• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
Ahoj holky.Mě to vedro taky dává zabrat,hlavně při úklidu,vaření a práci(ještě že ji mám na zahradě :grinning: ),ale naštěstí sme koupily bazén tak se vždycky schladím,ale pomůže to jen na chvíly.Mallorry dík za radu maliník si určitě koupím.Hrozně to utíká a já mám dnes konec šestého měsíce tak si myslím,že i ty tři poslední měsíce utečou rychle.Já také počítám s nástřihem a jen doufám,že mi pak nebude dělat nějaké problémy,abych třeba neměla velkou jizvu atd.Docela se ho bojím :frowning2: .No jinak příští čtvrtek kontrola,tak doufám,že už se dozvím co to je,ze začátku mi to bylo ňák jedno,ale teď sem zvědavější a zvědavější,hlavně aby bylo všechno vpořádku.Tak se mějte fajn a přežijte ty vedra
1. srp 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lila aha, ono se ale nekdy v te vaze seknou, to jako ze ti reknou ze je to v norme a nakonec to muze byt taky peknej obrik, takze si mela stesti, ze terezka byla holcicka a s normalnima mirama ze? ta kamoska je tady z konika a je z prahy a navic ji prave rekli, ze miminko bude vetsi, proto asi ten cisar :wink:

sarkal posledni tri mesice utecou mozna rychlejs nez ty prvni mesice :wink: nastrihu ja se moc nebojim, spis to beru tak, ze mi to jako pripadne usnadni ten pruchod hlavicky, ale to sem asi naivni, ale beru to spis jako pomoc nez nutne zlo :confused: :sweat_smile: ale snad se to bude hojit dobre a budem moct chodit, sedet a tak...
takze tento ctvrtek se mimi zase neukazalo? to je jak nas hajzlicek, taky mel dlouho nozku pres nozku, ale na tom 3D ho odhalili :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
mallorry naštěstí se s váhou nesekli :slight_smile: . To se mi stalo u Honzíka - na příjmu byl takovej mladej doktor, udělal ultrazvuk a pronesl : Jéé to bude velký miminko - 4 kg, mně se zatmělo před očima a nakonec měl Honzík 3,260 kg, tak jsem mu pak v duchu nadávala.
Zítra máme velkou oslavu - Honzík má 5 let, to je děsný jak to utíká. Mějte se.
1. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holciny :slight_smile:
tak se po dlouhy dobe jdu na vas mrknout...
koukam, ze se tady zabydlely nove tehulky - mallorry - jsem puvodne take z Litvnova - bydlela jsem tam do 19 let a pak se prestehovala do TP za manzou...drzim obema tehulkam palce at zdarne donosi mimisky :wink:

Lil a Luci - moc moc preju vse nej nej nej Terezce a Nikolce!!!! prvni rocek...nas to ceka za tyden :slight_smile:

nam rekli dle UTZ, ze bude mit Barunka skoro 4,5 kg a mela 3 350 g takze ty odhady jsou na nic :wink:

jinak do Cisarskych lazni na UTZ se chodi k dr. Cernymu - je to muj gynekolog, kontroluje pruchodnost pupecniku...ma tam konsiliarni vysetreni, jinak ma ordinaci s nemocnici, jsem max spokojena...priznam se tady, utekla jsem k nemu od dr. hubacka - Sarkal - promin - ja byla dost nespokojena - prislo mi, ze mnohem profesionalnejsi je sestricka, ta byla skvela - ale on jako dr mi pripadal spatnej po profesni strance...ale chodi k nemu tchyne a je max spokojena :slight_smile:

Lil - Barca taky leze jak drak, sama si stoupa, tapka okolo nabytku, ale sama nechodi a zatim to ani nevypada :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mahu - Anicka je naaaaaaaaaadherna!!!

Holky jdu chrnet :slight_smile: dobrou
1. srp 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tady se někdo ptal kdo mě rodil v Mostě,tak to byli porodní asistentky po celou dobu porodu,lékař mě jen přijímal a dělal ultrazvuk.takhle rodí druhorodičky,k prvordičkám chodí i lékař.
Lussy-díky za pochvalu :wink: Anička je hlavně strašně hodná!!usíná sama jen s plínkou na hlavě a dudákem,a vůbec nebrečí,nestačím se divit,Páju jsme si pěkně užila takžesi teď užívám.
ta tvá Barča je taky pěkný kulihrášek :wink:
tak páček
2. srp 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak u me moje doktorka od zacatku byla hotova, ze mam velky ten fundus, ze jestli cekam obrika? :sweat_smile: rikam no to asi ne, nema byt po kom velkej...a pri kazde kontrole z toho byla paf, ze mam tu delohu tak vysoko, ze ten malej bude basketbalista, ze je opravdu zvedava, jak velke toto dite bude! tim me uplne vyplasila! :rolling_eyes: pri tom to rikala jen podle te delohy, prcka samotnyho nikdy nemerila...a doktor, co sem k nemu chodila na ty velke UTZ pri mereni nic takoveho nezminil, ze je malej jako vetsi, tak su zvedava holky, jak nas Davidek nakonec bude velkej:slight_smile: doufam, ze doktorka jen tak plasila...ja se svyma 162 cm nemuzu mit preci obrikaaaaaa :astonished: :grinning:

lussy no vidis, to ja se do litvosa privdala aaaaaz z moravy:slight_smile:)) bydlim tu asi tak 3 roky :wink:

mahulenka ty jo, tak ja sem prvorodicka, tak snad doktor tam bude (chcu si jeste domluvit svojeho, aby byl prave on u porodu, ale to de domluvit asi jen tehdy, kdyz se porod vyvolava... :wink: zkusim to pres znamyho), a holky k druhorodickam proc nechodi doktor? dyt komplikace muze nastat i u druhorodicek ne?
3. srp 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Mallorry já jdu na kontrolu až příští čtvrtek 7.8. tak doufám,že už to ukáže.
Lussy do císařských lázní k Černýmu jdu asi v sedmém měsíci na ten utz jak kontroluje průchodnost pupečníku atd.Tak doufám,že to bude ok.Ještě k tomu Hubáčkovi,já jsem před těhu chtěla také jít jinam,ale pak když sem zjistila,že jsem těhotná tak sem ho ještě zkusila a teď v těhotenství si teda nemůžu stěžovat(zatím),zkoušela sem tenkrát právě Černýho a měl zrovna plno.Ale teď sem ráda,že sem u něj zůstala,tak uvidíme po těhu jakej bude.
No jo jsem zvědavá na ten čtvrtek,už sme s manžou mluvily o 3D,ale on pořád říká,že je mu to jedno,že se jako nechá překvapit,ale já už chci vědět jestli můžu koupit něco růžového nebo modrého.Je to jen zvědavost jinak je mi to jedno co to bude.
Jo já si taky říkám,že to utíká a čím blíž to je tím víc si to uvědomuju a doufám,že porod zvládnu i když nák velkej strach z něj zatím nemám :slight_smile: ,ale to asi teprve přijde,nadruhou stranu vím,že pak už budu mít mimčo.
3. srp 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Lussy už si tu pěkně dlouho nebyla ani jsem tě nikde nepotkala, tak tě zdravim.
Mallory obříka snad mít nebudeš, zbytečně tě straší.
U prvního porodu jsem viděla doktorku jen párkrát - při příjmu, a za těch 23 hodin co jsem byla na porodnim pokoji asi 4x. U druhýho porodu to bylo podobný, jen tu poslední hodinu tam byla často, ale nevim, jestli to bylo kvůli tomu špatnýmu otočení Terezky nebo jestli je to takhle obvyklý.
Včera jsme měli oslavu narozenin našich dětiček a pěkně jsme si to užili, večer hodim ňákou fotku. Teď čekám kdy naši dovezou Honzíka, zůstal u nich.
3. srp 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarkal - já teda vyloženě strach z porodu taky neměla, i když mě některý lidi děsily - jak to strašně bolí atd...
spíš jsem měla obavy, což je normální, když člověk vlastně pořádně neví do čeho jde. A u Terezky jsem si řikala jak to všechno hravě zvládnu a žádný komplikace jsem si vůbec nepřipouštěla....pak se to teda pro mě trošku zkomplikovalo tim, že se T. neotočila, ale stejně z toho strach neměla, spíš zůstaly ty obavy. :dizzy_face:
3. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš - jak já píšu! Obavy z toho aby bylo mimčo v pořádku.
3. srp 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám právě taky velký obavy o mimčo aby až se narodí tak aby řekli,že je vpořádku,jinak o sebe nějak strach nemám i když se jako bojim to jo,ale prostě se bojim nějakých komplikací atd.Ale zase si říkám,doktoři vědí co mají dělat a kdyby něco tak pomůžou.Už aby tyhle obavy byli zamnou,termín mám 7.11 a ani si holky nedovedete představit jak moc se těším na tyhle vánoce :slight_smile:
3. srp 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lil - jo jo dlouho jsem tu nebyla...taky jsem te u nas dlouho nepotkala, jen te obcas vidam z okna...fotecky jsou uuuuzasne!!! Terezka v tech culickach vypada desne dospelacky a ani bych nerekla, ze je mezi Honzikem a Terkou 4 roky rozdil :sweat_smile: Honzik je celej ty a Terezka mi prijde dost na Honzu, je to tak? tesim se, az vas potkam a obhlidnu tu Vasi kraaaaasnou holcicku!!!

sarkal - myslim, ze obavy o mimiska jsou normalni, proste jsme uvedomele maminy...ale vsechno bude v poradku! ja jsem tady na Hubacka nechtela nadavat, jen jsem se vyjadrila...je dobre, ze jsi spokojena, to je myslim hodne dulezite, aby ses u nej citila dobre! Vanoce budoiu uzasne s mimiskem :wink:

mahu - uzivej si hodne miminko :wink:

mallory - nechapu, co delaj ty doktori, ze takhle strasej s tema velkyma miminkama??!! neboj, vse bude dobre!!! kdepak bydlis v Litvajzu?
3. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussy máš pravdu - Terezka je podobná spíš Honzovi.
Náš Honzík je strašnej hubeňour, takže na těch 5 let ani nevypadá. Váží 14,5 kg!!!!!!! :frowning2: Jí všechno, ale málo. Teď už to tolik neřešim, ale když byl menší, tekly mi při jeho krmení nervy. Nechala jsem mu i udělat krevní rozbor, jestli třeba neni chudokrevnej jako jsem byla já, když jsem byla malá, ale vše má v pořádku, holt ho jídlo moc nezajímá.
3. srp 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja rodim za chvilu, a nejak mi to porad nedochazi :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: su furt nejak v klidu, tak snad i porod bude v klidu :slight_smile: snad nebudu prenaset...aby mi davidek jeste nenarost vic a vic :grinning:
lussy ja nevim co ti doktori blbnou, ale je fakt, ze se v mem okoli rodi vsechny deti pres 4 kila, i holcicky! nevim, ale vetsich deti mi prijde ze pribyva (tech narozenych v terminu) a v mem okoli :wink:
uz abych sla na kontrolu, du az 12.8.!!! tak snad bude vse ok
4. srp 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mallorry určo to bude ok!!Ono stejně nemá cenu se nějak stresovat,protože pak to přijde a třeba to bude vše úplně jinak a teď s tím stejně nic neuděláš a jen by sis škodila,takhle si to říkám já a zatím to pomáhá.Dneska jsem objednala autosedačku,červeno-černou,máme červené auto tak alespoň se bude hodit a říkám si,že červeno-černou může mít holka i kluk?Pak jí dám do alba až přijde.Jinak já jsem teď hrozně čilá,pořád něco dělám,když na mě padne únava tak se teda neubráním a jdu si lehnout,ale jinak hodně šiju a mám toho teď dost takže alespoň budou penízky,výhoda je,že to mám hned u baráku a můžu si kdykoli odběhnout.
Jinak nemůžu se dočkat čtvrtku jestli už nám to ukáže,ale radši se snažím moc netěšit aby si zrovna neřeklo ne,ne mámo dneska zase ne.Tak držte palce,jsem hrozně zvědavá :slight_smile:
4. srp 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal jooo, ja se tim taky nestresuju:slight_smile:))
cerveno cernou muze mit i kluk, dneska to nikdo neresi:slight_smile: to je dobre, ze furt neco delas, aspon nemas cas premyslet a nenudis se ne:slight_smile: ja chodila do prace taky co nejdyl to slo:slight_smile: ty si vlastne svadlena zeeee? to je parada, ja to holkam fakt zavidim, kdyz umi sit, si vsechno muzes usit, povleceni, zavesy, kapsar a jine srandy...i obleceni ze...ja su na to absolutne antitalent, me to vubec nebavi, nejsem trpeliva, takze i kalhoty nechavam zkracovat u svadleny :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: zrovna dneska se du podivat na latky na zavesy, nastesti v tom kramku ti je i usijou:slight_smile:))) akorat ty latky sou silene drahe...jen zaclona kratka 45 cm do pokojicku me stala 500.-!!! tak su zvedava, na kolik me vyjdou zavesy jako! :pensive:
ti rikam, bez na 3D a budete vedet hned, co nosis pod srdcem :wink: :dizzy_face: :wink:
4. srp 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo jsem krejčová,ale jak se říká kovářova kobyla chodí bosa.. :sweat_smile: Kolikrát manža chodí půlroku s dírou na montérkách než mu to spravím,já totiž šiji hlavně svatební a plesové šaty a veškeré doplňky-závoje,rukavice,ozdoby do vlasů atd.Normální oděvy šiju jen když zrovna nemám co na práci.Manža mi udělal takové malé krejčovství u domu z bývalé dílny,takže už dva roky jedu sama na sebe a je to super i když ze začátku těhu mi bylo hrozně zle a hromadu zakázek jsem musela odmítnout :frowning2: a doteď mě to mrzí,ale celý dny mi bylo zle a v dílně sem vydržela max.půl hoďky no hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jinak asi před dvouma měsícema jsem si koupila krásný záclony do pokojíku a ložnice,také nebyli zrovna nejlevnější,je to hrozné ty ceny já vím!A trvalo mi dva týdny než sem si založila kraje to je síla co.
Asi půjdu,jen donutit manžu on tvrdí,že chce překvápko,asi má strach,že by řekl,že holka,protože on tvrdil,že kluk i když by samozřejmě byl rád i za ní. :slight_smile:
4. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal, jeee svatebni saty juuu? :dizzy_face: ty jooo, to je zrovna takovy dost tezky neeee? to sijes jako pro salony, nebo treba na zakazku, kdyz nekdo prijde, ze chce usit saty...Ja si puvodne chtela taky nechat usit svatebni saty, ale pak jsem od toho upustila, bo sem mela strach, ze do posledni chvile nebudu vlastne vedet, jak budou vypadat, tak abych pak nebyla zklamana:slight_smile:))) tak to je super, sama na sebe je nejlepsi, ses svym panem, ale asi toho je i hodne co, je skoda pak odmitat...ale kdyz ti bylo zle...co si mohla delat, to budes mit dobre na materske, si privydelavat :wink: miminko muzes mit u sebe a obcas nejakej ten kseftik vzit :wink:

to vis ze manza bude rad i za holku, ale nekteri chlapi proste cekaji kluka a nekdy jsou takovy rozpaciti, kdyz se dozvi, ze je to holka, moje kamoska cekala druhou holcicku, a kdyz jim to na utz rekli, tak manzel ji pustil ruku a rekl, uz zase holka jo? :unamused: ale to byla jen ta prvni reakce, chtel moc kluka, ale ted je samo stestim bez sebe a z male je hotovej, to je jasny :wink:
5. srp 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo je to těžké,ale my se na škole šily hlavně plesové šaty tak jsem se to díky tomu naučila.Šiji na zakázku,ale hlavně ušiji šaty a pak je buď prodám nebo půjčuji za poloviční cenu z prodejní ceny.S tím šití na zakázku to není nic moc,protože si myslím,že se bojí toho výsledku jak už píšeš,takže takhle je to lepší.Momentálně mám něco kolem třiceti plesových a svatebních šatů.A doplňky prodávám hlavně přes internet,mrkni na můj web www.svatebnisaty.websnadno.cz doufám,že mi to nesmáznou jako reklamu :confused: .Já právě budu mít rodičovský příspěvek a na mateřskou nejdu,protože to bych si musela několik měsíců před porodem platit nemocenskou a protože sem těhu neplánovala tak jsem to nestihla,ale stejně bych se asi rozhodla zrovna tak,protože kdybych chtěla jít na mateřskou tak musím přerušit živnost a nesmím vzít vůbec nic,to je pak na pokutu za neoprávněné podnikání.Takhle budu první měsíce jen půjčovat a prodávat doplňky přes web a vydělám peníze a k tomu ještě rodičák,na ten má nárok úplně každý,takže pro mě je to takhle lepší a navíc mám salon u baráku takže to je super.

Uvidím co mi dr.řekne ve čtvrtek na utz a pak se rozhodnu a šla bych k tomu Zahrádkovi už jsem si našla kontakt :slight_smile: .To muselo být něco,ale u druhého dítěte je to myslím si jiné,třeba když je holka tak se chce kluk a naopak to je pak šok když je to znova holka nebo znova kluk,to je mi jasný,ale samozřejmě,že se s tím dá vyrovnat a nejdůležitější je zdravé mimčo :wink:
5. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal parada, hezke stranky, toho tam mas teda cooo, si moc sikovna:slight_smile:)) dobry vedet o krejcove v okoli :wink: kdyby naaaahodou neco:slight_smile: vdana jsem, ale mozna nejakej ten ples :wink: no s tim zivnostakem je to fakt, zastavovat si ho nema cenu a navic muzes si brat ksefty jak ti to bude vyhovovat s malym/malou :wink:
my jdeme v utery na kontrolu, tak sem zvedava, co nam doktor rekne, uz by nas mel poslat na ten monitoring...
6. srp 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jdu na kontrolu zítra tak doufám,že všechno bude ok,hlavně mimčo a že už se to konečně dozvíme :slight_smile: co má mezi nožkama.
Jinak na ten monitor budu také poslední měsíc chodit,jsem ráda,že to takhle hlídaji,protože v posledním měsíci už je mimi připravené a kdyby něco tak mu zavčas pomůžou,nedovedu si třeba představit dřívější dobu když nebyli utz a takovéhle věci a o tom,že mimi není ok se třeba vůbec nevědělo,jsem proto ráda,že žiju v týhle době i když zase jak v čem :unamused:
6. srp 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal tak cooo? uz vite? :dizzy_face: :grinning:

jojo technika sla dopredu, je to neuveritelny, jak treba zachrani miminka brzo narozena a vazici pod jedno kilo...to je super...
dneska jsem objednala monitor dechu...furt sem vahala, je to dost penez, ale nakonec sem ho objednala, clovek bude mit vetsi klid :wink:
7. srp 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mallorry tak čekáme chlapečka :slight_smile: nakonec měl teda manžel pravdu,že ví co dělá,že to bude kluk.Jsem moc ráda,konečně můžu začít nakupovat modré věci a připravit pak postýlku do modra,tak to bude Tomášek po tatínkovi :slight_smile: Máme to i na utz,zítra to dám do alba.Také přemýšlíme o monitoru dechu oni ty peníze za takové věci opravdu stojí
7. srp 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: parada :grinning: ja taky cekala, na potvrzeni pohlavi a pak kupovala vse modre...a ke konci sem zacla plasit, jestli se treba nespletli, tak sem koupila par veci neutralnich, ale potvrdil mi to i jiny doktor, tak snad je to tutovka :wink: ja ten monitor objednala vcera a dnes uz mi psali, ze ho poslali, takze ho du v pondeli vyzvednout, su rada, ze to je tak rychly... :wink:
8. srp 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo,příště se zeptám znovu,ale na utz sem pindíka viděla tak mu docela věřím.Dneska jsem objednala modrou vaničku,přebalovací podložku a modré oblečky,máme zatím vše neutrální.Konečně o něm můžem mluvit jako o Tomíkovi.Jinak dneska měl taťka úraz nohou,no hrůza,je v nemocnici po operaci a bude to naštěstí dobré.
Já objednávám taky hodně přes net,je to rychlé,mají velký výběr a je to levnější než tady u nás v krámech,koupily jsme přes net téměř vše,jen pár maličkostí co koupily babičky tak ne.Teď už jen kočárek a kosmetiku,tu nakoupíme v lékárně atd.,ale ještě s ní tak měsíc počkám :slight_smile:
8. srp 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mallorry.Tak koukám,že už to máš za pár :slight_smile: a budeš to mít za sebou.Tak Ti držím palečky a písni pak a těším se na fotečky.Držím palce Šárka
15. srp 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky sarkal, sem tu dlouho nebyla, nam blb net :unamused: ale ted uz je to ok:slight_smile: jojo je to super, kdyz uz muzes na miminko mluvit jmenem :dizzy_face:
ty jo, tak doufam, ze se ti tatka brzo zotavi, to je hruza, furt neco co? na netu jsem take objednala temer vse, dokonce i kocarek a autosedacku :sweat_smile: :grinning:
jinak my to mame ode dneska za 9 dni do terminu, tak uvidime, jestli pujdeme vcas, nebo si tam chvili pobudeme pres termin:slight_smile: uz nas vsude picha, mame tam malo mista, tak uz abysme byli venku :slight_smile:
17. srp 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Ty se máš zachvíly to budeš mít zasebou.Mně je zatím ok,jen mě na pravé straně chytli záda tak doufám,že to přejde,ale není to nic hroznýho.
My máme také vše z netu a i kočárek objednáme.Je to jednodužší než lítat po krámech a je větší výběr atd..
Taťka už je lepší,jen si ještě minimálně týden pobude v nemocnici,protože se to špatně hojí a ještě taky nemůže vstávat,ale ještě,že tak mohlo to dopadnout mnohem hůř!
No jo zachvíly konec léta,to to uteklo a to sem se toho tak bála,že budu v parnech chodit s břichem a přežily sme to,ono taky nebylo tak velké,zato teď mi manža říká,že mám břicho jak malej slon.Už to na sobě začínám cítit,ale pořád stíhám několik hodin denňě šít,uklidit,uvařit atd. i když teď je to těžší,protože každý den jezdíme za taťkou do nemocnice.No jo utíká to utíká,už se taky těším až to budu mít za pár.
Hlavně ať je vše ok to ostatní budeme muset přežít!! :slight_smile:
17. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile: no ode dneska 7 dni do terminu :slight_smile: su zvedava, zda to uz prijde...jako uz mi je tezko, obcas me vsude picha, tlaci, tak uvidime:slight_smile: poslicci jeste zadni :fearful: dneska jedu na kontrolu, tak uvidime, co rekne doktor...ja zatim nepocituji, ze bych mela rodit, ale zdani klame ze... :wink:
tak super ze manzovi je lip, hlavne ze je v poradku! Pekne si to jeste uzivej, mate casu habakuk :wink: co muzes, si udelej ted, posledni tydny uz je clovek fakt takovej nemotornej a hlavne uz se neohne a nechce se mu nic:slight_smile: ale stejne musi neco furt delat, sedet na zadku taky nejde :wink:
19. srp 2008 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo taky se snažím toho udělat co nejvíc,nejlepší je,že ještě musíme dodělat koupelnu,topení a obezdít krb a to nás čeká někdy v září teď na to není čas takže pak budu muset zvládnout úklid.Jen to malování možná necháme na příští léto a teď vymalujeme jen koupelnu a obývák s kuchyní.Pořád sme říkaly času dost,ale uteklo to.
Tak ať je na kontrole vše ok!!
19. srp 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek