• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
Děkuju za odpověď, určitě se tam zajdu mrknout a začnu chodit.. :slight_smile: Zatím spíš mezi "začátečnice" :sweat_smile: Jsem totiž teprve ve 4. měsíci :slight_smile: U gyndaře to zkusím, snad mi to napíše, ať neplatím :grinning:
10. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana_m: anebo ti tam rehábky vyplní papír pro pojišťovnu a ten dr. dáš jenom podepsat a přineseš jim ho zpět:grinning: :wink: někteří dr. ty FYT papíry pro rehabilitaci nemaj. takhle mi to udělaly taky a dr. s tím neměl problém :wink:
10. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý já to někde viděla,jen si vzpomenout kde...
11. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Koukněte se tady na to:www.detskybarbimbo.cz.je to v ulici Vrchlickeho u nadraží někde pod sociálkou.Náhodou jsem to objevila,vypadá to tam pěkně,tak mě mrzí,že jsem na to nepřišla dřív.Třeba až budete mít větší dětičky tak tam zavítáte. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Já na žádné kurzy ani nic podobného nechodila a jsem ráda.Kamarádka tam chodila,byla jsem párkrát s ní jako doprovod ještě když jsem ani nebyla těhu a nic moc.Jako určitě záleží na tom kdo to vede,v jakém je to prostředí...ale nevim no.Kamarádka pak měla celkem na prd porod a říkala,že na nějaké dechové cvičení,relaxaci...zkrátka,že si nevzpoměla,že chodila na nějaký kurz natož na to jak má dýchat..v té chvíly prostě člověk zapomene za všechno.Jako pro toho kdo je společenský typ a je rád mezi lidmi je to pěkné spestření,příjemná relaxace a uvolnění se a taky že si člověk zacvičí,ale těžko říct jestly to k něčemu je.Já takovýhle akce moc nemusim a tak jsem si takové cvičení koupila na dvd,koupila jsem si balon a fakt poctivě jsem cvičila,je jasné,že to nebylo tak dobré jako někde přímo s odborníkem,ale přeci jen to bylo..a bylo mi to k ničemu a to nemluvim o pití maliníkového čaje a tady těch blbinách,který mají usnadnit,ulehčit porod..prostě sem se na vlastní kůži přesvědčila,že tyhle věci nefungujou a že každej porod je prostě jinej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako nikomu nevnucuju svůj názor,jen jsem napsala moji zkušenost a co si myslím.

Na ty stránky mrknu!Dnes je teda pěkně hnusně a ta zima brrrrrrr..A my jdeme na šestiměsíční kontrolu,se mi nechce já to tak nemám ráda,ale naštěstí máme super doktorku a prostě musíme no.Nejhorší je,že v tu dobu co je poradna Tomík každý den pravidelně spinká a dovedete si představit co to s ním udělá když chce spát a nemůže a oni ho chtějí poslouchat..dvakrát po sobě už brečel a to fakt hodně,pak sme přijely domů a spal jako špalek,chudínek.Ale jsem zvědavá kolik měří a kolik od minule přibral,já ho měřím doma,ale to není ono,doma jsem naměřila 68cm tak jsem zvědavá kolik u doktorky :grinning:

Mno manža má ještě rozebrané auto tak jsem zvědavá jestly ho stihne dát do kupy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktijit mě to nejde zobrazit a co to je? já teda taky nechodila,ale příště pokud to čas dovolí chodit budu,né úplně kvůli cvičení,ale abych se seznámila s nějakýma maminama a tak odpočala si.. to počásko mě teda pěkně štve zkusím ukecat manžu jestli nepojedem do bazénu..
11. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak se omlouvám,nejde to zobrazit,tak si to musíte dát na vaší aktuální stránce do vyhledávače a pak už to pujde.Je to takový pěkný posezení pro maminky s dětma,kde mamči si muzou dát v pohodě kafíčko a děti si zase hezky mužou hrát.Myslela jsem kdyz třeba pojedete do Teplic a budete mít chvilku čas,tak takový posezeníčko a je tam udělaná nově i teraska.Všechno se dočtete na tech stránkách.
11. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dík za tip,super.. konečně máme kam chodit na kafů..
11. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je super místečko, určitě tam zajdu s kámoškama až se budu chtít sejít v teplicích. dneska jsem šla kolem na sociálku ale nekoukala jsem okolo protiže strašně lilo. konečně jsem si na socce vyřídila prodný. a ještě jsem dostala menší sprdunk že jsem jim nepřišla nahlásit, že jsem se minulý rok vdala :unamused: jsem myselal že když jsem si před třemi lety zrušila přídavkyna dítě (pro sebe) když jsem dodělala VŠ tak si mě vyřadí z evidence - hm asi ne no :confounded:
11. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak přesně na to cvičení co popsala ivik jsem chodila při prvnim těhotenství a líbilo se mi to. Doma se k cvičení nikdy nedokopu.
Do dětskýho baru bambino chodíme každý úterý dopoledne. Dětem se tam líbí a nám taky, ale pokud je to narvaný, tak si to kafe v klidu nevypijem. Terezka miluje tu ohromnou klouzačku do kuliček.
11. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava- bar bimbo
11. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přidala pár foteček :grinning:
11. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my byli na šestiměsíční prohlídce a Tomík měří 70cm a váží 8450g,všechno ok tak jsem ráda :dizzy_face:

Ivik jdu mrknout na ty fotky :wink:
11. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme zítra do poradny v 11, tak jsem zvědavá zda už bude mít těch 5 kilo :grinning: jim tam zboří váhu, už je pěkně těžká hi :grinning:
11. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Terka má 4940 g sestra nám řekla že by už neměla tolik nabírat, hm a to mám Terí říct že nemá jíst? :confounded:
12. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak Tomášek měl včera šest měsíců tak jsme to trochu slavily,upekla jsem mu dort ve tvaru ježka http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2757508&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F no bylo to hezký včera.

Jinak Ivik fotky jsou kwááásnéééé,Terezka je moc roztomilé miminko,to už snad ani není pravda když Tomášek byl takovej,přitom je to jako včera.K tomu příbývání,Tomík ze začátku přibýval 250g jednou i 500g za týden,dr. nic neříkala,každé miminko to má jiné taky záleží na tom čim je krmené...ale já bych jí určitě daly kdy si prostě řekne.
14. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarkal: moc krásný dortík! určo se Tomáškovi líbl co?

děkuji za pochvalu Terezky, bych jí upusinkovala. má naducaný tvářičky, tak je to hnedka jiný než když byla novorozeňátko :grinning: ale tlustá není, je hodně dlouhá :grinning:
14. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivik nic si z toho nedělej,to je dobře,že má ty tvářičky,jeden doktor v Ústí v nemocnici jak jsme byli s tím abscesem když Tomíka viděl tak říkal to je vidět zdravý tvářičky :grinning: když má hlad tak co,však oni to vyběhají :grinning:
Máš pravdu je to pak už jiný než s novorozeňátkem,který se člověk bojí vzít do ruky :slight_smile:
14. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. sarkal jsi šikulka,ten dort vypadá bájo a fotka je krásná :slight_smile: Ivíku fotky taky krásný je to sluníčko.. a náš Matěj taky přibíral skoro půl kila týdně,ale byl maličkej když se narodil a teď.. sní na co přijde a to pořád něco žvýká a tlustej není vůbec.. už je to legrace s takhle velkym klukem.. tatínek ho naučil jak se bude jmenovat nše miminko,tak teď chodí a říká mimiko dej.. Bála (Bára,tak se jednou mimi bude jmenovat) no sranda jak kluci po mě žebraj miminko :grinning:
14. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.No teda Sarkal ty jsi fakt šikulka.Já jsem taky jednou chtěla dělat pro Ládíka dort,ale neměla jsem na to nervy,tak z toho nakonec vznikl obycejnej kulatej,koupila jsem na to ten obrázkovej jedlej papír a dort byl i dokonce jedlej.Jinak já mám nachcípaný kluky.Mají kašel a hroznou rýmu,tak by mě zajímalo,kde k tomu zase přišli. :frowning2: Mějte se fajn a at se vám nachlazení vyhne obloukem.
15. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda peču hodně,ale dorty jen nějaký,ale takový veledílo teda nesvedu :grinning: chudinko,tak ať jste brzy fit... to je tím počáskem,jednou tak po druhé tak..
15. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za pochvalu fotek. já teda nepeču vůbec, jediný co svedu je perník z krabice kam přidám olej a vodu :grinning:

má videjko z koupání včera natočený: http://www.stream.cz/profil/seznam.cz/ivik.bublik
16. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
iviku,viditelně se jí koupání líbí co? :grinning: je to sladký,vcelku mi to chybí to mimiko,jak říká náš prcek.. my dnes budeme doma máme teplotu 38.. chjo ae nevim z čeho.. to bude dlouhý den..
18. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lematko tak to ti moc nezávidím,že máte teplotu.To kluci už jsou docela v pohodě.Péta ještě trochu chrchlá,ale jinak v pohodě.Tak se brzo uzdravte.Třeba to bude jenom taková jednodenní chřipka,kluci to mívaj často,že mají jeden den teplotu a pak jsou v pohodě.Ivíku Terezka je ve vodě sladká.Ted jsme přišli z venku a na to,že je tam zataženo,tak je docela teplo.Tak se mějte fajn.
18. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme i zvraceli.. chjo to se máme.. teď snad konečně usnul,ale počítám,že se moc nevyspíme.. a to má začít vedro a my budem zavřený doma.. :fearful:
18. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivik pěkné video,je vidět,že se jí to moooc líbý.Tomík koupání taky rád :slight_smile:

Lematka tak se uzdravte co nejdříve!!!!

Teď má být horko tak bysme chtěly napustit malýmu bazének,ale nevim to by muselo být veliký teplo tak snad.
Dnes bude do dvanácti malého mít mamka tak budu šít,je sezona a mam toho fakt hodně.
Tak já pádím,sem Vás chtěla jen pozdravit a juknout co je nového.

Jo a tady je video jak Tomášek pase čuňátky :grinning: :grinning: http://www.stream.cz/video/8/302297-tomik-pase-cunatka-dd
20. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarkal ten se kráásně směje :wink: My stále máme teplotu,bufák jak blázen.. chjo chjo.. taky chcem vén.. dnes budu gruntovat a péct ať se nějak zabavim..
20. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

včera se Terezka poprvé otočila z bříška na záda. dalé jí to teda zabrat, natočila jsem to když to udělala potřetí, ale vůbec se jí to nelíbí brečí u toho :unamused:

http://www.stream.cz/profil/seznam.cz/ivik.bublik
20. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježišky... my jsme koupili modelínu a vesele modelujeme.. tak aspoň nějaká zábava,zachvíli dorazí tchýně asi po měsíci a to bydlí ve stejném městě.. :rolling_eyes:
21. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mě začínají po 6 ti letech 2 dny volna.Manžel ted odjel s klukama na chatu a přijedou až zítra večer.Ježíšky já si to tak užiju. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jinak lematko taky modelínujeme a jakmile se toho přidá ten malej tak mám modelínu po celým bytě,ale je to srandaTak se mějte.Ahoj.
23. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek