• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
tak jsem byla dneska úspěšná :slight_smile: Ráno jsem s Vojtinem oběhala doktory,ortopedii a poradnu s očkováním.Už má 7kg.a odpoledne jsem sehnala plesovky i s botama.Jsou přesně podle mých představ a padnou jak ulitý!Já mam takovou radost!Už jenom přesvědčit mimi,aby to beze mě chvilku vydržel.Barča byla jako miminko se spinkáním zlatíčková,spala celou noc i jako kojená.Vojtin je rozmazlínek.On se nebudí hlady,ale chce se přitulit v náručí.Ale to že se mnou spí v posteli mu nestačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jednou ho to určitě přejde,přece takhle nebude strašit do 18,ne? :zipper_mouth:
20. únor 2007 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky,tak to je super Jitu,jak saticky vypadaj?Ja si vcera poridila kalhoty,maskace a dvoje spodni pradylko.. :wink: Dneska jsem mela desnou radost,ucim Leu na nocnik,a vydrzela 3 hodiny vubec necurat.Super,pak se vycurala + vykakala do nocnicku,tak jsem mela radost :slight_smile: pak jsme koukaly spolu na krtecka,ona se tomu desne smala.Krtek ucpaval zahradni hadici spuntem a jak se smal,tak se smala taky,tak to bylo takovy roztomily,znas to... :wink: a pak pak me pocurala :frowning2: jak mi sedela na tom kline,a pak za dalsich 20 minut pocurala podlahu,tak jsem ji to nechal utrit.. :wink: Musim vydrzet.. :frowning2: Ted dela tanyny na Vanastovy vjeci :wink: Ohreju ji obed,vcera od babicky,nemusim varit,A ve 12 pujde spat,v pul treti prijede tchyne a vecer david hura.. :wink: Jitu jaky to je dve deticky,jak to zvladas.Baruska ti asi trosku pomaha? :slight_smile:
21. únor 2007 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,taky budu muset vyrazit do města a udělat si radost něčím pěkným.Zatím kupuju jen pro prcka a sebe trochu zanedbávám (no přece jenom postava ještě není ve své formě). Taky se chystám ke kadeřnici, abych byla pěkná mámá :dizzy_face:.
Jitul jak píšeš, tak Tom je taky rozmazlený.Ale co bych pro něj neudělala.Tou poslední větou jsem se moc nasmála :grinning:.
Zrzečko,tak Lea byla dnes tak šikovná, to je hezký.Já ani nevím, od kdy se dětičky na nočník učí :confused:.
21. únor 2007 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,Barču taky děsně bavil krteček.Pouštěl se u nás pořád dokola.šatičky vlastně nejsou šatičky,ale korzet a sukně.Což jsem chtěla,protože to můžu kombinovat.Sukně je černá,hladká až na zem.Nemám ráda kanýrky a takový opičárny.A korzet je smetanový s vytkanýma kytičkama,který v určitym úhlu hází odstín do růžova.Včera jsem si k tomu ještě koupila růžovou brož na krk,taky kytičku.Ještě nevim co si vytvořim na hlavě,nejspíš drdol.Sice drdoly Martin nesnáší,ale voni tomu chlapi nerozumí.Na dnešek Vojtin vydržel intervaly na kojení po třech hodinách.Tak jsem se i docela vyspala.Někdy si připadám,že už jsem zralá na Chocholouška,ale je to moje zlatíčko.Dvě děti zvládám v poho.Barče už bude v dubnu osm,takže je samostatná.S Vojtou si hraje,chtěla bráchu,na ségr by žárlila.S chozením na nočník držím palce.
22. únor 2007 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak dnes zase od rana vydrzela bez plenky a necurala tri hodky a ted se vycurala na nocnik,tak jsem zvedava zda zase bude curat do pul hodky a prosvihneme to :wink: ...Hani ja byt tebou tak jeste chvilku pockam s tim oblecenim ona se postava upravuje docela dlouho...ale je pravda ze si moc dobre pamatuju,jak jsem se po porodu tesila ja az si neco poridim.. :wink: Uz jsi na sve puvodni vaze?David vcera prijel to bylo radosti, :slight_smile: jenze za14 dni jeste pojede do Belgije..ach jo..mastesti jen na 3 dny..Lea se vzteka ze si ji nevimam,tak si jdeme hrat...
22. únor 2007 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, dnes jsme byli v poradně a Tomášek váží neuvěřitelných 6300g ve dvou měsících. Doktor na to jen řekl, že je rekordman a jak krásně roste.Na přebalovací pult se mi zachvilku nevejde. Už zbývá posledných 5 cm a bude nám to malý.
Přibrala jsem 16kg a zbývá poslední kilo, dvě - jak kdy.Ale chtěla bych shodit ještě tak 5 kilo. Ale nic pro to nedělám. Těším se na léto, jak obuju brusle a budu si postavu formovat na bruslích.Taky bych chtěla začít chodit do posilky, ale nevím, jestli na to není ještě brzo. Nemám totiž ještě zahojené porodní poranění.Radši ještě chvilku počkám, abych něco neuspěchala a pak toho nelitovala.
Tomášek má plný nos, jdu odsávat, to bude zase horor.
Papa
22. únor 2007 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky,ja pribrala 9 kg a ted mam furt tak dve kg nahore,ale David mi rika,ze jsem hubenejsi nez driv,ale neni to pravda spis uz si to nepamatuje :wink: To odsavani je horor,ale zatim se stebou nepere...Ja doufam,ze pri dalsi ryme uz budeme smrkat.Ona se Lea desne opici,kdyz treba nekdo kasle,tak zacne hned taky ,posledne kaslal deda,tak zacala a malem se z toho pozvracela-tunta,nebo i venku slysi nekoho kaslat a uz kasle taky :wink: kdyz vidi nekoho srkat ,tak taky dela ze smrka :wink: Holky musim se pochlubit,Lea dnes !!!se po tydenim snazeni ani jednou nepocurala,curala jen na nocnik..Puncochycky byly suchy..Tak mam ohromnou radost.Ani jsme nesly ven,nechtela jsem ji zblbnout a dat ji plenku,to by se urcite pocurala,ale zitra zkusim jit ven bez plenky,na chvilku,jen kolem baraku,tak uvidime..mela ji jen na odpoledni spani a to ji mela pocuranou,ale po tydnu ,zase nemuzu chtit "zazraky"i kdyz me ten dnesek prijde jako zazrak :slight_smile: To usetrime za plenky :slight_smile: budu mit na nejake haderky :slight_smile: Jitu.Baruska uz chodi do druhe tridy?Jak se ji libi ve skole?
22. únor 2007 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
teda Hanah,Tomášek je pěknej pořízek!To máš asi místo mlíka smetanu.Já jsem v těhotenství přibrala osm kilo a ted mám o kilo mín než před otěhotněním.To kojení je výhoda i na hubnutí.Co snim,to ze mě Vojtin vycucne.Barča chodí do druhý a moc se jí ve škole líbí.Měla jsem z toho hrůzu,protože byla strašě živý dítě.Ted se docela zklidnila a nosí samý jedničky a pí učitelce pořád nějaký dárečky,je to taková Hujerka.Jedeme s Vojtou nakoupit,večer budu péct chodský koláče.A zítra slavím moje narozky.Tak se zatím mějte hezky :slight_smile:
23. únor 2007 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
teda Lea je moc šikovná.To jsou pokroky :slight_smile:.
Jitu, mám opravdu kvalitní mlíko. Jednou jsem si odstříkala a dala to do lednice, že to Tomča dostane ráno.Ráno vyndám lahvičku a opravdu se z toho udělala smetana. Možná kdybych to ohřála, tak by to bylo zase řídký.Ale já to musela vylít. To mi rvalo srdce, protože ze začátku jsem měla velký problémy s kojením a každá kapička mlíka co šla na zmar mě pěkně rozladila.
Já mám ještě trochu vytahaný břicho - nebo tam mám asi tukové zásoby.Tomáš říká, že jsem medvídek Pú a mám bříško jako peřinku.
Jitu vše nejlepší v Tvým zítřejším narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.
23. únor 2007 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky..Jitu,to maji upeci spise tobe ty kolace :slight_smile: take preji vse nejlepsi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Co Tomasek uz je mu lepe?To je super ze zo barusku bavi ve skole,ja jsem zvedava na nasi Leu az pujde do skolu,je to taky nezmar,ale dokaze se i soustredit,nekdy tak me to uklidnuje,ze neni uplne hyperaktivni...Dnes v noci nam dala zabrat :frowning2: :wink: uz jsme zvykli,ze spi celou noc a vcera byla kazdou pulhodinu vzhuru az do pul druhe do rana,stle me volala..to bylo furt mami,mami.....az pak me napadlo ji prebalit,jestli ji nevadi ta plenka kdyz byla pres den bez a ona fakt pak uz usnula...Tak ji to asi vadilo..I jsem si ji vzala do postele,spala s nama v posteli jen jednou,nikdy tam spat nechtela,vzdy kdyz jsme ji tam vzali,tak desne ozila a se spani byl utrum..vcera s nama lezela asi pul hodiny,ale stale koukala,David usnul a ona na nej stale sahala...,kdyz jsem zavrela oci ja,tak mi do nich dloubala,tak jsem ji zase vylifrovala...a prebalila a byl klid..Dnes se musim zase pochlubit,jsme stale bez plen a byly jsme cvicne bez plenek i venku,ale jen na 20 minut,budu to postupne prodluzovat.A vydrzela :slight_smile: to...tak mam radost,za tyden jsme zvladly byt pres den bez plenek...Asi jsem pred tim delala chybu,ze mela pri cviceni plenky,tak ji to blblo..Je fakt,ze prvni tri dna" chcala jak amina" :wink: ale pak se to lepsilo,hlavne rano...S tim kojenim,to bylo nad moje sily,neslo nam to Mela jsem malo mlika..Lea chtela pit porad,tak to vypadalo tak,ze jsem prisla v 1 hodinu z vychazky a kojila jsem az do 5-to je 4 hodiny v kuse.Ona si u toho chrupkala ,kdyz jsem ji prso sebrala tak okamzite desnej rev kterej se uklidnil zase az prsem,ale vubec nepribirala,hubla,musela jsem do poradny kazdy den vazit,tak jsem musela zacit dokrmovat a pak byl s kojeni smitec nadobro..Nemam na kojeni dobry vzpominky.. :frowning2:
23. únor 2007 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
To já měla a stále mám mlíka dostatek, ale ze začátku to bylo fakt peklo. Popraskaly mi bradavky do krve. Pokaždé když se Tom přicucnul, tak jsem myslela, že bolestí omdlím.Proto jsem odstříkávala. Ale to mi moc nešlo. 75ml jsem odstříkávala rukou 2 hodiny a Tom to pak ve chvilce vycucnul.No a já hned musela zase začít odstříkávat.Tomču jsem vždy prosila, ať ještě chcilku vydrží.No ale tohle období už je naštěstí za mnou.
Koukám, že je Lea pěkná uličnice, když je u vás v posteli. To Tom dělá jak hluboce spinká, ale vždy si všimnu, že chvilkama po mě hází očkem. Když ležím vedle něho, tak očičko v klidu zavře a spinká. Ale jak zjistí, že je sám v postýlce, tak spustí křik a chce ležet u mě.
Kdy má vůbec Leontýnka svátek? Je to krásné jméno a řekla bych, že je to určitě jediná Leontýnka široko daleko.
23. únor 2007 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...po dlouhe dobe se hlasim :slight_smile: zatim je vse v poradku...mam zatim trochu jine starosti nez vy uz s prckama, ale aspon se neco priucim :dizzy_face:

hanah - no to jsme byly určitě sousedky na Mariánském, protože my bydleli přesně vedle Mariánské pivnice, takový docela opravený narůžovělý blok a jako jediní v ulici jsme měli balkon, takže jsme byli vidět odevšad :slight_smile: tak to vidíš, svět je fakt malej :wink:

holky, ja teď chodím na těhotenské cvičení do Saraya Wellness, maji web www.swteplice.cz a vim, ze se tam chodi i s detma!!! tak se schvalne mrkněte...je to kousek od Intersparu, da se tam dobře parkovat a jsou tam moc mili lidi.

je mi lito, ze mate trable s mimiskama, taky nas to ceka...zatim si to nedovedu ani představit :slight_smile: my si zatim uzivame jen takoveto cekani...ale je mi fajn, uz asi 14 dni (prostě jak jsem se přehoupla do 2. trimestru) je mi proste fajn, ted mi v tydnu i vylezlo trochu brisko, v úterý se dozvím, jak mi dopadl tripple test a pak si aspon trochu oddychnu...teda doufam, ze bude vse v poradku...uz to chci mit za sebou...

tak jsem se "vykecala" a tesim se zase na vase prispevky...

mejte se krasne, pozdravujte sve prtousky :sunglasses:
23. únor 2007 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lussy, je dobře, že je Ti fajn.Držím Ti pěstičky, aby testík dopadl dobře :slight_smile:
Taky jsem si říkala, jak se budu starat o mimčo a že nebudu vědět co a jak, když bude třeba nemocné.Ale ty instinkty jsou prostě neuvěřitelné a věci o kterých si před chvilkou neměla ani ponětí Ti najednou připadají naprosto přirozené a víš jak na ně.
Chtěla jsem se kouknout na ty stránky, ale nechtělo mi to najet, hlásilo to chybu.Můžeš prosím na ně juknout, jestli jsou správné.S Tomčou se chystáme taky na cvičení a plavání, takže každá informace je teď dobrá. Děkuju. :slight_smile:
23. únor 2007 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leontynka ma svatek na Leonu v breznu.Jmeno vybral David,jak ho rekl tak bylo vymalovano a rozhodnuto,jiny uz ho neprekonalo,alespon jsme se nedohadovali,u kluka by to bylo horsi,ale nakonec jsme se schodli i na klucicim jmenu..Jinou Leontynku nezname,dle takovy ty knizky je jich u nas 250-500,cou neni moc a to se nam libilo,ale ted mi dost holek psalo z Bereme se a asi jsem je inspirovala,protoze to jmeno chteji taky :slight_smile: Uz mate Lussy vybrana jmena?S jak velkejma detma tam mamci chodi cvicit,ja bych chtela nekam prave chodit s Leou od zari,to ji budou 2 roky...Kdy mas termin?
23. únor 2007 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, po krátké pauze jsem opět tu. Byla jsem u mojí mamči v Ústí.Tomáš byl totiž na školení a já nechtěla být sama doma a taky kvůli venčení psa.
Jak se máte? My se máme skvěle. Tomášek už je fit.Kašel už nemá a rýmu jsme taky nemuseli už dva dny odsávat.Tak jsem moc šťastná.
Koupili jsme Tomčovi krásnou hrazdu a je z ní úplně nadšený.Pořád do ní plácá ručkama a pozoruje.
No jak jsem byla u mamky, tak Tom spal se mnou v posteli. A včera večer když jsem ho uložila do postýlky, tak byl řev jak na lesy.Musela jsem si ho nakonec vzít k sobě do postele.Dost se totiž tím vztekáním zakuckával, tak jsem se trochu bála.No jen jsem ho dala k sobě, tak byl spokojen a rychle usnul.To je mrška co?Snad nad postýlkou nezanevřel a ještě jí využije.
Mějte se krásně.
Papa :slight_smile:
1. bře 2007 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky Hani,tak to je super,ze uz je Tomasek fit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: David ma jet taky jeste pryc pristi tyden na tri dny do Belgie...Tak taky budu sama s leou :frowning2: Nasim se podarilo prodat baracek,tak se budou stehovat do Biliny,coz bude super,to muzou hlidat Leu daleko casteji nez za 14dni.Vsichni uz se na to az tady budou bydlet desne moc tesime :slight_smile: :slight_smile: ,jen musime najit rychle byt 3+1 a jeste malou chaticku,byli zvykly na barak,tak aby meli alespon zahradku...Barak by jim asi za par let spadnul na hlavu,tak ted trochu plasime aby se vse stihlo,chaticka kterou meli vyhlidnutou uz je bohuzel prodana,tak snad budeme mit stesti v sobotu jedeme se podivat na dalsi,s bytem snad takovy problem nebude...Jo a Lea chodi fakt na nocnik pres den a parkrat mela suchou plenku i pres denni spani,ven chodi taky bez plenky a v pohode,tak mame radost :slight_smile:
1. bře 2007 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,já bych taky chtěla, aby moje mamča bydlela v Teplicích.To by jsme spolu mohly pořád chodit na procházky.Takhle se vidíme jen občas.Já za ní jezdím, ale ona k nám moc ne.Je totiž moc nemocná a dělá jí velké problémy vyjít k nám do pátého patra.Takže ikdyž by tu chtěla být častěji, tak kvůli těm schodům nemůže.
Teda to je Lea opravdu moc šikovná.
Tom je teď neustále hladový.Od půlnoci do 8 jsem ho kojila 4x.A to jsem byla zvyklá ho kojit jen jednou za noc.A přes den chce každou hodinu a půl.Včera jsme museli po hodině z prochajdy, protože měl opět hlad.Nevíte čím by to mohlo být? Prý kolem třetího měsíce se mění složení mléka, tak je to možná tím.Ale nám jsou teprve dva měsíce a týden.Snad se to brzy zase vrátí k normálu, protože teď mám pocit, že nedělám nic jiného než že celý den kojím a kojím a Tomča má pořád hlad.
2. bře 2007 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky a nemuze te mit misto dudliku,ze treba ani nepije jen se prisaje a cumla s tim ja mela moc veliky problemy :frowning2: jinak nevim,ale myslim,ze tak casto hladik nema...Lea chtela casto i kdyz byla uz na umelym mlicku,proste ji ta cinnost asi bavila,jak byla starsi tak prichazela na kloub i jinejm vecem,,,moje mamca je taky dost spatna na nohy,ma problemy s ucpavanim cev,tak taky moc nevydrzi,ale s Leou zatim jo,ale tak za pul roku,nevim nevim,Uz ted Lea pekne rychle beha :wink:
2. bře 2007 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
No to si umím toho malého capartíka představit, jak umí nabrat rychlost :grinning:.
Myslím, že mě místo dudlíku nemá, protože se vždy přicucne a tahá mlíčko.Kojení trvá tak 15 až 30 minut.A když se odtáhne, tak mu z pusinky mlíčko vytéká.Ale všimla jsem si, že někdy to mlíko má takovou šedivou nebo spíš průsvitnou barvu.Tak jestli náhodou není nějaký nekvalitní či co.Před tím jsem měla fakt hodně kvalitní mlíko.Ty jo snad o něj nepřijdu. :frowning2:
2. bře 2007 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to fakt nevim,ja moc dlouho nekojila :frowning2: tak neporadim... :frowning2: David jeste neni doma,mala ho vecer vidi chvilku,ach jo,ten den se pak pekne vlece..Zitra ji odlifrujeme k babicce a dva dny bude klidek..uz se tesim,,zase budeme makat na baraku... :wink: pekny vikend preji
2. bře 2007 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám máte pořád co dělat viď?Taky bych chtěla baráček, ale když si představím té práce kolem :sweat_smile:.Ne teda že by mi práce vadila, ale když to vidím u mých rodičů-něco opraví a jinde se jim zase něco pokazí.Ale je pravda, že jejich barák je starý 110 let.Jo mít takový úplně nový baráček na klíč, no to bych si nechala líbit.
Zítra chceme zajet do fotoateliéru a nechat Tomču nějak hezky vyfotit.Nikomu jsme totiž k vánocům nic nekupovali, tak by celá rodina dostala dodatečně fotku v pěkným rámečku.Chtěla jsem, aby jsme byli vyfocený všichni, ale u kadeřníka jsem byla naposledy v říjnu.Teď když mi vadí vlasy v očích,tak je prostě ušmiknu.Takže bych na těch fotkách vypadala jako malé strašidýlko :grinning:.
Přeji taky hezký víkend :slight_smile:
2. bře 2007 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem sem nakoukla.Barča měla prázdniny,tak jsme se trohu výletovali :slight_smile: Hanah mlíčko mívá vodovou barvu když obsahuje hodně tuku.To nám říkal Dr v porodnici.Mimča někdy kojení sabotujou.Já měla divný mlíčko při užívání HA Cirazette.Vojtin ho sice pil,ale měl někdy při kojení záchvat vzteku,úplně bez příčiny.A taky měl z toho zelený hovínka.Tak jsem to vysadila a je klid.Určitě se to brzo srovná :slight_smile: Včera jsme byli na tom plese a bylo to super.A Vojta ještě víc,že to vydržel s babčama bez maminky a hezky mojí nepřítomnost prospal.Mějte se moooc hezky,asi nám rostou zuby :frowning2:
3. bře 2007 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky,dnes se byl david s nasima podivat na jednu chaticku v Biline a moc se jim libila,tak ji zamluvili,pak je vezl domu do Uncina ,vezl i Leu k nim a na zpatecni ceste se mu rozbilo auto asi benzinove cerpadlo :unamused: ,tak jsme bez auta,nemame jak odvezt Leu od nasich,mela jet domu v pondeli,ale bude tam az do stredy,David jede rano slutzebakem do te Belgije,tak ji priveze domu az ve stredu,tak mam pro sebe 4 noci...parada :wink: Hodi se to,nasi se sice tesi az se budou stehovat do biliny-hlavbe mamca,ale na druhou stranu jsou z toho taky namekko,Lea je trosku rozveseli.. :wink: Tak ja toho vyuziju,zejtra prijede kamoska,ma taky hlidani tak vyjmecne vypijeme i kafe,kdyz jsou holky u toho tak se neda..v pondeli prijede kamoska a v utery jedu autobusem :frowning2: uz jsem nejela pekne dlouho do Teplic za jeste jednou kamoskou..Vemu to z jedne vody na cisto :wink: Jitu to je super,ze jste se pekne bavili na plese :wink: tise zavidim..ja v utery zamluvim zase listky do divadla do teplic...Babicky se maji vyuzivat,hlidaji rady?Tvoje babci...?Moje mamca jak nemuze nikam moc chodit tak se na Leu hrozne moc upnula,je to jeji stredobod vesmiru,ale na druhou stranu ji nerozmezluje coz je super..Dnes vyhrozovala :slight_smile: ,ze az budou bydlet v Biline,tak ji budou mit furt :slight_smile: Je fakt,ze ja jako mala byla taky hrozne moc rada u babicky,ja tam byla kazdy vikend...Hani ono uz zase tak moc prace neni,koupelna+kuchyn nova-to se ti rozbije i v panelaku,ale spis takovy ty nedodelky,ted pres zimu jsme nejaky zasekly...pocitam,ze na jare se zase probereme.. :slight_smile: Jinak ja se striham sama :slight_smile: ale ted si nechavam rust dlouhe..
3. bře 2007 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak Tom se snad už v kojení trochu srovnal.Ale jak pil často, tak teď mám pro změnu nadbytek mlíka.Takže zase využiju vložky do podprdy.Já ještě HA neberu.No podle tý barvy mlíka to vypadá, že Tom pije jenom tuk :grinning:.Snad mi ho vysává z těch správných míst :grinning:.Jitu a kde jste byli na výletě?Já už se tak těším, až bude Tom běhat a my se budeme taky výletovat.To mám moc ráda.Ty zoubky vám nezávidím :frowning2:.
Zrzečko tak to si pěkně odpočineš viď?Já dnes jedu zase na pár dní k mamce, protože minulá návštěva jí opravdu moc pomohla, takže se tam moc těšíme.
Mějte se moc krásně.
:slight_smile:
4. bře 2007 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hani a maminka az je sama?Tak to urcite je moooc rada kdyz jste u ni.. :slight_smile: mamca mi rano volala ze se ji lea 3x po sobe pocurala behem asi hodiny,a me se behem 14 dni pocurala dohromady jen 3x...ach jo,dpufam,ze mi ji David pak nepriveze a nebudu zase zacinat od zacatku.. :frowning2: no ,ale jediny co mam radost,ze jsem ji to teda púrokazatelne naucila ja...spis jsem si rikala,ze ji to nauci mamca a me chtit na nocnik nebude,protoze mamcu posloucha daleko vice nez me,a to na ni mamca vubec nerve :wink: ja musim obehnout nejaky byty,mam vyhlidly v Biline 4-5.tak snad z toho neco bude,mamca rekla,ze vyber necha na me,musime to pak jeste s davidem vymalovat a uklidit a oni uz pujdou do hotoveho..budou hlidat leu.Za viken by to melo byt..Ten jeden ,respektive dva byty jsou od nas asi 2 minuty pesi chuzi,coz je super,fakt se moc tesim..Za chvilku prijede kamoska,tak pokecame..zatim pa holky.. :slight_smile:
4. bře 2007 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak jsme dnesk pozvali babičku s dědou na oběd a potom jsme šli všichni na procházku.Vojtíšek ji celou prochrněl,doma se ode mě hezky nacucal a má dobrou náladu.Už se mi v noci budí jenom dvakrát,asi už mu bylo maminky líto :slight_smile: Babči hlídají rádi,ale Vojtíška hlídali poprvé.Já ho stejně nepůjčuju když kojím.Moje mamča hlídá hodně Barču.Je to její jediná vnučka a velký zlatíčko.Ségra má totiž tři kluky a dva jsou už dospělí.O prázdniny jsme jeli na chalupu ke tchýni a pak jsem ji s dětma vyvezla do Chomutova k její mamince.Ta vždycky chudinka pláče dojetím,jak ty děti rostou :slight_smile: Hani hezky si to u maminky užijte a Zrzečce přeju štastnou ruku při výběru bytu a aby Lea nezapomněla na nočník.Tky už se těším,jak na něj budu vysazovat Vojtíška :slight_smile:
4. bře 2007 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky,davidovi zrusili tu sluzebni cestu,ale tim padem nastal problem jak dovezt Leu od mamci,nakonec nam pujcil auto v pujcovne davidovo tata,tak pro ni pojede david zitra po praci...Bez auta je to fakt sila...najhorsi je,ze od nasich to neni jen tak se dostat domu,musi se v teplicich prestupovat a cekat na spoj,tak fakt bez auta to nejde..tak takhle dlouho tam byla naposledy pred pul rokem..,kdyz jsme byli 5 dni v Rime :slight_smile: neco na me leze,jdu do hajan,vemu si paralen.. :frowning2: do rana to snad bude dobry.. :wink:
6. bře 2007 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak uz mam zlaticko doma,bezela ke me,rucicky rozprazeny a volala mami ,mami :slight_smile: nasi zase breceli,ze jede domu,maji tri pejsky ale uz je jim hodne a ta jedna fenka uz umira na stari,tak jsou z toho smutni...,mamca uz bali na stehovani,tak ji to snad zabavi...Na nocnik se ji parkrat pocurala,mamca rikala at ji dam do auta plenku,ale nedala jsem ji,rikala jsem ji ze musi vydrzet domu,hned doma sla na nocnik a uplne hned se vycurala ,pulku nocniku,tak jsem mela radost,...Mame pujcene auto do konce tydne,David na sluzebku nejel,az za 14 dni...Tak pa...
7. bře 2007 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak u mamči jsme si to zase moc užili.Tomčovi se tam moc líbí.Mamča bydlí sama v bytě a táta bydlí na chalupě, kde májí malé hospodářství a musí se tam starat o zvířátka.Mamka tam nechce být, protože se tam prý bojí, když jsou všichni v práci.Je to tam moc krásný, docela se jí divím, že chce radši být v paneláku.Už se nemůžu dočkat na léto, až budeme spolu na chalupě.Je tam veliká zahrada,takže Tom bude moct být pořád venku na čerstvém vzduchu.
Příští čtvrtek jdu k zubaři a mám z toho pěkný nervy.Trpím totiž nepřekonatelným strachem ze zubaře (mám s nima opravdu ošklivé zkušenosti). Objednala jsem se na kliniku do Prahy, kde mají novou metodu na odstraňování kazů.Je to prý bezbolestné a bez vrtání.Vůbec nevím, jak to zvládnu,ale myslím že mě tam budou muset křísit.Jak ten strach překonat :frowning2: :frowning2: :frowning2:?Ach jo.Do svých 25 jsem neměla jediný kaz a když jsem byla těhotná, tak se mi udělal.No a já si ho nenechala vyvrtat a teď už je to neodkladné.
Mějte se krásně. Pa :slight_smile:
8. bře 2007 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Hani,tak to nasi budou mit stajny Walda,to je mamci chlap-jsou spolu uz asi 15let,ale nejsou manzele-bude na chaticce a mamca v panelaku,pres leto chce byt,ale taky na chaticce,zahrada je tam taky velika.. :wink: ja se zubare taky bojim a to mi jen jednou vrtal zub,ale na svatebni cetse v Rime me chytnul zub uplne silene,tak me mama objednela z Cech k memu zubari a ja k nemu sla ihned po prijezdu a on mi zub vytrhnul,silene jsem se bala ,ale necitila jsem vubec nic a ani pak vecer,proste naprosto bezbolestne :wink: :wink: :wink: rikala jsem mu,ze ho budu chvalit kudy budu chodit :wink: Kde Tom pracuje,ze jsi docela casto sama?david chodi zase pozde vecer,tak je to taky blby..v nedeli bude hlidat a ja si pujdu zaplavat :wink: tak zatim pa,,
8. bře 2007 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek