• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
Ivik mamka taky hodně vzpomíná na hrudky v Sunaru :grinning:

My druhé neplánujem takže asi ne,ale to je ještě daleko.

Dneska je pěkně hnusně ať už je zase hezky,jako nějaké třicetistupňové vedra nemusím,ale těch 25st. by mi bohatě stačilo :grinning:
6. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Sarkal a proč nechcete druhé? jj je pěkně hnusně.. ještě,že máme dnes plavání.. včera jsme byli celý den doma a to teda bylo na palici,ale zase mám uklizeno,uvařeno,upečeno :grinning:
6. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.Lematko kam chodite na plavání.Do Teplic nebo do Lomu.Já chodila s Ládíkem do Teplic a když mu pak byly 2 roky tak ho to strašně přestalo bavit.Vubec nedělal to co měl a pořád knoural,tak mě to docela mrzelo,ze jsme museli skončit.Zato ted jak je ve vodě,tak dokud nemá modrou pusu,tak si to hezky užívá.Jezdíme do Mostu do plavecký a klukum se tam líbí.My jsme před chvilkou přišli od doktorky.Byla jsem dát potvrdit přihlášku Petanovi do školky,tak mu to koncem října začne.A mě taky.Tak se mějte fajn.
6. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
akjtjit chodíme do Lomu.. Matěj měl nedávno taky období,že se vztekal,bulel,bál se.. no hrůza 7 týdnů to trvalo.. už jsem taky myslela.že skončíme,ale nabádali mě vydržet,že kolem druhého roku maj takové období a že to pomine a fakt,teď zas hezky plave.Tak jsem ráda,že jsme neskončili,taky občas jezdíme do Mostu :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde je v Teplicích plavání dětí?? V plavecký asi ne, tam je dost studená voda :confounded:
6. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
někde na bílé cestě nebo co.. teda jsem jen slyšela..
6. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jinak jsem už začala pomalu cvičit a držet dietu, ted už můžu když nekojím. jsem zvědavá jak mi to půjde dolů... ale nesmí moc posilovat břicho - kvůli té jizvě, nechci aby se mi rošklebila, tak ještě asi měscí musím počkat s posilování břímého břišního svalu. můžu posilovat jen šikmé :unamused: ale tedka stejně dělám jen kondiční cvičení, musím se dostat do nějaké formy abych mohla posilovat. jsem samý sádlo a žádný svaly. :angry:
Jinak jsem si nechala u obvodáka minulý týden vyšetřit krev tak mám vyšší cholesterol, tuky, kys. močovou a zase vyšší trombocyty :angry:

gyndr. mi napíše prášky až za 14 dní když nepomůže fyziolog. zastavovvání laktace. stahovat jsem přestala protože se to nedalo, navíc když jsem se ptala přímo laktační poradkyně na www.kojeni.net Tak mi řekla že by se tím mohla poškodit prsní tkán ať to nedělám, že si mám vzít pevnější podprsenku. zítra jedu do teplic tak koupím si homeopatika ricinus communis 30CH - to by toprej mělo zastavit tak uvidím. jo a takysi koupím fyziobal a budu doma hopsat na balonu - to miluju, v práci jsem se s tím fakt vyblbla :grinning:
6. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
lematka: na Bílé cestě jsou jesle, že by tam? já tama chodila jako žákyně na praxi, vím že tam měli malý nafukovací bazének s míčkama, to byla sranda si v tom hrát :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivik plavání je na Bílé cestě v těch jesličkách. Chodila jsem tam s Honzíkem a myslim, že to určitě pořád funguje. Když jsme s Honzikem začínali akorát to právě otevřeli. Mají tam menší bazén a chodily jsme po 4 nebo po 5. Když nás tam teda bylo pět, tak jsme měli hrozně málo místa.
6. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
lematka: Je toho víc,manža je o dost starší než já,o 13let :sweat_smile: ,máme barák,měsíčně platíme velkou hypo a na baráku háááááááfooo práce a mám strach,že bychom druhé finančně nezvládly,pže při jednom se dá pracovat,ale s dvěmi malými dětmi těžko.Je toho víc těch důvodů.Jako kdyby se to stalo tak bychom ho samozřejmě nedaly,ale minimálně pět let prostě nechcem,pak už zas bude manžovi hodně..no uvidíme.

Ivik myslim,že je to na Bílé cestě u těch jeslí.Jinak držím place!Já nejím od šesti,jím málo,snažím se hodně pít,koupila jsem si Aerobic na dvd a každý den min.40 minut cvičím,no je to záhul,ale dolů to jde,sem už zhubla hodně co jsem nabrala i před těhu.Chci ještě tak 7kg a budu spokojená.
6. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
teda fuj hubnutí :grinning: já si koupila ten eliptical na cvičení a přvní měsíc jsem drandila 10kiláků pomalu denně a teď to těžce flákám.. a mám to těžký páč ráda peču a pořád.. :rolling_eyes: já jen slyšela,že je to na bílé cestě víc nevím.. my jsme v Lomu spokojení a taky je tam malej bazén chodí nás 5 a je to akorát víc by se tam nevlezlo.. sarkal: no jo je to blbý,já teda pořád řeším jo ne druhé.. a tu práci řešim taky pořád.. jste koupili dům už postavenej? jsme tule řešili s manžou kolik kdo platí hypo a nájem a tak a jestli to neni tajný kolik jste dali a kolik platíte hypo je to víc než desítku? teda jestli nechceš nemusíš to prozrazovat.. my teda barák jednou dostanem po tchánovi tak doufám,že tady nebudem bydlet věčně a navíc to je navesnici a pro výchovu se mi to zdá super místo..no tak jednou.. jsem se rozkecala :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
My koupily starší dům daly jsme za něj skoro dva miliony a byl v katastrofálním stavu,okna hnus,elektriku musel manžel předělávat(ještě,že je elektrikář,bysme se nedoplatily)štuky,koupelna no prostě hrůůůza a ten pán si za to nestyděl říct takový peníze,to nemluvim o tom,že teklo do střechy..no děs běs a bude nám si myslim takovej deset let trvat než to všechno dáme dokupy jak chceme i se zahradou,je to práce navíc sme oba OSVČ a manža je kolikrát do večera v práci a tak pak už neni čas dělat na baráku,je to těžké,ještě,že já můžu šít.Jo a hypo platíme skoro 13tisíc.,nejlepší je,že cca 8tisíc z toho jsou úroky takže ze začátku to moc neubývý,navíc na podzim se ty úroky zvyšovaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jo,ale jsem ráda,že jsme se tak rozhodly i když někdy mě to všechno pořádně s..e.
7. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý jo Sarkal to je darda.. 2melouny za dejme tomu ruinu.. a pak platit šílený prachy pomalu celý život.. no jo něco za něco,že.. Dobrý je,že si teda k mateřské něco přivyděláš..
7. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ona to tak úplně ruina jako nebyla,ale nedalo se tu bydlet,ale zase to má obrovskou halu kde má manža firemní auto a plošinu a dílnu kde mám já krejčovství a docela velkou zahradu,ale jak píšeš něco za něco no.Jo jo za 30let je to naše :grinning: Ono to pak už nebude tak hrozné,ty úroky se postupně snižují takže poslední roky budeme platit třeba 3tisíce a taky když vyděláme nějaké peníze tak je můžeme při úrokovém obdoví vložit a celé se nám to sníží a budeme platit zase míň.Ale jsem ráda no,pár baráků pod námi bydlí rodiče a babička s dědou tak jsem ráda.
7. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
sarkal: ty jo takový prachy :astonished: já jsem ráda že tohle řešt nemusím, peníze jsme na byt dostali od příbuzných jako svatební dar, takže nemusíme nic splácet :grinning: ale někdy bych byla raději kdybychom si tenkrát vzali hypošku místo peníze od nich. pořád se hádáme a oni nám to pak vyčítaj co všechno ro nás udělali :angry: :confounded:
Tobych nedala 40 minut cvičit, ted určitě ne, sotva zvládám to své rehacvíčo 20 minut. dneska jsem teda necvičila ale místo toho jsem šla na delší prcházku s malou anafukovala ten balon :grinning:
K obědu jsem si udělala mňamku, kuřecí prsní řízek na přírodno + americký bylinkový brambory + zeleninová obloha. tady podle toho se řídím:

http://www.zeny.cz/_data_user/forum/attachments/redukcni-jidelnicek.jpg
7. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééé tak jsem si zavzpomínal ta je slááádká.. no jo závidim :slight_smile:
7. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivik ta je kwáásnááááááá,roztomilá :dizzy_face: Škoda,že to tak utíká viď...

Dnes je krásně a já mám kupu práce,to ani nemůžu stihnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
a co máš za práci s tím šitím? my obědváme a mažem na zahradu se natáhnout :wink: škoda,že nesvítí sluníčko..
8. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No Ivíku ta je krásná,taky by jsem chtěla takovou krásnou holčičku. :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
třeba se dočkáš ještě.. :slight_smile: já taky doufám v holčičku.. manža zas žebral mimi.. je horší jak ženská fakt :grinning:
8. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Lematka mám eshop se svatebními doplňky a krejčovství a pořád musím šít doplňky,dělám polštářky pod prstýnky,pompadůrky,svatební vývazky...no prostě takový věci na svatbu a to krejčovství no,ale teď moc zakázek neberu jen když toho mám níň z eshopu,ale teď je sezona a já nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek

Moc děkuji za pochvalu Teríka, vyřídím jí to :grinning: Každý mikčo je krásný :wink: pro mě je samozřejmě nejkrásnější to moje - jako pro každou mámu :grinning:

Včera jsme chtěli jet do Zooparku v Chomutově, ale udělalo se hnusně, tak snad to vyjde dneska :unamused: Jinak jsem si koupila kloknaku přes mimibazar. tak jsem s ní včera poprvé šla ke své mamce, bydlí o 3 vchdy ode mě :grinning: a protože jsem nechtěla tahat kočár, vzala jsem malou v klokance. Terí koukala všude možně vyjevená kde to je,hlavně když jsme šly venkem :slight_smile:

jo a už jsme zhubla 2 kila :grinning:
9. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivik no vidíš,chce to vydržet a půjde to :wink:

To máš pravdu,že pro každou maminku je to její miminko nejhezčí,já to mám taky tak :grinning: :dizzy_face:

Taky se do toho Chomutova chystáme.

Dneska přídou naši a budeme grilovat tak doufám,že se zas nepokazí počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dnes nebudu šít a uklidím celej barák.
Tak páááááááá
9. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.taky jezdíme každý rok do Chomutova.Kluci se tam parádně vyblbnou.Mužou si lítat kde chtěj a nemusím je pořád hlídat,aby je náhodou nepřejelo auto.Jinak Ládík už se nás začíná ptát,jak se děti dostanou do bříška.A jak to prostě všechno je.Tak tím mě docela zaskočil.Tak jsem vubec nevěděla co mu mám říct,tak jsem mu řekla,že maminka má v bříšku takový vajíčka a když se mají s tatínkem moc rádi,tak že tatínek jí tam pošle takovou rybičku s ocáskem a z toho je pak v bříšku miminko.Tak kdyby jste někdo ještě věděli jak jinak to vysvětlit,tak budu moc vděčná,protože já vidím jak mu to uplně vrtá v hlavě a bude to mít určitě pokračování.Tak se mějte.
9. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem byla v zooparku jen jednou když mi bylo asi 9 :grinning: tak jsem zvědavá jak se to tam změnilo, moc si toho ale nepamatuju, vím že tam byli nějaký koně a já se jich bála a stála kus dálod nich když nás fotili s bráchou :slight_smile:

aktijt: no tak to ti nezdávidím, to se taky "těším" až to budu vysvětlvat Terce :unamused: já myslím že jsi to vysvětila dobře. jednou jsem půjčenou knížku z naší knihovny dyž sjem byla malá, bylo to Pohlavní výchova od 7 -10 let nebo tak nějak - tam byly obrázky a hezky vysvětlený pro malé děti. myslím že tam byl i nakreslený obrázek štěněte v bříšku feny :grinning:
9. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
aktijt to jsi řekla náhodou moc hezky..tak řekneš,že se tatínek musí hodně přitisknout k mamince a tak se ta rybička k tobě dostane.. asi to někdy vysvětlím podobně :slight_smile: Ivíku ty knížky mi naši taky kupovali je několik dílů podle věku :grinning: asi bych je u našich i někde vyhrabala.. jsme byli na zahradě,grilovali,bumbali mojito a teď jsem doma slaměná,manža je stále v práci a já mám klídek :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, chci se zeptat - probíhá v současné době někde v Teplicích cvičení pro těhulky, nejlépe plavání? Zkoušela jsem hledat na netu, ale neúspěšně.. :frowning2: Tak kdybyste o něčem věděly, budu ráda za tipy.. :wink: Díky moc
10. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jana_m: o plavání nevím,ale super těhucvíčo je na rehabilitaci dr. šindelářové v ulici Křižíkova . je to naproti ČEZU u tzv. "miší díry" . cvičení probíhá na podložkách a velkých míších + příprava k porodu - kde tě nauší jak dýcchat a automasáže až budeš mít stahy. chodila jsem tam a bylo to super :wink: když si u svého gyndr. necháš cvičení napsat na pojištovnu nezaplatíš ani korurnu :grinning: :wink: cvičení trvá půl hodiny, a dělaj to myslím úterý a čtvrtek,a je to rozdělený na pokročilý těhule, ty dělal tu přípravu k porodu a těhule co maj ještě dlouho do porodu :wink: ale přijít se tam zapsat můžeš kdykoli, oni ti řeknou kdy máš přijít :wink:
10. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek