• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
Ahoj holky,

tak jsem nakoukla po dlouhý době....a snad i něco napíšu dokud Terezka spí.
Ivik s čajíkem bych poradila to stejný co aktij, Terezka čajíky moc nepila - dlouho jsem kojila, ale co vypila vždy byla dětská šťávička ředěná s vodou.
Aktij do Dinoparku v Plzni se chystáme v úterý. Docela se těšim, hlavně teda Honzík.
Jinak mi předevčírem oslavili Terinky druhé narozeniny a za 10 dní budem slavit Honzíkovo 6 let. Letí to teda příšerně. Terezka je už asi dva měsíce uplně bez plen, tak jsem ráda. Nepočůrává se ani v noci, tak máme od plín konečně pokoj. S mluvením zatim nic moc, ale to přijde, Honzík se rozkecal taky až po 2 roce a rovnou hned ve větách. Ona rozumí uplně všemu, ale má prostě svoji mluvu, já ji rozumim, ostatní moc ne :grinning: . S Honzíkem si teď pořád hrajou, tak mám docela i čas na sebe. Samotnou mě to někdy překvapuje jak si rozuměj. Teď byl Honzík s mýma rodičema na dovolený, takže se 9 dní neviděli a to bylo pak vítání :sweat_smile: -Terezka ho furt objímala a pusinkovala, no byl to doják.
Tak zatim.
24. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... tak to nevim Matěj mi pije čajíky i dneska,ale občas mu dám i džusíka a samo toho vypije víc.. :confounded:

jinak my taky pořád někde lítáme na zahradě a jezdíme dost na výlety teď jsme strávili víkend na myslivecké chatě,no bájo jen samej les nikde nic.. krása..
my máme plíny na nocpořád to teda nevim jak zvládnem bez plen noc.. no uvidíme ještě tomu nechám čas..
28. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nevím jak jste starý,ale zažili jste taky céčka? Já je dneska koupila u nás v hračkárně,tak je tady s klukama spojujeme a já vzpomínám.Jsem z nich uplně nadšená.jinak se mějte fajn a užívejte sluníčka. :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aktij, mně je 32 let a céčka jsme s bráchou sbírali. Asi před rokem jsme na ně narazila v hračkárně a koupila je Honzikovi.
Jinak my jsme včera poprvé vyrazlil na kolech ven, Terezka byla nadšená a dnes si pořád dává helmu na hlavu a volá: kolo, kolo. Za chvíli jedem zase.
31. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jj pamatujem sic jsem trošku mladší.. já byla víkend v práci tak jsem si bájo "odpočala" je to pro mě vždycky relax.. a teď jsem dosnídala :grinning: a mažu pro Matýska na chatu,kéž by takhle bylo ještě dlouho..ať se stihnu pořádně opálit :slight_smile:
2. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,teda ´jste tu nějak usnuli :fearful: Ale jak teď bylo krásně byli jsme pořád na chatě,jsem ráda,že se trochu zatáhlo aspoň doma něco udělám :grinning:
12. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,koukám,že to tady moc nežije,když jsou venku takový vedra.My jsme pořád na zahradě,takže jak píše lematka,taky toho doma moc nenadělám,ale jen tak dál,at je hezky teploučko,aspon si to dětičky ještě pořádně užijou.
20. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč sem nikdo nechodí??? :frowning2:
22. srp 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ale já sem mrkám,ale se všichni někde flákáte.. :unamused: my byli víkend u známých a bájo jsme se odreagovali a zítra asi pojedu do konce týdne k příbuzným.. a o víkend do práce.. to to krásně uteče :slight_smile:
24. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,já sem taky kouknu,když jsem zrovna doma.Jinak jezdím s dětma na zahradu,když je hezky,aby se ještě trošku vykoupali,než jim začne školka.Tenhle týden má být prý zase hezky,takže zase budeme v čudu.
24. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak já vám taky napíšu

terka už od 5 měsíce nemusí nosit plenky navíc protože má kyčlíky v pořádku. taky už přikrmujeme, protže měla furt hladíka a mlíko jí nestačilo. někdy spapá všehno jindy jen půlku, asi jak má náladu :grinning: v noci se mi tedka budí na jídlo, což nedělala od 2 měsíců takže se moc nevyspím :angry: umí se odstrkovat rukama a tak se šoupe po břiše pozpátku na lině. její hrací deka jé začíná být malá a tak šmejdí po obýváku :grinning: a tady je několik nových videjí

http://www.stream.cz/?m=profile&a=main&user_domain=seznam.cz&user_name=ivik.bublik&homepage=1
25. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak píšu já po delší pauze...u nás je pořád veselo a takové novinky,co udělala Nikolka,už měsíc spíme bez plínek a jen jednou jsme se počůrali,stále povídáme někdy je to fakt síla to vydržet a Nikolčina nejoblíbenější otázka je jaký nebo jaká,ale to se ptá stále dokola...Povídá fakt krásně,ale někdy až moc :grinning: Jinak začátkem listopadu budu poprvé teta,tak už se moc těším,sestra čeká chlapečka,tak už se na toho pinďu moc těším,viděla jsem 4D UZ,nádhera,to já s Nikolkou bohužel v Teplicích nestihla....tak pište co ti Vaši drobečkové
26. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,zdravím po dlouhé době lucku.ivíku videjka jsem zkoukla a Terezka je krásná. No prostě ženská. :slight_smile:
27. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dnes je terezce půl roku :grinning: uteklo to neuvěčřitelně rychle. koupili jsme jí měkkou panenku a le málem ji zdemolovala :confounded: asi jí teda dostanme později.

včera jsme byli v poradně a měříme už 66 cm a vážíme 6800g už je dost těžká, hlavně v autosedačce :confounded:

ted jsem jí dala poprvé rýžovou křupku a ona místo toho, aby to dala do pusy, tak to rozdrobila :confounded:
4. zář 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. Ivíku malá je moc krásná nehraději by už někam utíkala viď :wink:

tak nám léto pomalu končí,poslední krásné dny tak si je užíváme na zahradě.. teď peču koláčky a až se malej vzbudí tak pomažem ven.. dostal novej větší pokojík tak koukal a všem vypráví,že má novej velkej pokojik :grinning:
8. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dneska jsem se byla informovat v praci jestli mě po mateřský vezmou nazpátek a 26.10 nastupuju.Už se mě prý nemužou dočkat.Tak si pořádně musím ještě vychutnat zbytek volných dní.A vy si je taky vychutnávejte,protože to fakt strašně rychle uteklo.Mějte se a pište.
9. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lematko: jj naučiila se válet sudy, plazit pozpátku po bříše, takže se doszane všude :grinning: a taky si pomalu sedá zatím se opírá o ručičku a nesedne si úplně, ale asi to nebude dlouho trvat. jo a taky ještě umí stát na čtyřech a pérovat dopředu a dozadu :grinning: dělá pokroky každej den.

ten půlrok utekl hrozně rychle. :frowning2: už to není miminko
10. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dneska šel Péta poprvé do školky.Naštěstí je s Ládíkem v oddělení,tak by to měl být v pohodě,ale stejnak na něj musím pořád myslet co asi ted dělá a jestli se tam kluci nepoštuchujou a nenadávaj si.Dala jsem Ládíkovi kázání,že na něj musí být hodnej.Takže konečně mám čas doma trošku poklidit.Tak se mějte a pište,pište,pište.
14. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktijt: jé školka :grinning: tak at se mu tam líbí :wink:

naše terezka se naučila sedět: http://www.stream.cz/video/359074-terezka-sedi

a vyplazovat jazyk: http://www.stream.cz/video/153/357615-terezka-vyplazuje-jazyk
15. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktijt mě tohle čeká za rok.. úplně s tebou soucítím.. tak si vychutnej poslední "dovolenou" a vzhůru do víru pracovního života.. co děláš za práci?

já to s tou školkou budu mít horší musím tak jako tak na ÚP pže mi mateřská končí 10.6. a máťovi budou 3 v červenci a do školky ho vezmou až v září.. takže perfekt..
18. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.Lematko dělám v porcelánce v Dubí a s tou školkou to teda budeš mít fakt fajn,to je docela blbý až od září,ale co naděláš vid.Moje kamarádka má holčičku tý budou v unoru 3 a ona jde do práce,má ještě chlapečka 5 a pul,tak šla s holkou k zápisu tam kam dava toho chlapečka a holčičku jí nevzali.Takže říkala,že vubec neví co bude dělat. Jinak já mám Ládíka od čtvrtka nemocnýho,takže si spolu užíváme v tom krásným počasí doma na zadku,ale tak co se dá dělat,že jo.Až je mi ho líto,pořád říká,že chce jít ven. :frowning2: .Tak se mějte všichni fajn a at na vás baciílky moc neskákaj.
19. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktijt: jé ty děláš u nás v dubí? :wink: snad už je malému už lépe :wink:

nám se brzy bude klubat první zoubek. je vidět na dáničce bílá čárka, ale ještě nevylez ven :grinning: je to jednička dole vlevo :grinning: jo a už se umíme samy posadit a pořád kecáme bababababa :slight_smile:
23. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jste se tu nějak zasekli,že.. tak nám začal ošklivej podzim..včera jsme z procházky přišli vymrzlí až hrůza
31. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak koukam,ze nam to tu nejak zamrzlo.Ja uz chodim do prace tak nemam moc casu psat,ale obcas sem mrknu co je noveho a ono nic. :frowning2:
3. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda se letos těšim na ježíška to bude hezký Matěj z toho letos bude mít už opravdovou radost.. a začnu péct zachvíli to se taky těšákuju.. už jset něco nakoupili? já už pár dárečků mám..
3. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lematko,ja uz se taky strasne moc tesim na vanoce.Nejvic se tesim az zacnu pect to uz bude takovy to,ze uz se to blizi a bude to cukrovi vonet po celem byte.Jinak par darecku uz taky mam,hlavne pro deti,manzelovi vubec nevim co mam koupit,takze muzete dat klidne nejaky tip.Jinak se mejte fajn a zase sem mrknu tak piste.
5. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,no manželovi já ještě uvidim,možná se budeme stěhovat do baráku,čekáme na hypo jestli nám dají tak by byli vánoce chudší,ale jinak mu mám vyhlídlou optiku na flintu :wink: jinak nevím.. na pečení už mám nakoupeno tak začnu tak do 14ti dnů.. jů a za měsíc mikuláš.. :grinning:
6. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nějak nám to tu umírá.. jaké byli vánoce? u nás super,čím je starší tím je to hezčí.. měl velikou radost a pro mě to byla odměna za to honění a stres..
28. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,hledam kamaradky Z Teplicka,Ilona 32,3 leta holcicka,me icq 478 872 874,hezky den
16. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,teda koukám,že to tady umřelo úplně,já nakukuju po dlouhé době jelikož jsme se stěhovali a zabydlovali,už chodim do Práce koncem srpna nám jde Matýsek do školky,no nestíhám nic.Na baráku je pořád co dělat a tak ten čas jen letí :slight_smile:
18. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek