• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
autor
Tak ponocuju,Lea preci jen zacala pokaslavat,..tak me uz asi po desate volala do postylky,ze chce pit,ale myslim ze uz me trosicku zneuziva,protoze v postylce blbne a smeje se. :wink: tak alespon ze tak....zitra jede rano k mamce a my budeme malovat a ruzne vylepsovat ten mamci byt..uz na to mame jen dva vikendy :frowning2: Misu gratuliji ke svatbicce,jake jsou prvni dojmy? :wink: Luccko ja taky rodila v Teplicich,nastesti jsem tam byla uplne sama ,myslim na sale.. :wink: Jittu,do naseho ditete je des cokoli nacpat,dnes jsem ji davala jitrocelovej sirup.ach jo.. :frowning2: ale jinak je zlaticko dnes koukala dvakrat na krtecka,tak jsem v klidu zehlila :wink: dala jsem ji na zem perinu a polstare a ona si lehla a koukala.jo musela jsem se dnes smat,ona na sebe porad neco navlika,klobouky ,saly ,tasky atd..a dnes se sama vymodila-umi si otevrit skrinku-vzala si zelenej letni kloboucek,kolem krku si dala zimni sedivou salu a do ruky mi sebrala takovej ten vysouvaci metr-asi misto kabelky-a vola me ke dverim,ze jde pa...no prca.. :wink:
21. dub 2007 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Míšo taky gratuluju k manželství a kluci mají taky něco do sebe :wink: Hlavně abyste byli všichni tři vpořádku.Barču máme od čtvrtka doma ze školy v přírodě :slight_smile: Dneska je u mamči a odpo pro ni Martin sfoukne.Mě už čtyři dny bolí palice,mám problémy s hlavou a krční páteří už od puberty.Ležla jsem s tím i v Praze na Homolce.Je to strašně hnusný,a to mám vysokej práh bolesti.Navíc si můžu vzít maximálně paralen,když kojim :frowning2: Martin seká trávu a já musím pro naše zlatíčko,už volá,že se vyspinkal.Mějte se krásně :slight_smile:
21. dub 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem pekne uondana,pripada mi ze jsme toho moc nestihli,navic jsem vcera sla spat az ve tri hodky v noci a pul osme uz byla ta mala !potvora"zase vzhuru a hned chtela delat tanyny...u maci pry jednou zvracela ale jinak pry je snad v poho..jo potesujici zprava dnes jsme se jeli podivat na jedno auto a hned jsme ho zamluvili,tak se tesim,jenze stejne david sluzebni jets enema,schvaleni lezi u reditele na stole..a az to schvali tak ho bude mit stejne az za dva mesice....tak Jitulko pekne se kuryruj..ja mam obcas problemy ,ze se mi skripne nerv v krcni pateri a ro je pak naloz je to muj spoustec migreny...hlava me pak boli uplne silene a kolem oci mam takovy jako kosticky a nevidim do stran,navic se mi chce zvracet.Zazila jsem to jen 3x a staciklo to na krk radeji uz cvicim kalanetiku a uz je to lepsi..Po treti se mi to totiz stalo,kdyz jsem jen zvedala pri piti kafe hrnecek,coz do dneska nechapu..tak pa..
21. dub 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
teda Míšo - 4 kluci to bude veselo, ale hlavně, že je vše v pořádku a děti jsou zdraví. A co jména? Jaká byla svatba? Užili jste si ji?
Jinak s Honzíkem jsme byli na odběrech krve kvůli zvětšený uzlině na krku. Všechny hodnoty má v pořádku akorát měl zvýšenou sedimentaci. Uzlina se mu už zmenšila, ale možná nás za 14 dní pošle doktorka na ušní.
V sobotu jsme byli v Praze v zoo. Měla jsem toho celkem dost, to druhý těhotenství snášim ňák hůř. Tak se mějte.
22. dub 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cus holky co je noveho?... :slight_smile: david dnes jede pro auto ,bude moje,teda vyhledove az dostane sluzebaka,ten by mel byt tak za dva mesice...tak jsem cela nedockava :wink: v pul treti jdou jeste s tim majitelem na prohlidku do Forda aby jsme vedeli,ze je fakt v poradku a nic se za tyden nepo....Co deticky jak se maji narozene i nenarozene... :wink: Tak zatim packo..Lenka
25. dub 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamči,víkend jsem strávila po doktorech kvůli tý mý palici.Už je to lepší,ale pořád to není ono.Vojta má chudinka rýmu,pořád mu odsávám ty hnusný sople.Už je z toho pěkně naštvanej.Zítra pojedu s dětma ke tchyni,je smutná,protože jí přejelo auto kocourka.Asi šel na zálety a nevyplatilo se mu to :frowning2: přeju krásné dny plné sluníčka :slight_smile:
25. dub 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
u Honzíka ve školce přímo v jejich oddělení řádí spála, tak bude týden doma. Nerada bych aby to chytil, nedávno jsme dobrali antibiotika na ty jeho uzliny.....Uzlinky mu na krku nahmatám pořád a uvědomila jsem si, že vlastně byly na pohmat vždycky cejtit, tak nevim...... :confounded: Taky jsme byli včera u zubaře. H. vypadla blomba a doktorka mu seškrábla počínající kaz. Nechtěl so sám sednout na to křeslo, tak jsem ho vzala na klín. Zubařku omejvali, přece jen už mám břicho, tak se bála, aby se něco nestalo. Honzík vůbec nevyváděl, nechal si všechno líbit. Než jsme tam šli, tak jsem mu totiž slíbila odměnu, když otevře pusu. No Jitu hlavně ať už jseš v poho.
Zatim papa.
25. dub 2007 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda zrzečka ta Tvoje parádnice mě rozesmála a k novému autíčku gratuluji.Obdivuju všechny řidičky.Jjitulina,ty bolesti to musí být něco,já jsem bolestma trpěla většinou z nevyspání,hrůza.Celé těhotenství mě naštěstí hlava ještě nebolela.Teď mám problémy s pálením žáhy,nevíte některá co zabírá?Zrzečka,jak se Ti rodilo v Teplicích?Já jdu zítra znova na ten poslední ultrazvuk,tak jsem zvědavá co naměří a co mi teda páni doktoři vyvedou s tím termínem,jestli teda květen nebo červen nebo co bude.Mějte se krásně
26. dub 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky mamči,Lucko,mně na pálení žáhy pomohlo studený mlíko a taky Renie tabletky.Dají se koupit volně v lékárně.Dneska se Vojtíšek sám posadil ve vaně :slight_smile: Už ho moc neba ležet na tom lehátku,tak se pořád přitahoval do sedu a najednou seděl.Tak jsem zvědavá na další pokroky.Bara byla docela pecka líná,všechno uměla pozdě,ale pak to uměla hned perfektně.Vojtík se mi zdá čilejší,ale vůbec na něj s ničím nespěchám.Až to bude,tak to bude :slight_smile: A hlavně nesrovnávám s ostatníma dětma :slight_smile: Hlava už mě bolí tak normálně,před Martinem dělám hrdinku.Jinak by mi vynadal,protože jsem odmítla další vyšetření.Znáte to,když už se vám jakž takž uleví...Mějte se krásně a přeju zdravý dětičky a dětičkám zdravý rodiče :slight_smile:
26. dub 2007 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jjitulina,diky za rady,bohužel mlíko nepiju a ty tabletky neuškodí v těhotenství?Snažím se všem lékům raději vyhýbat.A ještě,nevíte náhodou,jestli mi zubařka může dát injekci na znecitlivění?Díky za rady
26. dub 2007 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky mamci,me v tehu taky docela palila zaha,ale pred tim vubec a ted uz taky nikdy...s tou injekci u zubare to myslim,ze asi ne,proto se ma jit na kontrolu na zacatku tehu,ale zase kdyz te chytne zub pozdeji,tezko to dopredu vychytat.. :frowning2: u nas jedeme druhe kolecko David zacal zase pokaslavat a me se vratila ryma... :frowning2: nejlip z toho vysla Lea ta kaslala asi jen 2 dny a nijak zvlast... :wink: Jitu ,to znam to hrdinstvi na ostatni... :wink: lucko rodilo se mi tam docela dobre vsichni byli hodni..ale znas to muzes chytnout nekoho se spatnou naladou..a je to..ale ty budes mit vse fajn uvidis :wink: :wink: :wink: jo auto nemam uz druhe mi uteklo :frowning2: david s nim jel k Fordu na prohlidku nez se podepsala smlouva a zjistilo se ze ja v haji...no nicmene jsem nelenila a nasla v AAA auto-dela tam davidovo nej kamos tak to "osefoval" jejich vyraz a bude asi uz v nedeli..Toyota Yaris..tak se tesim snad uz do tretice to vyjde...david bude mit auto do dvou mesicu uz ho vyrabej,navymejslel si ruzny voloviny,tak neni u renaulta na sklade..tak bude jeste dva mesice jezdit mim auti..,ale pak uz mu ho nepujcim :wink: no kecam,bude se mi o nej starat :wink: Tak nas ceka posledni vikend prace na nasich byte..a pristi sobotu uz se musi stehovat..No blazinecc hadr..Lea je pomalu vic u mamci nez doma :wink: Vikend bude asi fajn ,tak si ho krasne uzijte...Jitu venceni deti ,myslim na to,ale ted nestiham..az se to uklidni po tom stehovani,jinak uz se tesime... :slight_smile: Hele holky kdyby nekdo mel chut a cas.tak muzeme nekdy nekam pokecat na kafe..az se mamca prestehuje tak to budu mit super,bude moci klidne cast dne hlidat..a hlavne ona bude rada,protoze by tam byla vicemene sama.. :wink: Stejne bych tam musala zaskocit kazdy den.. :wink: jeee to jsem se zase rozepsala pa,pa...
27. dub 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka,Vojtíšek už vytuhnul,tak mám klídek.Dnešní noc vydržel celou prochrnět :astonished: Kéž by mu to vydrželo i nadále.Já jsem stejně byla furt vzhůru,bylo mi divný,že se neozývá.Dneska je u nás pálení čarodějnic,Barča lítá venku v masce a vyfasovala buřta k ohýnku.Jsem zvědavá kdy přitáhne domů :grinning: Chodí denně jako prase,no typickej vidlák :wink: Dneska nám začala hárat naše devítiletá jezevčice.To mam teda radost :frowning2: zase budeme muset hlídat a budeme mít obechcaný kdeco od vrznutíchtivejch psů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lucko,Renie můžou i těhule a s tou injekcí si myslím,že asi ne.Ikdyž je to jenom lokální umrtvení,zeptej se spíš gynekologa.Zrzečko,my vydržíme s tím venčením :slight_smile: Hlavně v klidu přestěhujte,vybalte,uklidte....a zregenerujte síly :slight_smile: Krásný večer,Jitka
27. dub 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
Honzík dneska taky vytuhnul brzo, byli jsme venku, jezdil na kole, takže byl docela zmoženej. Jinak já mám rýmu teď skoro pořád - určitě to je alergie, pořád kejchám. Měla jsem to i minulej rok, na testy jsem nešla, jsem lajdák, tak teď to mám.Zrzečko to máš dobrý, že budeš mít mamču takhle blízko a může kdykoliv pohlídat.Ať to to vyjde s tim autem. Naši bydlí 7 km za Teplicema, oba chodí do práce, Honzík u nich většinou spí ze soboty na neděli. Ať to to vyjde s tim autem.
Jitu, naše Beruška taky hárá a o víkendu byla u našich a stalo se to, že se procpala plotem a podle všeho jí obskočil tety pes. Ona je malá pouliční směs a tety pes zlatej retrívr, takže jsme byli na injekci.
Lucko jak jsi dopadla na ultrazvuku? Co termín?
27. dub 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,..tak Jitu gratuluji k prvni prospane noci.SUPERRR :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja trosku ztratila hlas-takze chraptim ...mivam s tim problemy...kdyz jsem to mela naposledy tak jsem nemluvila,jen jsem septala asi 14 dni a mak jsem mela zapal prudusek,tak doufam ze to bude v poho..no nicmene v byte u nasich vesela pracujeme :wink: Jo mam uz auto nakonec mame toho Yarise...jenze prca je ze je to poloautomat tak se jezdi bez spojky,ja si do toho zatim nesedla,pocitam,ze prevezmu oteze poradne az Davca dostane sluzebaka..Vcera slezina ze zakladky byla super,meli jsme ji po roce a pristi rok bude zase to budeme ze zakladky uz 20let,to to ale leti...Tak holky preju pevny nerviky s harajicima hafankama.. :wink: :wink: Tak zatim pa..
28. dub 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,lilak k tomu termínu,prý 8.6.Ten doktor co byl na ultrazvuku mi to změřil opět jinak,takže uvidíme.Ještě mi říkal,že je možné,že je malá větší a když jsem se ho zeptala jak se teda dozvím,jestli je teda větší,nebo jestli je starší a budu rodit dřív,tak mi řekl,že u něj to vypadá jako klasické miminko ve 34.týdnu a termín ať mi vypočte můj gynekolog,jenže ten se chudák řídí velkými UZ a když mu každej naměří jinak tak to je pak těžký.Takže to vzal podle posledního UZ a hned mi vypsal mateřskou.Mě už je to celkem jedno,kdy budu rodit,hlavně ať malou ohlídají a ať je v pořádku.Stejně už se to blíží tak jako tak,takže se stejně dočkáme.Jinak se mějte zatím pěkně :wink:
2. kvě 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no Lucko to je fakt - blíží se to tak jako tak a až to přijde tak to přijde. Když si vzpomenu, jak mi při příjmu k porodu dělal takovej mladej doktor ultrazvuk a řekl mi, že budu mít velký dítě, tak se musim smát - Honzík měl 3,260 kg a 51 cm. Podle ultrazvuku to mělo být 4,300 kg.
Jinak mi teď předěláváme Honzíkovi dětský pokoj, budeme stěhovat i ložnici, takže velká přestavba...Honzík teď každý ráno ve školce vyvádí, že chce jít domu. Když pak pro něj přijdu a ptám se vychovatelek jak to probíhalo, tak mě uklidňujou, že jen co odejdu uklidní se a je to uplně bez problémů, hraje si...atd. Prej to může být i tim, že čekám mimčo, ví, že už se brzy narodí.Jen nevim, co bude dělat až se nám to opravdu narodí a já budu s mimčem doma. To si asi ještě užijem. Mějte se pěkně a zatim papa.
2. kvě 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilak kde jsi rodila?
2. kvě 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Lucko rodila jsem v Ústí, na porodnici to bylo v pohodě, sestřičky moc hodný a chytla jsem zrovna takovou mladou doktorku, která byla milá a dokonce kvůli mně zůstala až do večera než se Honzík narodil. Byli jsme tam s Honzou (manžel) od rána,protože mi odtekla plodová voda, Honzík se pak v bříšku špatně stáčel,byly komplikace, takže se narodil ve 22 hod. Doufám, že druhej porod bude rychlejší. Ale na oddělení šestinedělí to byla celkem hrůza. Mám plochý bradavky, takže jsem měla problémy s kojením, Honzík neměl moc sílu, aby si je vytáhl, tak jsem musela vymačkávat mlezivo do injekční stříkačky a pak mu to dávat, nakonec se naučil pít přes kloboučky, ale hodně ho to unavovalo. Každá sestra na to měla jinej názor, jedna přinesla hned umělou výživu, druhá mi vynadala proč mu to dávám,nejvíc mě dodělala sestra co mermomocí chtěla naučit H. přisát, že mu rvala hlavičku k mýmu prsu až měl na krku otlačeninu ( a na rukou měla gumový rukavice ), to už jsem se neovládla, no fakt děs běs, byla jsem z toho vyřízená. Teď budu rodit v Teplicích, tak jsem zvědavá. Zatim pa.
3. kvě 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,lilak,to je dost hrůza ty tvé zážitky s kojením. vždycky jsem si myslela,že to není žádná věda a teď když se mě to taky týká zjišťuju,že to tak jednoduché nebude.Kdy máš termín?Zatím papa
9. kvě 2007 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Lucko termín mám 22.7. Nechtěla jsem tě s tim kojením vystrašit. No někdo nemá s kojením vůbec žádný potíže a někdy to dýl trvá než se to naučí jak maminka tak mimčo.
Dneska jsem byla s Honzíkem na ušním kvůli jeho uzlince na krku. Doktorka nás tam poslala i přesto, že měl krevní testy v pořádku. Chtěj mu ji vyndat. Musel by být týden v nemocnici a když jsem se zeptala, jestli tam můžu být s nim, řekli mi, že vzhledem k mýmu stavu to nedoporučujou. Vůbec si nedovedu představit, že by tam měl být sám...to prostě nepřichází v úvahu. Chcem ještě zajít k jinýmu doktorovi, jestli je to tak akutní aby mu to řezali, když Honzíkovi nic neni. Ještě jsme se museli objednat na ultrazvuk tý uzliny, tak uvidíme. Dobrou.
10. kvě 2007 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,jakpas se mate :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: u nás byl ted peknej blazinec,hlavne jsme meli problemy s odpadem,des a hruza,Nakonec jsme zjistili,ze nam odpad pred rokem pripojili na slepou trubku :frowning2: :frowning2: :frowning2: takze prusvih jak brno,prvni se nam strachali ve WC a dopadlo to katastrofalne po cele ,rok nove koupelne 5 centimetru vrstva "sracek" omlouvam se za vyraz,ale jemnejsi neexistuje :frowning2: :unamused: :angry: fuj fakt jen pro slabe natury odpad se musi predelat nastesti se nemusi rozkopat koupelna...to bych vrazdila,ale cely spodek baraku ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2: No nic za pul roku to bude dobej pribeh pro pobaveni,ale reknu vam kdyz jsem uklizela koupelnu,tak jsem normalne brecela jak zelva...Jitu jestli naaahodou nekdy nakouknes,tak muzeme jit vencit deti :wink: Mamci tehulky pekne uzivejte posledni dny :slight_smile: Zatim pa...
16. kvě 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,lilak,taky jsem docela před nedávnem měla problémy s uzlinama,zjistili mi z krve,že jsem prodělala toxoplazmozu a doktor mi taky doporučoval operaci,protože se mi to stále opakovalo a antibiotika nezabírala,já jsem operaci odmítla,tak mě poslal do Ústí na infekční,tam mi nasadili jiný léky a už pohoda.Musím ale říct,že tady v Duchcově máme skvělýho ORL.Ani se Ti nedivím,že nechceš nechat Honzíka samotného v nemocnici,tak držím palce,ať to dobře dopadne.Zrzečka,to je hrůza,takovýhle katastrofy na baráku taky zbožňuju,úplně se dokážu vžít,to bych taky obrečela.Mějte se fajn a papa
17. kvě 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem :slight_smile: teda tady to frčí :grinning: já jsem z Děčína :dizzy_face:
18. kvě 2007 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím milu.Dneska jsme se byli mrknout v porodnici a zeptat se na kurz,aby jsme to stihli,takže snad ve středu.No pro jistotu už balím i tašku,ještě musím koupit ty podprsenky a mám to komplet.Už na mě trošičku jde strach,tak doufám,že to nebude tak hrozný a že to zmáknu.Zatím se mějte krásně :slight_smile:
18. kvě 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Lucko Honzíkovi taky zjišťovali, jestli neprodělal toxoplazmozu, ale nic takovýho....Byli jsme ještě u jednoho doktora, ten mu udělal výtěr z krku. Každopádně ho prohlížel mnohem důkladněji než ta první doktorka - ta s náma byla za 5 min hotová. Uvidíme co ten ultrazvuk, ve středu na něj jdem. Zvětšený uzlinky můžou být pomalu z čehokoliv. Minulý rok to měl od štípnutí komára. Dost mu to teď splasklo, tak uvidíme. Lucko určitě jsi byla na sepsání porodopisu, nevíš jaký dny a v kolik hodin tam jsou?
Zrzečko to musela být síla :frowning2:
18. kvě 2007 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím vás Tepličandy-
sice jsem z českolipska, ale bydlela jsem do 18 let v Teplicích u rodičů.Doufám, že nevadí, že se vám sem přifařím? :grinning:
18. kvě 2007 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luckoo,nestresuj se strach jsme mely vsechny. :wink: neboj dopadne to skvele..ja kdyz bylo nejhur ,tak jsem si predstavovala,ze uz je treba druhy den..I ta nejdelsi hodina ,trva stejne jen 60 minut :wink: Tak at mas porod rup cuk :wink: :wink: :wink: mama sice bydlí za rohem ale nehlida uz treti tyden ,nejhorsi je ,Ze Lea ted u ni ani nechce moc byt,najednou se na me nalepi a nepusti se...tak jsem zvedava az tam bude mit spat jak to prezije..Pristi vikend by se to siklo na Lazenskou v Teplicich :wink: Tenhle vikend hlidá teda David,po dlouhé době.Po 21 dnech v kuse si od dracice dachnu..Vyrazim po kamoskach na drb..David byl predevcirem v posilovne vcera plavat a dnes sel s kamosem na kafe :wink: slysite dobre muj chlap chodi na kafe-ne na pivo.. :wink: :wink: :wink: Po tech dvou dnech jsem na nej zvedava.. :wink:pak podam hlaseni :wink: Jinak nove mamci vytejte,budeme jedine rady ,kdyz se pridate.. :wink: Zatim pa ..
18. kvě 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilak,na porodopisu jsou úterý a čtvrtky,čas bych Ti ještě upřesnila,sama jsem tam ještě nebyla v pondělí jdu k doktorovi,tak se ho musím zeptat přesně kde se sepisuje.Zrzečka doufám,že to bude v pohodě,snažím se spíš myslet jaké to bude potom s Nikolkou,ale občas přijde slabá chvilka a pochybnosti,hodně mi pomáhá se tu vykecat.Zdravím anney,mějte se papa
18. kvě 2007 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,koukám,že mamčám čekatelkám se velký den už blíží :slight_smile: Porodopis se sepisuje v teplické nemocnici na gynekologii 9 tuším od osmi do deseti hod.Barča má dneska zase závody v Praze,mají je ted skoro každý víkend.Dneska kvůli nim musela chudinka vstávat už v půl šestý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Martin s Vojtou usnuli,já asi uvařím kafčo.Naproti nám začali budoucí sousedi stavět domeček,fuj když si vzpomenu na nás...Už bych nestavěla ani za nic.Jedině kdybych si to nechala postavit na klíč a rovnou se nastěhovala do hotovýho :slight_smile: Krásný víkend a hodně sluníčka :slight_smile: a zdravím nové maminky :slight_smile:
19. kvě 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,lilak já jdu na porodopis zítra a sepisuje se od 9 do 11hod.Alespoň mi to tak řekl doktor,Všechny výsledky mám v pohodě,tak už prej můžu rodit.Stejně to uteklo jako voda :slight_smile: Tak teď už jen čekat,který termín byl nejpřesnější.Mějte se :slight_smile:
21. kvě 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek