• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
Tak kyčle dopadly OK, jdeme znova až za 2 měsíce-JUPÍ :slight_smile:.A dokonce tam nikdo nebyl, takže to bylo šup šup a byli jsme venku. :slight_smile:
19. bře 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky gratuluji Barunce k vitezstvi, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja chodim s kamoskou jeste plavat v sobotu hned rano v deset hodin,je sila se sice vykopat tam jit v zime,ale pak mam super pocit,ze jsem sla a uplavala 40 bazenu :wink: Taky chodime nekdy behat :wink: ,holky dneska v noci spala Lea u mamci a me v noci vzbudilo jak me vola,uplne realne,malem jsem sla k ni do pokojicku,ale uvedomila jsem si ,ze neni doma,jete to rano rikam Davidovi...odpoledne jedeme pro Leu a mamca mi rika,predstav si,ze te Lea dnes v noci volala ze spani,volala nekolikrat mami,mami,mami,ale pak ji mamca prikryla a ona zase spala..,tak jsme na sebe asi napojeny.. :wink: rika se :slight_smile: ...,ze neco takoveho funguje mezi matkou a ditetem
19. bře 2007 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to se nám to počasí pokazilo co?Už jsem se těšila na teploučko a výletování, ale asi si ještě chvilku počkáme.Dnes jsou Tomáškovi 3 měsíce.Strašně rychle to letí.
zrzečko to jsou věci :astonished:.
20. bře 2007 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já už uklidila zimní věci v domění,že je tu definitivně jaro :cry: Tak zas polezu do skříní a vypadá to,že se budeme ještě i koulovat.Zrzečko,já měla do nedávna,že když nebyla Barča v noci doma,tak jsem nemohla pořádně spát.A děkuji za gratulace,Barče to vyřídím :slight_smile: Hani,je to hrůza jak ty mimča rostou!My minulý pondělí slavili Vojtovo 6 měsíců.Už jsem začala s příkrmama a musím zatukat,docela Vojtovi šmakujou :slight_smile: Zatím baští jenom mrkev a zkusil i bramboru a na sváču mu strouhám jablíčka nebo hrušky.Barča byla hrozně mlsná a na nějaký polívčičky se mi mohla vyprdnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojta ted kadí jednou za tři dny,ale když se vykadí tak to jsou haldy.Nechápu kde se toho v tak malym tělíčku bere :astonished: Tak se zatím mějte,Vojta si hodil ranní chrupec a už mě volá.
20. bře 2007 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu jsem na příkrmy docela zvědavá.Musím to všechno nastudovat, protože vůbec nevím která bije.Tak si pak budu chodit pro rady.No máme na to tři měsíce čas.
20. bře 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy,jsem také z Teplic,můžu sek vám přidat? Jsem 14tt a čekám dvojčátka,doma už mám dva raubíře,takže budeme poněkud větší rodinka :wink: Míša
20. bře 2007 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Miso :slight_smile: jasne budeme rady :slight_smile: Jak stare mas ty dva raubire?Dodavam,ze smekam... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,jsi primo z Teplic?Jitu,Lea mela od malicka s kakanim problemy,nejdrive mela prujem kakala tak 5x denne tak do 2 mesicu,pak zase opak kadi i jednou za 5 dni,mivala zacpu,to bylo neco,tlacila chudinka a mela celou prdelku rozpraskanou,pomohla svestkova stavicka...ted to je lepsi,preci jen ma vice pohybu :wink: Prikrmy,..ja z toho taky mela vitr,ja totiz drive vubec nevarila,zacinali jsme tak,ze se kupovali hotove prikrmy,ale casem se to prodrazi...takze polivcicka a nejaka ta "slichticka",je pravda ze varim zdrave,.knedliky u nas nehrozi..ale treba brokolice to jo... ja byla 10 let vegetarianka,jedla jsem jen ryby,ale pak se mi zmenil od zakladu zivot,a ja maso zase zacala jist,ted me stvou uzeniny,pritom mi po tech 10letech "nejedeni"prisly nechutny.....Hani mrknes na net a najdes,ale je to jednoduchy,zacina se mrkvickou a jablickem..atd... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2007 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zrzečko,jsem z Trnovan,bydlíme v domečku,tak se snad sem nějak všichni vejdeme,to už se nějak vyřeší :wink: Jára je starší,je mu 12,a Adámek jde v září do první třídy,bude mu 7. Je pravda,že to dvojtěhotenství byl pořádný šok,chtěla jsem malou krásnou princezničku,a určo budu mít zase dva kluky :rolling_eyes: ale hlavně aby byli ok,na tom hlavně záleží. A odkud jsi ty? Já jsem vyčetla trochu zpátky,že některá z vás je z Bíliny a další nevím,nějak mi měkne mozek už... :slight_smile:
20. bře 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky misulina, teda dvojčátka a dva chlapáci,no to teda musí být náročný :astonished:. Já mám tří měsíčního chlapečka a někdy mi dává pěkně zabrat.To jestli budeš mít chlapečky, tak už to vydá na takový malý sportovní tým :grinning:.Já jsem z Řetenic.
Zrzečko taky jsem přemýšlela nad tím, že budu příkrmy kupovat, ale pak jsem si řekla, že bramboru a mrkev snad uvařit dokážu :slight_smile:.Akorát musím nastudovat jak se to má vařit,jak případně skladovat a taky jak se vlastně mimčo učí,aby to papalo ze lžičky.
Já byla nedobrovolná vegetariánka asi dva měsíce na začátku těhu.
20. bře 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem byla venčit Vojtu,ale za hodku jsem to vzdala.Je tam pěkná kláda :confounded: My zatím příkrmy kupujeme.Vyplatí se v Německu,tam vyjdou skoro o polovinu mín.A taky když vidím ten hnus v krámě co májí být jako brambory.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad do těch kupovanejch takovej blevajs nedávaj.Misulina,moje ségra taky chtěla do třetice holčičku a narodil se jí kluk.Byla tak přesvědčená o holce,že si brala do porodnice náušničky.I já jsem chtěla druhou holčičku a ted bych Vojtu nedala za nic na světě.Ikdyž je to moje malá pijavice rozmazlená,furt chce být naloženej u cecku.Až dokojim,tak si na ně budu asi šlapat.Když čekáš dvojčátka,tak to už asi nechodíš do práce,co?Hlavně hodně odpočívej a nech se od těch tvejch chlapů obskakovat :wink:
20. bře 2007 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Miso gratuluju k početí dvojčátek. Alespoň, že bydlíte v domečku, když budete tak velká rodina. Jsem taky z Trnovan. Bydlíme přímo pod Lunou. Ve středu jsem byla v poradně, vše je v pořádku. Akorát, když chtěla doktorka poslouchat srdíčko, prcek v břiše pěkně řádil, pořád utíkal. Měla jsem sebou i Honzíka, kterej z toho byl dost vykulenej. Chtěl by sestřičku, vymyslel i jméno - Vendulka, ale to se nám moc nelíbí :unamused:
Já jsem příkrmy ze začátku taky kupovala, ale Honzíkovi moc nechutnaly, hlavně ty zeleninový, takže jsem mu je začala dělat sama. On neni zrovna moc velkej jedlík, je to hubeňourek a s jídlem válčíme do teď. Už jsem se nad nim párkrát rozbrečela, ale kažej mě uklidňuje, že lepší je bejt hubenej než tlustej. Co začal chodit do školky,se to zlepšilo. :slight_smile:
21. bře 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky....Lea zase papa jedna basen,hlavne u babicky :slight_smile: taky je pekne oplacana,ale cim je starsi tim z toho vytahuje... :wink: Hlavne jako mimco to bylo sileny,hlavne kdyz jsem se vubec nevesla do tabulek s mlickem-kolik ma vypit,vsichni mi nadavali,ze ji trapim hlady :frowning2: doktorka Tuckova rikala,ze z toho vyroste..ja byla taky jako mala peknej puclik,byla jsem jeste vice naducana nez ona,a taky jsem z toho vyrostla :wink:,manza byl zase hubenej a v dospelosti mel 130kg,ale zhubnul na 85kg,proto se u nas vari zdrave,protoze uz pribrat nechce.. :wink: coz mi vyhovuje,protoze nemusim vyvaret :slight_smile: stejne to neumim,kdyz mame fakt chut na svickovou,rajskou,tak ji udela mamca.. :wink: u ni stejne chutna lepe....Zatim pa holky..
21. bře 2007 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak popořadě,ten starší syn se jmenuje Jára a je mu 12,mladší je Adam,bude mu 7 a v září nastupuje na edisonku do školy,tak jsem zvědavá,jak to budu zvládat :confounded: Jinak,jsem rozvedená,ale za tři týdny se budu vdávat,14.4.,ale jen malá svatba,ani nechci šaty z půjčovny,stejně už ve všem vypadám jako slonice :wink: . Lilak,jak jsi dlouho těhu? Já jdu do poradny zítra,dneska jsem měla noční můru,že jsem porodila trojčata,už fakt magořím. Jitulino,jestli až dokojíš,si budeš šlapat na cecky,tak to jsem zvědavá na sebe,já je asi potáhnu za sebou,když budu kojit obě děti,mlíka jsem měla vždycky dost,jen mám strach,slyšela jsem,že v porodnici moc nepodporujou kojení dvojek,prý je máma stejně neuživí,a známé normálně v Teplicích ty děti tajně přikrmovaly sestry flaškou,tak nevím. Kde jste rodilky,holky? A nebo kam se chystáte rodit? Papa Míša
21. bře 2007 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,ja rodila v Teplicich a slo to :wink: ...tatinek mel byt u porodu,ale ja si to na posledni chvili rozmyslela a nechzela ho tam..do ted to tezce nese :wink: David rano odjel do belgije,prijede az v patek..tak jsem zase dve noci slamena vdova..Ach jo :wink: .jo s tim kojenim,priznavam,ze ja kojila jen do dvou mesicu a pro me kojeni-nejhorsi zazitek v zivote :wink: ,kluky jsi kojila?ja nemela mliko,tak jsem musela dokrmovat a tim padem ho bylo min a min.. :wink: Jinak ja jsem taky rozvedena,vdavala jsem se kdyz byl Lee rok,to jsem tvrdila,ze podruhe uz me do chomoutu nikdo nedostane,prestoze s byvalym manzelem skvele vychazime.. :slight_smile: jenze pak jsem byla nemocna,ve tretim mesici jsem chytla prvne v zivote chripku,bylo mi desne mizerne,navic jsem nemohla ani kapky do nosu,kvuli tehu,mela jsem horecky coz je nebezpecny ,protoze se vyvyji nervova soustava,hrozilo ze pujdu do nemocnice,no a david me v tech horeckach pozadal i se snubnim prstynkem o ruku a ja jak mela ty horecky :wink: tak jsem rekla ANO.Holky druhy den jsem byla vykurirovana :slight_smile: Svatbu jsme meli malinkou,nechali jsme se jen oddat,nemeli jsme ani obed nic,a hned jsme frceli do Ceskeho Krumlova na svatebni noc a pak na 5 dni do Rima,penize co jsme usetrili za svatbu jsme investovali do svatebni cesty..Lea byla u mamci :slight_smile: Jo a vdavala jsem se i podruhe v bilem,David jinak nedal :wink: zenil se prvne,je o dost mladsi :wink: Jeeeeje to jsem se ale rozepsala..Dite se zachvilku vzbudi,pa,pa..
21. bře 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přijela jsem z Bíliny a jsem vymrzlá až hrůza!Barča měla cvičení a mně se nevyplatí jezdit domu a pak pro ní zpátky,tak vždycky venčím Vojtu a čekáme na ní.Já jsem taky obě děti rodila v Teplicích a nemůžu si stěžovat.Misulina,s tím kojením bych se nebála.Jesli si rozhodnutá kojit,tak to určitě půjde.Moje známá kojila dvojčata do 13 měsíců.A kdyby to náhodou nešlo,tak jsou i horší věci na světě.Hlavně at jste všichni tři v poho :wink: Já jsem zatím vdaná a v létě oslavíme deset let.Tak nevím,jestli bych ho neměla vyměnit :grinning: No asi si ho ještě nechám :wink: Jdu se věnovat Vojtinovi,páč je nějakej nasratej.Už je vohnípanej a čeká na koupel.
21. bře 2007 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jak koukám, tak jsem tu jediná svobodná matka.Ale s tatínkem Toma žiju ve společné domácnosti a máme se rádi.Já se nikdy do svatby nehrnula a ani teď mě to nějak neláká.Velký Tomáš říká, že by jsme se pak k sobě začali chovat jinak a když bude svatba, tak až Tomčík trochu povyroste aby si to taky užil.
Dnes jsem byla u zubaře a bylo to úplně v pohodě.A já se kvůli tomu nervovala jak padlá na hlavu.
Já rodila v Ústí a byla jsem moc spokojená.Hlavně s tou péčí na šestinedělí.
Tomča zase pokňourává jako každý večer touhle dobou.To je jeho řvací hodinka.Dělá nám k večeři koncert.
21. bře 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,díky za rady a odpovědi,je pravda,že na starosti s porodnicí mám ještě moře času,jenže,já bych stejně nejradši rodila doma :wink: . Já jsem se taky nechtěla vdávat,jednou mi to stačilo,a ještě mám v živé paměti tahanice u soudu,a proto jsem nechtěla. Jenže,partner je o 14 let starší než já,a mám strach,kdyby se sním nedejbože něco stalo(nebo taky se mnou,že jo?),že zůstaneme bez jediné koruny,a kdybych čekala jedno,tak to nedělám,ale dvě :confounded: :confounded: . Dneska jsem tady měla kadeřnici,tak budu mít mooc krásný účes na svatbu(aspoň něco,jinak budu jako koule),po svatbě dám fotečku do galerky. Holky,zítra jdu na utz a do poradny,tak na mě myslete a držte nám všem palečky,jo?? Papa Míša
21. bře 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Míšo jsem ve 22 týdnu. Já se vdávala 12.8. 2006 po 10-ti letý známosti a Honzíkovi byly 2.8.06 3 roky. Měli jsme tam i děti přibližně v jeho věku, tak si to i užil, měli jsme to ve Mstišově v Dvojhradí, tak děti lítali venku. Bylo to hezký.
Já myslela, že budu opět rodit v Ústí jako u H., ale mimo ústecký berou už jen do konce března, tak budu nejspíš rodit v Teplicích. Já měla s kojením problémy od začátku, hned na sále mi sestřička řekla, že mám plochý bradavky ( vylezou mi jen když mi je zima, tak jsem myslela, že si je mimi při kojení vytáhne a občas jsem si je masírovala ). Dopadlo to tak, že jsem musela kojit přes kloboučky a to bylo dost namáhavý pro H., nepřibíral, tak jsme museli po kojení dokrmovat injekční stříkačkou nutrilonem. Neustále se budil po hodině a při jídle usínal. Byla jsem z toho už uplně hotová, tak jsem mu jednou dala mlíko do flašky, Honzík vše vypil a pak usnul a poprvý spal 2 hod. bez probuzení a já si konečně trochu odpočinula. Teď nosim formovače bradavek, tak jsem zvědavá, jestli mi to pomůže :slight_smile:Tak dobrou.
21. bře 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo,ted mi to doslo,Miso,za tri tydny se vdavas....Jaky bude uces?U jake kadernice?A co nervy?Jak se citis?ja kdyz si vzpomenu..mi se 14 dni pred svatbou stehovali do baracku do Biliny..ale vubec jsme nestihli rekonstrukci,takze jsem se sprchovala na zahrade zahradni hadici,jeste,ze byly ty vedra :wink: ,prvne jsem se umyla ve vane den pred svatbou,coz bylo neco jako zazrak..kuchyn se zasekla pri vyrobe v asku,tak byla az dva mesice po svatbe..bylo to sileny,venku byla hromada bordelu,tak jsem se v tech bilejch satickach musela prosmyknout kolem.. :wink: taky si rikam,ze kdyz jsme se napric tomu vzali a prezili to,tak uz se nemuze nic stat.. :slight_smile: Podle me je svatba kdyz jsou deti reseni z hlediska dedeni,kdyby se nahodou neco stalo.. :frowning2: taky je pravda,ze uz nejsem zadna naivka abych vedela,ze je vztah za darmo a ze svatba je glejt na spokojena leta ..zili spolu az do smrti... :wink: rikam si prezila jsem to jednou co by mi zbyvalo jineho nez prezit to znova,ale taky se rika,ze druhe manzelstvi vyjde lepe nez prvni,tak snad..Jinak jsem s Davidem 3 roky..S byvalym jsme se brali po 7 letech a manzele jsme byli ani ne 3 roky.. :frowning2: Tak ted jsem zmenila pristup :wink: a vzala jsem to hopem :wink: Jitu,kam na to cviceni s Baruskou chodis v Biline,nekam do skoly?Hani neboj ,to vecerni knourani Toma prejde Lea to mela taky..
21. bře 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrzečko,já ze svatby žádné nervy nemám,od té doby,co mi řekl doktor o těch dvojčatech tak nějak mi je už všechno fuk,ne že bych nesháněla ovlečení,a prstýnky a tak,ale už to nějak neřeším,ani nevím proč,protože já jsem normálně hrozný nervák,ale tělo si ty nervy asi šetří až po porodu. Jinak,s manželem jsme byli 13 let,z toho 10 let manželé,a s přítelem jsme asi 3 a půl roku. Lilak,já jsem první svatbu měla taky v oboře 13.8.94,a bylo to tam nádherný,ale teď půjdeme rodiče a svědci na oběd do Městských sálů,pár chlebíčků z výrobny od Vacka,a tím to hasne :wink: :wink: Na sebe jsem si koupila z Quelle těhotenskou tuniku,nádhernou,bílou,a k tomu široké kalhoty a kytku oranžové minirůžičky s bílýma fréziema,a uvážu si jí asi säma :wink: ba ne udělá mi jí kolegyně,a taky ozdobu do vlasů s těmi kytičkami. Jak to,že se nesmí po březnu rodit v Ústí???!!!
21. bře 2007 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to teda koukám, že se nebude dát rodit v ÚL.Do teď brali 40 žen mimoústeckých.Já se tam hlásila 2 měsíce před porodem a byla jsem 35.Ale nevím, jestli to bylo měsíčně nebo týdně.Asi se teď rodí hodně děťátek a mají nával.
Míšo držím na zítřek palečky.My jdeme na pigárko.No nevím kdo to ponese hůř-jestli Tomča nebo já.Jsem taková cíťa co se týče Tomáška.
21. bře 2007 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cus hokly,tak jsem prezila noc ..kdyz je David pryc,tak spim v obyvaku,abych mela blize unikovou zonu :wink: dvere..kdyby neco..Boli me z te sedacky pekne zada :frowning2: ,Lea me vzbudila v pul paty,bouchla se asi do hlavy,rana o spricle,ale pak jeste usnula..Je s ni prca k svatku dostala domecek,dnes jsem ji ho vypodlozila perinou a on se ji nejak zalibil,nanosila si do nej hracky,dotahla si tam medveda,je vetsi nez ona a ukradla nam sama od sebe vsechny polstarky ze sedacky a z postele -nasi-natocila jsem to Davidovi aby se na tu prcu mohl az prijede podivat.. :wink: dnes prijde odpoledne tchyne,tak nam to lepe utece.. :wink: Zatim pa.. :wink:
22. bře 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zrzečko to jste to měli před tou svatbou pěkně hektický...to musely bejt nervy :slight_smile:Já byla před svatbou celkem v klidu, ale v den svatby se mi chtělo pořád brečet, hlavně když přijela mamina. A jak si užíváš bez manžela? S tou ústeckou porodnicí mi to řikala kamarádka, která tam před 3 týdny rodila. Řekly jí to sestřičky. Už jsem to slyšela od pár lidí, prej to je pravda, ale pro jistotu si tam ještě zavolám a pak dám vědět.
Míšo co na ultrazvuku a v poradně?
22. bře 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
..........v den svatby to bylo v poho,od rana jsme se vsemu smali a ze vseho si delali srandu :wink: fakt byl problem nesmat se nahlas pri obradu... :wink: bez manzela,jak si uzivam,uz aby byl doma :wink: :wink: :wink: cely den s malou,to je zahul,opravdu obdivuji vsechny mamci ktere maji dve deti rychle po sobe :wink: ...Lea pujde za cvili spat,tak bude dve hodky klid..Vcera byl pry den spanku ,ale Lea to asi vedela,protoze v noci spala o hodinu dele a pres den misto 2 spala 2 a pul hodky... :wink:
22. bře 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem upekla bábovku,odpoledne přijede na návštěvu Vojtovo kámoš Péta.Jsou perfektní jak na sebe vždycky čučej :slight_smile: Když jsme byli posledně my u nich,tak vedle sebe vegetili na dece na zemi a Vojta vyndal Pétovi z pusy dudlíka a chtěl ho nacpat sobě.Už tam měl ale svůj.Zrzečko,Barča chodí na aerobik do domu dětí a každý pondělí a středu mají holky trénink.A co Lea a nočník?S Vojtou už je taky sranda.Je na dece a sám se obsluhuje hračkama a něco vážnýho jim vykládá :confused: Barča je nastydlá,tak zůstala dnesk doma.Ráno jí chudinku bolela od rýmy hlava.Tak má pelíšek u televize a čučí na pohádky.Doufám,že to Vojtas nechytne :frowning2: Misulino,dej vědět jak si dopadla v poradně.Snad ti Dr nenašel ještě třetí :slight_smile:
22. bře 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ten náš obřík váží 6950g a měří 66cm.Doktor říkal, že je větší, ale že to nevadí.Dnes se začal nádherně smát nahlas a předvedl to i u pana doktora.Pak dostal injekci,tak trochu plakal,ale rychle se uklidnil a nakonec mě celou krásně počůral .
Dnes při žehlení mě zase dostal náš kocour.Prcek spinkal v lehátku na stole a v ručce držel takovou plyšovou myš.No a já věším košili a byla jsem k němu otočená zády.A když se otočím zpátky, tak na Tomovi stál náš šestikilový kocour.Byl zvědavý, co to Tom drží za myš.Tak jsem ho hned vyhnala,ale pořád tam obcházel jak nějaká šelmička.Musím na to dávat pozor, protože ta kocourova váha by mohla Tomovi ublížit-kdyby mu třeba stoupnul na krk,tak to ani nechci domýšlet.
Jsem ráda, že máme očkování za sebou,snad nebude žádná reakce.
zrzečko jak si Lea užívá svátek? Teda kromě hraní si v domečku?Tom teď hodně spinká,asi po té injekci.
22. bře 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
.......Lea uz chodi na nocnik,pres den uz je bez plinek,tak mame radost :slight_smile: jsem zvedava na noc,ale to zatim neresim....jinak pred chvilkou odjela tchyne,tak jsme se trosku zabavily... :wink: venku je hnusne ani jsme dnes nesly ven...uz aby bylo tepleji...kolik vazil Tomasek kdyz se narodil?to se taky pekne pronese,vid... :wink:
22. bře 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomča vážil 4350g.To se teda pronese.Zvlášť k nám do 5. patra.Bolí mě záda,budu muset posilovat zádové svaly a asi začnu chodit na masáž a plavání by mohlo taky pomoct.
22. bře 2007 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy,tak už mám po prohlídce,miminka jsou v pořádku,akorát jsou na 100% jednovaječná,tak to mě tak moc nepotěšilo :frowning2: Podle různých informací,co jsem si nasháněla,jsou totiž rizikovější,než dvojvaječná,ale snad budou v pořádku. Tak teď je to 50/50. Páreček to nebude :unamused: Nevadí. I za dva zdravé krásné kluky budu šťastná. Jinak,ptala jsem se na to rození v UL,a je to pravda. Pokud děti donosím do 36 tt,tak to bude v teplické porodnici,pokud půjdou dříve,musím do UL,aspoň tak. Hannah,to byl ale macík,když vážil 4350 g!! Adámek měl 4050,a teda,to bolelo... :zipper_mouth: Jdu si něco sezobnout,zatím pa,holky.
22. bře 2007 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Míšo to je dobře, že je vše v pořádku :slight_smile:.
No byl to docela záhul, ještě teď nemám porodní poranění zahojené a někdy mám pocit, že se mi už nezahojí.Doktor řekl, že na prvorodičku to byl slušný výkon :sunglasses:
22. bře 2007 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek