• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
Lilak5: přesně, co tam má šlověk dělat. Prášky můžu brát doma, stejně jako měřit si tlak. Navíc to tam bylo na hlavu byla jsem na porodnici hned velde sálu, v noci jsem se vůbec nevyspala, buď brečely mimina anebo tam hekali ženský při porodu.. to fakt člověku dodá :confounded:

No ale dneska to na porod nevypadá. Je sice pravda, že od chvíle, kdy mě dr. Rabih přemlouval jesti nechci rodit dřív a pak se pokoušel dilatovat můj dosud úplně uzavřený čípek, už cítím poslíčky, ale nic z toho není. Jen mě bolí celej spodek a záda :confounded:

Navíc jak jsem tam ležela, prskla na mě jiná těhule bacily a já jsem ted tak nachcípaná, že sotva lezu :frowning2: v úterý mi bylo teda děsně blbě. To jsem měla horečky, zimnice, kašel, rýmu a do toho v noci poslíčky. Jsem myslela že chcípnu! Včera to bylo lepší. Dneska mě začlo škrábat v krku, kašlu a z nosu mi permanentně teče hnus! dokonce jsem poožila odsávačku na vysavač abyhc mohal dejchat! Ale stejně za chvíli jsem měla zase plnej nos! Musím se vykurýrovat, s tímhle rodit teda nechci :unamused:
19. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilak 5 děkuju,Tomík už je ok!Jsem si oddychla.Prozměnu večer se mi udělalo hrozně zle,zimnice,na omdlení a zvracela jsem.Ale pak to bylo dobrý,ráno mě bolela hlava a vzala jsem si Ibalgin a z toho mi bylo asi zle,od té doby mě tlačil žaludek a na zvracení,no a večer jsem to prostě už nevydržela.A Tomík?Vysmátej,večer si v postýlce broukal.
Je to krásný,jak už teď hodně vnímá,za vším se otáčí a řehtá se.Vůbec na něj nemluvím,on se na mě podívá a začne se řehtat otočí hlavu,pak se zase podívá a zase smích,jako by si semnou hrál.Je to náš miláček :slight_smile: .
Ivik,tak čajík a ležet,já asi v sedmém měsíci měla taky virózu,hnus,nejen že člověk nemůže dýchat kvůli břichu,ale do toho ještě plný nos.Fuj když si na to vzpomenu!
Tak se hlavně co nejdříve uzdrav!!
19. únor 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já Prevenar taky nejspíš nenechám očkovat.

Ivik a proč jsi nechtěla rodit dřív?

Sarkal a neměl Tomík to blinkání z toho,že je po jídle aktivní a hodně se hýbe?Měla jsem to s Nikolkou,téměř po každém jídle blinkala,nebylo to teda nějak moc,ale zato často,jak sebou po krmení šila.Upravilo se to až časem.Hlavně,že už je mu líp.
19. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luckaa: chtěla proto jsem mu dovolila at to zkusí s tím čípkem, víc toho neudělal protože nepřenáším. takže by mi ani nedali table tu na vyvolání. Jsem byla v takovým stavu, že bych i na to kejvla, kdyby mi ji nabízeli. ale bohužel on mi udělal jen to s tím čípkem. a po víkendu kdy jsem mu na vizitě řekla že jsem měla poslíčky, ale že to přešlo, tak se na mě koukal jako bych za to mohla že se to nerozjelo a řekl "hm to jste mohla začít rodit..." jako by to fakt záleželo na mě, terezce se ven asi prostě nechce :unamused: :unamused:
19. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,já myslela,že pokud se miminku nedaří dobře,jak jsi psala s těma ozvama,tak je automaticky porod vyvolán,to jsem se teda spletla
19. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivik a proč tě vlastně doktor přemlouval abys rodila dřív, To kvůli tomu tlaku? To by snad takovej problém být neměl ne? Nebo jo? Podle mýho je teda nejlepší počkat až se mimču bude chtít ven. Neřeknu, kdybys ňák dlouho přenášela, ale takhle....to ňák nechápu proč to urychlovat.
Sarkal tak to je dobře, že z toho nebyla ňáká viroza. To blinkání je děsný. Terezka zatim nikdy nezvracela, Honzík už párkrát jo a pokaždý to byla střevní viroza.
19. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo teď mi to došlo, že ivik měla problémy. Já mám děsnou sklerozu. :angry:
19. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luckaa: daří se jí dobře díky bohu. Možná měl jen můj gyndr něco s tím monitorem, protože potom když mě tolikrát měřili v nemocnici tak se to ani jednou znova neukázalo :unamused: Sice byla po ránu línější museli mi třást s břichem, aby se probrala, ale měla tam těch aspon 120. v noci byla zas až moc živá, to tam lítalo až na 180, cvokček malej :grinning:

lilak5: nevím proč mě přemouval, řekl že jsem už 39. týden a že bych klidně mohl rodit kdybych chtěla, že prej lepší než přenášet a aspon ušetřím jednu cestu do nemocnice.a já jelikož jsem byla unavená z toho ležení v nemoncnici otrávená z toho že se tam nedá nic dělat, jsem souhlasila. jenže stejně se tím nic nezměnilo.. kromě těch poslů :unamused:
19. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,koho máš za gynekologa iviku?
19. únor 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luckaa: dr. hubáčka
19. únor 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
K tomu chodí i několik mých kamarádek
20. únor 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Tak Tomíkovi už je ok.Včera a dnes ráno měl ještě trochu průjem,ale jinak už je ok a doufám,že už ten průjem zmizí.Měl asi fakt nějakou virozu.
Ivik já taky chodím k Hubáčkovi.On už tam má monitor?Jé co já bych za to dala když jsem k němu chodila v těhotenství,nenávidím to nemocniční prostředí,je tam hroznej zmatek..
Tak hlavně ať už to máš brzo zasebou a vše je ok!
20. únor 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
s Hubáčkem je sranda, učil mě na zdrávce :grinning: někdy ty jeho fóry ovšem nepoberu. Třeba když říkal: "Co má cikán bílýho? odpověd: poslouchat!"
hm to jsem přemejšlela asi pět minut než jsem vůbec pochopila, co tím chtěl říct :grinning:

Dneska sje byla na monitoru v nemocnici, tam jsem seděla v křesle. Hubáček má u sebe lehátko. Má ho vzadu jak je převlékací kabinka, tak tam jsou další dveře s nápisem sklad. Je to malá místnost jsou tam dva regály, sterilizační storje, umyvadlo, stůl a lehátko na který si lehneš. Není polohovací ale mají to vycpaný polštářema, ale i tak se mi tam dělalo zle, jak mi ta těžká děloha tlačila na žíly v břiše.

Dnešní monitor je v pořádku, tlak mám taky dobrej, dneska jsem 39+4 tt, na příští monitor jdu zase k nim za týden (jeslti teda neporodim dřív) ale mám se objednat do poradny k Hubáčkovi, kvůli tomu tlaku a vyš. moči a musím mu dát taky tu propuštěcí zprávu z nemocnice.

Z těch papírů jsem vyčetla, že moje malá měla minulý týden 3000 g - už je to celkem macek, mohla by už ven :wink:
20. únor 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už brzo se dočkáš a budeš mít malou u sebe :slight_smile: :dizzy_face:
20. únor 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já si úplně živě vybavuju jak už jsem Tomíka chtěla mít u sebe,to čekání,lítání po doktorech..A ono to přišlo zrovna když jsem to nejmíň čekala.Ale jak píše Luckaa,brzo se dočkáš!
Teď když na to vzpomínám,bylo to pro mě hodně krásný období,ale teď je to ještě krásnější!To prostě nejde k ničemu přirovnat.
Mě bylo zase v nemocnici zle v tom křesle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak jsem tam seděla byla jsem tam jako zapadlá a jak jsem měla tu skrčenou hlavu tak se mi dělalo špatně,navíc já trpím na migrény a jakkoli špatná poloha hlavy mi nedělá dobře takže pro mě to nebylo nic moc.
Dneska Tomík zlobil a tak jsem ho dala do autosedačky a houpala ho nohou a přitom jsem šila,on normálně usnul a asi dvě hodiny tam spal.
21. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja:slight_smile:
takze prevenar dame...pry nam ho pichne, jak pujdem na osmimesicni kontrolu...chm, ja myslela, ze to musi byt v tom sedmem mesici presne...no ale je to jedno...kdyz to rekla, tak co nadelam ze jo :grinning:

ivik jeste si uzivej pohodicky, fakt, odpocivej, jeste budes holka vzpominat :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

sarkal jsem rada, ze ste oba uz ok...tak ty uz takhle makas a sijes jo? :slight_smile:
25. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo mallorry má pravdu,být sama bylo o něčem jiném :grinning: ale samozřejmě,že bych neměnila jen člověk fakt nestíhá a prostě se nezastaví a to ani nemluvim o nějaké chvilce pro sebe....
Ale je to super,Tomík se řehtá,pase koníky a hrozně se u toho tlemí,hýbe rukama nohama,člověk na něj nesmí promluvit to má úplně záchvat smíchu :grinning: Je to brouček.
My prevenar taky dáme v tom sedmym,jistota je jistota...
To víš každá koruna se šikne,navíc mi opravujeme barák a všechno je taaak drahý,tak se snažim dělat co můžu.Mám novej eshop tak mrkněte když budete chtít :slight_smile: http://www.svatebni-doplnky.myeshop.cz
25. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal to je jasny, a kdyz te to navic bavi a de to delat doma...tak proc ne :wink: i kdyz nevim, kde na to beres cas a energii, ja sem ted total vyflusla, bez nalady :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
ja bych samozrejme nemenila taky, to je jasny, ale nekdy to na cloveka padne a zjisti, ze nema chvilku pro sebe, nemuze nikam jit (kojim), doma stereotyp jak sfina...proste nekdy je to na palicu, to je proste holej fakt! ale jak se otepli, tak to bude lepsi, budu furt venku!
25. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal a to si vsechno v tom eshopu vyrabela ju? tam toho mate ty jo...a slape ten eshop? da se tim uzivit?
25. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skoro všechno,jen bižuterii,věnečky jsou kupovaný.Uživit se tím dá,ale je to makačka...Někdy fakt nestíhám,ale dobrý je,že to můžu dělat doma,takže sem u malýho a zároveň šiju,pak to jdu jen do dílny vyfotit a to hlídá manža nebo mamka takže dobrý.Jen šaty teď nešiju no,protože na to čas fakt neni....
Jo jo já už se taky nemůžu dočkat tepla,tohle oblíkání,dávání do fusaku teď on vždycky zvedne nohy takže ho nemůžu zapnout,to mě zničí,sem vždycky úplně spocená.Tomík už moc nespí ani v kočárku,ale aspoň nebrečí,jen kouká a když tam nahlídnu tak smích :slight_smile: fakt sranda.
Teď mi hrozně začaly padat vlasy,mazala jsem si koupit šampon a kondicioner na padání,ampulky a taky beru vitamíny,ale zatim nic.Kdyby mi vypadlo pár vlasů při mytí a česání,ale to jsou chuchvalce,jeden čas mi taky tak padaly,ale přestalo to..Říkám si,že ještě na tý hlavě něco vůbec mám,sem z toho docela na prášky.
26. únor 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, že vám sem lezu. Nevíte prosím vás stránky na dětský ráj u Kačenky? Nebo jestli tam mají kočárky baby design? Díky moc Martina
26. únor 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek

Ještě jsem furt neporodila... zítra jdu na monitor do nemocnice, dr. mě už předává do jejich péče... no snad mi tam řeknou něco pozitviního, že se to třeba už chystá anebo že v pondělí bych mohla natoupit a vyvolali by mi to... anebo ještě lépší by bylo, kdyby se to o víkendu podařilo rozjet samo :wink:

dám vědět zatímpa Ivík
26. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
sarkal koukla jsem na tvůj eshop, máš tam opravdu moc hezký elegantní věci.
Na padání vlasů mi pomohl pangamin. Jsou to vlastně pivovarský kvasnice a je tam hlavně vitamin B12, hořčík, vápník, chrom. Taky mi strašně padaly vlasy po porodu Honzika a tohle zabralo, poradila mi to kadeřnice. Jedla jsem 2 tablety denně a stačilo to.
Ivik držim palce ať o víkendu porodíš a vyvolávání se vyhneš.
JinakTerezka teď pár dní špatně spala, lezou jí ty trojky a už docela dlouho. Zoubek je vidět pod kůžičkou, ale nechce se mu ven. Vždycky se v noci vzbudí a strašně brečí, tak spí s náma, jinak bych se ulítala. :slight_smile:
26. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilak díky za typ,zeptám se na to v lékárně,protože sem už fakt zoufalá a mám téměř poloviční culík než jsem měla :confounded:
ivik taky držím palečky ať to přijde samo,já taky čekala čekala a nakonec to teda samo přišlo po deseti dnech přenášení,tak držím pěsti a hlavně pohodový porod.

My sme se dneska hrozně moc pohádaly s manžou :frowning2: ,kvůli úplný volovině,ale fakt hodňě,teď mě to mrzí,protože sem mu řekla opravdu hnusný věci a on mě taky,hrozně sem brečela a ještě teď mi je do breku,příde mi,že už mě nemá tak rád,třeba je to jen moje zdání,ale je to takový divný..já sem celej den na nohou,on je v práci nebo někde a já už někdy prostě nemůžu.Ach jo,je mi dneska fakt hrozně,sem celý dny zavřená doma,snažim se pro něj dělat všechno,každý den má uklizeno,skoro každej den vaříno(někdy teda ne,ale málo kdy),ještě se snažim k rodičáku vydělávat,udělám pro něj všechno,o Tomáška je postaráno,prostě všechno a on ještě tak.Tak doufám,že to přejde.Včera ještě takový energie a dneska se mi do ničeho nechce a za trest jsem ani neuvařila tak si tu s něčím mazal chleba.
Tak se mějte!
26. únor 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem pořád v kuse :unamused:

V nemocnici mi dr. rabih vyšetřil - a mám stále čípek uzavřený :confounded: i když je fakt že už to není CS 0 jako předtím ale CS 3-4 no tak apson něco. mám v podělí přijít na odběr krve a zase na monitor... nechápu jak ot tam počítaj. měla jsme rodit 24.2. a sestra mi tam včera spala že sjem 40+0 :unamused: hmm to si s nima v ponděí vysvětlím ještě by mě pak nechali přenášet déle...

s manžou malou vyháníme co to jde, včera dlouhé chození a nakonec manaželské povinnosti, ale nezabralo to vůbec, jen jsem byla děsně utahaná :unamused:

plánuju velký domací úklid - třeba ji vyženu... a ještě si schovávám výstup k nám do bytu do sedmého patra - to teda až v krajním případě, byl to celkem brutal i když jsem těhu nebyla :confounded: aby mě pak nevezli na internu s infakrtem :grinning:

sarkal: ty vogo 10 dní??? achich mám pocit že nevydržím už ani den navíc, jak jsem těžkopádná..

nevíte jak dlouho tady nechávaj přenášet?
28. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivik mě to taky v nemocnici počítala,že jsem míň,nevim podle čeho to jako braly,protože mě tam nikdo nevyšetřoval ani utz mi nedělaly v nemocnici,pořád sem chodila k svýmu dr. a oni mi počítaly o týden méňě než můj doktor,mají to tam nějaký divný.Tady myslím nechávají přenášet 14dní,ale nejsem si jistá.
No a v Mostě se divily,že mě nechaly tak dlouho přenášet a malej jak tam byl dlouho tak měl oloupaný ručičky a obličejík,ale asi po týdnu to bylo pryč.
Tak Ti držím palce ať to máš co nejdřív zasebou a uvidíš,že to přijde až to budeš nejmíň čekat.Držím palce!
28. únor 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal: taky se bojím aby neměla terka pak špatnou pleť kvůli tomu že jí plodovka macerovala kůži :frowning2:

tak generální domácí úklid jsem spáchala s přestávkama... pak jsem odpoledne taky vyšlapala ty debilní schody - kupodivu jsem to přežila :confounded: a nakonec jsem to dovršilal opravu teplou vanou...a výsledek? odešla mi hlenová zátka - teda vlastně odchází postupně pořád - takovej průhlednej až žlutej hlen (vypadá to jako sirovej bílek) a taky mám bolesti po 30 minutách - bolí mě hlavně záda :confounded: čekám jestli se to nějak rozjede nebo ne, ale když to bolí, je to fakt dost humus :astonished: :frowning2: :unamused: držte mi palce, kdyžtak se ozvu během dne a když ne, tak jsme jeli :wink:
1. bře 2009 v 05:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak jsem si hezky proposlíčkovala půlku noci až do rána... pak když bolesti byly už po 10 mnutách jsem si dala poslední vanu, abych fakt věděla jestli můžu jet nebo ne a ta vana mi to uklidnila :angry: :unamused:
od 7 jsem usnula až do ted... ale stejně jsem unavená... :frowning2:
1. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivik tak to vypadá,že to brzy přijde,mě ten hlen odcházel v ten den ráno a kolem poledne přišly bolesti..Mě to večer vana taky uklidnila asi na hoďku a pak se to teda rozjelo pořádně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak držím moc palečky ať už to máš co nejdřív zasebou,sama vim jak je to čekání a ty poslední dny na nic.
1. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mě šoupli termín skoro o měsíc dopředu(můj doktor) a na srdíčku mi to vysvělili,že nepřesnější je ten první velký UZ,podle toho se počítá termín,je to UZ tuším ve 12 týdnu
2. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek