• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
ahoj holky.. tak jsme dneska byli v ústí píchat uoško.. :frowning2: no a to máme ve čtvrtek jet do Krkonoš.. máme tam zaplacenej pobyt :frowning2:
23. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktijt tak jak užíváš volna? copak jsi dělala? místo nohy nahoře určo uklízela viď.. Nám se ulevilo to jsem ráda,jen ten kašel pořád máne hroznej
24. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lematko tak at se Matýsek brzo uzdrávkuje a myslím si že do těch Krkonoš určitě budete moc jet.To už bude mít ouško v pohodě a ten kašel se mu tam vyléčí.Jinak včera jsem byla u našich,napouštěli jsme na zahradě bazén a pak jsem tak lehce uklízela a dneska budu muset asi nejspíš žehlit,zrovna když je tak hezky.Takže ty lehy nebyly 100%,ale určitě jsem si odpočinula a začíná se mi už i stýskat.Ale myslím si,že jsem si to po 6 ti letech zasloužila.Tak se mějte a užívejte sluníčka dokud svítí. :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Byli jsme v sobotu v Teplicích na výletě - manželova babička tam je v lázních, tak jsme jeli navštívit. Teda a moooc se mi tam líbilo :dizzy_face: Vůbec jsem dřív netušila, že to je lázeňské město. Ty parky, fontánky, rybníčky - no super na procházky :slight_smile: Nejdýl jsme zkejsly v restauraci U opiček :grinning: my se občerstvili a naše dcerka se do sytosti vyřádila na tom super hřišti :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj mori v zamejdě U opiček je hezky když je krásný počasí.Děti se tam vyblbnou a nemusíš je moc hlídat.Jinak koukám,že jsi z Český Lípy,ja tam mám příbuzný.Pádíme na zahradu,je nádherně. :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Mori,ale jdi se pak podívat do sídlišť.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jé holky nám kašel ustupuje,ouško nebolí.. hurá.. jen nevím jestli když to bude do čtvrka v poho jestli ho do těch Krkonoš mám brát sebou..
25. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lematka - tak kde jsou sídliště hezká že ... ? :wink: Sama bydlím v paneláku ... :unamused: Jako výletníci jsme byli naprosto spokojeni :dizzy_face: Na mateřské, s kočárkem - mamči přímo z Teplic tam musí být jistě furt v těch parcích :slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt,tam je pak narváno.. ale atrakce pro děti,občas tam jedeme krmit kačenky,dívnout na opičky a veverky :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo koukala jsem,že máme skoro stejně staré dítko.. co druhé mimi nechystáš se?
25. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,to je krásně co.Oni ted hlásili v rádiu,že prý ma koncem týdne na horách sněžit.Tak to mám teda dost.
26. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktijt to já taky páč jedeme ve čtvrtek do Krkonoš.. tak beru punčochy atd.. no a to jsem si malovala procházky po krásné zelené přírodě se sluníčkem..
26. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky to je docházka s váma.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: my zítra frčíme do těch Krkonoš a už se moc těšáku,už jen sbalit a jedeme :slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky

Já jen v rychlosti...Jak je teď teplo tak vůbec nestíhám..mám hafo práce,teď vaření,uklízení,pořád dokola no ještě šití...šiju teď když malej usne tak do večera a ráno sem úplně zmlácená,pže malej se budí kolem páté :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to super no!

Lematka tak si to užijte..bych si taky dala nějakou dovču nebo pořádný výlet,ale není teď čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ivik jak pokračuješ z hubnutím,já jsem se na to nějaký čas opět vyblajzla a teď znova začínám,chjo to je hrozný já u ničeho nevydržím dlouho :sweat_smile:

Tak se všici mějte!!A užívejte počasí i když to teď není nic moc :unamused:
28. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lematko užijte si hezky dovču a snad se to počasí vzpamatuje at nemusíte mrznout.
28. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkal: pokračuji nijak. jsem se na to vyprdla, ale když jsem si stoupla včera na váhu zjistla že sem to nabrala zpět tak jsem si řekla dost, ale dnes jsem hodná a jím celkem zdravě hi :grinning:
29. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsme zpět.. na horách jsme si to užili,sice bylo hnusně,ale v sobotu se dalo tak jsme byli na výletě a jinak super,Matěj byl hrozně hodnej maj tam super hernu,no byli jsme nadšení :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,vy to teda flákáte.Lrmatko to je dobře,že jste si to hezky užili.To já si ted taky užívám,ten mladší kluk ,dělá ted poslední dobou takový scény,že mám fakt dost.Pořád se vzteká,knourá,řve a já nevím co ještě.Všechno chce dělat sám,když jdeme ven tak nechce jít domu,jako právě ted.Dělal venku takový sceny,že nepujde domu,že jsem se fakt styděla,naštěstí nikde nikdo nebyl.Bydlíme v paneláku,takže ted sedí na chodbě a trucuje,samozřejmě si zavřel i dveře abych ho neviděla,takže kazdou chvilku se chodím koukat do kukátka jestli tam vubec ještě je.Tak se mějte hezky a pište.
2. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktjit to znám :slight_smile: já taky zavřu dveře a hotovo,ale naštěstí je poseroutka takže zachvíli klepe na dveře a jde a docela u nás začal fungovat bubák..
2. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky to máme pěkný podzim co.Já jsem klukum nasadila zase čepice a včera ten starší chtěl ještě rukavice.Je teda fakt,že měl uplně zmrzlý ruce.Tak se mějte.
4. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to máš pravdu,taky jsme vytáhli čepku a ruce ledový.. chjo chjo.. aspoň,že neprší,dneska půjdem na prochajdu u tchána,bydlí na horách tak se pěkně navlečem
4. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky jsem tu nebyla nějakou dobu. včera jsem byla na srazu v pardubicích. sešly jsme se s holkama se kterýma si píšu už od dob kdy jsme byly těhule. lidi na nás koukali jak na blázny když jsme šli po ulici a v tom obchodáku taky máme i své netové stránky : www.leden.únor2009.blog.cz
7. čer 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,teda tady to umírá.. Iviku a jaký to bylo já ten sraz taky měla nedávno ve Varech a teď jsme byli i s dětma a manželama v těch Krkonoších a bylo to bezva moc dobrá parta,v září jedeme zase,tak se těšim už teď :slight_smile: jinak ty stránky mi nejdou zobrazit
7. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lematka: jé já tam dala tečku místo pomlčky. tady je rovnou odkaz na fotky:
http://leden-unor2009.blog.cz/galerie/sraz-pardubice

a bylo to naprosto boží, ale moc rychle to uteklo. už plánujeme další asi v létě, asi tentokrát na moravě, aby to holky odtamtud měli blíž, my tam s manžou snad někde přespíme, jinak by se to nedalo. ty pardubky byli tak tak pro terku. cestou domu už byla dost protivná jak nechtěla sedět v sedačce. museli jsme dvakrát stavět.

dnes jdeme ve 13 hodna kyčle, tak snad jí ty plenky navíc už nebudu muset dávat..ale moc tomu nevěřím... raději se připravuji na tu horší variantu, pak můžu bejt jen mile překvapená :unamused:
8. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý to je super takvý srazy,že.. my máme další v září a vypadá to,že pojedeme na Šumavu a my tedy jezdíme tak na 4-5dní.. takže super. Co ty kyčle?
9. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda holky,takový pěkný srazíky pořádáte. :slight_smile: ivíku to musí být ale docela makačka s takovým špuntem.Já si pamatuju,že jsme nemohli nikam moc vyrazit,když byl Péta mimino,páč on byl hrozně uřvanej a pořád se mu něco nelíbílo.Tak se mějte.
10. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktijt: no cestou tam byla Terí v pohodě a na srazíku taky, ale nazpátek už plakala, nechtěla být v autosedačce :unamused:

kyčle máme furt stejný takže za 2 měsíce znovu na kontrolu :confounded:

jinak Terka si bude nemocná, má rýmu a z těch hlenů se jí dělá blivno a šavlíčkuje, teplotu zatím nemá :frowning2: zítra jdu k dr. tak uvidíme co nám řekne... :frowning2:
10. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
iviku to znám Matěj jak je nastydlej tak i dneska mi zvrací hlavně po jídle a ty hleny takže mu nedávm moc jíst jen po troškách oáč mi pak taky blinká..
11. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
iviku krasny a to co jsi udělala pro maminku je nadherny.Jinak koukám,že je tady nějak mrtvo.My odjíždíme příští týden ze soboty na neděli do Chorvatska tak už se moc těším.Ládík byl ted nastydlej měl hroznej kašel,už se to ale lepší,tak snad se to do toho týdne ještě spraví.Mám strach aby to nedopadlo jako vloni když jsme jeli do Egypta,tak Ládík dva dny před odjezdem začal marodit.Takže jsem ještě v den odjezdu musela k doktorce aby ho prohlídla.Ptala se na jak dlouho tam jedeme a když sem jí řekla že na 16 dní tak řekla,že i kdyby měl ten první tyden marodit,tak že pořád ještě má jeden tyden aby si to užil.Když jsme tam přileteli tak prvni tyden byl hroznej,protože takovej kašel jakej měl tam jsem v životě u nikoho neviděla.Naštěstí tam byl moc sympatickej a výbornej doktor,takže si ten druhý týden fakt užil,zhubnul tam 2 kila a domu prijel jak kost a kuže,takže už nikdy s nemocným dítětem na dovolenou.Takže se ted modlím,aby kluci byli v pohodě.Hlavně teda taky kvuli manželovi,protože fakt celej rok dře a tu dovolenou si zaslouží.Tak se mějte fajn a pište,jak se máte co děláte co dětičky.
19. čer 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky koukám Sarkal,že už máte pěkný zoubky. :slight_smile:
19. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek