• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
Ahojky holky,
tak jsem pěkně zklamaná.Předevčírem jsem se šla přihlásit s Tomem na plavání a mají až do září úplně narváno.Mají i pořadník a prý se maminky hlásí už z porodnice.Teplice jsou docela velké město a je tu jen jedno plavání.Doporučili mi Ústí, Most nebo Lom.Tak to musím ještě prosondovat,ale určo plavat chci, protože Tom je moje velká žába.
Dnes mě nějak píchá v prsou,snad to nic není.Jsou u mě neteře, tak půjdeme řádit na Valy na hřiště.Včera jsme tam taky byly a bylo to moc hezký. Vyndala jsem Toma z kočárku a sedla jsem si s ním na lano na tom provazolezu a skákala jsem a Tom byl úplně u vytržení a hrozně se smál.Tak se tam těšíme.
Mějte se krásně. :slight_smile:
6. dub 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misu...ne,ne,ne :wink: me jsou prave krasnaaaa kristova leta ,to je 33 let :slight_smile: Cus holky,tak nasi uz maji ten byt,klice budou pristi tyden,tak musime s davidem zacit malovat atd..Jo dnes mi David volal super zpravu,fakt mu v praci nabidli sluzebni auto.HURA.To znamena,ze se nas Punta proda neco se k tomu prida a me se koupi nejaky maly popojizdedlo..mam predstavu Opel tigra nebo Ford Puma.Hlavne musi byt to auto male.. :wink: S tim plavanim Hani.Fakt je jen jedno plavani..Hm.Neni neco na Marsovsky nebo to je ono?V Moste urco neco je,ale nevim kde nekde u Kahanu..asi.. :frowning2: Me zase desi,ze uz budu muset jit prihlasit Leu do skolky,taky delaji poradnik :wink: Davyd tam chce jit se mnou,chce si to tam omrknout :wink: Hlavne ta skolka kam ji chci dat,ja vedle baraku kde bude bydlet mamca,tak by ji mohla v poho odpoledne vyzvedavat a my by jsme si ji brali az po praci :wink: Tak cus holky o vikendu se k pocitaci moc nedostanu...pekny vikend a krasne Velikonoce..pa
6. dub 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zrzečka já jsem z Duchcova,pomalu se mi to blíží,ale přeci jen ještě několik týdnů zbývá,už bych si nejradši tu naši Nikolku pochovala :slight_smile: misulina,máme radost,že je to holčina,přítel už z předešlého manželství má chlapečka,tak jsme rádi za holčičku a malej chtěl sestřičku,tak se mu přání taky splní.Přeju Vám všem pškné Velikonoce ať nás ty chlapi moc nezmalujou :grinning: papa
8. dub 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Take preji krasne Velikonoce.Doufam,ze se otepli....Lucko v Duchcove jsem pracovala dva roky v sazkovce v Chanci.. :wink:
8. dub 2007 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrzečka fakt?sem tam si tam vsadím,teď už spíš jen občas,když jdu na poštu,mám to přes celé město.Mrkla jsem k Tobě na fotky,ale na žádné nejsi pořádně vidět,zato malá,to je hotová fotomodelka :slight_smile:
8. dub 2007 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
vítám Lucku..už se ti to pomalu blíží...já mám termín 22.7. Doufám, že do 2.8. porodim - to má 4.narozeniny náš Honzík.
Hani taky jsem s Honzíkem chodila plavat tady do Teplic. Začali jsme když byl H. jeden rok, zrovna to v tý době otvírali a taky nás hned nevzali, jak bylo narváno. Platilo se kolem 1000,-Kč na měsíc a chodili jsme ze začátku 2x v týdnu a potom 1x. Ve 2 letech jsme ale skončili, Honzíkovi se přestalo líbit potápění a i ty plovací pomůcky, tak to nemělo už smysl.
Hontík teď nechtěl 2x v týdnu do školky. Poprvý tvrdil, že je ospalej, pak že ho bolí noha. Ve školce se rozbrečel a nechtěl jít do herny. Učitelka ho vzala na ruku a pomazlila se s nim a naštěstí se zklidnil. když jsem pro něj po obědě přišla nadšeně vyprávěl co dělali, kde byli a když jsem se ho ptala proč ráno tak vyváděl strašně se tomu smál, holt to na mě někdy zkouší :angry:
.Tak se mějte fajn a pěkný velikonoce.
9. dub 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,lilak já mám podle ultrazvuku termín 23.6.,ale dostala jsem nakázáno :grinning: 27.6.,to se narodila moje ségra a partnerovo syn,tak si přeje aby to bylo v ten den,tak jsem zvědavá.Jak se Honzík těší na miminko?
9. dub 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem zase po čase nakoukla,nějak nám zlobil internet.Mám zadek samý jelito :frowning2: chlapi mizerný!Ještě že jsou ty veliknoce jen jednou za rok.Vojta už byl dneska s Martinem taky hodovat.Vzal si ho do klokanky a vyrazili šupat.Prý byl ukázkově hodnej a pořád se na všechny chechtal.Lucko,v Duchcově jsem do mateřský pracovala jako sestřička na obvodě,skoro čtyři roky.S Vojtou chodíme plavat do Mostu a je to super.Zítra nám Barča odjede do školy v přírodě,tak se nám stýská už ted.Mějte se moc hezky a já jdu přemýšlet,co jsem zapomněla přibalit.Pa pa
9. dub 2007 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cus holky,tak je zase po velikonocich,co... :wink: Vcera jsme meli navstevu,meli s sebou 10 let holcicku a nase Lea z ni byla naprosto nadsena,krasne si spolu hraly...ta holcina nema mamcu,jen tatinka a moje mamca si ji obcas bere,jemze ted se bude stehovat,do Biliny,tak jsem mamine navrhla,ze si ji muze brat klidne i do Biliny,ze si ji na vikend klidne vemu-je moc hodna ta holcicka a mamcu nema ani ne ctvrt roku-Jinak se chystam chodit s Leou do domu deti,zjistila jsem ze to tam vede moji zname segra :wink: jenze problem je v tom,ze Lea odmita zatim chodit na zachod a na travicku taky nechce a plenku ji davat nechci..Jinak vydrzi tak dve hodky..No doufam,ze se to tak do dvou mesicu srovna a prestane se bat zachoda.Neznate nekdo nejakej figl,jak se zachodem?Jitu jak jsi naucila Barusku na wc? :wink: tak zatim mamci a tehulky cus,bus.. :slight_smile: jooo... :wink: Lucko ve svatebnim albu na bereme se ,jsem videt lepe :wink:
10. dub 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrzečko,Barče jsme pořídili to mini prkýnko na velkej záchod a strašně se jí líbilo,že si může utírat buchtičku po čůrání toaletním papírem.Jedna role nám vydržela maximálně dva dny :slight_smile: Vždycky si odmotala snad tři metry a nešlo to ani spláchnout.Barča nám ráno odjela a je to tady bez ní smutný.Vojta už spinká.Vykoupala jsem ho dneska o hodinu dřív,protože jsme jeli s Martinem do Kladna a byl z tý cesty moc unavenej.Asi si vytáhnu po dlouhý době zase vyšívání.Ahojky :slight_smile:
10. dub 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,to prkynko taky chceme koupit,tak jsem zvedava...dnes jdeme ockovat k doktorce.To zase bude ostuda a rev :frowning2: jsem zvedava jak ji udrzim.. :wink: pak se stavim u mamci,pekne nam utece den.Jsem uz par dni trochu nastydla,dnes me bolelo v noci v krku,ale uz je to lepsi..Od te doby co mam Leu,tak se kuryruju zazracne rychle :wink: musim o vikendu malujeme nasich bytecek :slight_smile: Zatim pa..Jo,Jitu ja zase pletu a hackuju :wink:
11. dub 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak vcera navsteva doktorky KATASTROFA :wink: Lea rvala jako tur prala se s nama,nakonec ji to sestricka do te nozicky prdla,ale asi do svalu,protoze si pak Lea nemohla na tu nozicku ani stoupnout,odmitala se ode me hnout ani u mamci porad mi sedela na kline fakt asi 2 hodiny a mazlila se,jinak chvili neposedi nenechala me jit ani se vycurat jinak je na mamcu normalne zvykla byva tam vikendy,ale vcera nechtela... :frowning2: i v noci se pak budila a volala me...jinak David uz je taky nastydlej,vcera prisel v pul sedme z prace a jeste do pulnoci pracoval na PC..Ach jo..tak cu,je krasne ale ani se mi nechce ven slzi me oci od rymicky :wink: vemu si tmavy brejle snad to pomuze..pa.
12. dub 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
zrzečko chudinka Lea, nás čeká očkování za týden.Ještě že Tom z toho zatím nemá rozum.
Asi nám roste zoubek, protože Tom je pěkná protivka, nechce se u nikoho nechat chovat a pořád brečí. Hodně slintá a cucá asi prstíčky, ani dudlík nechce.
Zjistila jsem ,že se z Toma stal pěkný závislák.Pořád na mě chce být nalepený jako klíště a když si ho někdo vezme, tak začne řvát jako tur a uklidní se až když si ho vezmu já.Ale možná je to kvůli těm zoubkům.
Včera jsem šla kolem krámu s těhotenskou módou a vzpomínala jsem, jak jsem si tam kupovala šaty a svetříky.Jo to byly časy.Ne že by to teď bylo špatný-to vůbec ne, ale to těhotenství mělo něco do sebe.
Mějte se holky moc krásně.
Pa :slight_smile:
12. dub 2007 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no zrzečko to sis asi u doktorky užila ....Honzík u doktorky nevyvádí, ale když mu brali na Benešáku krev, tak to bylo horší, trvalo to dýl než obyčejný píchnutí, tak jsem ho musela pevně držet.
Ve středu ráno jsem zjistila, že má Honzík zvětšenou uzlinu na pravý straně na krku a docela dost, tak jsem šla raději k doktorce. Prej na to ňáký děti trpěj a je fakt, že minulý léto se mu zvětšila uzlina vzadu na krku po štípnutí od komára. Teď nevim, že by ho něco štíplo, tak uvidíme co nám řeknou zítra. Máme se jít zase ukázat, ale zatim to má stejný.
Hani třeba má Tomášek jen takový mrzutý období, ale může to být i těma zoubkama. Tak se mějte pěkně.
12. dub 2007 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani ,oni vseobecne pry kluci snaseji ty zoubky hure.. :frowning2: Lea uz ma temer vsechny nafaky venku a bylo to vicemene v pohode :wink: Lea jako mala vubec u doktorky nevyvadela az tak od roka zacala,ale zase fest :wink: vypada to na pekny vikend.. :slight_smile: Hura... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si holky představte, že měl Honzík vši. Už asi 14 dní je ve školce vyvěšená cedule, že tam řádí vši, tak je chytnul i H. V lékárně jsme koupili ňákej sprej a nastříkali mu to na hlavu. Nakonec to ale dopadlo tak, že ho Honza vzal strojkem, takže má milimetrový vlásky :slight_smile: ,ale sluší mu to a hlavně jsme se jich zbavili.
Jinak dnes jsme byli u doktorky kvůli tý uzlině na krku, dostali jsme antibiotika a ve čtvrtek jdem na odběr krve, tak to bude něco. Naštěstí můžem chodit ven.
Mějte se a hezký víkend.
13. dub 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lilak,tak to je sila,nastesti mate cjlapecka,vem si kdybys musela vzit nakratko holcicku :wink: Venku je krasne,tak jeste,ze muzete ven.Ja i david jsme pekne nachcipany,tak me to stve,venku je krasne,ale vcera jsme odpoledne trajdali a ted david lezi jako lazar :wink: tak zatim..
15. dub 2007 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zrzečka,to Tvé album se mi nepodařilo najít.Jjitulina fakt a u kterého doktora?Vesměs jste tady zkušené maminky,tak jsem se chtěla zeptat,trpěla jste některá z Vás v těhotenství křečemi v nohách?Nemáte nějakou radu?Jinak se mi stala taková věc,že jsem byla v pátek 13. na posledním ultrazvuku,to jsem měla být podle všeho 29 tydnů a nějaký den no a podle měření na UZ mi to vychází,že už jsem 33. nebo 34.týden,byla jsem u doktora a ten jen kroutil hlavou a neví kdy vypsat mateřskou,ani kdy budu asi rodit,mám přijít ve středu tak hořím nedočkavostí.Podle menstruace jsem měla termín 13.6.,podle předchozích UZ mi to posunuli na 23.6.,no a teď to vypadá,že se Nikolka narodí možná ještě v květnu,jinak má 2kg.Tak uvidíme :grinning: zatím se mějte pěkně
16. dub 2007 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko...Myslis takove ty nocni krece..?To jsem mela taky,ale radu co by zabralo bohuzel nemam,jen ze po tehu to odeznelo...Byla to takova silena akutni krec ,fuj,fuj,ale tak za minutu byla pryc..nastesti..S tim terminem to je sila,asi budete mit prekvapko,co..Jak snasis ted ty vedra?Ja kdyz byla tehule,tak jsme bydleli jeste v panelaku v 7.patre pod strechou a bylo to dost neprijemne.. :frowning2: Jo to album najdes ,kdyz si das podle autora a pak Z a pak uz najdes Zrzecku :wink:
16. dub 2007 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak huráááá,už jsem to našla,jsou to nádherný fotky,moc Vám to slušelo,ale Tebe si ze Chance nepamatuju,asi to bude tím,že tam moc nechodím a ani v té době,kdy jsi tu pracovala.S těma křečema jsi to řekla přesně,většinou to bývá v noci,ale sem tam i k večeru,je to hodně bolestivý a nepříjemný.Vedra snáším zatím v pohodě,pokud budu teda rodit za měsíc,tak moc velký břicho nemám,zatím to jde.Přibrala jsem zatím 6kg,což si myslím,že to není tak moc.Jsem zvědavá na tu středu,co s doktorem vymyslíme.Každopádně radši všechno už doma dokončíme a připravíme.
16. dub 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko,tak to je teda dobrý s tím termínem.To abys už měla radši sbaleno do porodnice.Pracovala jsem u dr.Muhlbaurový,je to hned naproti zastávce U kina.A křeče do nohou jsem taky měla.Vojtu jsem čekala přes léto a vedra byly úmorný.Sedávala jsem na zahradě ve stínu a máchala si nohy v lavoru se studenou vodou.Jdu ohřát Vojtinovi obídek,pak ho dám do hajan a odpo zajedeme do Bíliny.V Plusu mají akci na masozeleninový příkrmy,tak si koupim do zásoby.Sice mu už vařim svoje,ale když někam jedeme tak se hodí.Mějte se hezky a užívejte sluníčka.
16. dub 2007 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jjitulina,vím kde to je,chodím vedle k zubařce,s tím termínem je to dobrý,jsem zvědavá na středu,na čem se s doktorem domluvíme.Do porodnice asi za pár dní možná pro jistotu sbalím,ale nevím jaké číslo podprsenky,prsa mi ne a ne narůst,tak stále s nákupem otálím.
16. dub 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele Jitu kdyz jezdis do te Biliny,tak to muzem nekdy na chvilku ven s detma,co rikas??? :wink:Dnes uz je mi konecne trochu lepe,uz mame klice od bytu nasich,vcera jsme je dostali,tak hura,ale je tam prace jak "na kostele"jsem zvedava jak to za dva vikendy stihneme.. :slight_smile: Lucko radsi to mej pripravene,ale jinak neplas prezily jsme to vsechny :wink: Ja pribrala 8 kg,tak to taky docela slo :wink: do posledni chvile jsme nekde trajdali po viletech a to i kdyz uz jsem prenasela..Doma bych se zcvokla :wink: Tak jsme vzdy nekam vyjeli a ja rikala,ze porodnice jsou vsude,tak je to fuk :wink: Uz se na Nikolku urco moc tesite,vid,tak hlavne odpocivej dokud muzes.. :wink: :wink: Nozky nahoru a nech se rozmazlovat :wink:
16. dub 2007 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrzečko,klído můžeme venčit děti společně.Vůbec nejsem proti.V Bílíně jsem skoro denně,protože tam mám rodiče a Barča školu a aerobik.Uvozila jsem Vojtu na zahradě,frkla ho do stínu a jdu opět žehlit.Večer by se mi nechtělo a navíc přijde kámoška.Asi si s ní dám skleničku vína,víc nemůžu,když ještě ceckuju.Tak pa pa holky :slight_smile:
16. dub 2007 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
.........ja zehlila ted,..a ted uz jsem oblecena a cekam na davida az prijede a pojedeme pro Leu k mamce..Pry Lea taky trosku zacala pokaslavat,tak snad to nebude nic vaznyho,protoze me bylo pekne mizerne a Davidovi taky.. :frowning2: Ja na zahrade vozit nemohla,mame ji celou do kopce.Takovy ty terasy :frowning2: Kde bydlí Jitu rodice?Predpokladam,ze Bilinu teda znas..,ja bydlim na proti hostinci Zatisi,..kousek od zimniho stadionu... kdyz se jde na Chlum..Tak super az se u nas doma udravime,tak se urco sejdeme na "venceni" Tak zatim mamci pa,pa,pa....
16. dub 2007 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted odešla kamarádka.Dala jsem si fakt jenom jednu skleničku červenýho a mám jí jak motyka :sweat_smile: Vojtěch hnípal odpo jen dvacet minut,tak jsem stihla vyžehlit jen pár triček.Naštěstí přišel Martin brzo z práce a vzal si ho ještě ven,takže mám vyžehleno.Zrzečko,naši bydlí kousek od polikliniky a Zátiší vím kde je.Tak až budete zdraví,ozvi se.Na kašel je nejlepší štáva z cibule.Na nákrájenou cibuli se nasype trošku cukru,ta pustí štávu a ta se užívá.Naše Barča má vždy po dvou dnech po kašli a zabírá jí to i na rýmu.Přeju hezký večer a mějte se hezky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2007 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
.ja taky moc nesnesu dam si dvojku a hned to cejtim,27,dubna mame sraz ze zakladky ,tak se tesim :wink: :wink: meli jsme sraz pren ani ne rokem a tak se nam to zalibilo,ze to zopaknem :wink: David chrchlal celou noc,jeste ve dve v noci jsem mu delala cajicek :wink: to ma z toho ze nechtel o vikendu se kuryrovat :wink: Lea vapada,ze je v poho ona to asi mela z toho ockovani,trosku se osypala :wink: tak radeji ani nejdu na slunicko :wink:Odpoledne si ji odvezou nasi jen na noc rano mam nejaky urady a pak si pro ni pojedu,alespon si vecer v klidu obarvim hlavu..Tak zatim ..Jo Lucko ty prsa se muzou zvetsit az behem porodu nebo tesne pred.... :slight_smile: Me taky moc nenarostly,ale jak jsem vzdy rikala,ze bych chtela vetsi prsa,tak kdyz jsem z tech mejch nulek :wink: mela vetsi dvojky tak se mi to nelibilo a jak jsem byla zase pak spokojena s nulkama :slight_smile:
17. dub 2007 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,tak jsem dneska byla u doktora a nic nového nevíme,27.4. jdeme znova na velký ultrazvuk,tak snad budeme chytřejší,teda pokud nám nevyjde zas nejaký jiný týden :grinning: .jinak zrzečka my taky pořád někde jezdíme po výletech a nákupech a po večerech odpočinek.Docela bych ale brala porod už v květnu než budou tepla a pak taky,že už by tu byla malá s námi dřív :slight_smile: .Chtěla jsem rodit v Ústí,ale mají stop stav a navíc v mém termínu budou malovat,takže rodičky z Ústí budou rozvážet jinam,takže i v Teplicích to bude asi hrůza.Jinak se mějte zatím pěkně,ať Vás ty prckové trošku zlobí ať víte,že je máte. :wink:
18. dub 2007 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy,měli jsme něějaký zavirovaný počítač,tak jsem se sem dostala až teď. U mě novinky- děti mě kopou ostošest,a taky už vím pohlaví...kluci.No,nemám já pech? Jasně,jsem ráda,že jsou zdraví a tak,genetické testy jim vyšly v pohodě,ale to tam nemohly být holky???!!!Taky jsme se před týdnem vzali,zkusím do mého alba hodit fotku ze svatby,ale jen na zahradě,z obřadu budou později. Jdu nakrmit divou zvěř,holky,mějte krásný víkend,pa Míša
20. dub 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Míšo,nic si z toho nedělej,třeba to alespoň u jednoho byla mezi nožičkama pupeční šnůra a ještě to budou holčiny,alespoň jedna :wink: a i kdyby ne,tak hlavní je,že jste v pořádku.Mějte se.papa
20. dub 2007 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek