• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplicko, těhulky, maminky?

24. února 2013 
Ahoj leninek,
Děkuji za radu s kočárkem.Xlander byl náš favorit hned od začátku.Tak už ho máme zamluvenej.Korbičku jsme si vybrali ještě ze staré kolekce.Na těch nových se nám nelíbí ty barvy.
Luckaa,gratuluji k holčičce.At vám dělá jen radost.
A maetinba,cvičení pro těhotné je v Trnovanech.Je to sice gravijoga,ale i ta může být dobrá.A kamarádka mi řekla,že cvičení pro těhotné je i u Interšpáru,hned vedle mostu.
6. črc 2007 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítám nové těhulky.
Lucko moc gratuluju k holčičce, hlavně, že jste obě v pořádku a máš to za sebou. Mě to čeká za pár dní a naše miminko se nechce otočit, takže je pořád zadečkem dolu a to mám termín 22.7. Řikala jsem si, že u druhýho těhotenství a porodu mě už nic nepřekvapí a teď to mám.
Maentibo co já vím, tak plavání pro těhotný tu je na ZŠ Edisonova. Když si zavoláš přímo do nemocnice na porodnici, tak už ti řeknou. Já u prvního dítěte chodila na cvičení jak je myší díra u vodohospodářských staveb. Má tam ordinaci MUDr. Šindelářová.
6. črc 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, děkuji všem za informace o cvičení. Do té porodnice jsem volala a prý už to dávno zrušili, ale u toho Intersparu to funguje, tak to prubnu. Jsem zvědavá, jaký to bude. Lilak5 - miminko se určitě otočí. Kolegyně z práce měla kluka taky otočeného zadečkem ještě 10 dní před porodem a pak jednou v noci se otočil. Splašeně běžela na gyndu, aby jí to potvrdili. Koukali na ní jako na blázna, ale nakonec jí museli dát za pravdu. Uvidíš, že to ještě do termínu zvládne. Držím palce.
7. črc 2007 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy a těhulky.
Tak jsme si domu přivezli kočárek.X-lander,trojkombinace.Byla jsem z něj naprosto nadšená.Ale nastal problem.Nevejde se nám do výtahu.Výtah jsme měli změřený,ale zapoměli jsme na dveře.Které když se otevřou,tak kryjí 1cm vchod do výtahu.No a ten centák nám chybý.Zkoušeli jsme to z různého úhlu.Za boha to nešlo.Naštěstí X-landery mají zadní kolečka,která se dají jedním cvaknutím vyndat.Tak holt do výtahu budu jedno kolečko vyndavat.Nebo jestli některá znáte nějaký jiný grif,byla bych moc vděčná za radu.Zatím.
11. črc 2007 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki tomasku:slight_smile:
no takl ten to problem resime kdyz jdeme k babicce" nevejdeme se do vytahu,kdyz do nej najizdime,zadni kolecka jsou siroka,tak ze jak pises sundavame kolecko.u nas v panelaku mame uz nove vytahy a tam se vejdeme jen tak tak....sklapim rukojet na maximum...ale to jste urco zkousely...
reknu ti jsou to nervi s tim zandavanim kolecek,kdyz jdeme k babi,vzdy se uspinim a na dru...preju ti at to nejak vymyslite!mate aspon kocarkarnu?my nastesti ano,budu ji potrebovat se sourozeneckym kocarkem se do vyta¨hu uz urco nedostanu:slight_smile:)
11. črc 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
tak už se mi to blíží a vypadá to, že miminko se furt ne a ne otočit. Ach jo! Každý pondělí chodim na pásy a tohle po mi sestra řekla ať druhý den přijdu přímo na porodnici, že mě natočí znovu. Mimčo mělo zvýšenej tep a já stahy. V porodnici na kontrole to dopadlo tak, že při natáčení jsem měla jen jeden stah a miminko tep jak má mít. Prý snad do termínu vydržim, ale Honzík se taky narodil dřív a teď maj být zase ty vedra, který mi moc dobře nedělaj, tak uvidíme. Termín mám příští neděli.
Lucko co malá? A co ty?
Zatim pa.
12. črc 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lalik5 zmena tlaku ted ty vedra-tropicek:slight_smile:myslim,ze to s miminkem hne!:slight_smile:ja ma z toho take obavy:(jeste mam chvilku cas do terminu i kdyz muj mudr si mysli ze do toho 38tt bude malej na svete!budes rodit v TP?asi urcite,kdyz usti nebere.
12. črc 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulinky.
Tak mají být o víkendu pěkná vedra.Tak to musíme vydržet.A leninek,máš pravdu,že v Ústí neberou.Mě prý jako zaměstnance možná vezmou.Ale neví se.To další uterý tam zajedu a jestli mě teda vezmou tak rovnou sepíšu s nima i porodopis.Tak uvidím.Holt kdyžtak budu rodit v Tp.Hlavně at nechytnu Dr.Foreita.Prý je dost nepříjemný.Ráda bych tam měla Dr.Davida.K němu chodím a je mooooc hodnej.
13. črc 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,chtela sem se jen zeptat,jsem z Mostu,ale rodit bych chtela v Teplicich,mimco cekam az koncem listopadu,jen sem chtela vedet,jake to v Teplicich je...jestli nekdo vite...dekuji
13. črc 2007 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Anetko,už jsme tady porodnici v Teplicích probíraly,tak zkus juknout o stránku zpět :slight_smile:
13. črc 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jjitulinko,dekuji..mrknu tam.
13. črc 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Leninek - rodit budu v Teplicích, když jsem tam teď v po byla, tak na mě byly sestřičky hodný a i doktor (jmenoval se Lojka). Honzíka jsem rodila v Ústí, na porodnici si nemůžu stěžovat, ale oddělení šestinedělí nic moc.Koukala jsem na tvoje fotky a zjistila jsem, že jsme sousedky :slight_smile: .My bydlíme o vchod výš než vy, máme psa - voříšek, světlá barva. Až tě někdy uvidim, tak se přihlásim jo?
Jinak dneska jsme se na rychlo rozhodli, že ještě vymalujeme ložnici, tak doufám, že to stihnem. Zatim pa.
13. črc 2007 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy a těhulky,všechny Vás zdravím,lilak já se mám fajn a Nikolka myslím taky,ani moc nezlobí,je to naše zlatíčko.Už si to bez ní nedokážu představit.Jen bohužel nemůžu kojit.K té debatě o teplické porodnici,rodila jsem tam koncem června a byla jsem spokojená.U porodu jsem měla pana doktora Smitze(nevím jak se to píše) a byl naprosto skvělej,všem bych takového doktora přála a i porodní asistentky byly moc hodný,sice hodinu po porodu nastaly komplikace a to už tak pohodový nebylo,ale zvládla jsem to a všem co se chystáte rodit držím palečky ať to dobře dopadne. :slight_smile:
14. črc 2007 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:tomasek,ja take chodim k mudr.Davidovi!mas pravdu je to fakt moooc prijemny doktor!18.7 jdu do poradny,tak se na nej tesim!bylo by to super mit ho u porodu!
lilak,ano taky jsem koukala na tve foto:slight_smile:ja jsem si rikala,ze te oslovim:slight_smile:
vaseho pejska si vybavuji!ten nas take neni k prehlidnuti!na konikovi je tu jeste jedna tehule,ktera bydli zase o 4 vchody niz nez ja.tak se mozna sejdeme na sale:slight_smile:ale ty uz to mas za par!tise zavidim!aspon popises zazitek z porodu!jsem hrozne zvedava jaky druhy porod bude!u me to bylo hoooodne neplanovane!!!po tak kratke dobe-14mesicu!vse mam jeste zive v pameti:slight_smile:
tak se tesim na setkani:slight_smile:
vedru zdar:(((((((
16. črc 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy :slight_smile: tak vedra nám trošku polevila, což je fajn. Alespoň u nás - bydlíme "na půdě" a to je při těchto teplotách fakt horor. Při 31 stupních se fakt moc spát nedá.... ale teď už 2 noci byly celkem v pohodě. Taky k tomu asi přispěl náš malej. Už se začíná častěji ozývat, což mne vždycky uklidní. V pondělí jsem byla na velkém UZ a pan doktor mi sdělil nejen to, že je prcek v pořádku, ale že to bude kluk. Až jsem se divila, že byl tak milý a vstřícný, protože s MUDr. Krausem moc dobré zkušenosti nemám.... Včera jsem ještě byla u MUDr. Černého a natočil nám malého na DVD i s komentářem, tak jsme si to s manželem včera večer pouštěli snad 10x :slight_smile:))) Jinak koukám, že chodíte k Davidovi, je super, taky k němu chodím, jen včera jsem "zběhla" ke konkurenci kvůli tomu ozvučenému DVD. K teplické porodnici - někdo si stěžuje, někdo chválí... Podle mne je to hodně o tom, koho "chytíte" a co od toho čekáte.... I na Ústí jsem už slyšel stížnosti.... takže zase je to jen o lidech a o troše štěstí na ně. Tak všem, kteří to mají za pár, držím palečky, ať "chytj" toho správného doktora. Mějte se. Pa.
20. črc 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy a těhulíny.
Ta vedra fakt trochu povolila.Byl to horor.no a já (ve 32 tt)otýkám a otýkám.Nohy jak konve a nic mě nebaví.
S těma nemocnicema je to pravda.Taky jednou slyším na tepl.nemocnici chválu a jindy zase stížnost.A o Ústí to samé.Chtěla jsem se zeptat,jestli jste některá nedarovala pupečníkovou krev.My bychom ji chtěli darovat.V uterý jdu sepsat porodopis tak se na to zeptám.Ptala jsem se Dr.Davida co si o tom myslí a byl naprosto "pro".
Tak se zatím mějte.
20. črc 2007 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem mezi Vámi poprvé a jsem také z Teplic i když né původně. Jsem ve 30 tt a ještě nemám vůbec jasno kam půjdu rodit. Nejdříve jsem chtěla do Ústí, ale tam už neberou, tak přemýšlím zda Most či Teplice. Nevíte kam bych mohla na nějaký předporodní kurs? Vůbec nevím zda tady nějaké probíhají. pořád si říkám, že je dost času, ale ono to nějak letí, tak aby nebylo za chvilku pozdě. Zatím všechny zdravím.
20. črc 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj romco,
vítej mezi námi.Nejdřív si asi musíš vybrat porodnici kde budeš rodit a tam tě pak vezmou na předporodní kurz.Možná to není pravidlo,ale je to lepší.Protože v tom kurzu ti ukážou i to kde budeš v první době porodní a kde na sále budeš rodit.Řeknéou ti co si máš sebou vzít a co naopak nemusíš.Každá porodnice to má jinak. :sunglasses:
20. črc 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,těhulky,upřímně moc Vám nezávidím v těhle vedrech to bříško,já na tom byla stejně,nohy jak sloupy,kotníky ani nebylo vidět,přeju Vám ať se trochu ochladí a je Vám lépe.Držím palce :slight_smile:
21. črc 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc, no jsem zvědavá kam vůbec půjdu. Doufám, že to nějak vše s manžou stihnem.
24. črc 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile: o předporodním kursu jsem si už taky zjišťovala info, je fakt, že každá porodnice to má jiné. Na webovkách Teplické nemocnice je možné si najít telefonní číslo a tam se domluvit. Ústí bohužel stále nebere... takže ani na kurz vás nepřihlásí.... Jinak k Mostu - když jsem hledala možnosti cvičení pro těhotné, tak jsem taky najela na Most a tolik negativních zkušeností s tamní porodnicí - to mi připadala teplická porodnice jako "hvězda".... ale je to fakt asi těžký. Pupečníkovou krev bych taky ráda darovala, ale prý ji v Teplicích neodebírají, jen v Ústí, ale tam neberou.... Tak nevím. Ještě se koncem srpna chystám k Davidovi, tak se ho chci na všechno zeptat. Zatím se mějte krásně.
27. črc 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neni tady maminka,ktera rodila 22.3.07 v Usti?
28. črc 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
tak jsem 22.7. porodila. Máme holčičku - Terezku. Je moc roztomilá a má plno vlasů. Porod byl celkem děsnej - Terezka nebyla otočená hlavičkou dolů, takže šla zadečkem. Rodila mě doktorka ( mladá a byla moc hodná ) a ke konci přišel primář. Bylo to rychlejší než můj první porod ale mnohem těžší. A co ty Leninek? Pořád nic? Tak se mějte.
28. črc 2007 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilak moc gratuluju k Terezce,doufám,že Ti bude dělat jen samou radost.Hlavně,že už to máš za sebou a jste obě v pořádku :wink:
28. črc 2007 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lillak,GRATULACE JESTE JEDNOU!!!!! :grinning:
29. črc 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilak také se přidávám ke gratulaci.Hlavně že jste zdravé.A to jsi rodila koncem pánevním?To jde?Nebo ti udělali císaře? :dizzy_face:
29. črc 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, rodila jsem koncem pánevním, moc to nešlo, ale nakonec se povedlo.
Díky za gratulace.
30. črc 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda lilak,myslela jsem si jak není naše Nikolka vlasatá,ale na Terezku nemá :grinning:
2. srp 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no Terezka má pěkná háro. Byli jsem taky překvapený. A co vy? Jak to zvládáte s Nikolkou? Je hodná?
3. srp 2007 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilak5 - take se pripojuju ke gratulaci ke krasne holcince...Leninek mi psala, ze jsme vsechny sousedky, myslim, ze bydlis jen o jeden vchod dal nez ja...koukam, ze ma Terezka uz nausnicky, nechali jste je pichnout uz v porodce?

jinak Leninek jela vcera do porodky, ale zatim se neozvala, tak nevim co s ni je, ale mela to posledni dobou takovy rozharaseny, takze je mozny, uz ma Adamka taky u sebe :slight_smile:

dozfam, ze se treba potkame i osobne pri prochajde, to my s Leninkem docela planujeme...at Terezka krasne roste, ahoooj :slight_smile:
4. srp 2007 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek