• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
Ahojky,Tom pracuje v bance v ÚL.Do práce jezdí v 7:30 a domů se vrací kolem 18.Tentokrát jsem k mamce nejela kvůli tomu, že je Tom na školení, ale protože se mi chtělo.Taky mi trošku lezl na nervy, tak jsme si od sebe alespoň trošku odpočinuli.Vypozorovala jsem, že když je úplněk, tak jsem nějaká nervózní a nevrlá,takže jsem potřebovala na chvilku odjet z domova.Už je to zase OK.Každý mi říká, že vrtání nebolí,ale mě nejde o tu bolest,ale o to, že nedokážu překonat ten strach.Mě už vytrhli takových zubů, že je ani nespočítám (kvůli rovnátkům).Sama jsem přetrpěla růst zubů moudrosti a teď tohle.O zuby se starám fakt vzorně,no ale někdo mi říkal, že co těhotenství to jeden zub pryč nehledě na to, jak se dobře o zuby staráš.Jen si představím to zubařský křeslo berou mě mrákoty :frowning2: :frowning2: :frowning2:.Jo a taky jsem si řekla, že už nikdy nepůjdu k ženský zubařce-to jsou pěkný sadistky.A ke komu chodíš?
8. bře 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja chodim k doktorovi Brabcovi,drive mel ordinaci v Hostomicich,tak ho mozna zna Jita :slight_smile: ted ma ordinaci v Teplicich..me trhal prvni zub,ale co jsem kdy slysela,tak to byl vzdy horor,trhani treba slo,ale pak vecer horecky a nakonec na pohotovost,kolegyne z prace,takhle pak 14 dni po trhani marodila...Jinak s Tomem,ze ti leze na nervi,to je normalni jses utahana a preci jen je mimco zmena,velika,..zmeni se prioste uplne vsechno,ono se to zase casem urovna...Je fakt,ze me se miminkovsky obdobi az tak nelibilo,ted mi to prijde daleko lepsi,je to vetsi pohoda a sranda,to presto,ze mi vsechny kamosky tvrdily opak,ale me to vazne vice vyhovuje ted,Kdyz se da uz neco podnikat..a vic si hrat,malovat,dnes jsme se treba honily snad pul hodky kolem sedacky a delaly na sebe baf...to mela ale Lea radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ted uz spi,David jel s tatou do Teplic na kafe,dnes prisel vyjmecne brzy domu,tak jsme stihli i nakoupit :wink:
8. bře 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak o zubaři mi ani nemluvte!Byla jsem objednaná ted na pondělí 5.3.i s Vojtou.Je to děsně legrační,když je ještě uplně bezzubej :grinning: Nervovala jsem se už měsíc dopředu,páč zubař a gyndař jsou moje noční můry,a on si doktor klidně prodloužil prázdniny a neordinoval!Oni si to můžou dovolit,když je jich tak málo a lidi je potřebujou :unamused: Tak jsme přeobjednaní na 26.3.Už ted mi je zase špatně,mohla jsem to mít krásně za sebou.Já mám ted chvíli pro sebe,děti už spí a Martin šel na pivo.Jé to je klííídek :slight_smile: Pa pa holky :slight_smile:
8. bře 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
a to tam jdeš s Vojtou protože ho nemá kdo hlídat nebo jde taky na prohlídku?Pořád přemýšlím, jestli jít na tu kliniku do Prahy nebo si najít nějakého doktora tady.Mám zubařku, ale k ní už nikdy nejdu.Myslím si totiž, že ten jeden zub mi bude muset stejně vytrhnout a na klinice za to tvrdě zaplatím.A když už by mi trhal, tak bych snad i to vrtání nějak přečkala.Každý mě uklidňuje, že to tak hrozný není, ale já jsem úplně zablokovaná :frowning2:.
Tomča zase řádí.Uplakánek jeden
Zrzečko taky se moc těším až bude Tom větší a já s ním budu podnikat různé věci.
8. bře 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Vojta už jde taky k zubaři.Miminka mají chodit od 6 měsíců,ikdyž jsou ještě bezzubá.Dr se podívá jestli nemají beformované dásničky a tak.Aspon se v budoucnu nebude tolik bát zubní prohlídky.Dneska je tak krásně :slight_smile: Odpoledne půjdeme ke kamarádce,má stejně staré mimi,tak je společně vyvenčíme :slight_smile: A přes víkend budeme něco dělat na zahradě.Mějte se moc hezky a at nám dělají dědičky jenom radost :wink:
9. bře 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,Lea už má téměř komplet mléčný chrup,ani to nejak extra neprozivala,u zubare jsme zatim nebyly jsem zvedava ,ta mu dd az na ni sahne ukousne mu ruku nebo tak neco :frowning2: desne rve kdyz ji treba strihame nehty na nohou,to je za trest,ted dokonce vyvadi i kdyz ji mejeme hlavu,ale to dela asi mesic driv ji to nevadilo a ted jen reknu,teda spis David-koupe ji z 90 procent on jdeme mejt hlavu a uz je rev,vcera jsem se dokonce koupala ve vane s ni abych ji to ukazala ,tak to slo,myly jsme hlavu kacence...a oplachovaly.. :wink: cim je starsi ,tim je vice mazlivejsi,dnes se mi furt vesela na nohy,najednou zmizla a byl od ni klid asi na ctvrt hodky,hrala si :wink: bodejt ne kakala do puncochacku,tak jsem nemela naladu na pokadeny puncochace a vyhodila jsem je do popelnice ,kakani budeme muset jeste vychytat,jinak na nocnik uz cura hned co ji tam posadim,..ale nerekne si..spis ceka az ji tam posadim ja..Taky mi ted dost pomaha ,uklizi si hracky ,odnasi treba ovladace na misto,prinasi,odnasi nocnik..super..venku se to nejak kaboni doufam,ze nezacne prset mam venku pradlo a chceme jit ven..az se vzbudi.tak zatim pa holky.. :slight_smile:
9. bře 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
to nám přišlo krásný jaro co?Chodíme teď na procházky 2x denně a je to moc krásný.Pozorovat ty zahrádky jak kvetou.
Včera si Tomča poprvé strčil hračku do pusinky.Sám je zatím do ruky nebere.Já mu tam vždy dám chrastítko a on ho drží a chrastí.No a včera si čtu a najednou chrastění ustalo.Tak kouknu a Tom má chrastítko v pusince.Je to moc šikovný kluk.Ale někdy se dokáže pěkně vztekat.Zvlášť když si usmyslí, že chce chovat a já hned nepřiběhnu.To je pak jekot.
Holky užívejte si krásného počasí.
Pa
13. bře 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cus,to je fakt uz v devet rano je krasne.......byly jsme taky dvakrat na zahradce strihala jsem ruze a trosku plela a ona se kolem me motala :slight_smile: hledala ulita od sneku :wink: pak spadla a odrela si pusu,zrovna kdyz jdeme zitra k doktorce na ockovani proti obrne...nastesti je to jen na lzicku neni to injekce.. :wink: To je sikulka Tomasek,Lea uz si taky strkala veci do pusinky ve dvou mesicich,chytala veci ,kdyz byla pod hrazdickou a strkala je do pusinky,ale zato paseni konicku,to se ji nelibilo :wink: :wink: :wink:
13. bře 2007 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,to máme šikovný dětičky :slight_smile: Vojtovi se na bříšku taky moc nelíbí,al když už na něm je tak zkouší lézt :slight_smile: Hračky taky začal strkat brzo do psinky a nejenom hračky.Co vidí,to by žužlal.A je děsně ukecanej,celej tatínek :slight_smile: Už žvatlá něco jako bába.Dneska jsem zase vyvenčila tchyni.Byli jsme v Chomutově u babičky a trochu utráceli.Koupila jsem si nový záclony a Barče s Vojtinem něco na sebe když je to jaro :slight_smile: Barušku hlídala mamča.Bydlí kousek od školy,tak je to fajn.Vojtíšek už chrní a já jdu hodit sprchu.Výlet mě nějak unavil.Přijeli jsme až pozdě odpoledne.Mějte se moooc hezky :slight_smile:
14. bře 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja taky dnes litala jako blazen,rano jsem byla s Leou na ockovani,pak jsem jela k mamce,Walda,to je "nekdo"jako muj nevlastni tata ,si pujcil moje auto,ze pojede overit podpisy na kupni smlouvu-ohledne prodeje baraku-jenze na urade zjistil ze ma propadlou obcanku i pas,pani z realitky rikala,ze to je prusvih,protoze ti lide co to berou na uver jsou vazani bankou a propadly by jim ty papiry...nakonec jsem musela ja a David k notarovi dosvedcit,ze je to Walda a on to pak mohl podepsat... :wink: david kvuli tomu musel "zdrhnout" z prace...Leontynce dnes prisel darecek k svatku,ale dostala ho uz dnes.Objednali jsme ji ruzovej domecek,tak se ji libil :wink: .....Jitu,to je sikula s tim lezenim,Lea v podstate rovnou chodila,lezt nechtela.Chodit zacala asi v 11 mesicich,....... :slight_smile:
14. bře 2007 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky chci se k vám jenom přihlásit, jsem z okresu Teplic, přesněji z Dubí. jsem ve 14 týdnu těhotenství a jak jsem si myslela, že mám pořád spoustu času tak najednou nějak nestíhám koukat jak to letí :slight_smile:
15. bře 2007 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sarah,tak tě vítám do party :slight_smile: Koukala jsem na datum očekávání tvého mimíska,můj Vojta je 12.9.Jenže až se ti mimi vylíhne nám bude rok :slight_smile: A jak se ti vede v těhu,nemáš blicí rána?Já s Barčou problila celý těhu :frowning2: S Vojtinem to bylo o něco lepší,ale taky nic moc.Ale stejně je to krásný,když ti roste bříško :slight_smile: Tak se zatím měj
15. bře 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jitul tak ty už jseš o dost dál než já :slight_smile: . Já mám ale štěstí že nezvracím a vůbec, tak jsem ráda.Jediný co mám je že jsem pořád unavená a pospávám. ale zase si užívam dokud můžu že na břiše, já to totiž jinak neumít tak to bude pro mě něco :unamused:
15. bře 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Sarah :slight_smile: koukam,ze ocekavas take detatko ve znameni panny ,ja si myslela ,jaka to nebude klidna dusiccka ta nase panenka,a ono houby,je to peknej certik nervni... :wink: Az budes mit mimiska ,tak Lee uz budou 2 roky,holky reknu vam,ze to vazne desne rychle leti...kdyz jsem byla v sestinedeli,tak jsem myslela,ze do vanoc se asi zblaznim,... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a uz je ji rok a pul :wink: .jinak ja taky nezvracela,ale bylo mi spatne od zaludku skoro cele prvni 3 mesice,jen bez toho zvraceni...nemohla jsem se ani napit,vadily mi veskery tekutiny :frowning2: a jedla jsem jen banany a celozrne pecivo :wink: pak jsem zase trpela nadymanim ,to bylo pak az do konce :wink: :wink: fuj,fuj fuj,desny krece v zaludku :frowning2: ale zase jsem se tehotenstvim prorehtala :wink: mela jsem zachvaty smichu,uplne sileny normalne jsem se valela smichy po zemi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: az me z toho vzdy chytly zada...Tak pa holky..
15. bře 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

sarah vítám Tě tu :slight_smile:.Jak píšeš, že jsi unavená, tak odpočívej co to dá. Aby jsi byla Ty i mimí v pohodě.
Dnes jsme byli s Tomčou na výletě v Děčíně u příbuzných,docela se mu to líbilo, ale pak se začal vztekat a nakonec se tak pokakal, že mu to proteklo až na zádíčka.No to byl trapásek.
Jsem teď docela unavená.Před rodinou dělám, jak všechno v pohodě zvládám, ale někdy jsem tak unavená,že je mi až špatně.A taky jsem se teď párkrát přistihla, že jsem docela protivná.Příjde mi, že je Tom pořád hladový a v noci kojím i 5x.Kdyby alespoň spal přes den, tak se taky natáhnu.Ale on spí vždy jen pár minut.Prospí se venku v kočárku a doma pak raubíří.Teď ho dávám spát už v 19.Včera jsem šla spát už před devátou a dnes to asi zase zabalím brzo.Taky mám starosti se psem. Je nějaký divný-nejsem sice veterinář, ale bojím se, jestli nemá nádor na mozku.Vypozorovala jsem to z chování.Ach jo, těšila jsem se na jaro, ale teď mě to moc ani netěší :frowning2:.
Tak se mějte krásně, jdu se pomazlit s psíkem a spinkat.Dobrou
15. bře 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky sorry, ze se vam do toho pletu, videla jsem, ze sem pise hanca. Hani, tak ho skus davat spat pozdej, ja Lauru od 7 do 10 vecer dost casto kojim a usina az tak v 10 ale v noci vydrzi az do 3. Ono se to radi vid, ale ty deti si stejne delaji co chteji. Preji ti, at je to rychle lepsi
15. bře 2007 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Paulo,klidne se k nam pripoj :slight_smile: budeme radi. :wink: Hani vydrz to je normalni,ja byla taky nervni a prvne jsem se vyspala do 5 do rana kdyz mela Lea 3 mesice,to bylo radosti :wink: ,schodou nahod jsem ten den mela narozeniny,tak mi to asi dala jako darek :wink: ,vydrz bude lip...a doma ti nespinka?to je blby vid?tak mas vyhnat velkyho Tomase at jde vozit,treba o vikendu a ty si dej slofika..Ja mam ted trosku problem,ze Lea nechce byt ani chvilku sama,tak ja ani nestiham veset pradlo,to musim ven a ona mi tam chodi sem tam po schodech,uz to umi,ale samozrejme ne uplne dokonale a spadla mi dnes ze schodu a bouchla se do hlavy,tak jsem plasila,ale asi je v pohode...odpoledne nechtela spinkat,ale neplakala jen me stale volala do pokojicku,prijdu tam a ona nohu prehozenou pres ram postele a uz malem vypadla ven,,ach jo..budeme muset koupit normalni postel a dam ji na zem perinu aby spadla do mekkeho.. :wink: Zitra jede k babicce az do pondelka,tak budu delat na zahradce a David pridelavat okap...S tim pejskem,to jsou starosti,vid,nasich pejsek ma nador na rameni,je mu uz 15 let,tak je to taky blby.. :frowning2: Jak je starej tvuj pejsek,?
16. bře 2007 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dřív jsem dávala Toma spát ve 21 a taky spal do 3, ale pak se to nějak zlomilo a právě se začal budit takhle často ať spal od 21 nebo od 19.Příjde mi, že je nějak moc aktivní.Teď třeba spinká, protože jsme přišli z procházky a já ho jen rozepnula, ale nesvlíkala, to už by byl vzhůru.Ve středu mu budou 3 měsíce, tak čekám, že se to spaní zlepší.Zrovna jsem četla, že miminko si po 3 měsících teprve zvykne na život mimo maminčino bříško.A hodně dětí se uklidní a líp i spinkají.Ale určitě jsou i vyjímky.No dnes v noci jsem opět měla pocit, že pořád jen kojím.Dám si malého k sobě a jak jsem unavená, tak brzy usnu a asi se pohnu a jemu vypadne prso z pusy a za chvilku se začne vrtět, tak se zase vzbudím, dám mu prs a zase usnu a tak je to pořád dokola. :unamused:
Zrzečko Lea teda spí ještě v postýlce?To bych se taky bála, aby nevypadla :frowning2:.
Našemu Matesovi jsou 4.Je to ještě mlaďoch, ale už mu vyndali něco jako nádor od ocasu a teď jsem mu našla bulku na žebrech.Taky má za sebou operaci kloubů.Tenkrát jsme museli prodat auto, aby jsme na to měli.Je to člen rodiny, tak mě to tak trápí.Snad se to zlepší.
A taky jsem zjistila, že Tom bude asi levák, protože vše dělá výhradně levou rukou.Ale to se možná může ještě změnit.
16. bře 2007 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem taky z Teplic, jmenuju se Andrea. Mám 3,5 letého Honzíka a nyní jsem těhotná - začátek 6 měsíce. Mohla bych se k vám taky přidat?
16. bře 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lilak,jasně že se přidej :slight_smile:Už víte pohlaví nebo to bude překvápko?Tak mě holky docela naštvala předpověd počasí.Já už uklidila zimní věci a oni klído vyhrožujou ještě sněhem :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsme ted s Vojtou celý den venku,taky už je malinko šmrnclej od sluníčka.Zítra má Barča první závody v aerobiku,je to v Oseku,tak se na ní jedeme podívat.Aspon bude mít Vojtin vzrůšo z tolika holek a hlasitý hudby.A taky se chci co nejdřív pustit do úklidu skříní,už je v nich dost husto.Jo a ještě vám musim říct,že jsme přetáhli kůžičku na bimbáskovi.To je děs,jaká je s tim jejich nářadím práce :slight_smile: Tak pa pa.A Hani,určitě seto spinkání zase spraví.Je to možná i tím,že je Tomášek rozmazlínek,ne?Teda aspon náš Vojta je :slight_smile: Ale když miminka jsou jenom chvíli,tak si je musíme užít :slight_smile:
16. bře 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Lilak vítám Tě mezi nás.Jak si užíváš těhotenství?A jak se to dá skloubit těhotenství a malý klučina?
To si piš Jitu že je Tom pěkně rozmazlený.Ale když on je tak slaďoučký a já ho miluju úplně neskutečně.Takže mu nic neodepřu, jen zakňourá, tak ho hned mazlínkuju.Zrovna dnes jsem si dělala se ségrou srandu, že se bude držet máminy sukně ještě ve 25 letech :grinning:.
16. bře 2007 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Jitu ještě s tím přetahováním předkožky, prosím Tě kdy se s tím má začít?Ve čtvrtek jdeme na očkování a chci se na to zeptat doktora.Vůbec totiž nevím a bojím se, aby jsme to třeba nezanedbali a Tom pak neměl problémy.Nebo aby jsme nezačali moc brzo.
16. bře 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Lilak vitej mamco :slight_smile: Ja Leu ucila ,ze jsem k ni nesla hned jak zaknourala,cetla jsem,ze je dobre nechat 5minutovy interval,ze se casto do te doby uklidni mimco samo a fakt to fungovalo :wink: ,krom toho si myslim,ze z 5 minut zadnou ujmu mit nemuze, :wink: zato ted jen knourne nebo spise zavola z postylky mami a uz bezim :wink: ,protoze vim,ze se fakt neco deje,treba sen nebo zoubek...ale zoubky zvlada docela dobre,vzbudi se jen jednou ,chvilku pochovam a pak spi az do rana... :wink: .jeste je v postylce,protoze jsem nechtela aby mi padala jak sebou mele z postele,nachazim ji v neuveritelnych polohach,ale asi bude muset do normalni velke postele a na zem dam pro jistotu polstare a perinu...Tyjo holky to vam nezavidim to pretahovani,to musi byt neco :frowning2: ,asi jako kazda mama tezce nesu,kdyz Leu neco boli a navic kdyz ji to musim delat ja... :frowning2: Jitu ,tak drzim palecky ,hlavne si ty zavody pekne uzijte.. :wink: ,Hani ta ruka se muze jeste vyvrbit tusim do dvou let.Lea jak kdy nekdy uprednostnuje levou nekdy pravou..Uz ji sama lzickou ,docela dlouho ,v roce se se mnou zacala prat a za boha se nechtela nechat nakrmit,tak jsem ji nechala,je zajimavy,ze mamca ji krmi nekdy do ted :wink: Lilak,tak to mas pekne za sebou,bylas mezitim v praci?Nebo mas rovnou druhou materskou?Jsi primo z Teplic?Fakt ma snezit,fuj,fuj,fuj...Napric vsemu preji pekny "jarni vikend"pa.... :slight_smile:
16. bře 2007 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak už je venku pěkně hnusně.Hani Dr mi říkala už od 3.měsíce přetahovat.Ale co doktor,to jiný názor.Někdo říká nepřetahovat vůbec,ale to je myslím nesmysl.Dělala jsem mu to každý den ve vaničce při koupání.Vůbec ne násilím,Vojta ani nevěděl,že ho operuju :slight_smile: Každý týden se kůžička o něco uvolnila a tento týden už je žaloudek venku :slight_smile: Jo a ještě něco,ikdyž už to jde přetahovat,tak se to musí pořád opakovat.Jinak kůžička může zase přirůst.Naše Barča je levák.Myslela jsem,že bude i Vojta,protože ze začátku bral všechno do levý ručičky.Ted to má zase obráceně.Zrzečko,my jsme taky Barče pořídili brzo velkou postel,páč v postýlce být nechtěla.A taky jsem jí dávala na zem duchnu,kdyby náhodou spadla.Tak já už musím jít,moje rozmazlený zlatíčko volá.
17. bře 2007 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuju za přivítání. Jsem přímo z Teplic - Trnovany. Musim říct, že druhý těhotenství prožívám jinak než to první, jsem víc v klidu. Jinak Honzík chodí do školky na 4 hodiny, takže dopoledne mám jen pro sebe. Do práce nechodim, dostala jsem výpověď když měl Honzík 3 roky. S přetahováním předkožky jsme si docela užili. Chodili jsme s tim i na urologii, kde mu to dokonce obtáhli něčim co vypadalo jako háček na háčkování. Málem jsem tam omdlela. Bohužel už druhý den po zákroku to nešlo, tak jsme se s manželem dohodli, že už k žádnýmu doktorovi nejdem a při koupání jsme každý den přetahovali jen co to šlo. Postupně se mu to začalo uvolňovat, ale pořád byla předkožka malinko přichycená. Při 3 -leté prohlídce mu pinďourka doktorka kontrolovala a nehtem mu ten kousek předkožky co zbýval oddělila. Druhý den jsem po koupání zkoušela přetahovat (museli jsme, aby to opět nezarostlo)a bohužel jsem předkožku nedostala zpátky. Skončili jsme na pohotovosti, protože mu začal modrat a zvětšovat se žaloudek. Honzík samozřejmě brečel, já taky. Od tý doby už ale máme klid. Snad jsem vás tim nevyděsila, hlavně Hanku. Pravda ale je, že co doktor to jiný názor...Zrzečko náš Honzík spal v postýlce do 2 let, měl tam takovou mezírku - vyndali jsme 2 tyče, takže když se ráno vzbudil mohl sám vylézt. Hrozně se mu to líbilo. Tak se mějte.
17. bře 2007 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,to je hnusne co,.......Jitu co Barunka a jeji zavody,jestlipak spolu doma cvicite aerobik?Ja se snazim s Leou cvicit,necha me tak 20 minut a sama si dela tanyny...,kdyz uz ji to pak neba tak se po me pri tom jak cvicim vali a skace :wink: Lilak,tak to je husty s tou predkozkou :frowning2: ,ja bydlela jeste nedavno taky v Trnovanech :wink: k jaky doktorce chodis?Ja chodila k Tuckovy a uz jsem u ni i zustala i kdyz bydlime v Biline. :slight_smile:
19. bře 2007 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Zrzečko, tak to chodíme ke stejný doktorce. Dokonce jsem k Tučkový chodila i já, když jsem byla malá. :slight_smile: třeba se tam někdy potkáme :sweat_smile: Ale je hodná viď?
19. bře 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
........to,jo,je takova moc prijemna,tak se divim,ze vzdy kdyz tam lea jde tak rve,teda vzdycky ne,ale tak od roka...driv i ockovani sotva zaregistrovala,a posledne asi pred 14 dny byla ockovat proti obrne na lzicku,a to bylo revu pro nic :frowning2: Prave ,ze mi Tuckova vyhovuje,tak u ni zustaneme... :slight_smile: Lea je u mamci ,privezeme ji az po 5,hodine..tak jdu neco delat.. :wink: Pa,pa..
19. bře 2007 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přijela jsem z Teplic,musela jsem na socialku kvůli příspěvku v mateřství.Děsný furt lítat někde po úřadech :angry: Barči skupina v jejich kategorii vyhrála!To bylo radosti :slight_smile: Na aerobik chodí druhým rokem a loni byly holky nejlíp třetí.Už jsou asi víc sehraný a taky vystupují s novou sestavou.Já s ní doma necvičím,jsem líná.Ale domluvila jsem se s kámoškou,že až nebudeme kojit,tak budeme chodit spolu cvičit.Sama bych se nedokopala a ve dvou je to lepší i kvůli střídání se autama.Lilak chudinka prcek s tim pindíkem.Já to říkám pořád,s chlapama jsou starosti už od narození :wink:
19. bře 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
lilak to jste si s prckem teda pěkně užili :frowning2:.Doufám, že u nás to bude v pohodě.
Jitu gratuluju Barče k takovému úspěchu :slight_smile:
Já se teď snažím cvičit každý den, ale jen tak 10-15 minut.Hrozně mě bolí záda od tahání kočárku do schodů a po tom cvíču mě bolí ještě víc.
Dnes jdu s Tomčikem na kyčle, tak snad tam nebude moc lidí.
Mějte se :slight_smile:
19. bře 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek