky by měly už být u mojeho gynekologa tak sem zvědavá.
9. črc 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím palce :slight_smile:
9. črc 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak cukrovku nemám,uff to byli nervy.Luckaa děkuji!!
10. črc 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
no sarkal vidíš - a máš to za sebou.
No docela se divim, že porodopis v Mostě sepisujou až při přijetí. V Teplicích i v Ústí se muselo přijít dřív a připadalo mi to celkem dlouhý, dokonce se nás ptali i jak máme velký byt. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilak5 děkuji.V tom Mostě to tak asi je,mluvila jsem přímo s vrchní sestrou.Zhruba za měsíc se tam ještě pojedeme podívat a taky domluvit natstandart pokud bude zrovna volný.Takže se tam na vše zeptáme.Každopádně jsem moc ráda,že mě vezmou v Mostě.
12. črc 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek