• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
sarkal, jo to staci, taky sem tam volala asi mesic pred porodem a jen nahlasila, kdy zhruba budu rodit a jmeno a adresu. Manzela neposlou domu, neboj, akorat at si veme prezuvky a 500.- :slight_smile: Byla jsem pak odnyst ten formular na porodny u nas v litvinove a blby bylo, ze tam u vchodu je strasne moc schodu a zadnej bezbarierovy vstup, takze jsem musela zavolat tchyni, aby prisla a pohlidala malyho venku...bo jinak bych se tam nedostala, malyho nemuzu preci nechat venku pred vchodem! to me nastvalo, proc tam neudelali nejakej vchod pro kocarky :unamused: jinak co de, tak si vsechno zkus zaridit a udelat ted, protoze v tom sestinedeli clovek fakt moc nestiha a teprve se zabehava a zziva s miminkem :wink: neverila bych tomu, ale fakt sem prvnich ctrnact dni byla furt v jednom pokoji snad a jen s malym :slight_smile: ale pak uz to bylo lepsi a lepsi a ted uz to je super :wink: je to nejkrasnejsi pocit na svete, mit miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
četla jsem to na jejich stránkách,že si má vzít přezuvky a 500kč takže ty už má připravený.Si myslim,že po příchodu domu se nic nestíhá a nechce.Taky se snažim všehchno co jde teď zařídit.Doma už mám vše hotovo pro prcka je vše připraveno jen to čekání je naprd?Manža pak všechno objede nahlásí malého na vzp a tyhle všechny věci,nechci s ním ani hned nikam chodit a myslím si,že budu ráda,že si odpočinu :unamused:
To jsem ráda,že ho nepošlou domu to bych jinak nezvládla :frowning2: ,ale já myslela,že na tý hekárně jsou jako všichni pohromadě a to když všechny tam mají manžu tak je tam jako s nima a je tam tolik lidí,možná se pitomě ptám,ale vůbec nevím :sweat_smile:
Jinak se hrozně těším,ale taky mám malinko strach no,ale snad to zvládnu,ale když to zvládly všichni.. :slight_smile:
12. říj 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na te hekarne jsou ty "pokojicky" jakoby oddeleny jen zdi, to mas pravdu, ale v kazdem tom prosturku je postel a kreslo pro manzela, takze je tam soukromi...akorat kdyz sem tam byla ja, tak tam byli dve holky jedna zleva, druha zprava, kterym praskla jen voda a nemely kontrakce, takze tam jen lezely...a ja byla mezi nima s kontrakcema jak sfina, tak sem chtela chodit, jenze oni mely zhasly a bylo tam takovy ticho, ze jsem je nechtela rusit :grinning: tak sem tam hekala potichu a ani nechodila, pri tom chuze mi delala dobre...lezet jsem nemohla...ale mozna lepsi, nez kdyby obe dve tam hekaly nahlas taky, to by me mozna znervoznovalo :wink: ale mozna bych to taky vubec nevnimala, ikdyz...bylo tam slyset rev z porodniho salu jedne holciny, ta docela dost rvala :sweat_smile: pak sem s ni byla na pokoji :wink: rikala mi, ze si myslela, ze jsem druhorodicka (ona tam totiz na sale lezela vedle jeste po porodu, zatimco ja sem ji tam rodila), ze jsem vubec nervala :wink: a ona rodila druhy a rvala jak tur:slight_smile:)) ono kazdy porod je jiny no :wink: kazda to zvlada jinak a kazda ma jine bolesti :wink: a kdyz sem to zvladla ja, tak ty taky, to mi ver :wink:
13. říj 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jedno,hlavně,že tam bude moci zůstat to je pro mě nejdůležitější,v Teplicích tohle prostě nejde,tam Ti ho nechají zavolat před samotným porodem,ale nikdo přeci nemůže vědět,že to stihne a to už je takový na nic,já ho hlavně potřebuju po tu dobu před porodem aby byl semnou!!!V pondělí se tam jedeme mrknout,jedem do obi pro radiátor tak to vezmem při jednom :grinning:
Včera jsem byla poprve na monitoru a musela jsem večer znova,nelíbyla se jim mimísovo rychlost srdíčka,ale večer bylo vše ok a mě to zaznamenalo dvě kontrakce,dr. se mi ptal jestli jsem to cítila,já že jo,měla jsem to už několikrát,ale nevěděla jsem,že jsou to kontrakce :sweat_smile: Tak kéž by to co nejdříve přišlo...Jo jo snad to zvládnu,ale tak moc se těším na toho malýho Tomču,že je to silnější než ten strach,ale ten příde.
14. říj 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,sarkal,už se to blíží moc moc držím palce,ať jste oba v pořádku.
14. říj 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
luckaa díky!!Jen mě včera docela vyděsily.Když prý budu přenášet tak od 40týdne se chodí na poradnu do Teplic do porodky jak chodím na ctg a sestra říkala,že každému dělají amnioskopii(nějak zkoumají spodem plodovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),kámošce to dělaly a říkala,že to byla hrozná bolest.Takže doufám,že nebudu přenášet a pokud jo tak s tímhle zákrokem buď nebudu souhlasit a nebo se pokusím si pak domluvit poradnu v Mostě tam kde budu rodit.Každopádně si myslím,že je nesmysl s tou plodovkou takhle každou tápit,když nejsou problémy,no prostě Teplice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal jak amnioskopii? to je blby ne...tak a to rovnou ten porod vyvolaji ne? mne muj doktor rikal, ze kdyz neporodim do tydne od terminu, tak ze bychom tomu "pomohli"...
15. říj 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je sledování plodový vody,ale spodem,prý to bolí jako čert,ale do toho tedy nejdu a pokud bych měla přenášet tak si zařídím jestli bych nemohla pak do poradny do Mostu,určitě by to šlo.Ale přenášet nechci.Nikde o amnioskopii neslyšely,to je snad jen Teplická specialitka,to je za trest ta nemocnice :angry: ještě,že rodit tam nebudu!
15. říj 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sem nevedela, ze to je v teplicich tak blby...clovek slysel spis pomluvy a historky na mosteckou porodku...myslim, ze do poradny muzes chodit do mostu...a pak po porodu normalka ke svojemu doktorovi, je to bezne :wink:
16. říj 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
k tý amnioskopii - chodila jsem do teplický porodky na pásy a sestra mi řekla, že když neporodim v termínu, příště udělají amnioskopii. Další návštěvu jsem měla v pondělí a termín porodu v neděli, takže bych když tak přenášela jeden den......sestře jsem v klidu řekla, že s tim nesouhlasim, aby mi to po jednom dni přenášení hned dělali a ona na to, že dobře. No nakonec jsem porodila přesně na termín. Já si na teplickou porodnici stěžovat fakt nemůžu.
Jinak sarkal držim palce ať je vše v pořádku.
16. říj 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilak5 díky!!Já bych s tím samozřejmě nesouhlasila.V Teplicích se mi to vůbec nelíbý,nejen přístup,ale je tam celkem nepořádek na wc hrozná špína.No prostě naprd a o tom,že jsem byla objednána na 13.30 a strávila jsem tam přes dvě hoďky ani nemluvim,prostě bordel.Díky za to,že teď chodím ke svému dr. a né tam,no snad nebudu přenášet.
Dneska mám celý den bolesti,ale nevím co to je.Tak uvidím jestli z toho něco bude nebo ne.
16. říj 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal ahojky:slight_smile: tak jak se citis? jinak v moste taky cekas u doktora hodku...i vic...to je proste skoro vsude...ale treba u moji detske doktorky je to super...bere me temer presne jak sem objednana, coz je super, ze tam malej nemusi dlouho cekat a brecet :slight_smile: i kdyz...on breci i tak :grinning:
20. říj 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.No jde to,ale pobolívá mě v podbřišku a někdy tak,že se nemůžu ani zvednout ze židle.Dr. včera říkal,že můžu porodit kdykoliv a že mi přeje aby sme se viděly až po šestinedělí :unamused:
Včera zase monitor a opět sem tam ztrávila dokonce 3,5hodiny.Nebylo mi dobře,nepohodlné křeslo v kterym sedíš jak paragraf až se mi z toho motala hlava a bylo mi na omdlení no a k tomu ten přístup.Já vím,že nikde tě nevemou hned,ale tohle to je hrůza,navíc mají ve všem bordel a chovají se jak pr..ata!
Večer jsem musela opět na přetočení do porodnice,opět se jim to totiž nelíbylo.
V porodnici bylo opět vše v naprostém pořádku,mimís měl tep prý přímo ukázkový a dr. mi dělal ještě utz,tam také vše vpořádku a říkal mi,že už bych mohla rodit :unamused:
Jen mi nejde do hlavy,že Tomík měl před 14dny asi 3000g a včera 2890g.Takže to na velké dítko nevypadá,asi bude maličkej,ale já jsem ráda kvůli porodu.A tato váha určitě stačí,vždyť on to pak dožene.
No tak takhle zbytečně já teď lítám a tak Tomíkovi rozmlouvám ať se co nejdříve narodí,že už tu má kočárek,prostě všechno,že se mu to bude líbyt atak a on nic pacholek.Tak jsem zvědavá a už to všechno chci mít zasebou :frowning2:
21. říj 2008 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamči, dlouho jsem tu nebyla - není už tolik času. Náš raubíř mne docela zaměstnává. Už chodí sám, takže všude dojde, všechno vykramaří, nahází do všech děr a otvorů, které doma najde.... Nikdy bych nevěřila, kam všude jdou věci nacpat :slight_smile: MOC GRATULUJI všem NOVÝM MIMÍSKŮM A MAMINKÁM. Hrozně to letí - před chvilkou jsem si prohlížela vaše alba a děťátka jsou kouzelná :dizzy_face: ani nemůžu uvěřit, že ten náš lumpík byl taky takovej drobek - za měsíc a půl mu bude rok.... Ty děti nějak hrozně rychle stárnou :wink: No nic, vložím ještě nějaké fotečky než se probudí z poledního klidu. Zatím ahojky.
25. říj 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal tak nevim, zda uz nemas odrozeny :slight_smile: :grinning: dlouho jsem tu nebyla...kazdopadne drzim palce, at je porod ok, nas malej mel taky jen 2,81 a myslim, ze to staci, byl malinkej, ale naaadhernej, maly miminka sou preci krasny, lepsi nez velkej macek :wink: a neboj, nas malej basti o sto sest a vsechno dohnal a krasne prospiva :wink: ale ono ta vaha podle utz nemusi byt uplne presna je to plus minus pul kilo :slight_smile: byli ste uz v te porodce v moste na prohlidce?
maetinba, no su zvedava na naseho prcka, jakej bude za rok, to bude asi jeste vic hekticky, jak zacne tapat :slight_smile:
28. říj 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel ještě jsem tu a to mi doktor pořád říká,že to může být každým dnem :confounded:
Už jsem jak se říká hotová....Včera byl jeden z termínů a nic,ale to byl termín určený až někdy v 30týdnu takže ten není ten prvotní,ten je 3.11 tak jsem zvědavá,pořád čekám vše připravené a nic.....Si taky myslím,že je lepší menší miminko než nějaký macík kor při prvním porodu.Bratrancovo ženě se asi před měsícem narodil kluk a měl něco přes 5kg!Hrůůůza to musela být.Když měli první mimčo holčičku tak tenkrát měla taky skoro pět kilo,to musel být záhul takhle velké dítě a všichni se jen divily,že jí nechaly rodit normálně,protože věděly,že bude takhle velkej.
29. říj 2008 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal to ju, vetsinou takhle velky deti se nerodi normalne, ale cisarem...musi to byt des, je to fakt velky mimco, kdyz ma pet kilo ty vadooooo :confused: :sweat_smile:
jinak ja rodila presne skoro na termin, o par hodin...takze budu drzet palce, at rodis take v terminu.
29. říj 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc kéž bych,už se nemůžu toho 3.11 dočkat.Protože teď nejenom,že bych se budila,ale dokonce už ani nespim,brzo ráno jsem vzhůru a pak už neusnu no a přes den jsem vyřízená a když si jdu lehnout odpoledne nebo přes den tak spim třeba jen půl hoďky a dýl prostě nemůžu.No hrůza.A taky se toho Tomíka nemůžu dočkat!! :slight_smile:
Ty jo,když to tady tak zpětně čtu tak se mi ani nechce věřit,že to tak moooc letí.
29. říj 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal ty jo, tak to ja zas jako spat mohla, pres den v poho, ale v noci sem se obcas budila, bo sem premyslela, jak co bude, kdy to prijde a tak :slight_smile: hele, ale jeste budes vzpominat na klidny dny bez prdiku a bez place :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To sice jo,ale ať už je to zamnou.
Chci se zeptat.V pondělí jdu ještě do poradny k mému gynekologovi a na monitor do Teplic do nemocnice,myslíš,že by mi doktor napsal pokud bych tedy do příštího týdne neporodila abych mohla do poradny do Mostu,kór když tam budu rodit?Mě se totiž pak jako nechce chodit do Teplic a rodit tam stejně nebudu.Myslíš,že by mě v Mostě vzaly?Snad když by mi to napsal dr. tak jo.Nebo si mám zavolat do Mostu a říct to?Já vůbec nevim..
1. lis 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal ono se pry chodi to poradny tam, kde rodis, tak ja bych klidne zavolala do mostu k doktorovi, zda by te nevzal...ale ono uz skoro kazdou chvili rodis co :slight_smile: a ty tam chces jako chodit i po porodu ju?
3. lis 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né já myslela jen teď,kdyby mě náhodou chtěl poslat i do poradny do Teplic,protože to jako odmítám!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Naštěstí včera jsem byla u mého dr. a ten mne objednal na příště zase k sobě a do nemocnice jen na monitor,takže jsem šťastná jen doufám,že do pondělka to snad už bude jináč to nevydržím.
Už z toho začínám mít depky :frowning2:
4. lis 2008 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal aha, tak to uz vydrzis do porodu ne? :slight_smile: to mas opravdu kazdym dnem, tak to te snad do zadne jine poradny nikdo neposle ne? a kdyby joooo, tak te musi poslat tam, kde budes rodit, si myslim :wink: no zkousela si sex? :sweat_smile: ten nekdy popozene porod...nebo celkove vic pohybu, delsi prochazku, nebo tak neco :wink: myslim na tebe, preju ti, at do konce tydne porodis, je to hrozny to cekani
4. lis 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moooc,zkouším co se dá jen ten sex ještě ne,protože se v postely sotva otočím :sweat_smile: ale snad už i na to dojde...Si taky říkám,že do pondělka to už snad bude.Břicho mě dnes bolí celý den,ale hlavně když vstanu a pak to nějak přejde tak to je asi spíš tím jak tam prcek tlačí.No hlavu má prý nad vchodem tak jsem zvědavá kdy už z něj vyjde
4. lis 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co? rodime, nebo lezime jeste doma? :slight_smile:
7. lis 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel ještě doma :angry: :frowning2:
7. lis 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a do kdy budou cekat? nerikali ti, ze by ti ho pripadne uz vyvolali?
7. lis 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já vůbec nevim,protože minulou poradnu mě doktor normálně zase objednal na pondělí a v nemocnici zase na monitor a jinak o přenášení nebo o případném vyvolání nikdo zatím nemluvil.První termín byl 3.11 poslední 7.11 tzn. včera tak nevim třeba to budou brát až od toho včerejšího datumu jako přenášení no a u dr. mám v pondělí psaný 40tt a na monitoru 39+4tt tak nevim.V poradně to bude v pondělí 41tt a na monitoru teda 40+4tt.Takže uvidim no,každopádně sem z toho špatná,protože sem myslela,že v pondělí už budu v porodnici a asi ne :unamused: A hlavně hrozně se bojim vyvolávanýho porodu :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne doktor rekl v den terminu to bylo v utery, ze kdyz neporodim do patku, tak ze tomu o vikendu pomuzem...nastesti sem porodila hned ve stredu :wink: no kazdopadne se neboj, to je fakt ruzny, nekdy je vyvolavany porod horsi, ale nekdy je taky lepsi, mam kamosku tady z konika, ktere porod vyvolali a ona porodila snad behem hodiny a pul, fakt, to je proste dany asi genama, jak to pude rychle, neboj se a hlavne se na to zeptej, co jako budou s tebou delat :wink:
8. lis 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo,zítra mě poradna nemine to už je jasný takže uvidim no. :unamused:
9. lis 2008 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek