• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
jsem zase tu...

u dr. na KO ot bylo na hlavu, ráno jsem tam jela na krev a udělali mi rovnou monitor ale Terka byla líná takže to bylo málem rovný kolem 120. takže když jsem tam přišla v půl 10 znova, tak mi to natáčeli ještě jednou a to už tam srdíčko lítalo hodně. ovšem kontrakce to neukázalo vůbec. protože jakmile jsem si tam lehla, tak bolesti přešly a když jsem odtamtud odcházela tak bolesti zase naskočili - no na hlavu.

pak mě dr vyšetřil. říkal že se to připravuje. že jsem určitě nějaký bolesti měla. řekla jsem že jo, ale že to pak po koupeli přešlo, ale že mi odešla hlenová zátka. tak mi udělal Hamiltona - AUUUUUUUUUUUUU JSEM MYSLELA ŽE SE PO... pak mi zkouknul jak vypadá plodovka. tu mám čirou díky bohu.

celej spodek mě bolí a trochu špiním. to se mi ještě dr. s PA smáli jak jsem jako pako slejzala z tý kozy když ěm to bolelo... vtipálkové. dělal mi ještě UZ doppler a ten taky v pořádku. říkal že určitě brzy porodím, mám prej "vyvíjet fyz. aktivitu " vtipnej, že by se mi do toho fakt chtělo a manžovi taktéž, že?

když prej neporodím mám přijít ve čt na KO - znova CTG záznam a znova ev. prošťourání....ale já už nechci, chci porodit!!! :confounded:
2. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
iviku moc moc držím palce ať to máš už za sebou a jste obě v pořádku.Já mám chřipku,doufám,že to malá nechytí,iviku drž se
2. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
ivik drž se, neboj dočkáš se.
To vyšetřování - prošťourán musí být teda něco. Kdyby to alespoň k něčemu bylo co?
2. bře 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Ivik držím palce ať to máš co nejdříve za sebou!!! :wink:

Tomík se od včerejška obrací na bok a moc se mu to líbý,je tu super,protože vydrží už dýl na dece..my dneska byli na očkování,Tomík vůbec nebrečel jen se lekl toho vpichu,je to hold chlapák.Zatím je ok,tak doufám,že už nic nebude,dr. říkala,že to je nějaké šetrnější,že jen zřídka z tohodle dětem něco je tak jsem zvědavá.

Chodíme teď hodně ven,pak je Tomášek klidnější,protože si v kočárku odpočine.
Jinak s manžou ok,sme si daly lahvinku o všem si promluvily a je to jako na začátku :grinning:
Tak se mějte!!!
2. bře 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :dizzy_face:

ivik, mne odesla zatka v sedm rano a vecer sme jeli uz do porodnice...tak drzim palce, at uz rodis :wink: :slight_smile:

sarkal vsude je obcas dusno, je potreba poradne vyvetrat a probrat vsecko na rovinu a je pak zas klid :wink: :dizzy_face:

co tomik? spi ti uz vic?
6. bře 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni!Tak předpokládám,že ivik už to má zasebou,doufám,že napíše :slight_smile:

mallorry Tomík už je mnohem hodnější,přes den občas spí,někdy i hodinu,ale jak si hraje a otáčí se na bok tak vydrží dlouho sám takže je to už o něčem jinym,bych ho sežrala,jak si hraje v hrací dečce a brumlá si u toho,je to naše zlato.

Teď nám přišel karesponďák na kontrolu po očkování,to je zase něco pro mě,potáhneme se do Teplic jen pro to aby se mu koukly na znaménko na,které už koukala dr. :angry: jim to tam,ale řeknu!Ať si bodujou na někom jinym!

Tak se mějte!
8. bře 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky lidicky, jsem tu poprve a potrebuju poradit. Nemate nekdo zkusenosti s gynekologem Dr. Cernym z Teplic?jsem ve 13tt a obvodak mi doporucuje neschopenku, tak jen jestli s timto lekarem je dobra rec a jestli nekdo nevi, jaky dava v tehotenstvi vychazky, jestli neomezene nebo casove omezene. Bydlim v Teplicich kratce a nikoho tu neznam, tak se nemam na koho obratit. Moc dekuji za radu a preji hezky den :wink:
8. bře 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,vítám Tě,já chodím k dr.Černýmu necelý rok,takže Ti moc neporadím,ale je vážně moc příjemnej.Držím palce
9. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky monca!Vítej mezi námi.Tak já chodím k Hubáčkovi,ale u dr.Černýho jsem byla na doppleru a byl moc hodnej,sympaťák...Ale v tomhle Ti taky moc neporadím.
10. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky to nevadi :slight_smile: dekuji za odpoved :slight_smile: ale kdyz je hodnej, tak by vtom nemel byt problem...uvidim no...ale abych pravdu rekla, tak se bojim si o tu neschopenku rict, ale pokud si o ni nereknu asi bych za chvili skoncila ve spitale :( stejne ten kdo je zdravi budte radi, ze to tak je :wink:
10. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci to se neboj si o ní jako říct,když máš problémy a hrozí Ti nemocnice tak co jako,myslím,že s každým rozumným doktorem je mluva a on mezi ně určitě patří takže věřím,že Ti to dobře dopadne!!
Držím palce!
11. bře 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hlásím se z domova. konečně mám chvíli čásek napsat.

tak jsem nakonec taky porodila. jela jsem s bolestma do porodky večer 2.3. ale nakonec jsem porodila císařem 4.3.
neotevírala jsem se a tak mě museli ríznout. popisovat porod nebudu byla to katastrofa :confounded:

jen chci říct že bychom si asi měly dávat pozor, co tu o kom píšeme (někdy zapomínme že je net veřejnej a nepovídáme si s kámoškou u kafe - za což já za tohle beru, jako popovídání a ne pomlouvání :confounded: jelikož i dr. a PA uz teplické porodnice serfují na netu a pročítají diskuze - bylo mi to vytknuto v té nejhorší chvíli v při vyvolávaných bolestech takže si dovedete představit jak jsem z toho byla špatná... :frowning2:

závěrem chci říct že moje malá Terezka je úžasňoučká, má veliká kukadla a rozkošný ksichtíček, skoro žádný vlásky a ty co má jsou hodně světlé. měla 52 cm a 3250 g :grinning:
12. bře 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivik,tak hlavně,že to všechno dobře dopadlo a že jste obě v pořádku,těším se,až přihodíš fotečku malé Terezky,přeju hooooooodně zdravíčka
12. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
luckaa: děkujeme. tak pár foteček už tam je :wink:
12. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivik gratuluju k narození Terezky, ať se jí daří. Koukala jsem na fotky a je pěkňoučká.
A jak se cítíš ty?
Každopádně jestli ti něco vytýkali při porodu, tak je to od nich dost ubohý. To co tu píšem neni podle mě pomlouvání. Pokud někdo nesouhlasí s tim co si tu přečte, může přihodit svůj názor a ne to pak na někoho vybalit ještě ke všemu při porodu. Fakt nemám slov.
12. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivik gratulujuuu a jdu se mrknout do albíčka!!Jak píšou holky hlavně,že to dobře dopadlo!!
A taky jak píšou holky,to je teda ubohý s tím vytýkáním,snad každý má názor a nemůžou ho za něj kritizovat,naopak měly by si uvědomit jak se chovají,protože někteří PA a Dr. opravdu nejsou lidi na svém místě(to teď mluvím všeobecně).

Ale hlavně,že už to máš zasebou! :slight_smile:
12. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezka je teda krásná,taková čisťounká :slight_smile: Tomík taky neměl moc vlásků a ty co měl měl blonďaté,ale už mu pěkně rostou a má pěknej porost,zatím dlouhej asi 1,5cm,ale má :grinning: Hold to asi budou blonďáci :grinning:
Tak ještě jednou gratuluju!!
12. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji holky bych snad malou sežrala láskou, můj ňufínek malej. :slight_smile: já se cítím docela dobře, můžu dělat skoro všechno - jen chodit moc rychle mi nejde :unamused:

vyjadřovat se o tamnějších dr. nemá smysl, jen říkám nikdy více porodnice, zvláště ta teplická! jen jsem štastná, že mi to už potom nikdo nepředhazoval...
12. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem se tam kdysi ocitla při samovolném potratu,proto jsem v tom měla jasno,že Tp nee... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hlavně,že už je to za Tebou a dobře to dopadlo,já jsem se po císaři taky cítila ok,nebylo to tak hrozný jak všichni popisovaly jizva sice bolela,ale teď už sem ok a z jizvy je jen slabá čárka.
12. bře 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já v Teplicích byla fakt spokojená, když to srovnám s Ústím. Tenkrát jsem měla problémy s kojením a každá sestřička mi tvrdila něco jinýho, to mě ničilo. Teď u Terezky jsem žádný problémy neměla, taky přeci jen už jsem věděla co a jak. No určitě by se něco našlo co mi vadilo. Já se spíš bála koho chytnu při porodu, měla jsem určitý obavy, když T. byla otočená zadečkem dolu. Rodila mě moc hodná doktorka i primář byl hodnej. V Ústí na nás setřičky neměly čas, bylo tam hodně maminek, takže nestíhaly a některý byly celkem dost nepříjemný.
No jinak marodíme. Honzík má angínu, ale ani to na něm neni vidět, jen ho bolí v krku a Terezka měla dva dny teploty a pak se jí udělaly v pusince afty. Byla strašně mrzutá, plakala a nechtěla vůbec jíst, jen pila. V noci se pořád budila, no děs. V pondělí a úterý pila jen moje mlíko, ve středu už nechtěla ani to, pila jen čaj, ve čtvrtek taky celej den jen čaj a až večer začala malinko jíst. Dneska snědla pomalu celej pudink, tak snad už to bude lepší. Je teď pohublá, tak doufám, že to trochu dožene. A já měla včera večer prsa jak Dolly Buster, protože naposledy jsem kojila v úterý, musim trochu odstříkávat, protože už mě to dost bolí. Jo a ještě byly děsný kina s usínáním - kvůli těm aftům nechtěla dudlíka, takže jí to teď dýl trvá než zabere. Už bych jí ho nechtěla dávat, tak jsem ho schovala a doufám, že až jí afty zmizej už si na něj nevzpomene.
Mějte se hezky a pište.
13. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilak tak to jste si užily co..Hlavně uť už jste vpohodě!
Já měla dudlíka asi do šesti let
:sweat_smile:ne že bych s nim chodila v puse,ale musela jsem hrozně brzo vstávat do školky,chodila jsem do ní do jinýho města kde mamka pracovala a byla jsem z toho špatná,hrozně hubená,vůbec sem nechtěla jíst...A večer sem se s tím dudlíkem trochu uklidnila,ale pak je mamka vyhodila a bylo
:grinning:
Tomík teď spal a prozměnu si hraje s polštářem který má v postýlce,je na ňom velké auto a on mu něco vykládá asi je to hodně důležitý
:grinning: Je to myšák můj malinkej :slight_smile:
13. bře 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky

Tak jsme mediální hvězdičky, v Teplickém deníku vyšly fotečky miminek. Taky jste se tenkrát nechali vyfotit s mimčem v porodnici?

http://teplicky.denik.cz/miminka/miminka-ktera-se-nedavno-narodila20090313.html

sarkal: no občas mě tv jizvě píchne, když udělám blběj pohyb, ale snad se to brzy zpraví., jizva prej podle ostatních vypadá dobře, já to nevím protože si tam nevidím. po porodu mi zůstal takovej převislej špek :confounded: toho se asi nezbavím, leda na plastice uříznout haha

lilak5: někdy má holt člověk štěstí a jindy prostě nemá, holt je to o lidech všechno no. tys měla štěstí že jsi mohla bejt v tepliccích spokojená :wink:
14. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivik já to už viděla v těch novinách,moooc hezký!bohužel mě to nikdo nenabídl nevim jestli do Mostu chodějí fotit,myslim,že jo,ale zrovna mě tam asi nezastihly,škoda vyfotit bych se dala,je to hezké :slight_smile:
V té jizvě mě taky píchalo asi tak tři týdny,ale pak to bylo ok a teď už o ní nevím,jen v místě okolo ní to mám takový bez citu,jak umrtvený,třeba když se tam štípnu tak to vůbec necítím,tak nevim jestly to přejde.Já už mám z jizvy jen tenkou čárečku,která je skoro vybledlá,takže super,to jsem ani nečekala,taky se to budeš mít ok neboj! :wink: Jinak já měla břicho hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď už je to ok až na ty strie,který zůstaly no,ale jsou už vybledlý a téměř nejsou vidět tak to taky není tak hrozný,ale zdravý mimča za to stojí,že jo :slight_smile: !

Tak se mějte a jak psala Lilak pište!
14. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal: děkujeme za pochvalu. mě tam zastihli až ten druhej tejden, chodí tam pondělí a čtvrtek ale v ten čtvrtek mě zrovna převezli z jipu, takže jsem ráda že pak přišli v pondělí :grinning:

no já nad jizvou to cítím na pohmat trochu bolestivě tu kůži, jinak je to takový jinačí na omak. to je asi těma přerušenejma nervama, zkusím si to pak masírovat třeba se ro rozvolní a když bude jizva posunlivá třeba to přestane okolní tkáně dříždit, ještěže díky své profesi rehabilitačky tohle můžu dělat sama doma a nemusím nikam chodit :wink: já mám taky břicho samou strii ale to je to nejmenší co mě fakt trápí, ten špek vypadá hůř haha a to jsem si myslela že po porodu začnu hubnout, že se do toho po šestinedělí opřu a že ze mě bude třeba kočka až postupně zhubnu spátky na ta kila co jsem měla když jsme s manželem spolu začli chodit. no nic, nikdo není dokonalej no. jsem prostě máma a to je hlavní :grinning:
14. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně,jsme mámy,máme zdravé děti a to je hlavní!!I když to břicho se Ti ještě hodně zatáhne,já ho měla fakt hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ani jsem nějak necvičila a už je to "skoro" jako před těhu.Nejím od šesti a teď cvičim no ať můžu v létě do plavek,ale je to záhul jde to fakticky pomalu.
Jo já už ani nemyslím na to,že bych někdy vážila tolik co jsem vážila když sme spolu s manželem chodily :sweat_smile: Ale už to teda vypadá mnohem líp a dokonce mám o několik kilo méně než před těhu tak jsem ráda,i když teď se ta váha nějak zasekla a né a né se pohnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal: to já jsem se právě hrozně vyžrala.. :sweat_smile: za prvních 10 kilo teda může antikoncepce a pak když už to bylo rozběhnutý, to šlo dost blbě zarazit. navíc jsme furt chodili na pizzu, kebab, zmrzlinu atd... no a manža byl na mě hodnej a říkal že mě má rád takovou jaká jsem, že nesnáší vychrlé ženské a já se nechala ukolébat :confounded: tak jsem nakonec skončila z původních 60 kg (to jsem měla když jsme se seznámili) až na 92 kg ted před těhu. potěšilo mě však, že jsem skoro všechna nabraná kilča v těhu nechala v porodnici a mi chybí jen jedno kilo do váhy před těhotenstvím :slight_smile: tak pro začátek aspon něco :grinning:
14. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivik - hezký fotky. Za nás to ještě nedělali, bude to asi ňáká novinka.
Jak jsi psala o tý jizvě, že jí necítíš, tak já mám na ruce od svých 12-ti takovou cellkem ošklivou jizvu a necítím ji ještě dneska, určitě to budou poškozený nervy.
Já v těhotenství moc nepřibrala, u Terezky 6 kg a u Honzíka 9kg, dolu to šlo samo.
Jinak to vypadá, že Terezka je už uplně zdravá, nechce už dudlíka a moje mlíko taky ne, takže jsme s kojením skončily. Jsem ráda, že si to kojení ukončila sama. Pro změnu se ale afty udělali Honzikovi. Nemá jich tolik, tak trochu jí.
15. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivik ono to půjde dolu,přeci jenom běhání okolo Terezky a to všechno...to dá člověku zabrat,já jsem taky nic moc nedělala a šlo to dolu samo až teď sem se do toho opřela a teď to jde fakt pomalu 2kg za měsíc,ale aspoň,že tak.Jo já když manžu poznala vážila jsem 55kg,to už snad ani není pravda,ani jako nepočítám,že tolik budu ještě někdy vážit,ale alespoň na těch šedesát to dotáhnout chci,to už nebude moc práce.Navíc jaro,budu makat na zahradě,hodně chodit na prochajdy tak snad to půjde líp. :slight_smile:
Kamarádka přibrala 7kg a z porodnice šla bez nich,to jsou hold geny,přitom ona jí jak zjednaná a vůbec nepřibere.
15. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jdeme poprvé do poradny. jsem zvědavá co nám paní dr. poví :grinning: a jestli Terka přibívá, škoda že nemám doma váhu. máma má doma kuchyňsku do 9 kilo, ale nemá na to tu vaničku na mimča, abych tam tTerku mohla dát :unamused:

Stejně je to zlváštní, dřív jsem k ní chodila já jako malá holka a tedka k ní budu chodit s dceruškou. dr.je strašně moc hodná, proto jsem si jí vybrala, byla jsem u ní vždycky moc spokojená a špatně se mi od ní odcházelo. Vlastně jsem odešla až když jsem dostudovala VŠ a to je cca 2 roky zpátky :grinning:
17. bře 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivik my zase chodíme k dr.,která měla mýho manžela,je taky moc hodná,ale u nás to byla úplná náhoda,prostě jsem zavolala jedné dr.,kterou jsem si našla a když k nám přišla domů podívat se na Tomíka tak se zjistilo,že měla manžu,svět je malej.
Tak písni kolik malá přibrala!
17. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek