• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
autor
cus holky,tak hlasim,ze muj vikend snůůůů David v pohode s Leou prezil..V sobotu byli dopoledne v ZOO a v nedeli byli v lesoparku V Chomutove,odpoledne se byli vzdy jeste projit "o) A ja stihla dve kamosky navstivit po desne dlouhe dobe,protoze kde ty lonske snehy jsou kdyz jsem mela volno v pondeli kazdy tyden ,David ted chodi pozde a vubec nestiham...Lea ,potvora ted chodi desne pozde spat... :frowning2: vymyslela fintu,že rekne ze chce curat a pak sedi na nocniku hodinu,nechce z nej dolu a kouka na TV..sundat ji nemuzu ,protoze mi tyden nekadila,tak ji nechci krivdit,kdyz nechce dolu...Jo n nedeli jsem si nakoupila obleceni na leto .Vse ve slevach v Hypru clockhause,takko a hypernova..3x kalhoty dohromady za tisicovku,tak jsem mela fakt vikend snůůů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no zrzečka,tak to se povedlo,asi je to potřeba,malá určitě vyžaduje hodně pozornosti a tak už si to určitě potřebovala.Joooo,oblečení,jsem zvědavá jakou velikost budu mít po porodu,tak radši teď nic nového nekupuju.Mějte se,papa :slight_smile:
22. kvě 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
tak dnes jsme byli s Honzíkem na ultrazvuku těch jeho krčních uzlinek a pak hned na krčním. Před 10 dny H. dělali výtěry z krku, takže byly výsledky - našli mu všechno možný, ňáký bakterie ani už nevim název, takže mu nasadili antibiotika. Prej ty uzlinky má určitě od toho. Za 3 týdny jdem znova na výtěry. Doktor se docela divil, že mu výtěr neudělala naše dětská doktorka, bůh ví jak už to má dlouho, ale asi dost dlouho. Taky nám řekli, že by to chtělo vytrhnout nosní mandli, ale zatim to teď neřešíme. No hlavně, že už jsme se měli objednat na vyříznutí jedný uzliny..
Já si teď na léto taky nic nekupuju. Mám teď menší břicho než u Honzíka, nosim rifle co jsem si koupila po prvnim porodu a zatim mi pořád jsou.
Tak se mějte.
23. kvě 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,lilak chudáček Honzík,takovej malej a samý doktoři.Jak teď vy těhotný snášíte horka.Já poslední týden hrůza,vůbec se mi nechce chodit ven,šíleně se potím,každou chvíli jsem v koupelně.Už aby se malá narodila.Už máme absolvovaný porodopis i předporodní kurz,tak teď už jen čekat.Je to teď docela na bednu,Teplice malujou,Ústí prý má plno a do Mostu se mi moc nechce,tak na druhou stranu by to malá mohla ještě chvilku vydržet.Jsem hrozná asi nevím co vlastně chci :slight_smile:
25. kvě 2007 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Lucko jsem na tom podobně jako ty - sotva chodim. Když jsem čekala Honzíka byly taky děsný vedra ( narodil se 2. srpna ), ale snášela jsem to mnohem líp.
25. kvě 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,konečně trochu sprchlo :slight_smile: mamči,těhulky šetřete se....My jdeme s Leou očkovat ve středu,to zase bude rodeo :frowning2: david musí s náma držet jí..já vůbec nevím proč,ale poslední měsíc se vůbec !!!!!nechce mejt a udržet ve vaně 20 měsíční dítě je v nadlidských silách..ach jo..začalo to tím,že si nechtěla mýt vlásky a těd už ani koupat ,tak jí násilím sprchujeme,,no snad to přejde třeba bude na zahradě do bazénku...Holky pěkný víkend..
25. kvě 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,lilak,já už to břicho za chvíli schodím,ale Ty si ještě budeš muset počkat,tak Tě docela lituju.Zrzečka,přítel má z prvního manželství syna,teď už mu bude 5,ale měl taky období jak popisuješ,bál se do vany,tak s ním vždycky někdo šel se koupat,buď děda nebo taťka a s nima halda hraček.Za nějaký čas to přešlo.Tak držím palce :slight_smile:
26. kvě 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...........já vůbec nechápu ,co se jí stalo,protože dřív se cachtala ráda a taky si hrála s hračkama a přelévala vodu z hrnečků atd...ale pak jí začalo vadit mytí vlásků a nakonec už i koupat,ale úspěch je teď totiž sprchujeme ve dvou.David drží a já sprchuju a posledně sprchování proběhlo bez řevu,tak alespoň,že tak...LUckoo,jak se cítíš,termín se blíží co....Už se určitě moc těšíte...Já se ty poslední dny nemohla dočkat,připadala jsem si jako hroch a přenášela jsem 6 dní,už jsem z toho byla nervní....lilak a jak se těší na miminko Honzík?
29. kvě 2007 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamči,tak konečně svítí zase sluníčko :slight_smile: Z toho deště roste tráva a plevel jak šlak :angry: Pořídili jsme Vojtíškovi novou houpačku a moc se mu v ní líbí.Může se v ní houpat doma i venku,tak jí využijeme.Barča mu houpajdu závidí,tak musím uhánět Martina,aby něco vymyslel nebo vyrobil.Je ted strašně línej a do všeho ho musím tlačit :unamused: Zrzečko,posílala jsem ti už minulý týden meila :confused: nevím jestli jsem nenapsala špatně adresu :astonished: Zítra budu odpo v Bílině.Mějte se hezky,jdu chystat koupání.
29. kvě 2007 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla,nešel nám internet.Myslela jsem,že než se opraví,tak už budu mít u sebe mAlou,ale na svět se jí nějak nechce,takže jen čekáme.Bolesti a nic nemám,akorát mi hrozně otékají nohy.Tak mi držte palce,ať vše dobře dopadne,mějte se zatím krásně a užívejte sluníčka s dětičkama. :slight_smile:
10. čer 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,jak se pořád máte?
Lucko, držim palce ,určitě bude vše v pořádku. Mě docela zloběj stahy, u Honzíka jsem nevěděla co to poslíčci jsou a teď se mi stahuje děloha snad 10x za den :slight_smile: ,ale jen ať děloha trénuje :grinning: - u prvního porodu mi řekli, že jí mám pěkně línou. No Honzík je hrozně zvědavej co se nám narodí, chodí se mnou na ultrazvuky, takže se pak vyptává co teda budeme mít, radši by holčičku. My jsme s Honzou taky zvědaví, ale tu chvíli už to vydržíme. Už se na ten okamžik moc těšim. Tak se mějte.
10. čer 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,lilak,já vůbec nevím co to poslíčci jsou,nemám bolesti nic,jen když se zvedám z lehu,tak mě kolikrát bolí břicho,ale to poslíčci nejsou.Jinak díky,že mi držíš palce.Jak snášíš ty hrozný vedra,já mám nohy jak konve.Papa
10. čer 2007 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Lucko,poslíčky bys určitě poznala...já je měla den před... :slight_smile: Jituš mail jsem nedostala asi spatna adresa a mrka jsem az ted....Pisnu adresu sem LencaSeda@seznam.cz holky klidně když si budete chtít pokecat písněte.. :slight_smile: Jo Lea už si zase nechává umejt vlásky a dokonce i čůrá venku.Tak mam radost..Koupili jsme ovíkendu bazen s krtkem 260 x 175 tak se do nej krasne vejdem cela rodinka..To bylo radosti..
11. čer 2007 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,to vedro je pěknej hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Těhulkám vůbec nezávidím,já si to prožila loni.Vojta se celý odpoledne koupe venku ve vaničce a pak z toho vždycky vytuhne.Zrzečko,posílala jsem ti meilíka,tak snad dorazí :slight_smile: Mějte se krásně a těhulky držte se!
11. čer 2007 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem včera byla na srdíčku,děs a hrůza,4 a půl hodiny no a to co jsem se dozvěděla snad bylo ještě horší.Podle posledních UZ jsem těhotná 41 týdnů,doktor už mě do poradny ani neobjednával,že už mám rodit no a včera na srdíčku mi PA řekla,že jsem jen 38+6,podle prvního ultrazvuku,takže se mám ukázat v poradně na další sjednané kontrole,kterou už teda sjednanou nemám,když už podle doktorů přenáším a měla jsem rodit.No,takže se tam ukážu v pondělí a doktor asi bude koukat.Takže termíny 8.6. a 13.6. teda asi žádnými termíny nebyly a teď termín až 23.6.,paráda.To jsem si myslela,že to má být termín poslední a ne první.No,snad do Vánoc porodím :frowning2: Zatím se mějte,papa
16. čer 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
tak co řikal doktor v poradně na ten tvůj poslední termín 23.6.? Já byla na ultrazvuku pupečníku a první jim vyšla ňáká nižší hodnota, tak jsem měla přijít za týden na kontrolu a to pro změnu vyšla zase vyšší, tak mě poslali na chodbu ať hodně chodim, že mě za 10 min zavolaj znova - byla z toho hodina, ale už to bylo v pořádku. Jinak ten náš prcek zatim neni otočenej hlavičkou dolů, doufám, že se co nejdřív otočí...porod koncem pánevním si teda moc představit nedokážu. Já mám zatim jeden termín porodu 22.7. Mějte se.
18. čer 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luckoo,drž se...jednou určitě porodíš..já vím není to žádná prča,a pěkně tě to nervuje,ale to miminku nesvědčí,tak se snaž na to nemyslet...Já taky přenášela..a připadalo mi divné,že se řídí tím prvním termínem,ale prý ten první je nejpřesnější ačkoli mě by celkem logicky připadalo,že by měl být ten další,jak se to těhotenství sleduje..no každopádně těhulky držte se ,za pár dní budete mít mimísky venku... :slight_smile:
18. čer 2007 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no doktor v poradně koukal,napsal mi ať miudělají srdíčko a odběr plodové vody,jestli není špatná se vzkazem,že už mě odmítá dál vést v poradně vzhledem k nejasným termínům,ať mě ohlídají v nemocnici,takže jsme jeli v pondělí znova na srdíčko,kde mi neudělali žádný vyšetření,přeškrtali mi v průkazce dosavadní termíny a nechali tam jen ten 23.6.,s tím,že první ultrazvuk je nejpřesnější,mám prý přijít v pátek na srdíčko to prý budu 39+6 a dál se uvidí.No paráda,přítel má syna z prvního manželství,jeho manželku nechali přenášet 14 dní a syn se narodil téměř mrtvý,kvůli zkažené plodové vodě,tak není divu,že máme strach co se bude dít.Díky za podporu.Lilak držím palce ať se prcek otočí
19. čer 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy:slight_smile:na konikovi jsem delsi dobu ale tuhle debatu jsem nejak prehlidla!zrovna shanim nejake info o teplicke porodnici a nasla jsem vas!neva kdyz se pridam k vam?jsem take z teplic a v srpnu mam termin.chtela jsem rodit vUL ale uz neberou TP.tak schanim nejake info...mate nekdo zkusenost?dik:slight_smile:
21. čer 2007 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj leninek,osobní zkušenost nemám,ale taky jsem jako Ty chtěla rodit v Ústí,jenže tam teď malujou a navíc už ani nebrali,tak budu každým dnem rodit v Teplicích.V únoru rodila v Teplicích moje kamarádka a chválila si to.Jak jsem posupně na UZ poznávala doktory a teď na srdíčku PA,tak si myslím,že to bude v pohodě.Za pár dní Ti budu moct sdělit osobní zkušenost :slight_smile: Jinak holky,dnes jsem byla opět na srdíčku,naštěstí to šlo rychle,bylo nás tam málo a jdu zas v pondělí,to už to bude i s prohlídkou,tak se snad dozvím víc,pokud teda do té doby neporodím
22. čer 2007 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lucko!tak uz to mas mozna za sebou:slight_smile:)tak sem pak urcite napis dojmy z porodniho salu!taky jsem ted slysela maminu ktera byla spokojena s tou novou doktorkou-mladou.
me jde i o to prostredi kde budu rodit ze tam neni soukromi,saly jsou oddelene plentou a pod.tak tfuj tfuj tfuj....at jde vse jak po masle!:slight_smile:hezky den
24. čer 2007 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,já jsem v Teplicích rodila obě děti a nestěžuju si.Sály jsou tam dva,oddělený zdí.Plenta je mezi lehátkama na sále.Je k dispozici i vana,nafukovací míče...Musíš si ale o všechno říct :unamused: Nebo záleží na porodních asistentkách.A taky jsem si musela říct o malýho,aby mi ho přiložili do půl hodky k prsu.Barču mi hned odnesli ohřát do inkubátoru a pak jsem ji viděla až odpoledne,narodila se v7.10.Jinak si myslím,že personál je v poho.Samo,že jsou tam i výjimky,ale to je všude :wink: Já jsem měla u obou dětí nadstandart a moc jsem si ho chválila.Návštěvy za mnou mohly celý den a měla jsem svůj klid.Obě děti krásně spinkaly,narozdíl od jiných miminek :slight_smile: Ale některý mamči jsou radši na normálním pokoji,že se seznámí a tak.Jenom tam hrozně vaří :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je fakt,že já jsem hrozně mlsná :slight_smile: Tak ti přeju pohodový zbytek těhotenství a hodně síly do dvojitýho mateřství :slight_smile:
24. čer 2007 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji!!!
me se moc nelibi,ze miminko ti odnesou po porodu na novorezenecky!v usti co se malej narodil uz byl jen se mnou!a tak to chci i tady!nevis jestli maji inkubator na sale a miminko v nem lezi po porodu(vedle porodniho luzka)?asi ne pises ze ho pak odnesli do inkubatoru....
chci mit maleho u sebe ihned po narozeni.neverim moc lidem,a to neni tim ze je to teplicka nemocnice ale ruzne...no az pujdu sepsat porodopis tak se optam,jinak budu uvazovat ze budu rodit jinde-kd,toto otazka!:slight_smile:
24. čer 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,inkubátor na sále nebyl,je na novorozencích.Ještě budeš ležet dvěhodky po porodu na sále,pak tě uloží na šestinedělí a přinesou ti mimi na kojení.Zeptají se tě,jestli ho tam už chceš nechat,nebo si ho ještě první den nechají na novorozencích a nosí ho jenom n kojení.Hodně záleží na sestřičkách a když si budeš stát za svým,tak se určo domluvíte a bude to jak ty si přeješ.Rozhodně si o tom promluv při sepisování porodopisu.Přeju hodně štěstí :slight_smile:
24. čer 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano pani dekuji:slight_smile:)))
tenkrat jsem videla v TV a o te vrazedkyni na novorozeneckym,ja mam stale z toho divny pocit a proto ho chci mit hned po porodu u sebe.to si teda promluvim!
hezkej vecer...
24. čer 2007 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky.Jsem tu nová a snad mě mezi sebe vezmete.Jsem z Teplic ve 29 tt.Je to naše první mimi.Tak se na něj s manželem mooooc těšíme.Měl by to být kluk.Jinak bych chtěla poprosit,jestli některá nemá zkušenost s kočárkem X-Lander.Díky
30. čer 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tomasek07,vitam te:slight_smile:
ja mam x-landera(tu starsi kolekci) a jsem spokojena.akorat korbicka je tak do sesteho mesice.na jaro uz muzes vytahnout sportak.nema prehazovaci rukojet a to mi trochu vadilo,kdyz foukal vitr...jinak vse o.k
kupovala jsem ho v kacence,ted uz tam maji nove barvicky a asi jsou i vymakanejsi-nevim:slight_smile:
ja ted shanim dvoj kocarek,ale landera si necham kdyz pujdem ven je¨n s jednim mimi.tak preji dobrej nakup!
4. črc 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak už jsem se konečně dostala sem,abych se s váma mohla podělit o tu novinku,že už mám dcerušku Nikolku.Narodila se 27.6. v 6.55,váha 4kg a měřila 51cm.Rodila jsem v Teplicích,porod byl celkem v pohodě,i když pak nastaly komplikace,ale už mám vše za sebou a teď už je to doma paráda.Až bude trochu času,tak připojím i fotky a můj porod do diskuze jaké to bylo.Mějte se moc hezky a těhulky držím palce :slight_smile:
6. črc 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravím všechny maminy i těhulky. Jsem tu poprvé, tak snad mne přijmete. Čekáme první miminko (19tt) a moc se těšíme, ale máme i obavy. Už za sebou máme jeden "nepodařený" pokus, tak doufáme, že tentokrát bude vše v pohodě. Zatím je, tak držte palce. Chtěla jsem se zeptat, existuje v Teplicích nějaké cvičení pro těhotné nebo plavání? Marně něco sháním. Cvičím sice doma, ale není to ončo. Mějte se zatím krásně a hodně bez starostných dní s dětmi či bříškem - případně obojím :wink:
6. črc 2007 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,Lucko moc gratuluju k holčičce :slight_smile: Je to teda kus ženský!At vám dělá samou radost :slight_smile:Maetinbo,vítám tě :slight_smile: Kurz cvičení pro těhotné v Teplicích určo nějaký je,ikdyž jich dost rušili.Zeptej se svýho gynekologa,ten ti poradí :slight_smile: Vojta je zatím pořád bez zubů,ale slintá chudinka jak bernardýn :grinning: Už se staví kolem nábytku,doleze si kam potřebuju a děsně ho lákaj kytky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Furt mi hrabe v květináčích a chce baštit zeminu.
6. črc 2007 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek