• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
moc díky za pochvalu. hlavně ta písnička je od Neckáře - máma jeho pínsničky miluje už od mládí. jednou jsem s ní šla na jeho konzert co tu měl v teplicích. byl to ro ní zážitek ho vidět po dlouhé době. :grinning:
19. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Ivíku to je heeeezkýýý jsi šikulka.. takový dojemný až jsem měla husí kůži..
aktijt hezky s dovču užijte vám závidim.. my měli jet taky,ale za opravu auta jsme vyvalili 30tis a nejedeme tudíž tak nějak nikam.. jen na víkend někam a pak s partou první víkend v říjnu na Šumavu.. no tak aspoň něco.. my budeme příští týden slavit matějovo 2narozeniny tak s etěšim snad bude hezky..
19. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky kde se pořád flákáte? to je léto,že.. místo,aby jsme se cákali v bazénu tak klepeme kosu doma.. chjo
23. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lematko to máš pravdu,že to tu flákáme i to,že je venku pěkná kosa.Nejhorší je,že jedeme v sobotu do toho Chorvatska a ona je tam prý taky zima,tak nevím jestli mám zabalit zimní bundy nebo plavky.Hlavně,že jsem dneska koupila opalovací krémy.To jsem asi zase byla trapná.Tak sned se to počasí ještě udobří.Mějte se fajn.
23. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Kristy děkujeme,ale myslím,že toto téma jen tak 10000 příspěvků určitě nedosáhne :sweat_smile:

Já teď vůbec nestíhám,proto sem tu nějakou dobu nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tomík mě teď potřebuje takže šiju jen po večerech když Tomís spí nebo když je manža doma.

Konečně to veňku vypadá na léto co,to je dost taky,taková zima a ten déšť furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad se teď i trošku vykoupeme :grinning:

Ivik to video je krásný!!! :dizzy_face: Já taky hrozně ráda vzpomínám,je to takový nostalgický :grinning: ,ale každý období je něčím krásný a každý něčim jiným.

Jinak my zasebou máme první dávku očkování na pneumokoka,tak ještě jednu a poslední ve dvou letech.Tomík je hodnej,hodně ve dne spinká,minimálně 2x denňě po dvou hodinách tak docela stíhám dost věcí,doma.Dnes jdu uklízet zahradu,zalejt kytky na parapetech než zdechnou :sweat_smile: ,uklidit verandu,protože chceme večer grilovat..pořád dokola s tím uklízením no.Jinak Tomášek při poslední poradně vážil přesně 9kilo je to kus chlapa.

Tak se mějte!!
26. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. to počasí no konečně.. aktijt doufám,že budete mít hezky,ale já myslím,že jo hezky si to užijte

my taky pořád někde lítáme,hrůza zítra jdu do práce páč kámošce vypadla servírka tak mažu za bar,tak si trošku odpočinu od stereotypu.. :grinning:

sarkal no to už je chlapák.. nám budou příští týden dva roky a myslím,že máme těch 12Kg určitě..
26. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Tak se s vami na 14 dní loučím za 4 hodiny frčíme,tak už se těším.Kluci jsou od rana na dělo.Mějte se hezky a snad i tady u nás se to počasí umoudří,aby si děti ty prázdniny hezky užili. :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

koupili jsme Terezce konečně naušničky(dám sem fotku), v úterý je půjdeme píchnout. to bude řev :confounded: jak se říká pro krásu se musí trpět, ale koukat na to teda nebudu :frowning2:

možná za 14 dní už půjdeme očkovat, ale jen jestli se zhojí to ramínko po TBC. příští týden už jí budou 4 měsíce, hrozně to letí!!! :grinning:
28. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aktijt si užívá móře.. ta se má.. no nám snad dneska počásko taky bude přát a vyvalíme se na zahradě..

ivíku taky bych se nemohla dívat,ale bude kočka :wink: jj hrozně to letí Matěj byl nedávno mimisek malinkej a v neděli mu budou dva roky :dizzy_face:
30. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak za 40 minut tam pudem.... nějak ztrácím odvahu... :confounded: říkám si jeslti to není zbytečné jí tohle působit, ale pak zase každej by si jí pletl s klukem, když nemá vlásky abych jí dělal culíčky (ale pomalu už jí rostou hihi) no jo... ale když už jse za to dala takový prachy tak jí to asi teda dám píchnout.... :unamused: ach jo jsem rozpolcená jak schizofrenik :grinning:
30. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět. venku je dusno k padutí - jsem celá zplavená. Terezka pěkně ječela, když jí to píchali. seděla jsem v čekárně a i tam to bylo slyšet (a to mají vypolstrovaný dveře proti hluku) z pravého ouška jí trochu víc tekla krev ale už je to dobrý. musíme ještě vyzvednout framikoin v lékárně, dnes musíme nakoupit tak se to hodí že se nemusím trmácet do teplic busem, jelikož my tady nemáme lékárnu, což mi neuvěřitelně sere :angry: :angry: :angry: :angry:
30. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
iviku no vidíš jak jste to zvládli.. ale asi bych měla stejný pocit jako ty.. a kde,že to bydlíš,že tam nemáte lékárnu?
1. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lematka: bydlím v Dubí 1 kousek od lázní, lékárna je v Pozorce (to je Dubí 2) , ale to už vyjde pomalu nastejno jet busem do Pozorky nebo do Teplic :unamused:
1. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Ivik no vidíš,tak má Terka píchání zasebou :wink:

Ivik v Dubí mám šváru,to máš fakt kus do Pozorky no,to je naprd..my zas musíme do lékárny do Oseka-tam je to,ale hrozně drahé,neporadí a mají tam vesměs prd a hodně se stávalo,že plno léků vůbec nemají a musejí to objednávat takže tam nechodíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jezdíme do Duchova do Alfy,tam je to výborné :wink:

Veňku hic co..my na dovolenou nejedeme,děláme na baráku,takže neni čas a popravdě bych měla strach s Tomíkem někam jet,přeci jen je ještě mrňe :grinning:

Tak se tu mějte :slight_smile:
3. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.. no my máme v Bílině lékáren dost,takže super.. dost ti i řeknou..

já byla včera první večer na brigošce za barem a dnes jdu zas.. no lidí hafo.. a je chlastaj fakt :grinning: přišla jsem kolem 6h tak si půjdu zachvíli ještě lehnout ať jsem na noc zase fit.. ale baví mě to.. člověk se odreaguje..
4. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak jsme byly očkovat... proběhlo to v pohodě, jen kvíkla a pak se smála. teplotu zatím nemá a doufám že ji mít nebude, je to moje šikulka
7. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Tak jsme se včera v poledne vrátili z dovči.Byla to paráda a jak jsem se bála,že tam nebude hezky,tak to byla hruza.Hrozný vedra,takže jsme se už tak ty 4 dny před odjezdem těšili domu,že se trošku ochladíme,ale že tady bude taková zima to jsme teda nečekali.Když jsme projížděli ráno Rakouskem a stavěli jsme na žvanec,tak jsme málem umrzli jak jsme byli oblečený na lehko.Bylo tam jenom 8 stupnu.Tak se mějte a snad se tady taky konečně dočkáme slunícka. :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktit jéé tak jste odpočatý,opálení.. hele a jak kluci zvládli cestu? no snad teď v týdnu bude hezčeji.. my jsme o víkendu oslavovali matějovo narozeniny,tak zas máme pokojík narvanej hračkama :fearful: no nic jdu něco dělat teď jsem to tady doma nějak zanedbávala :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lematko kluci byli v autě v pohodě.Jeli jsme přes noc,takže skoro celou cestu spali.Zato já s manželem jsme měli dost,celý den ,celou noc a pak ještě další celý den jsme nespali,takže večer jsme lehli a já ani nevím jak jsem usla.Ale bylo to fajn.Kdyby nám nekdo řekl,že jestli chceme,tak že zítra mužeme zase jet nazpátek,že nám to zaplatí a imanželovi to zaplatí v práci,tak by jsme hnedka jeli.Meli jsme i super ubytování se zahrádkou a se zvířátkama.A taky nám na zahrádce běhala želva,tak z ní byli kluci unešený.Ahlavně nemohli vběhnout nikam do silnice,takže to bylo fakt fajn.Koukám,že je krásně,takže my razíme ven.Mějte se.
13. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů tak to jste si hezky užili hoď nějaké foto.. to vám závidim.. zítra má být taky hic tak zkusíme jaký je to na Barboře.. sic máme na chatě bazén,ale aspoň jednou někam vylezem :sunglasses:
13. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak nám zase prší,to je ale léto co,to mají děti prazdniny.Lematko ty fotky bych sem už dávno dala,ale já jsem takovej debil (že to tak musím napsat),že to prostě neumím,tak snad někdy až budu mít chut se to naučit.
15. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jj taky to neumim.. no to je bájo počásko hlásili jak bude vedro tak já večer navařila ať nemusim teďko a že povalíme na zahradu hnedka dopo.. no to určitě,snad se to vytříbí
15. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky včera jsem začala dávat terezce mrkvičku, všechno bylo oranžový :confounded: snědla tak jednu polívkovou lžíci :grinning: hodím sem fotečku, jak vypadala jako čuňátko :grinning:
17. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé kde jsou ty doby.. náš Matěj si poručí hem (lízátko) pak káku (čokoládku) a tím by se živil celý den kdybych to dovolila..
17. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Co pořád děláte,když je takhle pod mrakem?Já nějak nemužu přes pracovní dny vymyslet nějaký program pro ty naše kluky.Tady v Duchcově chcíp totiž pes a nic se tady nedá dělat.Každý den pořád to stejný,nasnídáme se,jdeme courat,oběd pak malá siesta pak čekáme až přijede manžel z práce a pak už ten podvečer jde,když už nejsme samy.Už je to všechno strašně stereotypní a nebaví mě to.Dneska jsem s nima chtěla jet do Teplic do zámejdy,ale je to tam takový bude pršet,nebude pršet.Ted jsem se kluku ptala jestli chtějí jít ven,tak už ani ven nechtěj.Tak se budeme zase nudit. :cry: .Napište co pořád děláte,třeba mi dáte nějaký tip.Tak se mějte.
21. črc 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,aktijt my jsme věčně na zahradě a jinak když je hnusně jedem plavat do Mostu a ták.. hele a nebyla jsi s klukama v braňanech na tý farmě? prý je to tam hezký a nebo každou neděli prý je na Dlouhé louce udělaný pro děti zvířata venku a rodiče se válej na louce a děti si hladěj a krmí zvířata..
¨
já teď se patlám s marmeládama meruňkovou a rybízovou a jak jsme pořád v tahu anvíc makám tak nic doma nestíhám,tak je pořád co dělat..
21. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj to já s i"užívám" velmi protivného mimika :unamused: vařím příkrmy do zásoby, doma uklízim a v tom vedru radši jsem doma. od pátku bude mít manža dovču tak snad budem něco podnikat - nějaký vílety :wink:
22. črc 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Terí mi nechce pít čajíka, od té doby co pije ovocné štávičky čaj jí vůbec nejede :confounded: Nevíte co s tím?
24. črc 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,taky jezdime k našim na zahradu,ale když jsou naši v práci ,tak tam zase jsme sami.V Brananech to znám,jezdíme tam ke známým občas na zahradu,ale na tý farmě jsme ještě nebyli.Jinak na Dlouhý louce to znám velice dobře.Zmanželovo strany tam máme chalupu,takže když tam jedu,tak jenom na návštěvu a zase domu, ted tam je od uterka s babičkou Ládík,já jsem s Pétou doma.Neteče tam voda,namají tam vlastně žádnou koupelnu ani nic co by se tomu podobalo,takže večer ce musíš vykoupat v lavoru a jsou tam suchý záchody.Možná jsem cíta,ale hrozně mi vadí,když se nemuzu pořádně osprchovat.Nevím jak to mají udělaný ostatní chataři,ale tady je to hrozný.V zimě se tam nedá ject už vubec,protože mají chatu jako krávu,no prostě bývalá hospoda a to se nedá vytopit,takže ráno vstáváš s omrzlím obličejem.Jinak máme v plánu ject do Plzně do Dinoparku,tak jsem zvědavá,ještě jsme tam nebyli.IVÍKU Peta mi taky nechtěl pít čajíky,ale bylo to asi tím,že mu nechutnali,takže jsme zkoušeli a zkoušeli až jsme našli jeden který mu chutnal,ten pil asi pul roku a pak najednou začal pít všechno co teklo i vodu z kohoutku.
24. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek