Teplicko, těhulky, maminky?

Čau holky je tady nějaká mamča nebo těhulka z Teplicka?
aktijt
18. kvě 2010
ahoj,taky zdravim,jj uz je tady uplne mrtvo a takovy to bylo hezky,kdyz jsme si tu obcas pokecali.Je fakt,ze uz na to neni takovy cas,kdyz se zacne chodit do prace.Tak se mejte vsichni fajn a obcas neco pisnete.
mahulenka
25. kvě 2010
ahoj holky
jj to máte pravdu jak čék začne chodit do práce tak nejni čas :-| naše malá oslavila 2narozky tak hurá do posledního roku na mateřské 🙂 holky tepličandy kam chodíte v Teplicích s dětmi ven?kde je nějaké pěkné hřiště myslím teda mimo "u opic"tam to známe.
tak ahojky
aktijt
6. čer 2010
Ahoj tak ja znam jenom to hriste u opic,takze asi moc neporadim
aktijt
24. čer 2010
Ahoj holky,tak koukam,ze se tady fakt nic nedeje.Ja uz jsem druhy tyden na paragrafu,kluci maji nestovice a je to hruza kdyz nemuzou jit ven a ja uz toho mam taky plny kecky.Nikdy bych neverila ze jsou nestovice takovy svinstvo.Ten mladsi byl v pohode mel par pupinku,zato ten starsi to odnesl se vsim vsudy,byl nebo jeste je osypany od hlavy az k pate,vysoky horecky,3 dny bez jidla,hruza.Nikomu nepreju takovy prubeh.A to jde v zari do skoly a vazi 16 kilo ani tasku neunese na zadech chudak,jeste ze ho budu vozit.Tak se mejte fajn a obcas neco pisnete.
aleks
7. črc 2010
Ahoj, nenajde se těhulka z Teplic? Budu rodit na vánoce a bohužel nemám kolem sebe těhotnou kámošku nebo s malým mimčem, se kterou bych trávila volný čas. Jsem doma na rizikáči a ten čas se jen vleče. Tak kdyby se našla podobná nastávající nebo stávající mamina, byla bych ráda.
kaczka85
24. črc 2010
@aleks ahojky... 😉

já jsem také z Teplic, zbývá mi poslední týden v práci a pak budu 3 týdny mít dovču a pak nastupuju na MD... termín mám začátkem října... 🙂 Vůbec si nedokážu představit být 2 měsíce doma, myslím, že se budu nudit...:-N

Už víte, co budete mít?

měj se hezky
K.
rachomejtle
5. led 2011
Ty Teplice jsou fakt mrtvý 😃 Kde ste kdooo?
aktijt
25. led 2011
No to je fakt,je tu úúúúúúúúúúúplně mrtvo.
skorepka
22. čer 2011
teda tak jsem nasla teplicko, ale koukam, ze je to nejake mrtve, tak to zkusim ozivit. Za 5 tydnu se nam ma narodit nas prvni poklad. Je tu nejaka cerstva maminka nebo kdo ceka priblizne jako ja - prelom cervence srpna? Rodit budu urcite v UL.
devendra
7. črc 2011
Ahoj děvčata, jsem na teplicku nová a potřebovala bych doporučit nějakého dobrého gynekologa. Nevíte o někom třeba v Teplicích? Díky za radu 🙂
skorepka
10. črc 2011
ahoj, dobrej je Cerny, Liman a pak jeste jeden ale nemuzu si vzpomenout na jmeno :/
@devendra
devendra
10. črc 2011
@skorepka . Díky moc. Mám dobrého gynekologa v Litoměřicích, ale za chvíli nebudu schopna se každou chvíli přemisťovat do Litoměřic, a proto musím takhle blbě v průběhu těhotenství měnit doktora. Zkusím je obvolat, jestli berou nové pacientky.
skorepka
10. črc 2011
@devendra kamoska jezdi z Duchcova do Chomutova.. ale ja bych takhle dojizdet nechtela.. jsem rada ze ho mam ve meste.
devendra
11. črc 2011
@skorepka . No upřímně, já jsem z Krupky, ale i tak pro mě bude menší zlo jezdit do Teplic, než do Litoměřic 😃 Akorát si ještě musím stihnout znovu zopakovat jízdy dříve, než budu mít takový pupík, že se za volant nevejdu. Už jsem dlouho neřídila a mám docela strach. Kde budeš rodit? Koukám, že už to máš za pár 😉
skorepka
11. črc 2011
@devendra ja v UL, a porad ridim i s pupikem.. nastesti nemam zadnou obludu obrovskou. myslim ze to prijde jeste drive nez za par.. tak uvidime
skorepka
11. črc 2011
@kaczka85 neboj, ono bude furt co delat.. teda aspon ja jsem se zatim moc nenudila..
BOZE NAK TO TU UMIRA.... 😞
kaczka85
11. črc 2011
@skorepka No ty 2 mesice jsem se doma fakt nudila... Zato od rijna jsem se nestacila nudit ani vterinu..😃
kaczka85
11. črc 2011
@devendra Ja chodim v Krupce k dr. Sudkovi,je vybornej,peclivej ... Jeste bych mohla doporucit dr.,ktera s nim je v ordinaci v patek,nevzpomenu si na jmeno - zacina od S... Ta mi delala v tehotenstvi ultrazvuku 3D a chodila jsem k ni,kdyz Mel muj dr. dovolenou...ta je taky moc prijemna...🙂
karol_smajda
18. črc 2011
chodila jsem téže v Krupce k Dr Sudkovi - moc příjemný a upovídaný doktor, ted už ale bydlím 3 roky v Praze a musím uznat, že za celou dobu těhu a ted jsem už vyměnila 3 gynekologa...žádný není nějak úplně perfektní...hlavně když zanedbává testy apod..

Ale určitě také doporučuji Dr. Sudka
lulufufu
4. zář 2011
Ahoj maminky z Teplic, sice nejsem z TP ale jezdím tam často nakupovat na mimčo. A slyšela jsem že někde u Císařských lázní se má otevřít nový dětský bazárek s „luxusníma“ věcičkam prý lepší kvalita použitých oblečků než ze seconhandů a pa svkělé ceny ale co je super cena za takové oblečky
skorepka
4. zář 2011
ahoj maminky, tak se k vam pridavam. Jsem z Prosetic, kdyby jste nektera byla odsud, tak muzem courat s kocarkama.
skorepka
4. zář 2011
aha uz jsem tu a je to tu mrve.. 😞
natykata
12. zář 2012
😕 chtěla jsem se přidat a koukám,že tady to nějak umřelo 😕
ajinka89
24. únor 2013
Ahojky, jsem z Teplic, je mi 23 a hledám někoho s kym bych mohla chodit ven na procházky, kávu a kamarádku nebo kamaráda pro moji 2 měsíční dcerku Janičku. Děkuju Ája

Začni psát odpověď...

Odešli