• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
ahoj,taky zdravim,jj uz je tady uplne mrtvo a takovy to bylo hezky,kdyz jsme si tu obcas pokecali.Je fakt,ze uz na to neni takovy cas,kdyz se zacne chodit do prace.Tak se mejte vsichni fajn a obcas neco pisnete.
18. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
jj to máte pravdu jak čék začne chodit do práce tak nejni čas :unamused: naše malá oslavila 2narozky tak hurá do posledního roku na mateřské :slight_smile: holky tepličandy kam chodíte v Teplicích s dětmi ven?kde je nějaké pěkné hřiště myslím teda mimo "u opic"tam to známe.
tak ahojky
25. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak ja znam jenom to hriste u opic,takze asi moc neporadim
6. čer 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak koukam,ze se tady fakt nic nedeje.Ja uz jsem druhy tyden na paragrafu,kluci maji nestovice a je to hruza kdyz nemuzou jit ven a ja uz toho mam taky plny kecky.Nikdy bych neverila ze jsou nestovice takovy svinstvo.Ten mladsi byl v pohode mel par pupinku,zato ten starsi to odnesl se vsim vsudy,byl nebo jeste je osypany od hlavy az k pate,vysoky horecky,3 dny bez jidla,hruza.Nikomu nepreju takovy prubeh.A to jde v zari do skoly a vazi 16 kilo ani tasku neunese na zadech chudak,jeste ze ho budu vozit.Tak se mejte fajn a obcas neco pisnete.
24. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nenajde se těhulka z Teplic? Budu rodit na vánoce a bohužel nemám kolem sebe těhotnou kámošku nebo s malým mimčem, se kterou bych trávila volný čas. Jsem doma na rizikáči a ten čas se jen vleče. Tak kdyby se našla podobná nastávající nebo stávající mamina, byla bych ráda.
7. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aleks ahojky... :wink:

já jsem také z Teplic, zbývá mi poslední týden v práci a pak budu 3 týdny mít dovču a pak nastupuju na MD... termín mám začátkem října... :slight_smile: Vůbec si nedokážu představit být 2 měsíce doma, myslím, že se budu nudit...:sweat_smile:

Už víte, co budete mít?

měj se hezky
K.
24. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty Teplice jsou fakt mrtvý :grinning: Kde ste kdooo?
5. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je fakt,je tu úúúúúúúúúúúplně mrtvo.
25. led 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak jsem nasla teplicko, ale koukam, ze je to nejake mrtve, tak to zkusim ozivit. Za 5 tydnu se nam ma narodit nas prvni poklad. Je tu nejaka cerstva maminka nebo kdo ceka priblizne jako ja - prelom cervence srpna? Rodit budu urcite v UL.
22. čer 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, jsem na teplicku nová a potřebovala bych doporučit nějakého dobrého gynekologa. Nevíte o někom třeba v Teplicích? Díky za radu :slight_smile:
7. črc 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dobrej je Cerny, Liman a pak jeste jeden ale nemuzu si vzpomenout na jmeno :/
@devendra
10. črc 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka . Díky moc. Mám dobrého gynekologa v Litoměřicích, ale za chvíli nebudu schopna se každou chvíli přemisťovat do Litoměřic, a proto musím takhle blbě v průběhu těhotenství měnit doktora. Zkusím je obvolat, jestli berou nové pacientky.
10. črc 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@devendra kamoska jezdi z Duchcova do Chomutova.. ale ja bych takhle dojizdet nechtela.. jsem rada ze ho mam ve meste.
10. črc 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka . No upřímně, já jsem z Krupky, ale i tak pro mě bude menší zlo jezdit do Teplic, než do Litoměřic :grinning: Akorát si ještě musím stihnout znovu zopakovat jízdy dříve, než budu mít takový pupík, že se za volant nevejdu. Už jsem dlouho neřídila a mám docela strach. Kde budeš rodit? Koukám, že už to máš za pár :wink:
11. črc 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@devendra ja v UL, a porad ridim i s pupikem.. nastesti nemam zadnou obludu obrovskou. myslim ze to prijde jeste drive nez za par.. tak uvidime
11. črc 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaczka85 neboj, ono bude furt co delat.. teda aspon ja jsem se zatim moc nenudila..
BOZE NAK TO TU UMIRA.... :(
11. črc 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka No ty 2 mesice jsem se doma fakt nudila... Zato od rijna jsem se nestacila nudit ani vterinu..:grinning:
11. črc 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@devendra Ja chodim v Krupce k dr. Sudkovi,je vybornej,peclivej ... Jeste bych mohla doporucit dr.,ktera s nim je v ordinaci v patek,nevzpomenu si na jmeno - zacina od S... Ta mi delala v tehotenstvi ultrazvuku 3D a chodila jsem k ni,kdyz Mel muj dr. dovolenou...ta je taky moc prijemna...:slight_smile:
11. črc 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodila jsem téže v Krupce k Dr Sudkovi - moc příjemný a upovídaný doktor, ted už ale bydlím 3 roky v Praze a musím uznat, že za celou dobu těhu a ted jsem už vyměnila 3 gynekologa...žádný není nějak úplně perfektní...hlavně když zanedbává testy apod..

Ale určitě také doporučuji Dr. Sudka
18. črc 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky z Teplic, sice nejsem z TP ale jezdím tam často nakupovat na mimčo. A slyšela jsem že někde u Císařských lázní se má otevřít nový dětský bazárek s „luxusníma“ věcičkam prý lepší kvalita použitých oblečků než ze seconhandů a pa svkělé ceny ale co je super cena za takové oblečky
4. zář 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, tak se k vam pridavam. Jsem z Prosetic, kdyby jste nektera byla odsud, tak muzem courat s kocarkama.
4. zář 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha uz jsem tu a je to tu mrve.. :(
4. zář 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:-/ chtěla jsem se přidat a koukám,že tady to nějak umřelo :-/
12. zář 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem z Teplic, je mi 23 a hledám někoho s kym bych mohla chodit ven na procházky, kávu a kamarádku nebo kamaráda pro moji 2 měsíční dcerku Janičku. Děkuju Ája
24. únor 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek